NUOLAIDOS kodai 2024 m. sausio mėnesiui

„Keliaujančių mamų” misija – palengvinti Jūsų keliones su vaikais ir jas padaryti patogesnėmis, malonesnėmis ir įdomesnėmis! Todėl dalinamės ne tik praktikoje išbandytais patarimais, bet ir NUOLAIDŲ KODAIS bei NAUDINGOMIS NUORODOMIS! Ir nepamiršk mums parašyti, kokios „Keliaujančios mamos” nuolaidos norėtum – pasistengsime ją gauti!

Dalinamės nuolaidomis, kurias taiko ir mūsų išbandyti, itin kokybiški rūbų, batų ir kitų aktyviam ir įdomiam laisvalaikiui reikalingų dalykų atstovai – užsuk savo nuolaidos!

Išsisaugok šią informaciją, kad turėtum, kai prireiks. Naudinga? Būsime dėkingos, jei įvertinsi mūsų darbą paspausdama širdelę ant mūsų postų, pažymėdama savo storiuose ar parašydama gerą žodį čia.

Nuolaidos ir nuolaidų kodai:

  • Lekiam vasario pradžioje į KRUIZĄ (tapk klubo nare ir prisijunk). Tad skelbiame nuolaidą dizainerių kurtiems maudymukams, tamprėms, suderintiems vaikams ir mamoms, čia rasite ir nestandartinių dydžių! DUE. su kodu (MAMOSKELIAUJA) Jūsų laukia  -20% nuolaidą visoms pilnos kainos prekėms sausio mėnesį. Būk stilinga ir spalvinga su DUE. (pasižvalgyk čia).
  • Vėl atšalo, tad  „Penki sezonai” labai laiku skelbia 30-50% nuolaidas, ieškok šiltų ir kokybiškų rūbų bei avalynės čia!!!  PAPILDOMAS nuolaidos kodas skiriamas KM Klubo narėms ir mūsų naujienlaiškių PRENUMERATORIAMS (bus išsiųsta epaštu) –15% nuolaida SUMUOJASI prie jau esamų nuolaidų, kurios šiuo metu siekia 30-50% ir  galioja VISAM krepšeliui. Kodas galioja visam penkisezonai.lt asortimentui (ne tik žiemai, bet taip pat ir pavasariui) iki sausio 10d.
  • Speciali IŠSKIRTINĖ nuolaida itin kokybiškoms lavinamosioms veikloms  „Yes for Skills” : KM Klubo narėms  lavinamosioms knygoms, kortelėms ir magnetiniams konstruktoriams net -20% (TIK užsakymams per KM parduotuvę, parašykite mums, nuolaidos kodą atsiunčiame individualiai).
  • RUOŠIATĖS SKRYDŽIUI? Kas dar neturite specialių ausų kištukų skrydžiams , apsaugančių vaikų (nuo 1 metų) ir jūsų ausis nuo slėgio pokyčių sukelto skausmo – pats laikas užsisakyti – nuolaidos kodas SKRENDAM, įsigyti galite čia.
  • Dar vienas nerealus pasiūlymas, kokio neturėjome –  įsigyk mūsų firminį ,,Keliaujančios mamos” puodelį ir prie jo nemokamai pridėsime atsarginį vienkartinį TRON puoduką patogioms ir be streso Jūsų vaiko kelionėms (kai reikaliukai prispiria ten kur tualetų nėra arba vaikas dar tik pratinasi prie puodukų).
  • Su kodu KM10 gausite 10% nuolaidą finansų ir draudimų žinovės bei užkietėjusios keliautojos mamos Lauros @tavofinansugidas sukurtai unikaliai tikslų ir darbo planuotei. Taip pat kviečiame pažiūrėti LIVE su Laura apie tai kaip sutaupyti svajonių kelionėms, išgirsti taupymo gudrybių ir patarimų.
  • Taip pat vis dar gali prisijungti prie mūsų mamų kelionės kruizu į Arabijos jūrą be agentūrinio antkainio! Daugiau info rasi čia.

REKOMENDUOJAME kelionėms turėti:

NAUDINGOS NUORODOS:

Hotels Combined – platforma palyginanti viešbučių kainas, kad galėtumėte išsirinkti pigiausią pasirinkto viešbučio pasiūlymą.

Get your guide – nestovėkite eilėse prie kasų, raskite įdomiausias ekskursijas visame pasaulyje, užsisakykite pramogas, edukacijas ir turus iš anksto, be streso ir pageidaujamu laiku.

Taip pat visada galima paklausti TIESIOGIAI mamų ir labai kviečiame dalintis JŪSŲ kelionėmis bei idėjomis čia:

Turizmo sėkmingiausi 2023 Lietuvoje nominantaiBALSUOK už ,,Keliaujančias mamas”, kurios nominuotos 2023 metų kelionių ambasadoriumi

Iki malonių susitikimų – lauksime prisijungiant tikrose ir virtualiose kelionėse!

Jūsų kelionių draugės, Keliaujančios mamos

#keliaujančios mamos #rekomendacijos #nuorodos #kelionių patarimai #sausis #reklama

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas