Žaidimų kambariai, gimtadieniai ir pramogos po stogu

Atėjus šaltajam metų sezonui ir dienoms vis trumpėjant, “Keliaujančios mamos” dairosi pramogų po stogu. Ieškote, kur įdomiai praleisti kelias valandas patalpoje? Norite smagiai atšvęsti vaiko gimtadienį, kad nereikėtų sukti galvos kuo įdomiai užimti vaikus? O galbūt turite reikalų ir ieškote, kur galėtumėte saugiai kelioms valandoms palikti savo vaiką priežiūrai? “Keliaujančios mamos” atrinko įdomiausius pasiūlymus JUMS. Ar pasiruošę? TOP Žaidimų kambariai ir pramogos, kurias mamos rekomenduoja visoje Lietuvoje!

Žaidimų kambariai:  skaityk straipsnį iki pabaigos ir rasi DOVANĄ, kurią gali laimėti savo šeimai!

Jei vis dar ieškote vaikams užklasinės veiklos, idėjų galite rasti čia: Būreliai ir veiklos vaikams: apžvalga, mamų patirtys, kainos

KURIA VAIKAI – kur vaikai laisvi daryti ką tik nori

KURIA VAIKAI studijos įkūrėja Dovilė teigia, jog labai svarbu pirmajame vaiko septynmetyje  leisti jam daug ir laisvai žaisti ir jei tokių žaidimų nestigs, visa kitą, atėjus laikui, vaikas išmoks lengvai ir su didžiausia motyvacija! Todėl studijoje KURIA VAIKAI kiekvienas vaikas yra ne stebėtojas, o pats betarpiškai dalyvauja žaidimuose,  eksperimentuose ir kūrybiniame procese – tiek, kiek nori ir taip, kaip kaip nori, be tikslių nurodymų, taisyklių ar baimės suklysti ar išsipurvinti.
Dar vienas iš šios studijos išskirtinumų, kad visuose užsiėmimuose yra naudojamos specializuotos, vaikams skirtos ergoterapinės edukacinės priemonės, kurios žaidimą padaro ne tik įdomesnį, labiau įtraukiantį, bet naudojant jas žaidimo metu, jos labai efektyviai padeda lavinti daugybę mažyliams reikalingų savybių ir kompetencijų! KURIA VAIKAI siūlo užsiėmimus vaikams nuo 9 mėnesių iki 7 metų, suskirstant vaikus pagal amžiaus grupes (9 mėnesių – 2 metų, 2-3 metų, 3-7 metų, mišrios brolių/sesių grupės 2-6 metų). Kiekvienas užsiėmimas yra vis kitoks, nesikartojantis, todėl kiekvieną kartą atvykę patirsite vis naujus pojūčius ir naujas patirtis! Studijoje taip pat vyksta ir unikalios, visiškai kitokios, ilgam į atmintį įsirėžiančios siautulingos gimtadienių šventės. Ar įsivaizduojate gimtadienį, į kurį vaikams nereikia puoštis? Gimtadienį, kuriame tikrai bus purvinų veiklų, stebinančių eksperimentų bei siautulingų žaidimų? Būtent apie tokią gimtadienio šventę svajoja daugelis vaikų ir šios svajonės pildosi būtent KURIA VAIKAI  studijoje! Ne paslaptis, jog lieka sužavėti ir vaikų tėveliai!  KURIA VAIKAI studijos yra Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

Žaidimų kambariai, gimtadieniai ir pramogos VILNIUJE:

OCPC Lounge – kompiuterinių žaidimų žinovams

Tuomet ši, Kaune esanti pramogų erdvė OCPC Lounge (Šv. Gertrūdos 7, Kaune), jūsų vaikui tikrai patiks! Panirkite į virtualųjį pasaulį naudodamiesi virtualiosios realybės akiniais, žaisdami galingaisiais Esport kompiuteriais, naujausiais bei retro tipo Playstation ir Xbox konsolėmis. Patirkite emocijas įsijautęs į lenktynininko vaidmenį su vairavimo simuliatoriumi. Pramogų erdvėje net 5 pramogų zonos, į kurias galite pakviesti 30 savo gimtadienio svečių. Pavargusiems nuo žaidimų vaikams arba jų tėveliams siūloma pailsėti specialiai įrengtoje poilsio zonoje, kurioje rasite stalo žaidimus bei galėsite išbandyti veido masažavimo aparatą! OCPC Lounge patiks ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams. Pramogų erdvė siūlo specialius paketus gimtadieniams, kuriuose įtraukta programa tiek vaikams, tiek ir suaugusiems. Teikiamos profesionalių fotografų ir DJ paslaugos, kas jūsų šventę pavers tikrai įsimintina! Taip pat turite galimybę išbandyti pramogas namuose – yra teikiamos konsolių nuomos paslaugos.

ŠYPSENŲ MIŠKAS – erdvė, kurioje norisi šypsotis

Vilniuje, Perkūnkiemio g. 47 įsikūrusi jauki 80 kv. m. pramogų erdvė „Šypsenų miškas“. Čia vyksta įdomiausi gimtadienių vakarėliai. Taip pat miške kviečiamos surengti krikštynos, Kalėdų vakarėliai, darželio ar kitos asmeninės šventės. Yra kviečiamos šeimos susitikti ir pabūti. Miškas pritaikytas priimti iki 30 lankytojų. Na, o sekmadieniai „Šypsenų miške“ vadinami šeimadieniais: kiekvieną sekmadienio rytą atveriamos durys visiems norintiems papramogauti. Antradienis: mažyliai nuo 1 metukų iki 2,5 metų kviečiami į mažylių žaidimų laiką. Aplinka primena darželį, todėl mažieji lankytojai po truputį gali apsiprasti prieš atveriant darželio duris. Ketvirtadienį: sensoriniai užsiėmimai – tikslas patirti kuo daugiau sensorinių pojūčių. Čia, kartu su vaikais, yra kviečiami žaisti ir jų tėveliai. Daugiau informacijos žaidimo kambario puslapyje. Kviečiami mažyliai nuo 8 mėn.iki 2,5 m. Reikalinga registracija.

Šeimų patogumui automobilio parkavimas įrengtas prie pat durų. Besišypsanti miško komanda visuomet rekomenduoja lankytojams prieš atvykstant pasiskambinti ir vietą rezervuoti iš anksto!

ROBO arena – sudalyvaukite robotų kovose!

Nauja ir šiuolaikiška erdvė, atsidariusi VilniujeROBO arena. Skirta grupėms ar šeimoms su vaikais nuo 8 metų amžiaus. Interaktyvi bei naujoviška pramoga įsimintinam laisvalaikiui ar renginiui. Robotų kovos – išskirtinis komandinis žaidimas. Pergalę pasiekia gudriausi. Tuo pačiu ugdomi planavimo, komunikacijos, strateginiai įgūdžiai. Itin tinka kolektyvams ar klasės draugams, nes skatina komandinį darbą. Vaikams, lankantiems robotikos būrelius, proga išbandyti įgūdžius varžantis su kitais.
Jei trūksta idėjų vaikų gimtadieniams, verta išmėginti robotų kovas. Dalyviai žaidžia komandose po tris žaidėjus. Pirmoje dalyje mokomasi žaisti, kuriama taktika ir strategija. Antroje – vyksta turnyras, kur laimi gudriausi. Į ROBO areną galima atsinešti savo užkandžių bei gėrimų. “Keliaujančios mamos” rekomenduoja išbandyti šią interaktyvią ir šiuolaikišką pramogą.

Future LIVE – ateitis jau čia

Interaktyvios pramogos, kur pasitelkę naujausias technologijas galėsite pasinerti į nuotykius: sukurti savo miestą, pamatyti gamtą iš paukščio skrydžio ar kaip atgyja jūsų nupiešti gyvūnai, suptis supynėmis džiunglėse, žaisti tikrame smėlyje jūros dugne ir dar daugiau!

„Įspūdinga visai šeimai! Tokio dar nesame matę ir būtinai apsilankysime vėl. Buvau su trimis vaikais (3,5 metų, 9 metų ir 12 metų)- labai patiko visiems, įskaitant mamą! Dar iš pliusų: buvimo laikas neribojamas, yra erdvė kur galima pailsėti, yra kavos bei saldumynų aparatai, tvarkingi tualetai, labai draugiškas bei paslaugus personalas ir begalė gerų įspūdžių bei daug pozityvių emocijų. Mes būtinai sugrįšime ir rekomenduosime savo draugams!“ – įspūdžiais dalinasi mama Agnessa.

Čia galima švęsti ir gimtadienius, NE TIK VAIKŲ, BET IR SUAUGUSIŲJŲ, rengti šventinius renginius! Parodoje organizuojami ir neoniniai vakarėliai! ,,Future Live pasaulis sukurtas šeimoms! Mes kartu su vaikais šokame, žaidžiame, tyrinėjame ir kuriame. Tiek, kiek norime, nes džiaugsmingos akimirkos neturi būti ribojamos.“ 📍Upės g. 9 PC CUP, Vilnius, įėjimas pirmame aukšte iš kairės pusės.

ADVENTICA – viskas yra žaidimas!

Turbūt nėra mažojo vilniečio, kuris nežinotų šio žaidimų pasaulio! Tai sporto salės dydžio pripučiamas batutas ir net 14 teminių renginių kambarių, į kuriuos lankytojai sugrįžta švęsti gimtadienių, nes lauke darosi darganota ir vėsu. Adventika žaidimų erdvė šiuo metu intensyviai  atnaujinama ir netrukus pasitiks smagiomis naujienomis! Interaktyvių žaidimų erdvėje atsiras nematytų pramogų. Vaikų itin mėgstama ir didelė kamuoliukų erdvė, kurioje jau dabar vaikai mėgaujasi naujais žaidimais. Prekybos ir pramogų centre “OZAS” -1B aukštas, Ozo g. 18, Vilnius.

JUOKŲ MAIŠELIS – vaikų juoko sklidina erdvė

Tėveliams, ieškantiems erdvės, kurioje galėtų užsiimti skirtingo amžiaus vaikai, patariame apsilankyti Vilniuje, Naujamiestyje (Savanorių pr. 22) įsikūrusioje jaukioje, saugioje ir spalvingoje erdvėje vaikams „Juokų maišelis“. Čia kiekvienas nuo 1 iki 8 metų amžiaus vaikas ras juo užsiimti! Aktyvūs vaikai laiką galės leisti ant batutų, laipynių ar margaspalvių kamuoliukų baseine. Mažyliai, mėgstantys tyrinėti atras save labirinte ir kituose tylesniuose bei ramesniuose lytėjimo pojūčius ir erudiciją lavinančiuose žaidimuose. Ši erdvė yra atvira ir jūsų šventėms, į kurias galite pakviesti iki 30 žmonių. Svečių patogumui įrengta atskira spalvinga erdvė su virtuvėle. Be to, svečiai savo automobilius gali palikti šalia žaidimų kambario įrengtoje nemokamoje automobilių stovėjimo aikštelėje. Vaikams, mėgstantiems animatorius, siūlomas itin didelis personažų pasirinkimas! Animatoriai siūlo specialias įdomias bei lavinančias programas, kurių metu vaikams piešiama ant veidukų, organizuojami linksmi konkursai ir žaidimai. Erdvėje galimos ir kitos, iš anksto su administracija suderintos veiklos.

Juokų maišelis priima svečių atsineštas vaišes. Bet tiems, kurie nori išvengti rūpesčių – gali rekomenduoti patikimus maisto tiekėjus. Koks gimtadienis ar vakarėlis be atributikos? Leiskite visomis dekoracijomis pasirūpinti Juokų maišelio darbuotojams! Be to, visi savo gimtadienius švenčiantys jubiliatai gali pasinaudoti nemokama paslauga – elektroniniu gimtadienio kvietimu! Net neabejojame, jog tokią gimtadienio šventę norėsite prisiminti dar ilgai, todėl siūlome užsisakyti ir profesionalių fotografų paslaugas.

Vaikų žaidimų šalis “Alisa” 

“Alisa” žaidimų kambarys išsiskiria gyvuoju kampeliu. Jame gyvena triušiai, jūrų kiaulytės ir degu. Vaikučiai žaisdami gali stebėti gyvūnus, pamaitinti juos. Gimtadienių metu šventės vyksta privačiai, su specialiomis programomis. Erdvė pritaikyta ir patiems mažiausiems lankytojams.  “Alisą” rasite Verkių 31 C, Vilniuje PC Ogmios miestas, Parkas Outlet 2a.

Žaidimų kambariai, gimtadieniai ir pramogos KAUNE:

 

CURIOCITY – smalsiems vaikams!

Kaune, Prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ Islandijos pl. 32 įsikūręs tikras vaikų rojus – CURIOCITY. Didžiausias Baltijos šalyse vaikų edukacijų, pramogų, žaidimų daugiafunkinis miestas kokybiškam šeimų laisvalaikiui!

Čia vaikai gali ,,pasimatuoti” įvairias specialybes: , gaisrininko, geografo, gamtininko ir dar daugiau! Erdvėje taip pat galima švęsti ir teminius gimtadienius!: dantisto, kulinaro, astronauto, kirpėjo, gydytojo, policininko, statybininko ir kt. Čia pilna spalvų, garsų, galima liesti ir savo rankomis patirti. Erdvė unikali savo dydžiu bei veiklomis. Kiekvienas vaikas atras kažką įdomaus sau. Mažyliai, besidomintys kosmosu, greičiausiai susidomės žemės ir kosmoso pažinimo erdve. Tie, kurių svajonė – tapti gaisrininkais, bandys pasimatuoti gaisrininko kostiumą bei užgesinti ugnį. Vaikai, mėgstantys konstruoti – galės pasistatyti sau namą iš realų dydį atitinkančių statybinių blokelių! 

CURIOCITY laukiami vaikai nuo 1 metų amžiaus. Mažiesiems lankytojams yra įrengta speciali tik jiems skirta vieta, kurioje taip mėgstamas kamuoliukų baseinas, įvairių formų, spalvų ir garsų objektai, lavinantys kūrybiškumą, kūno laikyseną, motoriką bei erdvinį mąstymą. Curiocity galima ne tik smagiai praleisti laiką paprastą dieną, bet ir švęsti svarbias šeimos šventes. Vaikai gimtadieniui galės rinktis iš keturių salių, smalsumo labaratorijos bei kulinarijos studijos ar netgi amfiteatro. Gimtadienio šventę pagyvins linksmieji CURIOCITY personažai (o koks tavo mėgstamiausias?). CURIOCITY – tai ne tik žaidimų ir pramogų vieta. Tai erdvė, kurioje vaikai iš arti gali ištyrinėti kasdieninius, žemiškus, tačiau pačius mažiesiems įdomiausius ir artimiausius dalykus bei profesijas!

HARMONY PARK – gimtadienio šventė su žirgais!

Netoli Prienų (Kauno raj.) nuostabioje gamtos apsuptyje įsikūręs “Harmony park” kviečia nepamirštamai atšvęsti gimtadienį užmegant pažintį bei sukuriant ilgalaikį ryšį su nuostabiais, protingais ir prieraišiais gyvūnais – žirgais.  “Harmony Park” – nuostabi vieta jūsų šventėms! Šiltuoju metų laiku vaikų gimtadieniai ir kitos asmeninės šventės organizuojamos gamtos apsuptyje šalia vaikų žaidimo aikštelių bei jojimo maniežų. Šaltuoju metų laiku šventės vyksta uždarame šildomame manieže. Pasidovanokite savo šeimai fotosesiją su žirgais magiškoje aplinkoje, na o šventės rūpesčiais leiskite pasirūpinti „Harmony Park“ darbuotojams.

“Harmony Park” taip pat įsikūrusi jojimo ir sporto mokykla siekia ne tik vaikus išmokyti profesionaliai valdyti žirgą, bet ir parengti iš praktinės pusės. Čia sužinosite daugiau apie žirgus, kaip juos prižiūrėti, valyti bei pabalnoti. Juk žirgas nėra tik sporto įrankis. Tai visų pirma gyvūnas, reikalaujantis daug dėmesio, laiko ir meilės. Mokiniams nuolat organizuojamos vakaronės, seminarai apie žirgininkystę, pristatomi žirgų sporto čempionai. Jojimo pamokos vyksta atviruose lauko aikštynuose, na o šaltuoju metų laikumoderniame, uždarame manieže, kuriame padengta speciali smėlio ir purumą suteikiančių medžiagų danga. Mokinius nuolatos prižiūri rūpestini ir savo darbą išmanatys treneriai. Yra organizuojamos grupės tiek pirmuosius žingsnelius jojimo sporte žengiantiems, tiek jau pažengusiems vaikams. “Harmony park” veiklos bus ir mažyliams – vaikų iki 7 metų laukia šetlandų veislės poniai, kurie noriai leidžiasi jodomi.

Žaidimų kambariai, gimtadieniai ir pramogos KLAIPĖDOJE:

FAMILY LAB ACADEMY 

Vaikai gali visapusiškai tobulėti toje srityje – kuri jiems patinka labiausiai!  Family Lab Academy  STEAM mokyklėlė skirta 4-6 metų vaikams, kurie nori papildomai tobulėti ir atskleisti savo savarankiškumo bei kūrybiškumo gebėjimus. Kalbiniai užsiėmimai skirti kalbos išraiškos ir supratimo mokymuisi leidžiantys vaikams laisvai reikštis per garsus, garsažodžius, žodžius ir sakinius. Edukaciniai kūrybiniai užsiėmimai, vykstantys patogiu laiku darbo dienomis ir savaitgaliais, kur vaikai patys kuria, žaidžia ir tyrinėja. Šokiai ,,Joimove Kids” skirti mamai, tėčiui ar kitiems vaiką prižiūrintiems asmenims šokti kartu su 1 – 4 metų mažyliais. Vaikų ergoterapijos užsiėmimai orientuojasi į vaiko gebėjimą funkcionuoti kasdienėje veikloje, tapti nepriklausomam ir suprasti aplinką. Adresas: Birutės g. 22A-144, Klaipėda. Family Lab Academy  galite rasti ir Vilniuje, Kaune, Kretingoje ir net Mažeikiuose.

Pyplys – kai mamai skubiai reikia laisvo laiko

Pyplis – vaikų žaidimų oazė pačiame Klaipėdos centre, gelbstinti mamas, kai atostogauja darželiai ar kai skubiai prireikia laiko svarbiam reikalui ar susitikimui, o gal tiesiog atitrūkti nuo kasdienybės ir rasti valandėlę sau. Čia nereikia išankstinių susitarimų, galite atvesti vaiką kada jis nori pažaisti, pabūti kitų vaikų draugijoje. Erdvė išsidėsčiusi per 2 aukštus, yra skirtingi kambariai, kuriuose vaikai gali konstruoti, šokti, “gaminti” maistą, persirengti įvairiais personažais, gaudyti muilo burbulus ir kitaip pramogauti. Galima vaikus atvesti valandai ar kelioms, net įsigyti abonementą, kad ateidami kada pageidaujate – dar ir sutaupytumėte. Čia vyksta ir smagūs gimtadieniai, kuriuose apsilanko taip mergaičių mylima Ledo šalies princesė Elza!

 

 

“Keliaujančios mamos” kviečia dalintis patirtimis ir atradimais!

Štai tokias įdomias ir smagias erdves atrado Keliaujančios Mamos. Esate čia pramogavę? O gal norite rekomenduoti savo atrastas ir pamėgtas vietas?
Parašykite mums keliaujanciosmamos@gmail.com arba dalinkis patirtimi “Keliaujančių mamų” Facebook” grupėje skirtoje kelionėms su vaikais Lietuvoje (spausti čia) bei grupėje “Žaidimų kambariai ir erdvės vaikams – atsiliepimai/apžvalgos/rekomendacijos” (spausk ČIA).

#apzvalga #patarimaimamoms #vaikugimtadienis #zaidimukambariai #pramogos #virtualirealybe #robotukovos #vaikuprieziura #kurybiniaiuzsiemimai #dovana #reklama

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

Instagram
YouTube
LinkedIn
Meniu