Pagalvėlės ŽEMĖLAPIAI

Vi&Lė Handmade Joy ir Keliaujančių mamų firminė kelioninė pagalvėlė – transformeris. Tai mamyčių pagalbininkė, kurios mėgsta komfortą, praktiškumą, patogumą bei kurios yra aktyvios ir keliauja su savo mažyliais. Pagalvėlė TRANSFORMERIS gali padėti atlikti daugybę funkcijų, ypač kelionių metu: migdymo, maitinimo, žaidimo, poilsio, mankštos, rankų šildyklės, apsaugos kelionių metu. Ant išskleistos pagalvėlės galėsite paguldyti kūdikį ant pilvuko, greitai pakeisti sauskelnes ar tiesiog leisti ramiai žaisti. Spaudžiant šaltukui pagalvėlė pasitarnaus kaip rankų šildyklė arba kaip minkštas paklotukas į lopšį. Skrendat lėktuvu patogiai užmigdysite ar pamaitinsite savo kūdikį. Išilgai ir skersai susiseganti pagalvėlė patogiai prisisega prie diržo automobilyje, kur ją bus galima naudoti mažyliui paaugus.

Pagalvėlės išmatavimai: 47-50 cm pločio ir 68-70 cm ilgio (išskleidus), maždaug 1/3 mažesnė už standartines maitinimo pagalves, todėl patogi pasiimti ir turėti visur su savimi.

Sudėtis medvilnė 80 % 20 % poliesteris, kita pusė gali būti derinama su linu (skirtu ne tik jautriai vaikų ir kūdikių odai, bet ir vasara su juo ne taip karšta) arba su „minky” audiniu, kitaip vadinamu pliušu ( poliesteris). Kamšalui naudojamas nealergizuojantis, patalynei skirtas purus poliesterio kamšalas. Visos pagalvėlės tinkamos skalbti skalbimo mašina 30°C temperatūroje, taipogi galima džiovinti džiovyklėje ant nelabai aukštos temperatūros.

Turime net 4-jų spalvų žemėlapius – žydra, rožinė, kreminė, žalsva. 

Kainos:

  • Poliesteris („minky” pliušas) – 35eur.
  • Linas – 40eur.

Pirkti:

 

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas