Vasaros naujiena - kelionių su vaikais žemėlapis

Vasaros naujiena – kelionių su vaikais žemėlapis

Vasara – puikus metas keliauti Lietuvoje. O ši vasara tiesiog tobula. Dažnai sulaukiame mamų laiškų ir klausimų. Kaip rasti informaciją, kurie lankytini objektai tinkami su vežimėliu. O kuriuose pravažiuosite su vaikišku dviratuku. Itin aktualus klausimas, kuriose kavinėse yra maitinimo kėdutės. O kurie nakvynės namai draugiški vaikams. Aktualu ir kur sustoti keliaujant iš vieno miesto į kitą ar kaip suplanuoti norimą maršrutą aplankant keletą objektų. O svarbiausia, kaip nepasimesti tarp daugybės nakvynės vietų, pramogų parkų ir kitų lankytinų objektų. Vasaros naujiena – kelionių su vaikais žemėlapis.

Visa žemėlapyje esanti informaciją yra originali, paruošta tame objekte apsilankiusios mamos.

„Keliaujančios mamos” žemėlapis

„Keliaujančios mamos” su Lietuvos miestų mamų ambasadorių pagalba ir Lietuvos miestų turizmo informacijos centrų pagalba paruošė Jums itin patogų bei interaktyvų lankytinų vietų su vaikais žemėlapį.

  • Čia rasite įvairius gamtos objektus, muziejus, gyvūnų parkus, apgyvendinimo vietas ir kitas įvairias lankytinas vietas.
  • Žemėlapis padės susiplanuoti maršrutą, rasti norimas vietas ar objektus tam tikrame rajone.
  • Galėsite pasirinkti ir filtruoti vietas pagal norimą vietovę, kategoriją.

Visos kategorijos turi savo spalvas ir skirtingas ikonas, todėl žemėlapyje lengva atrasti norimus objektus. O pažymėję varnelę matysite tik tuos, kurie Jus domina.

Žemėlapis bus nuolat pildomas ir atnaujinamas. Jei norite padėti pildyti mums žemėlapį, kviečiame tapti ambasadorėmis ir kituose Lietuvos regionuose. Susisiekite su mumis!

Žemėlapio objektų vertinimas

Šis žemėlapis dar ypatingas tuo, jog prie kiekvieno objekto rasite vertinimą. Objektus įvertinto mamos, kurios apsilankė būtent tuose objektuose.

Vertinimas suteiks Jums informacijos, ar lankytinoje vietoje yra pervystymo stalas/vieta. Taip pat ar rasite kūdikių/vaikų spec. inventorių (maitinimo kėdutė, lovytė ir pan.). Sužinosite ar netoliese galite gauti šilto maisto ir karšto vandens kūdikių maistui.

Pagal vertinimą ir nuotraukas, sužinosite, ar vieta pritaikyta kūdikiams su vežimėliais ar kitu vaikišku transportu. Ar netoliese yra žaidimų aikštelė/žaidimų erdvė.

O svarbiausia – ar vieta saugi, įdomi ir pritaikyta šeimoms.

Kaip naudotis žemėlapiu

Naudotis žemėlapiu labai patogu – galima ir per kompiuterį, ir telefonu. Jis sukurtas per Google Maps programėlę.

Pasirenkate norimą objektų kategoriją, regioną (pačiame žemėlapyje, jį padidindami ar sumažindami), vertinimą ir žemėlapis pateiks objektus pagal Jūsų filtrą.

Didžiausias patogumas Jums, kad suradę norimą objektą, galite paspausti tiesiai prie objekto esančias koordinates. Tai Jus nuves tiesiai į Google maps. Nebereikės ieškoti adresų, koordinačių – viską padarėme už Jus. Patogiai vienu paspaudimu įsijungsite GPS ir nuvyksite iki pasirinkto objekto.

Esate draugiška ir įdomi vieta šeimoms su vaikais ir norite būti žemėlapyje? Susisiekite su mumis!

KELIAUKIME po Lietuvą su “Keliaujančios mamos”! SPAUSKITE IR IŠSIRINKITE, KUR KELIAUSITE!

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas