Ne tik masažas: efektyvus būdas subalansuoti save

Visos žinome, kad mamų meilė vaikams – neišmatuojama. Tačiau artėjant pavasariui norime dar kartą priminti – viskas prasideda nuo meilės sau. Tad išsklaidykime žiemos sąstingį ir pabudinkime savyje ne tik miegančia energiją, kūno ir savijautos harmoniją, bet ir mažą smalsią mergaitę, nuo kurios savijautos priklauso šiandieninė moters meilė sau.

Pristatome naujieną!

Tęsdamos palaikymo tradiciją moterų, mamų verslams, pristatome naujieną – neįprastą masažo saloną, kuriame galite apsilankyti su vaiku. O kol mėgausitės sveikatinimo procedūromis, vaikas galės sudalyvauti neuroedukacijoje. Bet apie viską iš pradžių.

Naujas požiūris: tai ne tik profesionalus masažas

Ona ir Daiva – susitiko 2022 m. rugsėjį, Klaipėdos E.Galvanausko profesinio mokymo centre. Po savo jau įgytų aukštojo mokslo kvalifikacijų, įgijo ir gydomojo masažo specialisto kvalifikacijas. ,,Mus suvienijo supratimas, kad į žmogų ir jo problemas reikia žvelgti holistiniu žvilgsniu. Dirbant su kūnu, nepamiršti, kad jis mena žmogaus emocijas. Taip įkūrėme ,,Origami kūno menas” masažo studiją.”

Masažai apjungiantys geriausias Rytų medicinos praktikas

Masažo studijos ,,Origami kūno menas” pavadinimas kilo sujungus japoniško meninio popieriaus būdo lankstymo būdo idėją su žmogaus kūno masažu – savotišku tik kitokiu ,,lankstymu”. Mūsų terapeutų išskirtinumas tas, kad jungiame klasikinio gydomojo masažo technikas su Rytų medicinos – kinų Tuina ir japonų Shiatsu bei tailandietiško masažo elementais. Atliekame taip pat ir klasikinį gydomąjį, miofascialinį, segmentinį, atpalaiduojamąjį, kūną modeliuojantyjį ir anticeliulitinį masažus. Visada galite pasitarti su mūsų specialistėmis ir išbandyti įvairias masažo rūšis.

Emocinė ir terapinė mankšta

,,Origami kūno menas” pasirūpins ne tik kūnu, bet ir rengia grupinius neuroedukacinius (NEM) užsiėmimus suaugusiems ar vaikams. Realybė yra tokia, kad mus visas įtakoja stresas. Jis turi tiesioginę įtaką telomerų trumpėjimui, procesui, kai greičiau susergama, senstama. Kuomet nepaisome savo emocijų, savo jausmų, netenkiname savo poreikių, mumyse jau pradedant nuo minčių ir organizmo ląstelių lygio prasideda procesai, kurie mus išsekina, susargdina.
Tačiau išeitis yra! Pristatome naujausius ir mokslu pagrįstus išėjimo iš streso būdus, panaudojant neuroedukacinius (NEM) metodus (viso jų yra 111), kurie leidžia išveikti susikaupusias negatyvias emocijas, atkurti vidinę taiką, aiškiau susidėlioti savo tikslus, plėtoti kūrybinį mąstymą bei kūrybingumą.
NEM grupės: pratimai/testai, vizualizacijos, kalbiniai kodai, meditacijos/kontempliacijos, dailės terapijos metodai asmenybės ugdymui. NEM metodų programos efektyvumas emociniame ir ląsteliniame lygmenyje: 2017 m. Lietuvoje atliktas tyrimas apie NEM įtaką žmogaus telomerų ilgio dinamikai. Tyrimas parodė, kad taikant NEM suaugusiems, žmogaus organizmo senėjimo procesas sulėtėjo 4,2 karto.

Išbandyk ir pasilepink NEMOKAMAI kitų mamų draugijoje!

Kad negalvotumėte, kad tai viena iš daugelio reklamų, kviečiame tai patirti pačioms. NEMOKAMAI. Ar norėtumėte išbandyti, kas yra neuroedukacija su Ona? Ar ekspres masažas pas Daivą? Užsiregistruok ir patirk tai nemokamai. Vietų skaičius ribotas, tad paskubėk, nes būtina registracija, pirmenybė teikiama „Keliaujančių mamų Klubo” narėms.
Registracijos formos nuoroda ČIA.
Kovo 2 dieną atvykusias registruotas viešnias jaukioje studijoje priims ir socialines, emocines bei meno terapijos metodikas pristatys Ona. O kol moterų rankos lepinsis parafino vonelėse, Daiva kiekvienai viešniai padarys ekspres sprando masažą – nepatikėsite, kokį atpalaiduojantį stebuklą tai gali sukurti! Taip pat – tai dar viena proga susitikti, pabendrauti, rasti naujų įdomių pažinčių pramogoms ir kelionėms kartu su kitomis įdomiomis moterimis ir vaikais.
Registruokis jau dabar: REGISTRACIJA čia
#efektyvus #masazas #keliaujanciosmamos #mamuverslas #moteruverslas #atsipalaidavimas #masazostudija #liekninamasis #anticeliulitinis #terapija #neuroedukacija #dailesterapija #naujiena #klaipedoje #klaipeda #masazosalonas #profesionalus #gydomasis

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas