naudingos-nuorodos-keliones-mamos-keliaujancios-mamos

NUOLAIDOS KODAI 2023 m. birželio mėnesį

„Keliaujančių mamų” misija – palengvinti Jūsų keliones su vaikais ir jas padaryti patogesnėmis, malonesnėmis ir įdomesnėmis! Todėl nuo šiol dalinsimės ne tik praktikoje išbandytais patarimais, bet ir NUOLAIDŲ KODAIS bei NAUDINGOMIS NUORODOMIS! Ir nepamiršk mums parašyti, kokios „Keliaujančios mamos” nuolaidos norėtum, pasistengsime ją gauti!

Klauskite tiesiogiai “Keliaujančių mamų” grupėse: Apie užsienio keliones ir Apie keliones Lietuvoje 

Naudingos nuorodos ir “Keliaujančios mamos” NUOLAIDOS KODAI 2023 m. birželio mėnesį

Išsisaugok šią informaciją, kad turėtum, kai prireiks. Naudinga? Būsime dėkingos, jei įvertinsi mūsų darbą paspausdama širdelę ant mūsų postų, pažymėdama savo storiuose ar parašydama gerą žodį čia.

GALIOJANTYS NUOLAIDŲ KODAI

 • Masters of Calm festival su kodu MAMOSKELIAUJA10, gausite 10% PAPILDOMĄ nuolaidą VAIKŲ BILIETAMS, kuriems jau ir taip yra taikoma 50% ar net didesnė nuolaida!
 • Internetinevaistine.lt su kodu ICEPOWER20, taikoma -20% nuolaida ICE POWER produktams – natūraliems šaldantiems geliams, paketams, purškikliams nuo sumušimų!
 • Juara.lt su kodu KELIAUJANCIOSMAMOS30, visai IDUN dekoratyvinei kosmetikai Juaroje 30% nuolaida visą birželio mėnesį! Rinkis natūralią mineralinę kosmetiką!
 • Vesta.lt su kodu KELIONE10, mylimiausiems Vestos kombiukams, liemenėms ir gaminiams su lietuviška trispalve🇱🇹 (laikas ruoštis liepos 6d. Mindaugo karūnavimui) -10 % nuolaida!
 • Duefashion.com nuolaidos kodas: MAMOSKELIAUJA, dizainerių kurtiems maudymosi kostiumėliams (yra ir vaikams) bei patogioms, ryškioms ir kokybiškoms timpoms su -20% nuolaida.
 • soliducosmetics.com– prenumeruodami jų naujienlaiškį gausite -20% nuolaidą krepšeliui!
 • buboo.eu kepurėlėms ir kitiems nuostabiems jų gaminiams neskelbsime nuolaidos, o tiesiog PRAŠOME užsukti ir nusipirkti ką nors iš elektroninės ar fizinės Buboo parduotuvės šeimos palaikymui, išėjus jų mylimai mamai, Buboo įkūrėjai Erikai..

REKOMENDUOJAME kelionėms turėti:

NAUDINGOS NUORODOS:

 • Į ką atkreipti dėmesį renkantis  akinius nuo saulės  vaikams? 
 • Hotels Combined – platforma palyginanti viešbučių kainas, kad galėtumėte išsirinkti pigiausią pasirinkto viešbučio pasiūlymą.
 • Get your guide – nestovėkite eilėse prie kasų, raskite įdomiausias ekskursijas visame pasaulyje, užsisakykite pramogas, edukacijas ir turus iš anksto, be streso ir pageidaujamu laiku.
 • Jei norėsite rasti bendrakeleivių bendroms #mamųkelionėms ar atsakymus į klausimus – prisijunkite prie Keliaujancios Mamos grupės

Taip pat visada galima paklausti tiesiai mamų ir labai kviečiame dalintis JŪSŲ kelionėmis bei idėjomis čia:

Iki malonių susitikimų – lauksime prisijungiant su kelionėmis 😉
Jūsų kelionių draugės, Keliaujančios mamos
#keliaujančios mamos nuolaidos #rekomendacijos #nuorodos #kelionių patarimai #reklama

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas