Geriausi viešbučiai Turkijoje šeimoms

Ne veltui sakoma, kad Turkija yra atostogų rojus ne tik suaugusiems, bet ir mažiesiems poilsiautojams. Šios šalies pakrantė džiugina saule, šilta jūra, puikiais paplūdimiais, gausybe aukštos klasės viešbučių, įvairiomis ekskursijomis – visa ko reikia geroms šeimyninėms atostogoms. Bet kaip nepasiklysti tarp daugybės savo paslaugas siūlančių viešbučių? Kaip išsirinkti labiausiai tinkančius šeimoms su vaikais? Apžvelgiame, kurie geriausi viešbučiai Turkijoje šeimoms, vertinant juos mamų akimis.

Keliaujant kartu su vaikais, ypatingai pačius pirmuosius kartus, labai svarbu įsivertinti keliavimo laiką, vietą, taip pat keletą viešbučio kriterijų tam, kad atostogos būtų tobulos, tiek jums, tiek ir jūsų vaikams. Dalinamės mamos Vilijos patarimais. Vilija daug metų dirba kelionių agentūroje ir aktyviai keliauja su vaikais, tad gali pažvelgti tiek profesionalės, tiek mamos akimis, kurie viešbučiai Turkijoje geriausi.

Taip pat skaitykiteTurkija su vaikais: kelionių eksperto ir mamų atsiliepimai

Atostogų laikas ir šildomi baseinai

Sezonas Turkijoje prasideda balandžio mėnesį ir baigiasi lapkričio pradžioje. Jei keliaujate pačioje
sezono pradžioje ar pabaigoje, įsivertinkite, kad oras gali būti vėsesnis, temperatūra nešildomuose baseinuose pakankamai žema, jūra balandžio mėnesį dar irgi vėsi – apie 18 laipsnių. Tad jei keliaujate pavasarį ar rudenį, atkreipkite dėmesį, ar yra šildomų ir vidaus baseinų. Tai ypatingai svarbu mažiesiems poilsiautojams!

Viešbučio infrastruktūra

Nors daugelis viešbučių Turkijoje pristato save kaip į šeimų poilsį orientuotą viešbutį, tačiau atreipkite dėmesį, kokios veiklos yrs siūlomos, kokia viešbučio infrastruktūra. Vaikų klubas, jo veiklos ir darbo laikas, baseinų gylis, jau minėtas šildomų baseinų skaičius (sazono pradžioje ir pabaigoje), vandens kalneliai ir jų dydžiai, vaikiškas meniu ar galimybė paruošti maistą kūdikiams. Net ir mažiausios smulkmenos gali pagerinti Jūsų poilsio kokybę.

Viešbučio vieta

Pirmiausiai, nenumokite ranka į tai, kur yra viešbutis. Po ilgos kelionės norisi kuo greičiau pradėti poilsį viešbutyje, o ne dar papildomas 2-3 val. praleisti autobuse. Net ir kantriausiam vaikui gali trūkti kantrybė! Turkijoje viešbučių yra daug, atitinkančių Jūsų šeimos poreikius galima paieškoti kuo arčiau oro uosto. Beje, privatus pervežimas sumažina pervežimo trukmę, taip pat šiuo metu yra saugesnis būdas keliauti.

Viešbučio aplinka

Keliaujate su mažais vaikais? Naudositės vaikišku vežimėliu? Tokiu atveju svarbu, kad viešbutis būtų įsikūręs ne ant kalno (kad ir kokia graži panorama būtų nuo jo), kad būtų kuo mažiau laiptų, o judėjimas iš kambario į restoraną, vaikų klubą, baseiną ar paplūdimį būtų kuo paprastesnis. Taip pat atkreipkite dėmesį į viešbučio „žalumą“. Teritorijos apsodinimas medžiais yra ne tik estetinis vaizdas, tačiau ir puiki apsauga nuo labai kaitrios saulės.

Keliaujant į Turkiją būtina žinoti:

Pasas turi galioti ne trumpiau nei 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos. Asmens tapatybės kortelė vykstant į Turkiją negalioja.

TOP 10:  viešbučiai Turkijoje 2022 m., kuriuos  rekomenduojame šeimoms su vaikais

Paloma Finesse  5* 

Ieškantiems išskirtinio poilsio – naujas, modernus, stilingas viešbutis klientų pamėgtame Sidės regione. Paslaugus personalas, puikūs restoranai, itin kokybiškas maistas, yra specialus valgiaraštis vaikams. Didelis 80 metrų pagrindinis baseinas. Gausu tiek sportinių, tiek pramoginių renginių, yra vandens pramogų parkas PALOMAQUA, kuris yra didžiausias Sidės regione (19 įvairaus sudėtingumo kalnelių), mini klubas (4 – 12 m.), paauglių klubas (13 – 16 m.), vaikų diskoteka, renginiai ir dar daug kitų laisvalaikio praleidimo formų. Atskiras baseinas vaikams ir kūdikiams. Vandens pramogų parkas yra kiek toliau nuo gyvenamos zonos, todėl viešbutis ypač tinka ieškantiems ramesnio poilsio su šeima. Iki Antalijos oro uosto 75 km.

Akka Antedon 5* 

Klasikinis, kokybišką servisą teikiantis viešbutis su didele pušimis apaugusia teritorija. Šis viešbutis tinka tiek keliaujant su pačiais mažiausiais, tiek ir su paaugliais. Animacija, veiklos ir žaidimų kambariai suskirstyti pagal amžių nuo pačių mažiausių iki 16 metų, o savo vaiką vaikų klube galima stebėti prisijungus prie video kamerų. Kūdikių reikmenys (lovytė, puodukas ir kt.) yra pristatomi į kambarį, mini baras, esant poreikiui, papildomas ne tik vaisvandeniais, bet ir pienu. Nemokamai (paliekant užsatatą) galima naudotis vaikų vežimėliais ar racijomis. Vaikų restorane ne tik vaikiškas meniu, tačiau yra ir galimybė pasišildyti maistą ar susitrinti košes.  Mažuosius džiugina šildomas baseinas, nuo saulės kaitros sauganti dengta vaikų žaidimo aikštelė, o didžiuosius – naujas vandens parkas pastatytas ant jūros kranto bei įvairiausios sportinės veiklos. Antalijos oro uostas nėra toli – 40 km.

Gural Premier Club Belek 5*

 

Vienas mėgstamiausių lietuvių šeimų pasirinkimų Turkijoje. Ir ne veltui! Jūsų laukia poilsis jaukiuose 2-3 aukštų vasarnamiuose, kurie buvo pastatyti remiantis tradicine turkų architektūra. Vasarnamiai išsidėstę milžiniškoje viešbučio teritorijoje, kurioje taip pat rasite vaikų klubą (veiklos nuo 0 iki 17 m.), įspūdingą vandens atrakcionų parką su 16-ka vandens čiuožyklų, Piratų laivą, ypač mėgstamą pačių mažiausiųjų poilsiautojų, žinoma, restoranus, 8 baseinus ir paplūdimį, puikiai tinkantį šeimoms su mažais vaikais. Viešbutis periodiškai organizuoja renginius skirtus visai šeimai. Atstumas iki Antalijos oro uosto 32 km. 

Long Beach Resort&SPA 5*

 

Rekomenduojame vieną populiariausių viešbučių tarp šeimų su vaikais – didelis ir šiuolaikiškas viešbutis, kuris turi puikiai išvystytą infrastruktūrą, tvarkingus bei jaukius kamarius, gražų nuosavą paplūdimį. Fantastiškas pramogų ir patogumų pasirinkimas, kurį itin įvertins šeimos. Didžiulis atrakcionų parkas su linksmaisiais kalneliais, senovine klasika: susidaužiančiomis mašinėlėmis, besisukančiais arbatos puodeliais ir kt. Šeimų mielai laukiantis viešbutis gali apgyvendinti ir labai dideles šeimas. Net 5 baseinai vaikams, vienas dengtas baseinas. Yra specialus valgiaraštis vaikams. Atstumas iki Antalijos oro uosto 90 km, Gazipašos oro uosto 60 km.

Swandor Topkapi Palace  5*

 

Puikus, 2019 m. renovuotas, išskirtinio dizaino viešbutis, atkartojantis Topkapi rūmus Stambule. Daug erdvės, vietos pasivaikščiojimams, puikus vaikų klubas, veikiantis nuo 8 val. iki 24 val. Vaikų klubo teritorija yra aptverta, tad vaikai net norėdami negalėtų iš ten prasmukti nepastebėti. Viešbutis puikiai tinka keliaujant su mažesniais vaikais, tiesa didiesiems yra keletas vandens kalnelių. Puikiai tiks norintiems iš oro uosto greitai atsidurti viešbutyje – tik 20 km. nuo Antalijos oro uosto. Paplūdimys smėlio.

Selectum Family Resort 5*

 

Išskirtinio dizaino, modernus, 2020 m. atnaujintas viešbutis, kurio pavadinime ne veltui yra žodis „family“. Teritorijoje „ganosi“ nuotaikingos, ryškiaspalvės žirafos, iš kai kurių antro aukšto kambarių vaikų džiaugsmui tiesiai į lauką veda ne laiptai, o čiuožykla, o personalas visada labai stengiasi šeimai parinkti tinkamiausią kambario spalvą: šeimoms su mergaitėmis – raudoną, su berniukais – žalią. Vaikų klube gausu spalvų ir įvairiausių veiklų. Prie viešbučio driekiasi labai didelis, platus palmėmis apželdintas paplūdimys, o visa žalia teritorija dažnai gali priminti net tolimąjį Tailandą. Atstumas iki Antalijos oro uosto 36 km.

Club Turan Prince World Hotel 5*

 

Viešbutis, kuris labai daug dėmesio skiria vaikų veikloms ir jų kokybiškam poilsiui. Viešbučio teritorijoje net 14 vandens čiuožyklų, vaikų pramogų parkas, mini zoologijos sodas. Vaikams organizuojamos įvairiausios veiklos nuo tradicinių žaidimų iki sodininkystės ar gyvūnų priežiūros. Yra specialus vaikams skirtas restoranas, tiesa, viešbutis yra 80 km. nuo Antalijos oro uosto.

„Kamelya Collection“ 5* viešbučių kompleksas 

 

Jį sudaro trys Kamelya Selin 5*, Kamelya Fulya 5* ir Kamelya Aishen K Club 5* viešbučiai, kurie  dalinasi bendra 240.000 m² teritorija bei paslaugomis/pramogomis. Be to, svečiai gali mėgautis vienu plačiausių smėlio paplūdimių Sidėje su nuosekliu įbridimu į jūrą.  Išskirtinis dėmesys vaikams. „Chameleon“ vaikų klubas siūlo daugybę užsiėmimų mažiesiems viešbučių svečiams. 6 vaikų baseinai, 11 vandens kalnelių, spalvingi festivaliai, žaidimai, specialūs pasirodymai, mini zoologijos sodas, kino teatras ir t.t. Vaikai šias atostogas įsimins ilgam! Viešbučio komplekso pramogų komanda siūlo svečiams kupiną pramogų laiką nuo ankstyvo ryto iki vėlyvos nakties. Kvapą gniaužiantys pasirodymai, renginiai, spalvingi šokėjai ir niekuomet nepailstanti energinga animacijos komanda! Atstumas iki Antalijos oro uosto 55 km. 

Šeimoms rekomenduojame rinktis Kamelya Aishen K Club 5* ir Kamelya Selin 5* viešbučius. 

The Land of Legends Kingdom Hotel 5*

Vaikų rojus! Tai pirmas viešbutis Turkijoje su unikalia koncepcija. Kaip ir kituose Rixos tinklo viešbučiuose, čia aukštas aptarnavimo lygis bei kvapą gniaužiantis teminis pramogų ir poilsio parkas. Tai neabejotinai viena nuostabiausių vietų vaikams ir visai šeimai Antalijos regione. Didžiulis Beleko kurorte įsikūręs pramogų parkas dar vadinamas turkišku Disneilendu: jame stebuklingai atgyja pasakų ir svajonių pasaulis. „The Land of Legends“ teminiame parke yra ir daugybė vandens kalnelių ir atrakcionų skirtingo amžiaus vaikams ir suaugusiems, banguojanti jūra su smėlio paplūdimiu, nuotykių parkas bei vyksta itin smagūs vandens gyvūnų šou. Viešbučio numeriai įrengti pagal individualų dizainą, naudojant fantastikos, istorijų ir pasakų elementus, pritaikyti vaikams. Daugybė spalvų, žaidimų, ledinukų ir kitų malonių siurprizų mažiesiems. Idealus viešbutis poilsiui su vaikais. Atstumas iki Antalijos oro uosto 27 km.


Informaciją ir rekomendacijas paruošė kelionių agentūra Baltic Clipper.

Smagių kelionių ir lauksime Jūsų įspūdžių iš Turkijos! Kokie viešbučiai Turkijoje labiausiai patiko Jūsų šeimai ir kuriuos rekomenduotumėte Jūs?

Kviečiame aktyviai dalintis savo nuotykiais su vaikais žymint Instagrame @keliaujancios_mamos  

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas