Kelionės Lietuvoje, Mamos pataria, Mamos rekomenduoja

87 metų nuotykis tęsiasi – būk jo dalimi!

zoologijos-sodas

Skelbiame atnaujintą ir papildytą Lietuvos zoologijos sodo gimtadienio renginio programą – joje dar daugiau įspūdingų veiklų, edukacijų, eksperimentų ir gyvūnų pažinimo! Sek mūsų naujienas, nes programa nuolat pildoma – staigmenų dar bus!

Išvykstate į užsienį su vaikais? Nepamirškite: Kaip pasiruošti kelionei be rūpesčių: ESD kortelė keliaujant.

kelioninis tualetas_kelioninis_naktipuodis

Renginio programa:

10.30-14.00 val.

  • Leiskis į nuotykius su CurioCity animatoriais – pasipuošk laikinomis tatuiruotėmis ir pasigamink savo ženkliuką!
  • Atrask miško paslaptis su Valstybinių miškų urėdija – tyrinėk, klausk, sužinok!
  • Kurk kartu su Vilniaus dailės akademijos Kauno fakultetu – laukia kūrybinės dirbtuvės, kur tavo fantazija taps tikrove!
  • Tapk FLUXUS FESTIVALIS 2025 dalimi! Kartu su Kauno menininkų namais sukurk originalų FLUXUS gyvūną – visiškai laukinę meno formą!
  • Patirk mokslo stebuklus su VDU AJMD „Modusas“ – edukacinės užduotys, aplinkosauginės veiklos, „degančio barmeno“ eksperimentas ir kitos staigmenos!
  • Nusifotografuok su gyvūno kostiumu ir susipažink su miegapelėmis bei vėžliukais, o tai padaryti tau padės Nėries ir Metelių regioninių parkų komandos – gamtos pažinimas dar niekada nebuvo toks smagus!
  • Su virtualios realybės akiniais leiskis į interaktyvų pasivaikščiojimą po Lietuvos miškus – patirk gamtą drauge su Valstybine miškų tarnyba!

13.00 val. Seduja gimtadienio tortas. Susitikime saldžiausiu šventės momentu!

Viso renginio metu laukia žaidimai, siurprizai ir partnerių Rasa, Taler, UAB „Vaiga“ leidykla, AURUM ledai, OMG Bubble Tea, TUTUspot dovanos!

Kaipgi be gyvūnų pristatymų? Iš arčiau susipažink su Egzotariumo gyventojais, lamomis, žirafomis, tigrais ir kitais!

11.00 val. Egzotariumo gyvūnų pristatymas
12.30 val. lamų pristatymas
13.15 val. naminių gyvūnų pristatymas
13.30 val. žirafų ir zebrų pristatymas
14.00 val. raganosių pristatymas
15.00 val. tigrų pristatymas
16.00 val. skruzdėdos šėrimo laikas

Lietuvos zoologijos sodas dirba kasdien 10.00-20.00 val. (pirmadieniais nuo 11.00 val.)

Bilietus įsigyti pigiau ir patogiau galima internetu https://bilietai.zoosodas.lt/ arba atvykus, Lietuvos zoologijos sodo kasose.

zoologijos-sodas

Iki susimatymo Lietuvos zoologijos sodo 87-ojo gimtadienio šventėje!

Atrask, pažink, išsaugok!

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti naudojami renginio viešinimui socialiniuose tinkluose, internetinėse svetainėse, spaudoje ir kt. Nepageidaujant būti fotografuojamiems ir (arba) filmuojamiems arba nesutinkant su nuotraukų ir (arba) vaizdo medžiagos skelbimu, prašome apie tai informuoti renginio organizatorių arba fotografą.

Nuotraukų autorius: Andrius Matijošaitis

Publikuota ir Lietuvos zoologijos sodo tinklalapyje, aktyvi nuoroda į 87 metų nuotykis tęsiasi – būk jo dalimi!

Šioje kelionėje mums pasiteisino šie dalykai:

Dalinamės tikromis patirtimis

Jeigu ir jūs norite papasakoti apie savo keliones ar pramogas su vaikais, visada laukiame:

keliaujancios mamos_didziausia keliaujanciu seimu bendruomene lietuvoje

Kai kurios nuorodos straipsnyje veda į partnerystės puslapius.