Ką veikti per vaikų atostogas? Unikali edukacija

Laužote galvą ką veikti su vaikais jų atostogų metu? Iki mokslų likusią Naujų metų savaitę siūlome praleisti įdomiuose muziejuose ir edukacijose. ,,Keliaujančios mamos” jau dalinosi muziejų, pramogų parkų, žaidimų kambarių ir kitų įvairių vietų sąrašu, todėl primename, ką veikti su vaikais galite šią savaitę, ko tikriausiai dar nebandėte!

Edukacija su delfinaisO vieną ypatingą edukaciją mūsų mėgstamiausiame Jūrų muziejuje turėjome prieš pat Naujuosius ir šiandien pristatome jums – tai individualus susitikimas su delfinais!

Ar įsivaizduojate, kad galite iš arti pamatyti, ką delfinas sugeba, kaip jis bendrauja su žmonėmis, sužinoti, kaip susikalba ultragarsais, ką valgo, kaip žaidžia, poilsiauja, ar jis iš viso miega! Nors kelioms minutėms tapti delfinų treneriu ir pamatyti, kaip į tavo rankos mostą delfinas atsako šuoliu. Tapti liudininku nepakartojamo žaidimo spalvomis ir gauti delfino nupieštą paveikslą dovanų. Ir visas šias akimirkas užfiksuoti atminčiai! VISĄ TAI GALIMA PATIRTI JŪRŲ MUZIEJUJE KLAIPĖDOJE!

30 min. trukmės susitikimas su delfinais. Tai ne delfinų pasirodymas ar terapijos užsiėmimas, jo metu tiesiogiai su gyvūnais nekontaktuojama, bet su jais susipažįstama artimiau.

Plačiau apie šią edukaciją rasite čia: SUSITIKIMAS su DELFINAIS

Atrandi kažką naujo mūsų dėka? Skirk savo balsą už ,,Keliaujančias mamas” Lietuvos ,,Turizmo sėkmingiausi 2023″ rinkimuose. Ačiū, kad skaitai, seki ir palaikai ,,Keliaujančių mamų” bendruomenę!

#keliaujanciosmamos #kelionessuvaikais #veiklossuvaikais #delfinai #edukacija #muziejus #delfinariumas

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas