,,Keliaujančių mamų” Klubas išvyksta į mamų kelionę: kruizas

„Keliaujančios mamos” kviečia pradėti Naujųjų 2024 metų bendras mamų keliones. Pirmoji mamų kelionė nusimato jau pirmosiomis vasario dienomis – junkitės kartu, kad kelionės būtų smagesnės, ekonomiškesnės ir įdomesnės!

Tapk KM klubo nare – keliaukime ir aukime kartu!

#mamųkelionė KRUIZU

Ar norėtum leistis į nepamirštamą kelionę kruizu? Prisijunk prie mūsų (REGISTRACIJĄ KRUIZUI rasi ČIA)! Artimiausia #mamųkelionė į užsienį numatoma vasario pradžioje – kruizas po Arabijos jūrą. Plauksime šiuo NAUJU LAIVU, tik pažiūrėkite koks jis nuostabus (spausk pažiūrėti trumpą video iš šio laivo krikštynų)!

Nauju kruiziniu laivu „MSC Virtuosa“ pakeliausime po Persijos įlankos pakrantės miestus bei valstybes. Apankysime Dubajų, Dohą, Bahreiną, Abu Dabį ir privačią salą Sir Bani Yasą. Galėsime tingiai mėgautis saule laivo denyje arba leistis į gausybę ekskursijų šiuose įspūdinguose kraštuose, susipažinti su vietine kultūra, istorija, pasigėrėti įspūdingais statiniais ir gamtos grožiu.

Ir visur ne viena – o su smagia mamų ir vaikų kompanija! Beje, vaikams kruiziniuose laivuose yra tiesiog rojus, nes yra įrengti žaidimų kambariai, vyksta animacijos, įvairūs pasirodymai, galima mėgautis atvirais baseinais ir saule!

Tariamės ir komplektuojamės ,,Keliaujančių mamų” Klube. Nebūtume „Keliaujančios mamos”, jei nerastume geriausių ir ekonomiškiausių kainų! Kainas nusižiūrėjom ir (patikėkite palyginome su didžiausių agentūrų siūlomomis), sutaupome apie 1000 eurų nuo agentūrų siūlomo paketo mamai su vaiku,  skrydžius renkamės pačios pagal kainą ir patogumą (galite įsigyti tą patį kuriuo skrisime mes arba savo pasirinktą) ir dar dienelę skirsime Dubajui pažinti.

Ką planuojame aplankyti:

  • fantastišką Museum of the Future, kur pasinersime į ateities viziją 50 metų į ateitį, kad įsivaizduotumėte, koks bus pasaulis. Bilietų sausiui jau nebėra, taip , kad rekomenduojame užsisakyti labai iš anksto, kai tik žinosite savo viešnagės Dubajuje datas. Bilieto kaina žmogui nuo 37 eur, galite įsigyti čia. Vaikams iki 4 metų nemokamai.
  • Žymųjį Burj Khalifa – pasigrožėti Dubajumi nuo aukščiausio planetos dangoraižio, pakilti į 125 aukštą greičiausiu pasaulyje liftu, mėgautis 360 laipsnių vaizdu į Dubajų ir Persijos įlanką bei stebėti virš miesto besileidžiančią saulę. Įėjimo bilietus galite įsigyti čia (tiksliam laikui), o jei dar norite nučiuožti žemyn iš 53 Sky Views Dubai aukšto čiuožykla stikliniu dugnu – tai kombinuotus bilietus pirkite čia. Jei čiuožykla nevilioja, įsigykite kitą kombinuotą bilietą: Burj Khalifa su Akvariumu (bilietai čia).
  • Fontanų šou. Dubajaus fontano tvarkaraštis: kasdien, išskyrus penktadienį: 13:00 ir 13:30. Penktadienis: 13:30 ir 14:00 val. Vakariniai pasirodymai: kasdien: 18:00–23:00 (kas 30 minučių). Pasigrožėkite didžiausiu pasaulyje šokančiu fontanu!
  • Norite apžiūrėti Dubajų iš malūnsparnio? Pašom! Užsisakykite 12 minučių skrydį čia.
  • Mes tai kaip įprastai darome didmiesčiuose – imsime HOP ON autobusą, tai patogiausias ir greičiausias būdas apžiūrėti lankytinas vietas didmiesčiuose. Aplankote Burj Khalifą, Dubajaus prieplauką ir Džumeiros palmę. Atraskite daugiau nei 3 maršrutus ir 23 stoteles visame mieste. Bilietų kainos čia , įsigykite online iš anksto, vietoje visad brangiau.
  • Mes praėjusio kruizo metu lankėmės Dubajaus „Rėmelyje” („FRAME”), tad šįsyk gal praleisime, bet kas nebuvę – labai rekomenduojame. Juo labiau, kad tai viena iš pigesnių Dubajaus apžvalgos vietų, tik nepilnas 14 eur. Bilietai čia.

Kruizo DATOS, kai vyksta KM Klubo narės:

⏰Sausio 20-27 d. (nebekomplektuojame, lauksime įspūdžių iš pirmųjų keliautojų į kruizą);
⏰Vasario 3-10 d. (kartu vyks ir „Keliaujančios mamos” įkūrėja Vilma, tad kelionėje kaip visad – vaikų ir mamų gali laukti įvairios draugiškos dovanėlės).
Į kainą jau įskaičiuota:
✅apgyvendinimas pasirinktoje kajutėje;
✅pilnas maitinimas (savitarnoje);
✅pramoginė programa laive (patikėkit, jos nerealios);
✅lagamino nugabenimas į kajutę ir iš kajutės;
✅uosto mokesčiai.
Kelionės planas:
Skrydis 1-2 dienos anksčiau, kad pasižvalgyti Dubajuje.
Vasario 3d.  Dubajus, JAE Atvykimas  Išplaukimas 19:00
 Vasario 4d.  Doha, Kataras  08:00  18:00
Vasario 5d.  Bahreinas  08:00  19:00
Vasario 6d.  Diena jūroje  –  –
Vasario 7d.  Abu Dabis, JAE  07:00  20:00
Vasario 8d.  Sir Bani Yasas, JAE  08:00  18:00
Vasario 9d.  Dubajus, JAE  09:00  23:59
Vasario 10d.  Dubajus, JAE  Check out 8:00  Skrydis namo
Savarankiškai perkame bilietus skrydžiams (šiuo metu apie 500 eur žmogui), bet informacija į atrinktus pigiausius ir patogiausius skrydžius pasidaliname, galime ir padėti nusipirkti.

Junkis į KM Klubą ČIA ir lekiam kartu!

Mamų kelionė kruizu Arabijos jūra
Mamų kelionė – kruizas Arabijos jūra. Horizonte matosi Kataro sostine Doha

 

Nori prisidėti prie bendruomenės savo žiniomis, pagalba ir papildoma energija?

Registruokis čia, susisieksime.

#keliaujanciosmamos #kelionessuvaikais #keliaujanciumamuklubas #kruizas #kelionekruizu

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas