DINO parkas Klaipėdoje – ideali vieta praleisti laiką su šeima

DINO parkas Klaipėdoje – ideali vieta praleisti laiką su šeima

Ar dažnai užduodate klausimą, ką veikti Klaipėdoje? Jei esate ne vietiniai greičiausiai atvykę į pajūrį bet kuriuo metų laiku skubate pamatyti jūrą. Bet jei oras subjuro, o gal kaip tik pernelyg įkaito? Ką veikti Klaipėdoje su šeima? Keliaujančios mamos viską žino ir dalinasi su jumis! 

Pakeliui link pajūrio – unikali vieta

Jei keliaujant link pajūrio – pakeliui, šiek tiek nusukus nuo pagrindinio kelio, vos 7 km. už Klaipėdos randasi unikali vieta Klaipėdos dinozaurų parkas Dino. Paklausite kodėl? O gi todėl, kad vaizdingoje teritorijoje gamtos apsuptyje įsikūręs parkas, kuris nepaliks abejingo nei vaiko, nei suaugusiojo. Nuoširdžiai rekomenduojame vykti ne mažiau kaip pusdieniui arba geriausiai net visai dienai, nes veiklos yra tiek, kad sunku net suprasti nuo ko pradėti.

Dino parko pramogos visai šeimai

Didelėje parko teritorijoje  išsidėstę net 52 dinozaurai, kurie yra ne tik realaus dydžio bet kiekvienas iš jų turi savitą charakterį, judėjimą, elgesio manierą ir skleidžia tik jam vienam būdingą riaumojimą. Mažieji būna apakę ir nepaleidžia net rankos, bet ir suaugusiems tenka krūptelėti ne kartą, todėl geras laikas visai šeimai garantuotas.

Klaidusis veidrodžių labirintas – tik įžengus pro labirinto vartus atsiduri magiškoje erdvėje, o išėjimą sunku rasti. Vaikams buvo didžiulis džiaugsmas

​Kai pavargstate vaikščioti galite čia pat šokti į Eketės tvenkinį ir plaukioti vandens dviračiais. O didžiuliam mažųjų džiaugsmui tie dviračiai dar ir originalūs – mašinėlės ar gulbės.

Mūsų vaikams viena iš labiausiai patikusių vietų – mini zoo, kuriame galima glostyti ožiukus, lamas ir triušiukus. 

Jei jūsų mažasis labai aktyvus ir visuomet pilnas energijos išsikrauti padės šių metų naujiena – didžiulė laipynė tikriems nuotykių ieškotojams, mažiesiems tarzanams, ant kurios karstytis ir landžioti galima be batų, nes visur aplink – smėlis.  

O kur dar visos kitos pramogos, kurias sunku net ir aprašyti – 5D kino teatras, vaikų  žaidimo aikštelės, batutai, arkliukų ir traukinuko karuselės, mašinėlių mūšis, supynės, amfiteatras ir dar daug kitų pramogų. Garantuojame įsimintiniausia diena vaikams metuose garantuota.

Apverstas namas

Nors šiuo metu Lietuvoje apverstų namų tikrai daug, bet pats pirmasis įsikūrė būtent čia, Radailiuose. Jei dar nebandėte, tai privaloma pramoga visai šeimai! Tai ant stogo pastatytas realaus dydžio namas, kuriame viskas apversta aukštyn kojom, žaismingai sujaukiant mūsų kasdienę rutiną ir pojūčius. Jei galvojate, kad tai tik menkutė pramoga vaikams, patikėkite tėvams pojūčiai ir įspūdžiai dažnai būna kur kas stipresni. Puikus laikas ir įdomūs pojūčiai garantuoti, o jau nuotraukų linksmumas – tikrai galėsite apgauti ir kokį senelį su močiute.

Kada geriausia važiuoti ir kiek viskas kainuoja

Vasaros metu parke žmonių netrūksta ypač savaitgaliais, todėl jei yra galimybė vykite ten darbo dienomis. Jei atvyksite savaitgalį prie įvairių supynių ir pramogų gali kartais reikėti šiek tiek palūkėti eilėje. Tačiau neverta baimintis, pramogų tiek, kad galima pereiti vis prie kitos ir grįžti į norėtą pramogą, tada kai eilė bus sumažėjusi.  

Bendras bilietas į apverstą namą ir Dino parką suaugusiam ​15 eurų, vaikams (2 – 12 metų) 13 eurų, o vaikams (iki 2 metų) nemokamai. Nors iš pradžių kaina gali pasirodyti didoka, tačiau pabuvojus čia, supranti, kad diena ir įspūdžiai buvo verti kiekvieno euro. Į šią kainą įskaičiuotos visos pramogos –  karuselės, šaudykla, supynės, batutai ir t.t. Todėl jei paskaičiuotumėte, kad už kiekvieną pramogą reikėtų sumokėti kas kartą bent po eurą, tai šiame parke laikas kur kas pigesnis. Tačiau dar kartą atkreipiame dėmesį, tam, kad nereikėtų skubėti ir tikrai pasimėgautumėte puikia diena su šeima, paplanuokite čia praleisti pusę, o dar geriau visą dieną.

Ką būtina žinoti

Bilietas galioja visą dieną. Galite įeiti, išeiti ir vėl grįžti. 

Pačiame parke yra keletas kavinių ir picerija, tad galite puikiai papietauti, tačiau mes labai rekomenduojame pabandyti šalia esantį restoraną “Radailių dvaras”. Labai skanus maistas, o ir pasirinkimas didelis. Drąsiai galite išeiti papietauti, o vėliau grįžti toliau linksmintis į parką.

Nakvynė ir SPA 

Šalia parko yra Vila Radailiai, labai jauki apgyvendinimo įstaiga, kurioje galite apsigyventi atvykę į parką. O geriausia dalis, labiausiai patinkanti mamytėms –  jie turi ir fantastišką SPA, su pirtimis, trimis baseinais ir sūkurine vonia. 

Ypač  patogu čia pasirinkti nakvynę, jei esate su mažesniais vaikais. Galite atvykti ryte, pradėti pramogas parke, pietų miego grįžti į savo kambarį, pailsėti ir tęsti pramogas toliau. Taip ir jūs, ir vaikučiai nepervargs, o ir viską spėsite išbandyti ir patirti. Po tokio apsilankymo su nakvyne, ir patys pasijutome, kaip išvykę į kitą pasaulio kraštą ir labai gerai praleidome laiką.

Komentarai