Ignalina – kodėl verta ten apsilankyti?

Vasarą puikus metas aplankyti ne tik užsienio šalis, bet ir pamatyti nuostabią Lietuvos gamtą, miestus ir miestelius. Todėl dalinamės 7 priežastimis, kodėl Ignalina yra tobulas kelionių tikslas visai Jūsų šeimai.

Ignalina – miestas Šiaurės Lietuvoje, 110 km į šiaurę nuo Vilniaus. Kodėl čia gali būti puiki lokacija sekančiai jūsų kelionei su šeima?

1. Gamta

Ignalina užburs Jus savo grožiu: ežerais, miškais, upeliais. Ignalinos miestą supa net aštuoni ežerai, kuriuos galite pamatyti keliaudami pėsčiomis. Prie ežero rytais galite sutikti saulę, o vakarais ją palydėti. Augindami vaikus pamirštame gamtos svarbą.  Ignalinoje vaikai geriau pažins gamtą, augalus, gyvūnus, vabzdžius. Rugpjūčio vakarais galėsite stebėti jau ryškėjantį paukščių taką ir, be abejonės, krentančias žvaigždes, kurios pildo norus.

2. Stovyklavimas

Ignalina yra tikras stovyklautojų rojus. Čia galėsite kurti laužus, kepti zefyrus, dešreles ar bulves! Apanglėjusi karšta bulvė su varvančiu sviestu bus pats skaniausias maistas pasaulyje. Tai magiška. Laužas taip užburs ir nuramins vaikus, kad po kurio laiko pasigesite jų klegesio. Aplankykite Ignalinos rajono stovyklavietes, kaimo sodybas! Čia susitiksite su šauniais vietos gyventojais, pasijausite kaip namuose, tačiau būsite toli nuo miestų šurmulio ir triukšmo.

3. Aktyvios pramogos

Čia rasite daug aktyvių pramogų visai šeimai. Ignalinos rajono turizmo paslaugų teikėjai pasiūlys veiklų, kurios privers vaikus išlieti susikaupusią energiją ir vakare, nesulaukus žvaigždžių, užmigti. Pasivažinėkite dviračiais taku nuo Ignalinos iki Palūšės ar palei Lūšių ežerą. Tai ne tik sveika, bet ir smagi patirtis, kuria galėsite džiaugtis visi kartu.  Keliaukite Meironų pažintiniu taku. Take gausu informacinių stendų, kurie įtrauks vaikus ir suaugusius į pažintinius žaidimus ir intriguojančiai papasakos  apie augalus.

Mėgstate vandens pramogas? Jūsų laukia baidarės, irklentės, kanojos, laivai. Išbandykite irklenčių futbolą, jogą ant irklenčių, leiskitės į nuotykius naktinio safario metu arba plaukdami šviečiančiomis baidarėmis.  Daugiau informacijos https://www.ignalina.info/pramogos-ka-veikti/

4. Ladakalnis, piliakalniai ir kitos istorinės vietos

Leis Jums pagalvoti apie Lietuvos praeitį, apie tai, kokių įvykių liudininkai jie yra, paskatins susipažinti su senomis kultūromis, tradicijomis. Tai puiki galimybė praplėsti vaikų akiratį, lavinti jų vaizduotę.

5. Edukacijos

Ignalinos rajone yra net 29 edukacinių paslaugų teikėjai. Keliaukite šeimomis ir iš anksto užsisakykite norimą edukaciją. Suskubkite, Bitininkystės muziejuje rugpjūčio 15 d. vyks Medkopio pabaigos šventė su muzika, vaidinimais,  kūrybinėmis dirbtuvėmis, edukacijomis, pažintinėmis paskaitomis. Pasinaudokite galimybe sužinoti daug naujo apie bičių pasaulį.

Daugiau apie šventę 

6. Prisiminimai

Kelionių  prisiminimai yra brangiausias turtas, kuris ilgai išlieka vaikų atmintyje. Susikurkite Ignalinoje nepakartojamų akimirkų, kuriomis galėsite jaukiai ir linksmai dalytis ateityje.

7. Kasdienės rutinos atsikratymas

Kelionė su vaikais Ignalinoje suteiks galimybę visai šeimai pabėgti nuo rūpesčių maratono ir mėgautis buvimu kartu. Pasinerkite į gamtos glėbį, pamirškite rūpesčius ir tiesiog džiaukitės vieni kitais.

Ignalina, pasirengusi stebuklingoms akimirkoms ir nuotykiams, laukia Jūsų. Tai vieta, kurioje susijungia gamtos žavesys, pramogos ir šeimos džiaugsmas. Pasirinkite Ignaliną kaip savo kelionės tikslą ir leiskite šiam nuostabiam miestui užkariauti Jūsų širdis ir palikti neeilinių prisiminimų visai šeimai!  

#ignalina #kelioneslietuvoje #keliaujanciosmamos #kaveiktisuvaikais #lietuvosgamta

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas