festivaliai

Vasaros festivaliai 2024: šeimoms su vaikais

Vasaros festivalių sezono pradžia Lietuvoje tuoj įsibėgės. „Keliaujančios mamos” nori jums pasiūlyti nuvykti į tokius festivalius, kurie jums būtų tinkami pagal tematikas ir veiklas, o svarbiausia juose būtumėte laukiami kartu su vaikais. Todėl sudarėme visos vasaros šeimos festivalių sąrašą, kurie vyksta Lietuvoje.

 

Nemokami festivaliai – pramogos su šeima ir dar nemokamai!

 

Kiti festivaliai

2024 m. liepos 13 d. į šiaurės Lietuvą, Pasvalio rajoną, atvykti kviečia PUMPėnų FESTivalis! Renginys visai ŠEIMAI kvies į įvairias sportines, kultūrines veiklas ir užsiėmimus, o vakarėjant Jūsų lauks įspūdingas koncertas, kuriame pasirodys net septyni skirtingi atlikėjai.

Čia planuojame vykti ir mes – „Keliajančios mamos”, tad jei norėtum prisijungti į smagią kompaniją, parašyk mums el. paštu čia „Noriu į festą”, susisieksime.

Festivalio PROGRAMA:
10:00 val. Sporto veiklų pradžia
14:00 val. Šventinė mugė, veiklos visai šeimai
15:00 val. Šventinė programa vaikams
15:30 val. Auto – moto technikos paradas
17:00 val. Diskusija su Benediktu Vanagu
*Festivalio programa dar bus papildyta

KONCERTAS:
18:00 val. Liudas Mikalauskas ir Egidijus Bavikinas
19:00 val. Žemaitukai
20:00 val. Kastytis Kerbedis
21:00 val. Moni
21:30 val. GJAN
22:30 val. G&G Sindikatas
23:30 val. DJ JOVANI

Bilietus galite įsigyti ČIA.

GERA ŽINIA!!! Mūsų Facebook ir Instagram paskyrose dalyvaukite konkurse, kuriame galite laimėti bilietus ŠEIMAI į Pumpėnų festivalį! Nepraleiskite progos!

 

Birželio 21-24 dienomis Kelmės raj. vyks GOLOKA RASOS blaivus festivalis visai šeimai, kaip stebuklingi vartai į vasaros atostogas! Tai bus sąmoningo atsipalaidavimo, bendravimo džiaugsmo ir spalvingų įspūdžių kupinas ilgasis savaitgalis!

Gyva muzika su IEVA ZASIMAUSKAITE, KIGIDI KARMA, INKILAIS ir kt. atlikėjais!

Įspūdinga programa vaikams, kuri patiks ir suaugusiems: putų šou, spalvų šėlionė, žaidynės, maudynės, jodinėjimas su žemaitukais, pasivažinėjimai jaučio tempiamu vežimu, žygiai į gamtą! Skanus ir sveikas maistas! PaskaitosMugėkūrybinės dirbtuvės! Žoliavimas! Joga, astrologo konsultacijos, masažai, terapinės-ritualinės pirtys!

Festivalio sekmadienis – viena įspūdingiausių Rasos švenčių Lietuvoje! Blaiviai švęsime iki pat saulėtekio pagal senąsias lietuvių liaudies tradicijas: kupoliausime, ratuosime, šoksime! Laužai, sutartinės, ugnelių ežeras,  degančios skulptūros, ugnies šou! Apie festivalį daugiau skaitykite Facebook.

Nepraleiskite progos bilietus įsigyti su -20% nuolaida, įrašę kodą „MAMOSKELIAUJA20”. Bilietus galite įsigyti paspaudę ČIA.

 

Džiaugsmo festivalis suaugusiems vaikams, kad dalyviai kartu su savo vaikais patirtų pamirštą vaikystėje džiaugsmą. Ar pastebi kaip auga tavo vaikai? Kaip, nuo greito gyvenimo tempo, emocijos šokinėja tarsi pievoje žiogai? O protas tiek pavargęs, kad jame girdimas vien dūzgimas?

Ar žinojai, kad Lietuvoje yra tokia vieta, kur gali pasijausti lyg gamtos karalystėje? Džiaugsmo festivalis Žvaigždžių slėnyje, vykstantis gamtos apsuptyje, tau primins, kad:

  • laimė patiriama šiandienos akimirkoje, o ne ateities tiksluose, ambicinguose darbuose;
  • džiaugsmas yra paprastuose dalykuose.

Vos įžengus į teritoriją tu grįši į nerūpestingą vaikystę, kada šluostei bėgantį liurlį alkūne, statei bazes miškuose, laipiojai po medžius, bėgiojai po kiemus nuo ryto iki vakaro, užmiršęs mamos auštančius pietus ar vakarienes…

Kviečiame vieną vasaros dieną sustoti ir grąžinti save ir savo vaikus į tą nerūpestingos vaikystės jausmą. Daugiau informacijos rasite Facebook .

Bilietus galite įsigyti ČIA.

 

Debesų Pievafestivalis-stovykla, vyksiantis birželio 26-30 dienomis, Zalensų pramogų ir poilsio slėnyje, Kauno rajone (Dubysos g. 10, Padubysio k., Vilkijos apyl. sen.). Pieva kviečia mus būti ir svajoti, skristi kartu su debesimis ir penkioms dienoms nusikelti į visai kitą – atradimų, naujų potyrių ir įkvėpimo – erdvę. Pieva jau aštuntus metus gyvuoja kaip mūsų visų unikalumą švenčiantis pasibuvimas nuostabios bendruomenės apsuptyje, iš kurio sugrįžtame paaugę bei pasikeitę, pasiryžę siekti savo svajonių ar atradę naujų tikslų.

Festivalio erdvėje laukia įvairios praktikos ir užsiėmimai: joga, kūno ir judesio praktikos, garso kelionės, balso praktikos, įkvepiančių žmonių pasidalijimai, amatai, muzika ir kita. Išsiilgusius šilumos ir jaukumo kvies laužas, prie kurio bus galima ne tik šildyti kūnus, bet pasakojimais ir dainomis, bei bendrumo dvasia, sušildysime ir širdis. Daugiau informacijos rasite Facebook puslapyje.

Bilietus galite įsigyti ČIA.

 

Kviečiame šeimas liepos 19-21 dienomis pabėgti nuo miesto šurmulio, pailsėti bei pasikrauti teigiamos energijos šviesių bendraminčių būryje

Pusšimtis sveiko ir laimingo gyvenimo pamokų psichologinėje, dvasinėje, kūrybinėje ir kūno erdvėse: perdegimas, laimės paieškos, meilės sau link, brandi asmenybė, santykių harmonizavimas, manifestacijos, kvėpavimo praktikos, tantra, juoko joga, makrame žvakidės, sapnų gaudyklės, muzikos terapija, emocijos kūne, įgalinimo praktikos, organizmo valymas ir kt. Taip pat –  koncertasvaikų programa ir asmeninių paslaugų erdvės. Daugiau informacijos Facebook ir Instagram.

Vieta: prie Molėtų, stovyklavietė „Tolieja”.

Vaikams iki 12 metų įėjimas nemokamas!

Bilietus galite įsigyti ČIA.

 

Gyvenimas – palapinėse, kaimo turizmo sodyboje arba kemperyje. Renkatės Jūs! Veiklos – vaikams, moterims ir vyrams. Informacija dar bus atnaujinta, sekite Facebook.

 

Ahoy Broliai ir sesės!

Devintais metais iš eilės Vinetu Gentis atveria savo kaimo vartus ir širdis. Bei kviečia tave į blaivų, vienintelį Lietuvoje Indėniškos tematikos festivalį “Kokopelli”. Švęsime Vasaros Saulėgrįžą bendrystėje. Šių metų simbolis – Taikos Balandis. Puoselėkime laisvę bei taiką su aplinka ir su pačiu savimi.

Kokopelli – tai gyvos muzikos, atradimų, asmeninio tobulėjimo festivalis visai šeimai po atviru dangumi. Festivalis vyksta “Vinetu kaime” – autentiškame Šiaurės Amerikos indėnų kaime – gyvajame indėnų muziejuje, poilsio ir pramogų parke, įsikūrusiame vaizdingame Akmenos – Danės upės slėnyje, netoli Klaipėdos.

Didžioji dalis festivalio programos orientuota į fizinės sveikatos stiprinimą, savo kūno galimybių pažinimą, aktyvias bei sportiškas veiklas visai šeimai, sveiko gyvenimo būdo įpročių formavimą, bei džiaugtis bendryste būnant kartu gentyje. Čia – gamtos ramybės, atvirų ir geranoriškų bendražygių apsupty, kiekvienas galės atrasti sau artimą ir naudingą veiklą ar praktiką, kuri praturtins visapusiškai. Daugiau informacijos apie renginį skaitykite Facebook ir Instagram.

Bilietus galite įsigyti ČIA.

 

Prema Festivalis. Paprastai, apie aktualius dalykus žmogui. Mūsų misija sudaryti saugias, sąmoningas, įdomias ir įvairialypes sąlygas, kad kuo daugiau dalyvis atskleistų geriausias savo savybes, patirtų, pažintų save tikrąjį: atvertų savo kūrybinį potencialą, kurtų darnius ir gražius santykius, džiaugtųsi mažais dalykais, mylėtų save ir jaustųsi vertas meilės, uždirbtų daugiau ir per laimės prizmę, patirtų daugiau pozityvių jausmų, jaustųsi sveikai ir laimingai.

Mūsų puoselėjamos vertybės: sąmoningumas, išsilaisvinimas, atjauta, ramybė, saugi erdvė ir gilūs potyriai. Kurdami festivalio erdvę ir turinį siekiame, kad šios vertybės paliestų giliausiai. Erdvę kuriame taip, kad kiekvienas rastų, tai, kas jam svarbiausia. (Turime atskirą vaikų programą, kol tėveliai lankosi mokymų programose, vaikai turiningai leidžia laiką vaikų pievoje). Festivalio metu bus atskiros erdvės tik moterims ir vyrams (su aktualiausiomis temomis), atsipalaidavimo erdvė (vyks garsų sesijos), akli pasimatymai (naujos pažintys), erdvė skirta tik poroms (aktualiausios temos porai) ir tik festivalui skirti/kurti užsiėmimai, kitur tokių niekur nerasi. Daugiau informacijos apie renginį skaitykite Facebook ir Instagram.

Bilietus galite įsigyti ČIA.

 

Festivalis vaikams po atviru dangumi „Nuotykiai tęsiasi“ 2024 metais vyks jau šeštą kartą.  Keliamės į Anykščių miesto centrą! Renginiai vyks Anykščių miesto parke, bibliotekoje, Istorijų dvarelyje ir miesto kultūros centre. Visos šios vietos yra 2 minučių atstumu viena nuo kitos, todėl be jokio vargo galėsite dalyvauti jose vyksiančiuose renginiuose.

Festivalyje lauksime vaikų iki 12 metų, jų šeimos narių ir keturkojų draugų. Šiemet mūsų temos – žmogus kaip gamtos pasaulio dalis, žmogaus santykis su kitais gyvūnais ir augalais ir kodėl gamtos išsaugojimas yra būtinas žmogui.

  • Savaitgalis kiTaip – liepos 5-7 dienomis (Lazdijų raj.)

  • Čiulba ulba – liepos 11-14 dienomis (Varėnos raj.)

  • Mėlynių festivalis – liepos 20 dieną (Šakių raj., Lekėčiai)

  • Atrask – liepos 18-21 dienomis (Vilniaus raj.)

  • Masters of Calm – rugpjūčio 10-18 dienomis (Molėtų raj.)

  • Jogos festivalis – rugpjūčio 15 dieną (Kaišiadorių raj.)

  • Mėnuo Juodaragis – rugpjūčio 22-25 dienomis (Zarasų raj., Dusetos)

  • Miško burtai – spalio 5 dieną (Plungės raj.)

Iki susimatymo festivaliuose!

#festivalissuvaikais #keliaujanciosmamos #festivalissuseima #pramogossuseima #nemokamifestivaliai #festivaliai2024 #reklama

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas