Paryžiaus Disneylandas

DISNEYLANDAS Paryžiuje: mamos ir sūnaus kelionė

Disneylandas. Vienos populiariausių kelionių vasaros atostogų metu su mokyklinio amžiaus vaikais yra pramogų parkai Europoje. Ar tai sudėtinga susiorganizuoti ir taupiai nuvykti ten patiems? Tikrai ne! Šiandien dalinamės mamos Lauros ir septynmečio Jono kelione į daugelio vaikų svajonių vietą – Disneylandą.  Disneylandas Paryžiuje – savarankiškai (kelionės planas).

Laura pasakoja: „Su mažuoju keliautoju ekspromtu sugalvojom, kad reikia lėkti aplankyti dar vieno parko, šįkart laimėjo Disneylandas!

Taip pat skaitykite – Pramogų parkai vaikams Europoje ir visame pasaulyje: DISNEY parkai visame pasaulyje , Kelionė Į LEGOLANDĄ Danijoje , ENERGYLANDIA parkas ir zoologijos sodas

Mūsų kelionė truko ketverias dienas:

1-oji diena:

 • 9 val. ryte mašina išsiruošėme iš Klaipėdos į Vilniaus oro uostą
 • iš Vilniaus skridome į Beauvais oro uostą, trukmė 2.50 val.
 • įsigijome autobuso bilietus į Paryžių (26,8€ už abu), kelionė truko apie 1val. Nusileidus susiradom QR kodą stende (sutaupėm apie 2€).
 • atvažiavę į Paryžių nuėjome pėstute apie 800 m iki Triumfo arkos ir ten nusileidome į Metro stotį.
 • metro nukeliavome iki savo viešbučio, bilietus lengvai įsigijome automatuose 2,1€ vienas bilietėlis.
 • viešbutį Au Pacific Hotel (čia jo nuoroda į Booking) rinkomės pagal kainą ir lokaciją (pagrindiniai reikalavimai, šalia metro stotis 400m ir Eifelio bokštas 1,5km), kambarys nakčiai kainavo 140€ +8€ pusryčiai (vaikui neskaičiavo). („Keliaujančios mamos” pastaba: pigiausią pasirinkto viešbučio kainą galite pasitikrinti programėle Hotels Combined).
 • palikę daiktus viešbutyje, pasipuošėm ir išlėkėm vakarienės bei pamatyt Eifelio bokštą iš arčiau ❤️
 • metro nulėkėm iki Eifelio bokšto, pasimėgavom jo didybe ir… ruošdamiesi išeiti ir darydamiesi paskutinę foto pamatėme, kad atslenka didžiuliai juodi debesys. Pasileidome bėgti link Eifelio informacinio centro slėptis nuo lietaus, kuris pylė kaip iš kibiro. Laukėme gerą valandą kol aprims, deja, teko pasirinkt pasivaikščiojimą iki restoranėlio lyjant lietui. Bet… kaip Jonui sakiau “ar kada būtum pagalvojęs, kad slėpsimės nuo lietaus po Eifelio bokštu?”
Temstant eidami link restoranėlio, pamatėm šviečiantį Eifelio bokštą dangaus fone, kuris po lietaus atrodė neapsakomo grožio. Tiek mane tiek Joną tas didingas vaizdas tiesiog prikaustė. Tačiau nukeliavus į restoraną, kaip ir daugelis manau, nusivylėm prancūzų aptarnavimu, bendravimu ir… kainomis. Už Colos 0,5l stiklinę sumokėjome 10€… Maistas taip pat brangus, bet po kelionių pilnos dienos, norėjos pavalgyt kažko karšto. Tai mums dviems vakarienė kainavo 50€.
Kadangi susivėlinome, tai atgal į viešbutį grįžome BOLTu. Kaina, manau, visai padori lyginant su Cola – 14€ (3km).

2-oji diena:

 • Kėlėmės 8 val. ir keliavome papusryčiauti viešbutyje. Tikrai rekomenduoju užsisakinėt viešbutį su pusryčiais, kad ir silpnais, bet tai tikrai pigiau nei eit kažur valgyti.
 • Susikrovėm daiktus ir lėkėm metro i Torcy miestą, į savo kitą viešbutį netoli Disneylando (16km). Kelionė truko apie 30-40min.
 • Viešbutį Apparthotel Torcy (čia jo Booking nuoroda) rinkomės pagal kainą ir lokaciją, metro stotelė buvo už 400m kelionė iki Disneylando 3 stotelės apie 15min. („Keliaujančios mamos” pastaba: pigiausią pasirinkto viešbučio kainą galite pasitikrinti programėle Hotels Combined).
 • Atvykę į viešbutį kiek anksčiau registracijos laiko, apie 10 val. nuėjome iki super market, apsipirkom užkandžių, vandens. Palikome daiktus saugoti viešbutyje ir išlėkėm pasikrovę užkandžių į Disneylandą!

 

Paryžiaus Disneylandas

 • Bilietus pirkau internetu dviem dienom, kaina dviems 320€. Bilietus galite įsigyti vienai ar kelioms dienoms, galiojančius metus laiko. Čia nuoroda vienos dienos bilietui į Disnayland ir/arba Walt Disney Studio parkus, arba pasirinktinai kelioms dienoms į Disneyland parką ir Walt Disney Studio parką (nuoroda čia).
 • Parsisiunčiau Disneyland programėlę, kad galėtume susidėlioti savo pageidaujamų atrakcionų sąrašą ir turėti bilietų QR kodus  šalia.
 • Nepamirškite pasiimti išorinės baterijos, o jei jos neturėsit ir reikės pasikraut telefoną, galėsite išsinuomoti baterijas, nes rozečių pasikrauti telefonams nerasite…
 • Atrakcionuose teko laukti ir 1val ir 1,5val. Bet tikrai buvo verta.
 • Įėjus pro vartus, net ašaros akyse susikaupė kaip viskas gražu!
Patarimai:
 • turėkite savo gertuves, jas galėsite pasipildyti spec vietose, įsidėkit užkandžių, nes kainos tikrai gan aukštos.
 • Išėjus iš parko, saugokite savo daiktus, nes daug tykotojų kurie labai nori įsisukt į turistų rankines.
 • Laaaabai rekomenduoju sulaukti vakarinės fejerverkų dalies, buvo NEPAKARTOJAMA!!! Mes fejerverkus stebėti pasirinkome 2-ąja dieną ir atgal į viešbutį grįžome Bolt’u (16km 24€).

 

4-oji diena:

Skrydis 18.20 val. buvo jau iš Charles de Gaulle oro uosto, tai turejome dar pusdienį pasimėgauti Paryžiumi. Apsilankėme Eifelio bokšte. Kadangi išankstinių bilietų nepavyko įsigyti internetu, tai teko palaukti gyvoje eilėje apie 1val., kol gavome bilietus pakilti į patį viršų.

Asmeniškai aš viską šios kelionės metu daryčiau taip pat, tik kad papildomai pasiimčiau išorinę bateriją.

Dalinamės tikromis kelionių istorijomis

Nori pasidalinti savo kelionės istorija? Parašyk mums.

Taip pat primename, kad visą vasarą trečiadienio rytais Klaipėdoje kavinėje Ateik Ateik Upė (Danės skverelyje prie žaidimų aikštelės) kviečiame susitikti gyvai. Pažinčiai ir pokalbiui prie kavos su kaskart vis kita įdomia keliaujančia ir kokią nors įdomią veiklą vystančia, o dažniausiai ir 3 ar daugiau vaikus auginančia mama.

O jei nori kartu su mumis į sekančią #mamųkelionę, užsisakykite „Keliaujančių mamų” naujienlaiškį, pažymėdami #mamųkelionės.

Jūsų kelionių draugės, Keliaujančios mamos.

#Disney  parkai #disneylandas #paryziuje #kelionesplanas #kelione su vaiku #paruostukas #skrydis #pasiruosimas #patarimai keliaujantiems #paryzius #lektuvas #keliaujacios mamos #keliones su vaikais #atostogos #pazintines keliones #pramoguparkaieuropoje

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas