SPA VILNIUS DRUSKININKAI

Viešbutis vaikams Druskininkuose: kaip išsirinkti ir sutaupyti?

Štai ir Velykos čia pat, o su jomis ir taip laukiamos vaikų atostogos! Tad kur per atostogas smagiai pailsėti su šeima vienas dažnesnių klausimų tarp keliaujančių mamų šiuo metu. O mes kaip visada – turime Jums labai gerų žinių ir net nuolaidų padėsiančių šeimos poilsį paversti dar įsimintinesniu! Tad kaip išsirinkti tinkamiausią viešbutį vaikams?

Čia rasite ankstesnį straipsnį, ką įdomaus su vaikais galite išmėginti per atostogas, ypač, jei trauksite į pajūrį – skiatyti čia: Ką veikti per vaikų atostogas? Unikali edukacija

Mėgiamiausias mūsų kurortas – Druskininkai

Mums iš pajūrio,  turint jūrą šalia, pailsėti traukia labiau gilyn į Lietuvą, o Vilniaus ir Kauno didmiesčiams apskritai pasisekė, kad į seniausią Lietuvos kurortą gali nuvykti mažiau kaip per valandą. Tad artėjant atostogoms bet kuriuo metų laiku, dažnai imam žvalgytis pasiūlymų ir naujienų šiame mieste. Vaikams Druskininkuose visada yra ką veikti, tad išsirinkie ir tinkamą viešbutį šeimoms.

Kas svarbu renkantis viešbutį su vaikais:

Veiklos vaikams

Norint kokybiškai pailsėti su šeima, reikia iškart numatyti kelis svarbius dalykus. Kad ir kokie artimi esame su savo vaikais, bet nors trumpam reikia visiems šeimos nariams skirti laiko ir savo pomėgiams bei tikram atsipalaidavimui.

Atkreipėme dėmesį, kad Druskininkuose per kiekvienas vaikų atostogas  begalę veiklų vaikams  turi bei sukuria tikrą ramybę tėvams SPA VILNIUS. Ne išimtis ir šis pavasaris. Pasidairius pas juos tinklapyje radome:

  • Vaikų žaidimų kambarys vaikams nuo 4 metų NEMOKAMAI. Tai yra puikus sprendimas tėvams, norintiems ne tik ramiai mėgautis SPA centro paslaugomis, bet ir suteikti įspūdžių savo vaikams.
  • žaidimo kambaryje rasite didelį žaidimų namelį su čiuožykla, pasaulio žemėlapį, kuriame kiekvienas galės pamatyti šalį į kurią svajoja nukeliauti (čia ypač mūsų mėgiama tema) ir kitokių žaislų bei įvairiausių įtraukiančių žaidimų – lavinamųjų filmukų, galvosūkių, „Lego“, dėlionių, mozaikų, konstruktorių ir kitų stalo žaidimų . Todėl vaikų kambaryje užsiėmimų ras ir patys mažiausieji, ir vyresni.
  • vaikų žaidimo aikštelė lauke – šalia viešbučio esančioje vaikų žaidimų aikštelėje, gryname ore, vaikai gali suptis specialiai jiems pritaikytose supynėse, čiuožinėti nuo čiuožyklos, suktis ir laipioti po jiems skirtą namelį;
  • mažuosius galėsite palikti paslaugių ir profesionalių auklių priežiūrai. Kainos:Vaikams iki 4 metų: 6 € / 1 val., 10 € / 2 val., 14 € / 3 val. Vaikams nuo 4 metų – NEMOKAMAI.
  • įvairios veiklos vaikams – visų atostogų metu vaikams vyksta veiklos su animatoriais, kūrybinės dirbtuvės, picų kepimo valandėlės, boulingo, stalo teniso ir stalo futbolo turnyrai, lipdymas iš molio ir daugybė kitų veiklų. Visai smagu, kai atostogų metu vaikai įsitraukia į begalę jiems paruoštų pramogų, o tėveliams lieka mėgautis užtarnautu poilsiu.

Sveikatinimas bei SPA vaikams ir tėvams

  • Specialios procedūros vaikučiams bei ritualai su tėveliais – inhaliacijos, kineziterapija, masažas, manikiūras, pedikiūras ir net ožkų pieno vonia vaikams;
  • specialus  prekių stendas SPA parduotuvėje vaikučiams.

Maistas

Vaikiškas meniu – renkantis tinkamą vietą vaikų atostogoms, tai ypatingai svarbu.

SPA VILNIUS švediško stalo pusryčiai garsėja puikiu meniu, savitais, tik šviežiai ruošiamais sveikos mitybos patiekalais, plačiu užkandžių ir valgių pasirinkimu bei gausybe šviežių daržovių, salotų, vaisių. Švediško stalo metu svečiams visuomet siūlomos restorano LABAI kepėjų šviežiai iškeptos originalių receptų bandelės, duona, saldumynai, sausainiai. Pusryčiams – gausus vaisių stalas, o vakarienei – sveikuoliški desertai pagaminti LABAI restorano konditerijoje. Sveikesni desertai gaminami nenaudojant hidrintų riebalų, pagal galimybes ribojami miltai ar pasirenkamos sveikesnės jų alternatyvos, saldumas kuriamas džiovintais ir šviežiais vaisiais, uogomis.

SPA VILNIUS restoranas LABAI turi itin daug įvairaus maisto, pritaikyto skirtingus poreikius ir norus turintiems vaikams, individualiai ruoštas maistas patiems mažiausiems. Rekomenduojama paragauti ir firminių SPA VILNIUS naminių varškės ledų.

Kaip radome SPA VILNIUS tinklapyje, ruošiant patiekalus didelis dėmesys skiriamas sezoniškumui. Maisto produktai atkeliauja iš vietinių ūkių, nutolusių ne daugiau nei per 40 km, kas mums ir daugeliui atsakingų žmonių yra svarbu, nes taip remiami vietiniai ūkininkai ir skatinamas tvarus vartojimas.  Ir, žinoma, kepama šviežia duona, kurios visuomet galima įsigyti ir išsinešimui namo ar lauktuvėms.

Atskiras kambarys vaikams – net su 50% nuolaida!

Norite suteikti vaikams dar daugiau erdvės ir savarankiškumo? Leiskite jiems apsistoti atskirame
kambaryje! Juk vaikams taip patinka jaustis suaugusiais, turėti savo privačią erdvę.  Taip vaikai ne tik mokysis tapti labiau nepriklausomais, bet ir Jūs galėsite daugiau dėmesio skirti savo poilsiui ir atsipalaidavimui. Renkantis du dviviečius kambarius savo šeimos SPAtostogoms SPA VILNIUS dovanoja net 50 % nuolaidą antrajam kambariui (šis pasiūlymas galioja tik iki  2024 04 07 plačiau rasite aprašymą paspaudę čia).  Argi ne puikios naujienos?

Tad planuojant artėjančias atostogas  nusprendėme vykti į Druskininkus. Mes jau savo kambarius užsisakėme SPA VILNIUS ir skaičiuojame dienas iki išvykos. Nekantraujame ir su jumis pasidalinti kaip seksis atostogauti. O jūs savo SPAtostogas suplanuoti taip pat galite jau dabar, nes vietų skaičius viešbutyje ribotas, pasitikrinti ir rezervuoti galite telefonu +370 313 53811, el. paštu (čia) arba tiesiogiai užsukę į spavilnius.lt (spausti čia). Beje, šis pasiūlymas galioja ir SPA VILNIUS Anykščiuose kam aktualiau kitas miestas atostogoms.

P.S. užsisakant vienšagę, į ją visuomet įskaičiuojami švediško stalo pusryčiai bei neribotas laikas mineralinio vandens baseino ir pirčių erdvėje.

Kitos pramogos šeimai ir vaikams Druskininkuose

Dalinamės tikromis kelionių istorijomis ir atradimais

Na, tai į kokį miestą keliausime toliau? Nori mus pasikviesti į savo miestą? Parašyk mums laišką čia, o mes apie Tavo miestą ir ką ten galima veikti su vaikais – papasakosime visiems!

Su vaikais Lietuvoje #keliaujanciosmamos #pramogosvaikams #vilnius #spavilnius#druskininkai #vaikuatostogos #atostogossuseima #poilsisdruskininkuose #nuolaidos #viesbutisdruskininkuoseseimai #visitdruskininkai #renginiai #muziejai #pramogos #dviraciai #vaikamsdruskininkuose

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas