Nakvynė ir pramogos su vaikais Palangoje

Nakvynė ir pramogos su vaikais Palangoje

Šiuo metu Palangoje nakvynės vietų tikrai daug – nuo brangiausių spa viešbučių iki ekonominės klasės apartamentų. Tad kaip išsirinkti, kuri vieta tinkamiausia poilsiui su vaikais?

Nakvynė ir pramogos su vaikais Palangoje. Norime su Jumis pasidalinti naujai atrasta vieta – viešbučiu “Melt in Palanga” . Taip pat fantastiška pramogų vieta tiek vaikams, tiek suaugusiems “Palangos vasaros parkas”.

“Melt in Palanga” – kodėl galime juos rekomenduoti poilsiui su vaikais

Vieta – tiesiog ideali, pačioje kurorto širdyje, Basanavičiaus gatvėje, vos keli žingsniai nuo Palangos tilto. Viskas pasiekiama ranka – o su vaikais labai patogu.

Pats viešbutis – labai modernus, stilingas, o svarbiausia – švarus ir tvarkingas. Kambariuose – viskas patogiam poilsiui: TV, internetas, vonios kambarys, higienos priemonės. Jeigu reikia – yra lovytės vaikams.

Labai aktualu, kad šiuo metu galima įsiregistruoti bekontakčiu būdu.

Nemokamas parkavimas – labai aktualu, nes daugelyje miesto vietų automobilių stovėjimas apmokestinamas. SVARBU – įvažiavimas ir išvažiavimas į Melt in Palanga automobilių stovėjimo aikštelę J. Basanavičiaus gatve yra leidžiami iki 13.00 valandos.

Nemokama dviračių nuoma – viešbutis Jums dovanoja kuponą nemokamai dviračių nuomai 2 valandoms.

Nemokamas apsilankymas “Palangos vasaros parke” – čia mums buvo didžiausias privalumas, nes mūsų vaikas tiesiog gerąja to žodžio prasme “išprotėjęs” dėl batutų. Apsistoję viešbutyje galėsite nemokamai ir neribojamai naudotis batutais, išbandyti kliūčių ruožą “Ninja Warrior”. Taip pat žaisti mini golfą, leistis lynų trasa, o mažieji galės leisti laiką vaikų labirinte – laipynėje.

Šalia viešbučio – daugybė kavinių, parduotuvėlių, viskas tiesiog ranka pasiekiama.

Didžiausias batutų parkas Lietuvoje – Palangos vasaros parke

“Palangos vasaros parkas” mus labai nustebino, jame praleidome tikrai nemažai laiko. Nes veiklos buvo ir trimečiui ir mums tėvams. Šiame komplekse veikia didžiulis batutų parkas, su krepšinio lankais ir batutais, kurie gali iškelti žmogų net į 6 metrų aukštį. O smagiausia – kad jame galite šokinėti kartu su vaikais.

Ekstremalesnius nuotykius mėgstantiems – įkurtas lynų takas medžiuose. Vyras juo leidosi net tris kartus.

Kol vaikai smagiai šėlsta ant batutų, kliūčių ruože “Ninja Warrior” ar trijų aukštų žaidimo aikštelėje, tėveliai gali ramiai įsitaisyti ant sėdmaišių ir naršyti internete ar išbandyti mini golfą. Čia pat yra kelios kavinės, ledainė, restoranas.

Dviračių takas Palanga- Šventoji

Jei esate tie, kurie nemėgstate tiesiog gulėti prie jūros, rekomenduojame Jums išsinuomuoti dviračius ir leistis į visos dienos kelionę. Kadangi viešbutis nemokamai dovanoja net 2 valandas dviračių nuomos, papildomai susimokėjome už 3 valandas ir dviračius išsinuomavome visai parai. Labai patogu, kad nuomai galite rasti dviračių su vaikų kėdutėmis.

Taip pat pats dviračių takas yra visai šalia viešbučio. Atkreipkite dėmesį, kad važiuoti dviračiais ir elektriniais paspirtukais Basanavičiaus gatve, Birutės parke bei ant Palangos tilto draudžiama.

Dviračių takas Palanga – Šventoji yra 14 kilometrų ilgio. Tikrai puikiai įveikiamas su vaikais.

Pats kelias tvarkingas, yra nuorodos. Kelias veda per pušyną, kai kuriose vietose matosi ir jūra. Yra nemažai poilsio vietų, keletas kavinių.

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

Instagram
YouTube
LinkedIn
Meniu