Palangoje atsidarė vaikų pramogų studija

Palangoje atsidarė vaikų pramogų studija

Daugeliui tėvų kartais reikia laisvo pusdienio sutvarkyti reikalams, o kartais ir keleto dienų ar visos savaitės. O visiems tikrai reikia laiko pabūti bent trumpam dviese be vaikų. O ką daryti jei esate Palangoje ir aplink nėra nei senelių, nei draugų, nei auklės. Tuomet Jums didžiausias išsigelbėjimas – Vaikų pramogų ir edukacijos studija „Labas, jūra“.

Palangoje atsidarė vaikų pramogų studija.

„Labas, jūra“ – kas tai per studija

Tai studija Palangoje, kurioje vaikai leis laisvalaikį saugioje ir atraktyvioje studijos erdvėje, o suaugusieji galės dirbti arba atsipūsti nuo kasdienių rūpesčių. Juk karantinas mus išmokė “darbostogauti”. Dirbti iš vietų, kuriose ankščiau leisdavome atostogas.

M.Valančiaus g. įsikūrusioje 115 kv. m. studijoje drauge su kvalifikuota studijos komanda praleisti laiką bus kviečiami 4-10 metų amžiaus vaikai. Dienos metu jiems bus organizuojamos įvairios pramoginės bei edukacinės dirbtuves, sportiniai užsiėmimai bei ekskursijos po apylinkes. Vakarais vaikų lauks išskirtinė pramoginė ir edukacinė veikla.

Studija prisitaiko prie Jūsų poreikių

Atvykstate dirbti ilgam – studija Jums gali pasiūlyti mėnesio narystę. Savaitę dirbsite, savaitę atostogausite visi kartu – puiku, galite įsigyti savaitės narystę.

O gal tiesiog Jums reikalinga laisva diena darbams, ar vakaras susitikimui su draugais, kurie neturi vaikų. O gal svajojate apie romantišką vakarienę? Taip, taip, – „Labas, jūra“ Jums gali pasiūlyti įvairių narysčių.

Pagaliau įvykęs atidarymas

Ilgas ir kruopštus pasiruošimas pagaliau įgavo formą! Praėjusį penktadienį duris atvėrė Vaikų pramogų ir edukacijos studija „Labas, jūra“ Palangoje.

Jau 18 valandą vaikus pasitiko mokytojos Urtė ir Skaistė bei studijos įkūrėjos dvi Agnės.

Studijos įkurtuvėse dalyvavo 15 vaikų, o įspūdžių ir veiklos jiems buvo tiek daug, kad vaikai visai nenorėjo skirstytis.
Penktadienio vakarą visi svečiai turėjo progą apsidairyti ir pamatyti žaismingai įrengtas erdves. Buvo stengiamasi sukurti tokią atmosferą, kad vaikai jaustųsi laisvai, o erdvė būtų šviesi, spalvinga ir kviečianti žaisti ir bendrauti.

Įkurtuvių dalyviai galėjo tuo patys įsitikinti. Čia galima buvo apžiūrėti tris zonas:

  • Languota zona, kur vaikai lipdys, pieš ir gamins įvairiausius dirbinius bei valgys;
  • Oranžinė zona pilna sėdmaišių ir pagalvių. Čia vaikai turės kino vakarus, skaitys knygas ir net medituos;
  • Žalioji zona skirta susipažinimo ir atsisveikinimo ratui, dainoms ir žaidimams.

Visose šiose zonose vyko įvairios veiklos. Vaikai atvykę susipažino ir bandė įsiminti vienas kito vardus. Vėliau visi patys gamino sveikuoliškus ledus ir nekantriai laukė, kol jie sušals. Kiekvienas spėjo net išsirinkti savo mėgiamą sėdmaišį.
Vėliau visi keliavo į lauką, kur pūtė milžiniškus muilo burbulus, lygino juos ir džiaugėsi, kai vienas kitas pakildavo virš medžių. Taip pat žaidė mokytojos Skaistės inicijuotus žaidimus su kamuoliu.

Vakaro diskotekoje visi turėjo galimybę pasiūlyti savo mėgstamą dainą ir šokti su naujais draugais. O kai mokytoja Urtė išsitraukdavo savo gitarą ir uždainuodavo dainelę apie uodą- vaikai vis prašė pakartoti, o vakarui baigiantis jau daugelis išmoko dainos žodžius.

Skaniausias ir sveikiausias maistas vaikams

Studijos svečiais spėjo paragauti ir gardžią vakarienę, kurią ruošė restoranas Onore. Maistą restoranas studijai „Labas, jūra“ ruošia labai atsakingai; tik iš pačių kokybiškiausių produktų ir prieš pat patiekiant, kas leidžia užtikrinti jo šviežumą. O patys ragautojai sakė, „maistas buvo kaip restorane“. Nors vakarienė buvo gardi ir soti-nei vienas vaikas neatsisakė gabalėlio įkurtuvių torto ir dar ragavo savo pačių gamintus sveikuoliškus ledų porciją.

Džiaugiamės galėdami organizuoti pramogines ir edukacines veiklas vaikams, kol jų tėveliai klausosi koncerto ar ramiai vakarieniauja restorane.

Jau kitą savaitę studijoje startuoja dienos užsiėmimai, o savaitgalį galima bus apsilankyti ir vakarais. Tad drąsiai kreipkitės į dvi fantastiškas mamas, kurios iš visos širdies įkūrė šią studiją ir joje rūpinasi visais vaikais, kaip savo.

O jei eisite pro viešbutį „Amerton Green Apartments“, nepamirškite pamojuoti.

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

Instagram
YouTube
LinkedIn
Meniu