Kelionės su vaikais Lietuvoje: išvykų idėjos šaltuoju sezonu

Trūksta idėjų ką nuveikti su vaikais Lietuvoje, kad būtų įdomu ir jums, ir mažiesiems? Pametėsime mūsų išbandytų idėjų sąrašą tėveliams, ką veikti savaitgaliais su vaikais skirtingose Lietuvos vietose.

5 IDĖJOS išvykoms su vaikais Lietuvoje savaitgaliui:

 1. Aplankykite muziejus: 100+ Lietuvos muziejų sąrašas
 2. Atsipalaiduokite SPA: SPA vandens pramogos ir poilsis šeimai Lietuvoje
 3. Aplankykite Lietuvos panoramas: Gražiausios atodangos ir regyklos Lietuvoje
 4. Papramogaukite žaidimų kambariuose: Žaidimų kambariai, gimtadieniai ir pramogos po stogu
 5. Aplankykite gyvūnėlius: Zoo parkai ir ūkiai Lietuvoje

Na, o čia rasite „Keliaujančios mamos” išbandytus išvykų planus skirtinguose regionuose! Jei idėjos patiks ir pasinaudosite jomis – labai lauksime ir Jūsų įspūdžių:

Kaunas

 • Kaune BŪTINA su vaikais aplankyti jau mūsų daug kartą minėtą – CURIOCITY. Čia vaikai gali ,,pasimatuoti” įvairias specialybes: ugniagesio, policijos pareigūno, daktaro, jūreivio ir dar daugiau, susipažinti su 12 skirtingų temų, tokiomis kaip: spalvos, garsai, žmogaus kūnas, gamtos jėgos, žemė, kosmosas ir kt.
 •  Lengviau atsipūsti galite užeiti į šalia esanti ZOO PARK KAUNAS. Čia galima gyvūnėlius maitinti, glostyti, bendrauti ir         susipažinti su jais iš arčiau.
 • O jeigu atvyksite iš toliau ir norėsite pasilikti nakčiai, arba tiesiog – atsipalaiduoti, rekomenduojame apsistoti pačioje KAUNO širdyje Vytauto prospekte ,,Aušra Spa”Čia jūsų lauks plaukimo ir masažiniai baseinai, sūkurinė vonia, baseinas pritaikytas vaikams su kaskada.

Druskininkai

 • Pakilkite sulig pušų viršūnėmis apsilankydami Lynų kelias. Trasa prasideda prie Druskininkų vandens parko bei tęsiasi 1,16 kilometro vaizdingais Druskininkų miškais. Pamatysite net 11 objektų!
 • Žinoma, kaip gi su vaikais be vandens pramogų? Idealus sezonas maudytis šiltuose baseinuose, o visą tai rasite Druskininkų vandens parke.

Daugiau pramogų ir pasiūlymų – ką veikti Druskininkuose rasite čia: Druskininkai: poilsis ir pramogos su vaikais – Keliaujančios Mamos (keliaujanciosmamos.lt)

Arčiau jūros

 • Vaikams be galo įdomus ir įtraukiantis Dino parkas – 7 km nuo Klaipėdos esantis parkas. Čia jūsų laukia 52 riaumojantys ir judantys dinozaurai, aktyvios pramogos, 5D kinas, elektromobiliai, veidrodžių labirintas, batutai ir kiti išskirtiniai atrakcionai.
 • Ventės ragas –  čia galima pamatyti didžiules paukščių gaudykles, iš kurių dvi yra didžiausios pasaulyje. Taip pat čia veikia moderni Ventės rago ornitologinės stoties paukščių migracijos ekspozicija.
 • Atvykus prie jūros tikrai nerekomenduojame išvykti namo, verčiau pasilikite nakčiai visai čia pat Dino parko esančiame Radailių dvarę! Šis SPA šalia KLAIPĖDOS turi net tris skirtingo gylio baseinus, todėl vandens pramogos pritaikytos visokio amžiaus šeimos nariams. Sušalusių ir didesnės šilumos pasiilgusių laukia sauna, turkiška – garinė pirtis bei sukūrinė vonia.
 • O jeigu norisi su vaizdu į marias, rekomenduojame naktį praleisti DREVERNOS kempingo poilsio ir pramogų komplekse. Čia įsikūrę baseinai, sukūrinė vonia, masažiniai dušai, suomiškos bei turkiškos pirtys, šildomi relaksaciniai gultai bei vaikiškos vandens čiuožyklos su vaikų zona.

Vilnius

Jeigu nuspręsite savaitgalį praleisti sostinėje – tikrai bus rasite ką nuveikti!

Vilniuje gausu muziejų, autentiškų bibliotekų, vietų kur galite aplankyti gyvūnėlius bei įspūdingų žaidimų kambarių, daugiau galite rasti čia: Ką veikti Vilniuje su vaikais rudenį? – (keliaujanciosmamos.lt)

Biržai

Jau daugelis žino, kad šis kraštas turi ką pasiūlyti!

Ką veikti su vaikais Biržų krašte rasite čia: Biržai – unikali gamta ir pramogos vaikams – Kelionės Lietuvoje (keliaujanciosmamos.lt)

O jeigu jūs turite idėjų, ką galima veikti su vaikais Lietuvoje vėsiais rudens savaitgaliais:

Parašykite mums keliaujanciosmamos@gmail.com

Taip pat skaitykite straipsnį skirta 4-ąjam ,,Keliaujančių Mamų” gimtadieniui: Keliaujančios mamos – viskas, ką reikia žinoti apie keliones su vaikais – (keliaujanciosmamos.lt)

#apzvalga #patarimaimamoms #regyklos #atodangos #regykloslietuvoje #pramogos #savaitgalioideja #poilsissuseima #apzvalgosaiksteles #idėjossavaitgaliui #savaitgalioišvyka #isvykosrudeni

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas