viešbučiai šeimoms Turkijoje

Geriausi viešbučiai Turkijoje šeimoms

Ne veltui sakoma, kad Turkija yra atostogų rojus ne tik suaugusiems, bet ir mažiesiems poilsiautojams. Šios šalies pakrantė džiugina saule, šilta jūra, puikiais paplūdimiais, gausybe aukštos klasės viešbučių, įvairiomis ekskursijomis – visa ko reikia geroms šeimyninėms atostogoms. Bet kaip nepasiklysti tarp daugybės savo paslaugas siūlančių viešbučių? Kaip išsirinkti labiausiai tinkančius šeimoms su vaikais? Apžvelgiame, kurie geriausi viešbučiai Turkijoje šeimoms, vertinant juos mamų akimis.

Keliaujant kartu su vaikais, ypatingai pačius pirmuosius kartus, labai svarbu įsivertinti keliavimo laiką, vietą, taip pat keletą viešbučio kriterijų tam, kad atostogos būtų tobulos, tiek jums, tiek ir jūsų vaikams. Dalinamės mamos Vilijos patarimais. Vilija daug metų dirba kelionių agentūroje ir aktyviai keliauja su vaikais, tad gali pažvelgti tiek profesionalės, tiek mamos akimis, kurie viešbučiai Turkijoje geriausi.

Taip pat skaitykiteTurkija su vaikais: kelionių eksperto ir mamų atsiliepimai

Atostogų laikas ir šildomi baseinai

Sezonas Turkijoje prasideda balandžio mėnesį ir baigiasi lapkričio pradžioje. Jei keliaujate pačioje
sezono pradžioje ar pabaigoje, įsivertinkite, kad oras gali būti vėsesnis, temperatūra nešildomuose baseinuose pakankamai žema, jūra balandžio mėnesį dar irgi vėsi – apie 18 laipsnių. Tad jei keliaujate pavasarį ar rudenį, atkreipkite dėmesį, ar yra šildomų ir vidaus baseinų. Tai ypatingai svarbu mažiesiems poilsiautojams!

Viešbučio infrastruktūra

Nors daugelis viešbučių Turkijoje pristato save kaip į šeimų poilsį orientuotą viešbutį, tačiau atreipkite dėmesį, kokios veiklos yrs siūlomos, kokia viešbučio infrastruktūra. Vaikų klubas, jo veiklos ir darbo laikas, baseinų gylis, jau minėtas šildomų baseinų skaičius (sazono pradžioje ir pabaigoje), vandens kalneliai ir jų dydžiai, vaikiškas meniu ar galimybė paruošti maistą kūdikiams. Net ir mažiausios smulkmenos gali pagerinti Jūsų poilsio kokybę.

Viešbučio vieta

Pirmiausiai, nenumokite ranka į tai, kur yra viešbutis. Po ilgos kelionės norisi kuo greičiau pradėti poilsį viešbutyje, o ne dar papildomas 2-3 val. praleisti autobuse. Net ir kantriausiam vaikui gali trūkti kantrybė! Turkijoje viešbučių yra daug, atitinkančių Jūsų šeimos poreikius galima paieškoti kuo arčiau oro uosto. Beje, privatus pervežimas sumažina pervežimo trukmę, taip pat šiuo metu yra saugesnis būdas keliauti.

Viešbučio aplinka

Keliaujate su mažais vaikais? Naudositės vaikišku vežimėliu? Tokiu atveju svarbu, kad viešbutis būtų įsikūręs ne ant kalno (kad ir kokia graži panorama būtų nuo jo), kad būtų kuo mažiau laiptų, o judėjimas iš kambario į restoraną, vaikų klubą, baseiną ar paplūdimį būtų kuo paprastesnis. Taip pat atkreipkite dėmesį į viešbučio „žalumą“. Teritorijos apsodinimas medžiais yra ne tik estetinis vaizdas, tačiau ir puiki apsauga nuo labai kaitrios saulės.

Keliaujant į Turkiją būtina žinoti:

  • Pasas turi galioti ne trumpiau nei 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos. Asmens tapatybės kortelė vykstant į Turkiją negalioja.

TOP 10: geriausi viešbučiai Turkijoje, kuriuos  rekomenduojame šeimoms su vaikais

Ela Quality 5*

Jauki žalia teritorija su išskirtinai dideliu vaikų klubu. Vaikų klubas skirstomas į tris dalis: 1. Kūdikių klubas (1-2 m.), 2. Vaikų klubas (3-7 m. ir 8-12 m.), 3. Paauglių klubas (13 -17 m.). Vaikų klube mažieji gali rinktis profesijas, gilintis į jas, važinėti spec. transportu, persirengti tos profesijos kostiumais, “uždirbti pinigus” ir juos “išleisti” ir t.t. Tėvai savo vaikus gali stebėti nuotoliniu būdu prisijungę prie vaikų klubo video kamerų.

Ne tik vaikų meniu, bet ir visas restoranas skirtas vaikams! Nuo užkandžių iki desertų! Nuo tinkamo dydžio kėdžių iki atskiros registratūros!

Viešbučio teritorijoje yra platus smėlio paplūdimys, taip pat nuosaulės kaitros vaikus apsaugantis dengtas baseinas.

Antalijos oro uostas nėra toli – 33 km.

Daugiau apie Ela Quality 5* viešbutį.

Akka Antedon 5*

Klasikinis, kokybišką servisą teikiantis viešbutis su didele pušimis apaugusi teritorija. Šis viešbutis tinka tiek keliaujant su pačiais mažiausais, tiek ir su paaugliais. Animacija, veiklos ir žaidimų kambariai suskirstyti pagal amžių nuo pačių mažiausių iki 16 metų, o savo vaiką vaikų klube galima stebėti prisijungus prie video kamerų.

Kūdikių reikmenys (lovytė, puodukas ir kt.) yra pristatomi į kambarį, mini baras, esant poreikiui, papildomas ne tik vaisvandeniais, bet ir pienu. Nemokamai (paliekant užsatatą) galima naudotis vaikų vežimėliais ar racijomis.

Vaikų restorane ne tik vaikiškas meniu, tačiau yra ir galimybė pasišildyti maistą ar susitrinti košes.

Mažuosius džiugina šildomas baseinas, nuo saulės kaitros sauganti dengta vaikų žaidimo aikštelė, o didžiuosius – naujas vandens parkas pastatytas ant jūros kranto bei įvairiausios sportinės veiklos.

Antalijos oro uostas nėra toli – 40 km.

Daugiau apie Akka Antedon 5* viešbutį.

Gural Premier Club Belek 5*

Vienas mėgstamiausių lietuvių šeimų pasirinkimų Turkijoje. Ir ne veltui! Jūsų laukia poilsis jaukiuose 2-3 aukštų vasarnamiuose, kurie buvo pastatyti remiantis tradicine turkų architektūra. Vasarnamiai išsidėstę milžiniškoje viešbučio teritorijoje, kurioje taip pat rasite vaikų klubą (veiklos nuo 0 iki 17 m.), įspūdingą vandens atrakcionų parką su 16-ka vandens čiuožyklų, Piratų laivą, ypač mėgstamą pačių mažiausiųjų poilsiautojų, žinoma, restoranus, 8 baseinus ir paplūdimį, puikiai tinkantį šeimoms su mažais vaikais. Viešbutis periodiškai organizuoja renginius skirtus visai šeimai.

Atstumas iki Antalijos oro uosto 32 km.

Daugiau apie Gural Premier Club Belek 5* viešbutį.

Rixos Sungate 5*

Viešbutyje įsikūręs nuostabus mini klubas, veikiantis nuo nuo 8 iki 24 val. (nuo 4 metų). Jame viskas sukurta vaikams, jų nesibaigiančioms linksmybės, kartu ir smagiam pasaulio pažinimui. Įspūdingi šokių, muzikos, DJ, mokslininkų, keramikos, maisto gamybos, dailės užsiėmimai.

Yra vaikiškas meniu, šildomi baseinai, galima išsinuomoti vaikišką vežimėlį.

Iš viešbučio nemokamai vežama į didžiausią Turkijoje atrakcionų parką Land of Legends.

Viešbutis yra 45 km. nuo Antalijos oro uosto.

Daugiau apie Rixos Sungate 5* viešbutį.

Swandor Topkapi Palace 5*

Puikus, 2019 m. renovuotas, išskirtinio dizaino viešbutis, atkartojantis Topkapi rūmus Stambule. Daug erdvės, vietos pasivaikšiojimams, puikus vaikų klubas, veikiantis nuo 8 val. iki 24 val. Vaikų klubo teritorija yra aptverta, tad vaikai net norėdami negalėtų iš ten prasmukti nepastebėti. Viešbutis puikiai tinka keliaujant su mažesniais vaikais, tiesa didiesiems yra keletas vandens kalnelių.

Puikiai tiks norintiems iš oro uosto greitai atsidurti viešbutyje – tik 20 km. nuo Antalijos oro uosto.

Paplūdimys smėlio.

Daugiau apie Swandor Topkani Palace 5* viešbutį.

IC Green Palace 5*

Didelė ir žalia viešbučio teritorija, o įvairaus amžiaus vaikus labiausiai džiugina atsinaujinęs vandens parkas ir kitos pramogos: vandens kalneliai tiek didesniems, tiek ir mažiausiems, daug šildmų baseinų, šildomas net vandens kalnelių vanduo sezono pradžioje, dengtos žaidimų aikštelės, boulingas, aktyvi animacija, žinoma, vaikų klubas.

Restorane atskira erdvė vaikams, galimybė pasišildyti ar sutrinti maistą, personalas pasiruošęs vaikams pateikti maistą pagal jų poreikius.

Puiki lokacija tik 16 km. nuo Antalijos oro uosto.

Daugiau apie IC Green Palace 5* viešbutį.

Selectum Family Resort 5*

Išskitinio dizaino, modernus, 2020 m. atnaujintas viešbutis, kurio pavadinime ne veltui yra žodis „family“. Teritorijoje „ganosi“ nuotaikingos, ryškiaspalvės žirafos, iš kai kurių antro aukšto kambarių vaikų džiaugsmui tiesiai į lauką veda ne laiptai, o čiuožykla, o personalas visada labai stengiasi šeimai parinkti tinkamiausią kambario spalvą: šeimoms su mergaitėmis – raudoną, su berniukais – žalią. Vaikų klube gausu spalvų ir įvairiausių veiklų.

Prie viešbučio direkiasi labai didelis, platus palmėmis apželdintas paplūdimys, o visa žalia teritorija dažnai gali priminti net tolimąjį Tailandą.

Atstumas iki Antalijos oro uosto 36 km.

Daugiau apie Selectum Family Resort 5* viešbutį.

Club Turan Price Hotel 5*

Vienas populiariausių šio sezono viešbučių, kuris labai daug dėmesio skiria vaikų veikloms ir jų kokybiškam poilsiui. Viešbučio teritorijoje net 14 vandens čiuožyklų, vaikų pramogų parkas, mini zoologijos sodas. Vaikams organizuojamos įvairiausios veiklos nuo tradicinių žaidimų iki sodininkystės ar gyvūnų priežiūros.

Yra specialus vaikams skirtas restoranas.

Tiesa, viešbutis yra 80 km. nuo Antalijos oro uosto.

Daugiau apie Club Turan Price Hotel 5* viešbutį.

Long Beach Harmony 5*

Puikus pasirinkimams šeimoms su įvairaus amžiaus vaikais. Didelis pasirinkimas vandens pramogų: gausu skirtingų vidaus ir lauko baseinų, vandens atrakcionų parką sudaro net 5 skirtingi baseinai su įvairaus dydžio vandens kalneliais. Didžiausi vandens kalneliai įsikūrę ant jūros kranto, leidžiantis ne tik užima kvapą nuo greičio, tačiau akį džiugina ir paplūdimio bei jūros panorama. Taip pat yra atrakcionų parkas, mini zoologijos sodas, galimybė jodinėti poniais, vaikams skirtas restoranas.

Nuo Alanijos oro uosto 60 km.

Daugiau apie Long Beach Harmony 5* viešbutį.

Granada Luxury Belek 5*

Vaikų rojus gyvenant pilyje! Šio viešbučio veiklų vaikams sąrašas yra tikrai didelis, ypatingai daug dėmesio skiriama vandens pramogoms. Viešbutis didžiuojasi turintis didžiausią Viduržemio jūros regiono baseiną, viso net 16 skirtingo dydžio ir gylio baseinų, net 18 vandens kalnelių. Taip pat veikia atrakcionų parkas, kino teatras, 2 vaikų klubai, restaranuose galima naudotis buteliukų šildytuvais ir maisto trintuvais.

Kai tiek daug veiklų šiam viešbučiui netrukdo tai, kad jis įsikūręs 1,7 km. nuo paplūdimio. Iki paplūdimio reguliariai kursuoja viešbučio transportas.

Iki Antalijos oro uosto 33 km.

Daugiau apie Granada Luxury Belek 5* viešbutį.

Informaciją ir rekomendacijas paruošė kelionių agentūra Baltic Clipper.
Tik Jums, tik su kodu #keliaujančiosmamos suteikiama 5 proc. nuolaida Novaturo, Tez Tour ir Tiketa Tour organizuojamoms poilsinėms kelionėms. 
Užklausas dėl geriausių pasiūlymų siųskite kelionių agentūrai Baltic Clipper el.paštu atostogos@bc.lt arba skambinkite +370 600 60210. 

Smagių kelionių ir lauksime Jūsų įspūdžių iš Turkijos! Kviečiame aktyviai dalintis savo nuotykiais su vaikais žymint įrašus @keliaujancios_mamos Instagrame arba Facebook’e – @keliaujanciosmamos.

 

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas