FESTIVALIS su VAIKAIS – Masters of Calm !

Kodėl į Masters of Calm važiuosime tik su vaikais? Šis puikiai žinomas festivalis organizuojamas jau 12 metus, todėl patyrusios, itin vertingų įvykių žinovės nepraleis progos apsilankyti Masters of Calm 2023, kuri skleis harmoningo poilsio ir sąmoningo tobulėjimo aurą nuo liepos 14 iki 23, Auksinėje girioje (Liudgardos k., Dubingių s.) Molėtų rajone.

Skaityk iki galo – sužinosi kaip laimėti kvietimus net 4 šeimos nariams ar draugams 3 dienoms į Masters of calm festivalį!

Važiuosime būtinai SU VAIKAIS

Kažkada čia rasdavome įkvėpimo, gyvenimo atradimų ir įsimintiniausių patirčių tik sau, o šiemet važiuosime būtinai SU VAIKAIS, nes esame tikros – jie grįš taip pat dvasiškai ir emociškai sustiprėję ir pailsėję. Kuo ši kelionė vertingesnė už dešimtį paprastų turistinių?

Masters of Calm – tai pasaulis, pilnas žinių, kultūrų, religijų, patirties ir ramybės. Kasmet čia susirenka geriausi vietiniai bei užsienio saviugdos meistrai ir dalinasi savo žiniomis, kurios gerina gyvenimo kokybę ir stipriną bendražmogišką ryšį. Iš patirties – šis Festivalis yra nuostabi vieta šeimos atostogoms. Ir čia viskas yra pritaikyta tam, kad pailsėtų visi, ne tik vaikai, – daug dėmesio organizatoriai skiria vaikų užimtumui. Kol tėvai mėgausis turiningomis paskaitomis ir praktikomis, vaikai mėgausis atskira tik jiems skirta programa, kuri yra pilna ir įvairiapusė tarsi vaikų dienos stovykla.

Bendrą festivalio programą paliksime čia, bet žemiau dar įdomiauhttps://mastersofcalm.lt/programa/

KĄ VEIKS VAIKAI?

Šiemet MOC festivalyje veiks 2 įvairaus amžiaus vaikams pritaikytos erdvės, kur mažieji kokybiškai leis laiką, kol suaugę dalyvaus paskaitose, praktikose ir treniruotėse:

Vaikų pieva

Idealiai subalansuota 4-12 metų, bet puikiai tinkanti ir 12-99 metų vaikams (nes visi ras veiklos ir atras savyje vaiką) siūlys įsitraukti į lauko žaidimus, nuolat veikiančias kūrybines dirbtuves, judesio, šokio, garso, teatro, menines veiklas, užsiėmimus, kurie žaidimo forma padės pažinti tvarką, emocijas, dėkingumą, lavins kūrybiškumą bei daugybę kitų įgūdžių. Erdvėje bus įrengtos ir vietos savarankiškiems žaidimams: Hobito namelis ir namelis medyje, karstynių tinklai bei hamakai, jei kartais kiltų noras snūstelti popiečio miegelio po gražiausia girios pušimi.

Whatansu džiunglės

Na, o vyresnės, 13-18 metų asmenybės bus laukiamos Whatansu džiunglių patyrimų erdvėje. Tai – tikras festivalis festivalyje, kuris paliks įspūdžių daug daugiau nei bet kuri vasaros stovykla. Dešimties dienų programa yra sukonstruota taip, kad naudos turės ir joje dalyvaujantys nuo pat pradžių iki galo, ir prisijungiantys į atskirus užsiėmimus jaunieji tyrinėtojai, atradėjai ir kūrėjai. Whatansu pasaulyje dalyviai kiekvieną akimirką pasiruošę pasinerti į nuotykį, tad net ir festivalyje skelbiama tik dienos temą, kuriai nagrinėti ir patirti ruošiamos pačias įvairiausias veiklos: paskaitos, žygiai, diskusijos, dirbtuvės, žaidimų sesijos… O temos – tikrai svarbios: apie tai, ko nedrąsu paklausti suaugusiojo, apie laisvę būti savimi, meilę, nerimą, apie santykius su tėvais, draugais, apie svajones ir ateities pasirinkimus. Jaunuoliai keliaus į žygį, daug juoksis, žiūrės į akis ir susiras naujų draugų. Neabejokite – tai bus geriausias šios vasaros nuotykis!

KĄ NUVEIKSIME KARTU?

Po turiningos dienos programos, arba tarp užsiėmimų dalyvių laukia koncertai, sutartinės, skirtingų ritmų šokiai. Temstant visi kartu rinksis prie laužo, kur po naktiniu dangumi skambės dainos, istorijos ir poezija. Kasdien galima išbandyti vis naują užsiėmimą, nes įsitraukti kvies naktiniai žygiai, kakavos ceremonija, lietuviškų rankdarbių dirbtuvės ir kiti kūrybiniai užsiėmimai. O apsilankęs turgelyje rasi įdomių gėrybių – nuo papuošų iki saviugdos knygų.

Ir šiek tiek konstruktyvios informacijos viskuo besirūpinančioms, geriausioms pasaulyje Keliaujančioms mamoms:

MAITINIMAS

Į bilieto kainą įskaičiuotas maitinimas 3 k. / dieną: pusryčiai, pietūs ir vakarienė. Mėgausimės karštu, sveiku, sočiu ir įvairiu (vegetarišku arba veganišku) maistu. VANDUO festivalio teritorijoje yra geriamas iš čiaupų, nes iš jų teka gręžinio vanduo. Tad pasiimsim gertuves, kurias bet kada galėsime pasipildyti tyru vandenuku.

HIGIENA

Festivalio teritorijoje rasi biotualetus. Jie bus patogiai išdėstyti tiek miegamojoje, tiek „veiksmo“ erdvėse. Festivalis garsėja itin švariais tualetais, kuriuose šviesu ir sutemus. Norinčių atsigaivinti lauks didžiulis ir skaidrus Asvejos ežeras. Ežerą prašome gerbti ir praustis jame be prausiklių, muilo ir šampūnų, net jeigu tai yra ekoprodukcija.

APGYVENDINIMAS

Festivalyje bus atskirta gyvenamoji erdvė, kurioje galima pasistatyti savo atsivežtą palapinę. O taip pat galima atvažiuoti ir kemperiu ir gyventi kaip namie. Bus įrengtos dvi kemperiams skirtos stovėjimo vietos: viena – nemokama palapinių miestelyje, o VIP kemperių zonos ieškokite prie pat festivalio vartų.

Manote kad tobuliau jau negali būti? GALI!

  • SVARBIAUSIA žinia! PADOVANOSIME jums 3 dienų kvietimus šeimai iki 4 asmenų, rinksime net 2 laiminguosius (vienąFacebook, kitą Instagram paskyroje). Nepraleisk progos!!!
  • TAIP PAT, su kodu MAMOSKELIAUJA10, gausite10% PAPILDOMĄ nuolaidą VAIKŲ BILIETAMS, kuriems jau ir taip yra taikoma 50% ar net didesnė nuolaida! BILIETUS GALITE ĮSIGYTI ČIA: Masters of Calm | 2023 – 14.07.2023 – Auksinė giria – Bilietai
  • Geriausia, ką planuojame atsivežti iš stovyklos – fainų naujų draugų ir visiškai naujas, atsikvėpusias ir jėgų kupinas mus! Jei nori vykti kartu su mumis – parašyk mums. Ypač drąsiname atsiliepti mamas ir tėčius vienus auginančius vaikučius, juk kur geresnė vieta sutikti kitą sąmoningą žmogų, jei ne „Masters of Calm” festivalyje su vaikais! Labai norėtume tapti naujų sąmoningų šeimų krikštamotėmis!
  • O kad stovyklavimas paliktų tik geriausius prisiminimus – nepamirškite apsilankyti mūsų e-parduotuvėje ir pasirūpinti ultragarsine apsauga nuo erkių (tinkančia tiek kūdikiams, tiek suaugusiems) ir „Keliaujančios mamos” puoduku skaniausiai kavai gamtoje!  Ir nors šio festivalio biotualetai garsėja švara ir tvarka, nepamirškime, kad vyksime su vaikais, tad ir vienkartiniai naktipuodžiai atsargai nepakenks 😉

Iki susimatymo Auksinėje girioje!

#festivalissuvaikais #keliaujanciosmamos #festivalissuseima #pramogossuseima #reklama

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas