“Zuikio paštas” – siunčia Kalėdų senelio laišką

Sutiksite, kad Kalėdų senelis – tai žmogus, kurio mūsų mažyliai laukia labiausiai! Ką jau čia mažyliai, laukiame ir mes… O kol laukiame Kalėdų senelio apsilankymo, ar nesmagu būtų gauti iš jo laišką?

Sutiksite, kad turbūt nėra vaiko, kuris nesvajoja apie laišką nuo Kalėdų Senelio. Tokį tikrą, kvepiantį šventėmis ir specialiai skirtą tik jam. Tokį, kuris atkeliauja tiesiai į pašto dėžutę pačiu gražiausiu metų laiku: prieš Kalėdas!

Mūsų vaikas, taip pat ne išimtis, jis jau nuo lapkričio pradžios laukia Šv. Kalėdų. Tad šį laukimą nusprendėme praskaidrinti Kalėdų senelio laišku.

Išsirinkome daugelio mamų rekomenduotą “Zuikio paštą”  ir tikrai nenusivylėme.

Internetinėje svetainėje užsisakėme laišką ir kelių dienų pašto dėžutėje Motiejaus laukė vokas. Jūs neisivaizduojate, kiek džiaugsmo ir tikėjimo stebuklu tą akimirką sužibo vaiko akyse! Atidarai Zuikio Paštas voką, o iš jo pabyra blizgučiai, besmegeniai, stirniukai ir pats Kalėdų senelis. Skaitant įspūdis toks, kad Kalėdų senelis viską mato, viską žino ir pats rašo kiekvienam asmeniškai!

Įsivaizduokite, kiek džiaugsmo ir tikėjimo stebuklu! Atsidarai Zuikio Paštas voką, o iš jo pabyra blizgučiai, besmegeniai, stirniukai ir pats Kalėdų senelis. Skaitant įspūdis toks, kad Kalėdų senelis viską mato, viską žino ir pats rašo kiekvienam asmeniškai!
Kaip tai įmanoma? Kokia Zuikio pašto paslaptis? Jūs užpildote anketą ir Kalėdų seneliui bei jo elfams belieka išpildyti būtent jūsų vaiko norus remiantis jo elgesiu, pažadais ir prašymais. Kiekvienas gauna šmaikštų stilizuotą laišką, parašytą ant puošnaus popieriaus, stilingame voke!

Zuikio Paštas veikia visame pasaulyje, galite nusiųsti asmeninį laišką savo sūnėnams, vaikaičiams, draugų vaikams. O kas smagiausia – laišką galite nusiųsti suaugusiems. Juk Šv. Kalėdų stebuklai patinka visiems!

Nuoširdžiai rekomenduojame užsakyti laišką savo mažiesiems. Padovanokite savo vaikui nepamirštamus Kalėdų įspūdžius. Asmeninis laiškas nuo senelio sustiprins vaiko tikėjimą Kalėdų seneliu bei suteiks daug puikių emocijų.
Laišką galite užsisakyti čia.

Reklaminis turinys.

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

Instagram
YouTube
LinkedIn
Meniu