Druskininkuose su vaikais: pramogos ir SPA malonumai!

Savaitgalį pasimėgavę aktyviu buvimu gamtoje, nakvynėmis palapinėje ir sąmoningų žmonių kompanija festivalyje, nusprendėme su vaikais jėgas atgauti seniausio Lietuvos kurorto statusą turinčiuose Druskininkuose. Tad dalinamės TOP5 dalykais, kuriais Druskininkuose verta pasinaudoti.

Druskininkuose jau esame ne kartą lankęsi ir dalinomės  savo rekomendacijomis čia, tad šįkart lankydami jau pamėgtas vietas stengėmės išbandyti bei papasakoti ir apie kažką naujo.

1. Pirmiausia kokybiškas poilsis

Po festivalio (kad ir koks jaukus jis buvo) ir miego palapinėse norėjosi tobulo poilsio. Todėl šįkart rinkomės Grand SPA viešbučių kompleksą. Čia galite rinktis net kelis apsistojimo variantus: „Lietuva” 3*Pius (kur šeimų su vaikais laukia patogūs dviviečiai, tarpusavyje sujungiami kambariai), Druskininkai (4*) ir apartamentų viešbutis „Dzūkija” (4*Plius apartamentai prabangiam poilsiui). Mes pasirinkome pastaruosius. Kodėl? Nes jie labiausiai pritaikyti šeimoms su vaikais: yra virtuvėlė su visais reikalingais indais, erdvi lodžija su saulės gultu, staliuku ir krėslais. Apartamentuose rasite visas reikiamas higienos priemones ir sniego baltumo chalatus jums ir vaikams! Pusryčius galite gamintis patys arba rinktis švediško stalo pusryčius „Lietuva” arba „Druskininkai” viešbučiuose. O prieš pusryčius – būtinai užsukite į įspūdingą biuvetę, atsigerti mineralinio vandens. Taip, skonis ne limonado, bet sveika!

Tačiau vaikus „Grand SPA” sužavėjo ne išvardinti privalumai, bet:

  • tikras jakuzzi iš žaislinių burbuliukų viešbučio foje ir didžiuliai šachmatai lauke;
  • vandens parkas bei spa ir pirčių erdvė;
  • ir vyšnia ant „Grand SPA” torto – Šeimos pramogų parkas. Va čia ir prabėgo geras pusdienis. Virš 1000 kv.m plote vaikus pasitinka įvairiausių tematikų žaidimų erdvės: palmės ir gyvūnai, įvairių profesijų atributai ir veiklos, scala laipynės, batutai, šeimos pievele su palapine. Galima atvykti pavieniui ir grupėmis, švęsti gimtadienius. O mamytėms ir tėveliams čia pat už lango – teniso kortai! Kaip atrodo ši milžiniška pramogų erdvė galite pamatyti čia trumpame video. „Grand SPA” viešbučių komplekso gyventojams Šeimos pramogų centre taikoma 10% nuolaida, kainos ir kontaktai čia. Mūsų greita video apžvalga iš šios milžiniškos žaidimų erdvės štai čia (video), o čia galite laimėti 2 kvietimus (spausk ir dalyvauk)!

2. Pasivaikščiokite po Druskininkus

Einant Druskininkuose  VILNIAUS alėja, tikrai neteks galvoti ką čia su vaikais nuveikti, kad jiems būtų įdomu. Čia rasite ne vieną dešimtmetį skaičiuojančių skulptūrų, grojančių fontanų, supynių, žaidimų aikštelių, karuselių.

Užsukome gero juoko dozei ir į Apverstą namą Druskininkuose. Panašius namus lankėme net keliuose Lietuvos miestuose, o šį, Druskininkų centre, – pirmą kartą. Namas nors palyginti nedidelis, bet išradingiems vaikams ir mamoms veiklos užteko kol visus namo kambarius „prisimatavo”. Smagiomis emocijomis dalinamės trumpame video čia.

Kaina: vaikams iki 3 metų – nemokamai, nuo 3 metų – 2,00 Eur, suaugusiems – 3,00 Eur.

Darbo laiką ir tikslią vietą rasite  Google žemėlapių „Keliaujančios mamos” gide čia.

3. Pakilkite virš Druskininkų

Visada kai atvažiuojame čia, užsukame į Lynų kelią. Tai jau tapo neatsiejama mūsų Druskininkų tradicija. Vaizdas į medžių viršūnes po kojomis ir raibuliuojantį skaidrų Nemuno vandenį, pro kurį matosi smėlėtas upės dugnas, užburia. Ir kiekvienu metų laiku tas vaizdas vis kitoks. Todėl, kai būsite Druskininkuose, bet kuriuo metų laiku užsukite čia būtinai. Kaip atrodo kelionė Lynų keliu pasižiūrėkite čia (trumpas video).

Kaina kelionei į vieną pusę/pirmyn-atgal: suaugę 4 €/6 €, vaikams (5-17 m.) 3,7 €/5,5 €, iki 5 metų – nemokamai.

Pakilus į viršų Lynų keliu, gal net ne visi žino, kad pasukus kairiau yra nuostabi apžvalgos aikštelė. Į ją pakylate patogiu liftu. Ir pasakiški vaizdai atsiveria prieš akis visiškai nemokamai.

4. Druskininkuose mėgaukitės vandens pramogomis ir malonumais

Grįžus Lynų taku žemyn, jūsų vaikų laukia smagiausios vandens pramogos AQUA vandens parke: įspūdingi nusileidimo kalneliai jau vyresniems, bangos ir smėliukas, masažinės srovės, burbulinės vonios ir pirtys (šios – tik suaugusiems).
Turbūt mėgiamiausia AQUA vandens parko dalis penkiametėms – vaikų zona. Čia grindys neslidžios, yra ir šilto vandens paplūdimys su bangomis bei tikru smėliu, kabantis tiltas, netikėtas tropinis dušas, nuo sienų žvelgia džiunglių gyvūnai. Gal nelabai kaip mamos pritariame, bet tikras vaikų džiaugsmas – čia supantis pripučiamoje padangoje ant bangų, vaikai gali žiūrėti ir filmukus.

Mūsų video įspūdžiai su firminiu šuoliuku iš viešbučio lovos į vandenį čia (spausk).

Išalkusiems: antrame vandens parko aukšte – picerija. Į piceriją mes šįkart neužsukome, bet pavalgyti pasilikome jau išėję iš vandens parko erdvės, tame pačiame AQUA viešbučio restorane. Labai maloniai nustebino patiekalų pateikimas, porcijos, skonis. Ir aptarnavimas. Rašom pliusą.

5. Druskininkuose nemokamai

(Druskininkų turizmo informacijos centro informacija)

  • Nemokamas šviesos ir garso šou: Druskininkų muzikinio fontano melodiją galite užsakyti išsiuntę kodą trumpąja žinute, kurios kaina – 2,9 eurų. Tačiau net keturiolika kartų per dieną fontano pasirodymais galima pasigrožėti nemokamai: atsitiktinė melodija grojama kas valandą, nuo fontano įjungimo 10.00 val. iki 23.00 val. Rekomenduojame ateiti prie fontano sutemus: šviesos šokis atrodys ypač įspūdingas ir ryškus.
  • Nemokamos sveikatos ir grožio procedūros: mineralinio vandens šaltinis, kurio negalima gerti – druskos ir kitų mineralų koncentracija šiame vandenyje viršija 50 g/l, kas yra beveik du kartus daugiau, negu vidutinis jūros vandens druskingumas, ir 7 kartus daugiau, negu Baltijos jūros druskingumas! Tokių sūrymų, kaip Druskininkų „Grožio“ šaltinio vanduo, visoje Europoje rasite labai nedaug. Šaltinis įrengtas Nemuno pakrantėje ir yra atviras visus metus. Jo vanduo turi jauninančių ir priešuždegiminių savybių, puikiai tinka veido odai (saugokite akis!) ir gerklei skalauti.
  • Nemokamas automobilių parkavimas: Druskininkų senamiestyje saugu palikti automobilį ir nereikia mokėti už jo stovėjimą. Nemokamas automobilių stovėjimo aikšteles rasite prie Miesto muziejaus, Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centro (Gardino g. 3), šalia Parko tilto (ties Druskininkų vandens parku), prie prekybos centrų. Rekomenduojame palikti automobilį visai dienai ir keliauti po miestą pėsčiomis arba nuomos punkte išsinuomotu dviračiu.

Smagių kelionių! Pasidalink jomis ir su mumis bei kitomis šeimomis 😉 Žymėkite @keliaujancios_mamos_lietuvoje

#druskininkai #keliaujanciosmamos #autokeliones #kelionessuseima #kelionesautomobiliu #kelionessuvaikais

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas