NUOLAIDOS kodai 2024 m. kovo mėnesiui

„Keliaujančių mamų” misija – palengvinti Jūsų keliones su vaikais ir jas padaryti patogesnėmis, malonesnėmis ir įdomesnėmis! Todėl dalinamės ne tik praktikoje išbandytais patarimais, bet ir NUOLAIDŲ KODAIS bei NAUDINGOMIS NUORODOMIS! Ir nepamiršk mums parašyti, kokios „Keliaujančios mamos” nuolaidos norėtum – pasistengsime ją gauti!

Dalinamės nuolaidomis, kurias taiko ir mūsų išbandyti, itin kokybiški rūbų, batų ir kitų aktyviam ir įdomiam laisvalaikiui reikalingų dalykų atstovai – užsuk savo nuolaidos!

Išsisaugok šią informaciją, kad turėtum, kai prireiks. Naudinga? Būsime dėkingos, jei įvertinsi mūsų darbą paspausdama širdelę ant mūsų postų ar parašydama gerą žodį čia.

Nuolaidos ir nuolaidų kodai:

FOTOSESIJAI:

Moters dienos proga nepamiršk palepinti savęs – atrask Deivę savyje pas fotografę Kristiną Malinauskienę. Visą kovą taikoma nuolaida fotosesijai. Pasižiūrėk, kaip gražu… Įkvėpimui. Ir nors Kristina specializuojasi nėštukių ir moterų verslo fotografijose, šį mėnesį kviečia pažvelgti būtent į save ir savo moterišką prigimtį.

FOTOKNYGOMS ir FOTOALBUMAMS: 

NAUJIENA!!! Tampame kokybiškų tarptautinio fotoproduktų tinklo COLORLAND ambasadorėmis, o tai reiškia, kad galėsime Jums pasiūlyti savo prisiminimus apie smagius nuotykius ir jaukias šeimos akimirkas įamžinti fotoknygose ir fotoalbumuose neįtikėtinai mažomis kainomis su -60-70% nuolaidomis! Nuolaidomis jau mėgaujasi Klubo narės, o jei nori išbandyti ir Tu – klasikinės fotoknygos kodą išsiųsime, jei parašysi mums čia „Noriu fotoknygos kodo”.

MAUDYMUKAMS ir TAMPRĖMS:

Dizainerių kurtiems maudymukams, tamprėms, suderintiems vaikams ir mamoms, čia rasite ir nestandartinių dydžių! DUE. su kodu MAMOSKELIAUJA (iki kovo 10 dienos imtinai) DUE lepins klientus sezono nuolaidomis, o mūsų nuolaidos kodas suteikia visoms prekėms papildomą -5% nuolaidą. Nuo kovo 11 dienos nuolaidos kodas suteiks nuolatinę -15% nuolaidą pilnos kainos prekėms.  Būk stilinga ir spalvinga su DUE. (pasižvalgyk čia).

APRANGAI VAIKAMS:

  • Įsigykite smagaus dizaino, patogiausius ir kokybiškiausius, kiek esame bandę, kombius pavasario kelionėms su nuolaida! Visiems  VESTOS kombiams, kepurėms, liemenėms ir kitiems grožiams su kodu KELIONE10 gausite -10% nuolaidą.

VELYKOMS – DOVANŲ DĖŽUTĖ:

Giftella Jums dovanoja kodą DOVANOJU su kuriuo galima gauti nemokamą siuntimą Lietuvoje. Arba pasinaudoti specialiai Jums skirtu 10% nuolaidos kodu KELIAUJAMAMOS (galima rinktis tik vieną kodą). Nenori pirkti, nori laimėti smagią Velykų dėžutę savo vaikams? Spausk ČIA, gal būsi tas, kuriam pasiseks?

„Keliaujančios mamos” KLUBAS:

Tapk KM klubo nare ir mėgaukis SPECIALIOMIS nuolaidomis TIK narėms. Įsigyk narystę ČIA.

VEIKLOS VAIKAMS:

Speciali -20% nuolaida itin kokybiškoms lavinamosioms veikloms  „Yes for Skills”  lavinamosioms knygoms, kortelėms (užsakymams KM Klubo narėms per KM parduotuvę, parašykite mums, nuolaidos kodą atsiunčiame individualiai).

AROMA vaistinėlei keliautojams

Apie kurią mielai papasakos Jolanta Puzienė. „Kasdienio naudojimo eterinių aliejų rinkinys (dar dažnai vadinama “namų vaistinėlė” puikiai tinka visais gyvenimo atvejais, o ypač keliaujant. Prisijungus per atitinkamą nuorodą automatiškai gausite 24 proc pastovią NUOLAIDĄ, už kurią perku ir aš sau eterinius aliejus bei kitus natūralius produktus.” Dėl  išsamesnės informacijos apie aromaterapijos poveikį, pagalbą keliaujant ir nuolaidos kodo –  kreipkitės tiesiai į Jolantą, parašyk jai žinutę čia.

SPORTINIAM VEŽIMĖLIUI

  • Mūsų rekomenduojamas sportinis vėžimėlis – kuris turi itin patogią gulimą padėtį, lengvai susilanksto viena ranka ir net tinka neštis į lėktuvo saloną. Nuolaidos kuponas net 50-čiai  eurų šiam vežimėliui „Kinderplanet”NUOLAIDOS kuponas čia.
  • Sezono topas – vežimėlių, autokėdučių ir kitų vaiko transporto priemonių VALYMAS draugiškomis mažyliams ir aplinkai priemonėmis. Atsinaujinkite savo priemones smagioms kelionėms!  Nuolaidos kodas – jau netrukus – prenumeruok naujienlaiškį, kad nepraleistum!!!

DOVANA:

Už aktyvius Jūsų laisvalaikio pasidalinimus, smagias akimirkas su šeima, patarimus kitiems  padovanosime net dviems mamoms naujausią „Mamos žurnalo” numerį patogiu PDF formatu. Tad laukiame visą kovo mėnesį mūsų facebook grupėse jūsų idėjų, klausimų, akimirkų.

NAUDINGOS NUORODOS:

Hotels Combined – platforma palyginanti viešbučių kainas, kad galėtumėte išsirinkti pigiausią pasirinkto viešbučio pasiūlymą.

Get your guide – nestovėkite eilėse prie kasų, raskite įdomiausias ekskursijas visame pasaulyje, užsisakykite pramogas, edukacijas ir turus iš anksto, be streso ir pageidaujamu laiku.

Taip pat visada galima paklausti TIESIOGIAI mamų ir labai kviečiame dalintis JŪSŲ kelionėmis bei idėjomis čia:

Su vaikais Lietuvoje

Iki malonių susitikimų – lauksime prisijungiant tikrose ir virtualiose kelionėse!

Jūsų kelionių draugės, Keliaujančios mamos

#keliaujančios mamos #rekomendacijos #nuorodos #kelionių patarimai #kovas #reklama

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas