ADVENTUR 2024 paroda keliautojams!

Tikriausiai tai viena svarbiausių metų parodų, kurioje galite įsigyti savo svajonių atostogas geriausiomis sąlygomis! LITEXPO paroda „ADVENTUR“11-oji tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda!

Tai vienintelė tarptautinė turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio paroda Lietuvoje, skatinanti turizmo paslaugų populiarinimą ir aktyvų gyvenimo būdą. Čia po vienu stogu rasite visus sėkmingo turizmo verslo elementus!

Paroda vyks sausio 26-28 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“. Šiemet tradiciškai susirinks ne tik kelionių organizatoriai, bet ir kelionių entuziastai siūlantys įvairiausių idėjų, kaip galima įdomiai ir aktyviai leisti laisvalaikį tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje!

,,Keliaujančios mamos” ne tik yra šios parodos informacinis partneris. Kartu su bendruomenės įkūrėja Vilma Vainore taip pat dalyvausime PARODOJE (5 salėje). Čia lauksime jūsų kartu su vaikučiais ar tiesiog užsukant pasilabinti, susipažinti ir pasikalbėti apie keliones su šeima ar kitų mamų kompanijoje. Užsukusios turėsite galimybę apžiūrėti gyvai ir reikalingas priemones, kurios keliones su vaikais pavers dar patogesnėmis, lengvesnėmis ir įdomesnėmis.

Parodoje išvysite ir galėsite paklausyti Lietuvos žymiausių KELIAUTOJŲ –  Martyno Starkaus ir Vytaro Radzevičiaus. Keliautojai dalinsis savo nuotykiais ADVENTUR 2024 parodos metu vyksiančiame 2h trukmės renginyje „Kelionių Humoro Istorijos”.

O 2024-01-28, 10:45-15:45 rubrikoje ,,Kelionės – mano gyvenimo būdas” su Laisve Radzevičiene kviečiame pokalbiui. Čia dalyvaus Edvardas Žičkus, Leonardas Pobedonoscevas, Jogaila Morkūnas, Audrius Sutkus „1000 WOW“, Renatas Žyla „NEMO Glamping“, Jolanta Leonavičiūtė ir  „Keliaujančios mamos” įkūrėja Vilma Vainorė. Pokalbių vieta: 3 Salės Fojė.

Kviečiame atvykti ir DOVANOJAME net 5 dvigubus kvietimus! Dalyvauti konkurse galite čia.

Čiupkite draugą/kolegą/šeimos narį ir nepraleiskite progos sudalyvauti parodoje!

Bilietus įsigyti galite čia.

#konkursas #adventur2024 #litexpo #keliaujanciosmamos #inforemimas #reklama

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas