Poilsis Hello Sea Homes

Tradicija tampanti kasmetinė DOVANA Valentino dienai nuo @helloseahomes POILSIUI PRIE JŪROS!

Dovanok dabar – panaudok per 3 mėnesius!

Labai svarbu nepamiršti apdovanoti savęs, suplanuoti savo laiką poilsiui, skirti laiko kvėpavimo praktikoms ir ilgiems pasivaikščiojimams. HELLO SEA homes – gali jums tai padovanoti!

HELLO SEA – patogumo ir svetingumo ženklas, atostogų namai jūsų trumpam poilsiui prie Baltijos jūros!

Atraskite savo oazę Lietuvos pajūryje – Klaipėda-Karklė-Palanga-Kunigiškiai-Monciškės-Svencelė.

Laimėk NAKVYNĘ PASIRINKTAME būste LIETUVOS PAJŪRYJE ir važiuok ilsėtis (datą pasirinkti galėsite net 3 mėnesių laikotarpyje!)

KLAIPĖDOJE

Jūsų lauks apartamentai pačioje miesto ašyje Danės gatvėje prie Meridiano, Biržo tilto, naujai kylančio Muzikinio teatro ir išpuoselėto Danės skvero su šokančiais fontanais ir didžiule vaikų žaidimų aikštele.

Iki kelto į Smiltynę vos 15 minučių maloniai pasivaikštant upes pakrante žiūrint į prišvartuotus krantinėje laivus.

LIVING & LIFESTYLE home, Klaipėda – Hello sea

KARKLĖJE

Namas su jausmu vos 3 min iki paplūdimio! Jo interjeras kvies jaukiai įsikurti, skirti laiko maloniam pokalbiui prie arbatos su artimu ar knyga, lauko terasoje klausantis jūros. 2-jų miegamųjų poilsio oazė Baltijos pakrantėje.

SEA SALT home, Karklė – Hello sea

KUNIGIŠKIUOSE

Jus pasitiks visiška pavasario ramybė apartamentuose pirmame aukšte su terasa į miškelio pusę, kur rytais jus žadins beržynų šlamėjimas, o vakare besileidžianti saulė apšvies svetainę ir terasoje girdėsis jūra.

Ilgas dviračių ir pėsčiųjų takas pušynu ypač pamėgtas mėgstančių judesį.

SAKAI home, Kunigiškiai, Mano jūra 2 – Hello sea

Laimėtoją rinksime atsitiktiniu būdu jau vasario 13 d., kad turėtumėte nuostabią dovaną savo Valentinui ar visiems šeimos Valentinams! Konkursas vyksta čia.

Hello Sea homes pristato ir 2024 metų naujienas!

PALANGA – Smilčių namų studijos vos 500 m iki jūros. Net 4 naujos, modernios studijos dviems tame pačiame pastate, su privačia parkavimo vieta privačiame kieme.

MONCISKĖS – visiška ramybė pasirinkimui net iš 3 dviejų aukštų kotedžų su dviem miegamaisiais 4 asmenims, su terasomis, privačia vieta automobiliui, baseinu esančiu bendroje teritorijoje naujame projekte J7 beržas.

SVENCELĖ – fantastiškas dviejų aukštų, trijų miegamųjų namas Svencelės salose prie Kuršių marių pakrančių. Lauko terasa su griliumi prie vandens, stoginė terasa trečiame aukšte saulės vonioms,  net 5 metrų privati krantinė jūsų vandens transportui švartuoti, irklenčių, meškerių, katerio, pirties su kubilu nuoma jūsų poilsio pagerinimui. Dėl saugumo nerekomenduojama su mažais vaikais.

KUNIGIŠKIAI – dviejų aukštų, dviejų miegamųjų, jaukūs ir patogūs kotedžai su terasomis, griliumi, kompaktiškame tik 8 kotedžų kvartale su baseinu, 600m iki jūros. Uždaras kiemas su vieta automobiliui ir apartamentai su terasa pirmame aukšte unikaliame, žaliame kvartale, su tvenkinio tipo ekobaseinu be chloro. Teritorijoje nuomojama pirtis, džiakuzi, didelis modernus grilius. Vasaros rojus, kai net užsimiršti, jog esi prie jūros.

#helloseahomes #poilsispriejuros #keliaujanciosmamos #reklama

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas