ADVENTUR 2024 paroda įvyko!

Sausio 26-28 dienomis Vilniuje vyko vienintelė tarptautinė turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio paroda Lietuvoje, skatinanti turizmo paslaugų populiarinimą ir aktyvų gyvenimo būdą – Adventur 2024. O joje dalyvavome ir mes!

Pralėkė KOSMIŠKAI įdomus savaitgalis! Naujos patirtys, susitikimai su naujais ir senais pažįstamais, keliautojais entuziastais, šalių ir miestų atstovais.

Ačiū ADVENTUR 2024 paroda parodos rengėjams,LITEXPO už šį renginį!

Malonu buvo sutikti, pamatyti, pakalbėti ir su kitais kelionių „maniakais”! Dėkui Laisvė Radzevičienė už kvietimą žengti į sceną pokalbiui apie keliones šalia Starkaus & Radzevičiaus kelionės , Rimvydas Širvinskas , Leonardas Pobedonoscevas , Jolanta Leonaviciute , kartu pasidalinti patirtimis suAudrius Sutkus , Keliaukzuikiu ir Renatas Žyla „Nemo kelionės”.

Ir didžiausias ačiū Keliaujančios mamos kolegėms, draugėms, Klubo narėms, palaikytojoms, sekėjoms!

 

Parodos metu mūsų stendo lankytojus natūraliomis saulėje džiovintomis uogomis ir jų sveikais užkandžiais vaišino Mulberryworld , kurių galite įsigyti čia.

Buvo neįtikėtinai smagus ir įdomus savaitgalis, o DABAR ruošiamės į #mamųkelionę. Sausio 31d. išskrendame į Dubajų, kur prasidės įspūdingas savaitės kruizas po Arabijos jūros miestus ir šalis!

#keliaujanciosmamos #kelionessuvaikais #adventur2024 #paroda #keliautojai #keliones

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas