Islandija su vaiku

ISLANDIJA – rečiausiai apgyvendinta valstybė Europoje, kuri garsėja nuostabia ir išskirtine gamta! Islandijos sostinė – šiauriausiai įsikūrusi valstybės sostinė.  Tikriausiai ne vienas svajoja aplankyti šią šalį. O ką Islandijoje galima veikti su vaikais? Keliaujanti mama Edita pasakoja savo kelionės su šeima į Islandiją istoriją!

 

Viskas prasidėjo…

nuo to, kai pradėjome planuoti trumpą kelionę su trumpu skrydžiu ir netikėtai gavosi mūsų su vyru labai ilgai svajota kelionė į Islandiją. Ir pati pirmoji kelionė su 2 metų aktyviu sūnumi. Oiii kiek daug baimių ir klausimų buvo… Ar neverks skrendant 4 valandas, jeigu užguls ausytes? Kaip reikės išlaikyti kėdėje prisegtą? Ar pamatysim kažką Islandijoje? Ar pirkti vaikišką lagaminą gal bus patogiau judėti oro uoste? Dar daugybė kitų klausimų skrendant su vaiku pirmą kartą…

Trumpai apie kelionę

Keliavome į Islandiją, nes aš vykau į komandiruotę, tai šeimyna prisijungė kartu. Svarbiausia – ieškojome tiesioginio skrydžio, kaip pirmam kartui. Tai norint pigesnių bilietų teko vykti iki Rygos ir skristi su AirBaltic oro linijomis. Islandija nėra iš pigiųjų šalių, tad skrendant reikia pasiplanuoti biudžetą. Mes nuomavomės namuką šalia Reikjaviko ir gaminomės maistą patys, nes kavinėje ar restorane labai nepigu. Islandija nėra didelė šalis, bet dėl patogumo pasiekti norimus taškus bei pamigdyti vaiką – nuomojomės automobilį.

Ką aplankėme?

Aplankėme prieš porą mėnesių išsiveržusį ugnikalnį (mokėjome tik už stovėjimą aikštelėje), lipome kalnu 14 km. iki karštųjų versmių (mokėjome tik už stovėjimą aikštelėje), taip pat išbandėme visur reklamuojamas pramogas:
  • Blue lagoon už 99 Eur žmogui su kokteiliukų, veido kauke ir rankšluosčiu įskaičiuotais į kainą;
  • Sky lagoon 84 Eur žmogui nuo 12 metų su rankšluosčiu įskaičiuotu į kainą ir mažąjį auksinį ratą, kuriame matėme besiveržiančius geizerius, tektonines plokštes, krioklius;
  • Keriq kraterio ežerą, urvus (nemokamai patys savarankiškai visur aplankėme);
  • Perlan muziejų už 35 Eur žmogui, kuriame pamatėme daugybę eksponatų, pabuvome ledo kambaryje, stebėjome pašvaistes bei besiveržiančius ugnikalnius.
Buvo tikrai įdomu pamatyti visiškai kitokį pasaulio kampelį. Ir sūnui buvo įdomu. Tik lipant nuo kalno ar ugnikalnio, tekdavo nusinešti miegantį. Tai patogiausia tą daryti su nešioklę (deja, šito gėrio nepasiėmėme).
Dėkojame mamai Editai už pasakojimą ir pasidalinimus! Ar esate buvę Islandijoje su vaikais?
Jeigu ir jūs norite pasidalinti savo kelionės istoriją  – parašykite mums el paštu: keliaujanciosmamos@gmail.com arba žinutę į socialinius tinklus – Keliaujančios mamos.
#islandija #keliaujanciosmamos #kelionessuvaikais #lankytinosvietos #lankytinosvietosislandijoje #ugnikalnis #bluelagoon #skylagoon #Keriq #kelioniupatarimai #mamosispudziai

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas