Road Trip Amerikoje su šeima – ką verta aplankyti su vaikais?

Mama Roberta, gyvenanti Jungtinėje Karalystėje, dalijasi savo kelionės po JAV įspūdžiais. Roberta su šeima keliavo 4 svaites, nuvažiavo virš 5200 mylių, ir aplankė net 11 valstijų. Jūsų akims – įspūdingi atostogų kadrai šeimos Road Trip Amerikoje!

Dar apie vieną Road Trip Amerikoje rašėme anksčiau štai čia: Į Aliaską per Niujorką ir Sietlą su vaiku – misija įmanoma!

Kennedy Space Center

Tikras vaikų rojus. NASA muziejus patiks ir vaikams, ir tėvams: ar įsivaizduojate, kad galima paliesti mėnulį? Pabūti tikrame jūros pasaulyje ir pajusti jūros banginio purslus? Patirti milžinišką greitį Bush soduose lekiant atrakcionais? Visa tai ir dar daugiau rasite Kennedy Space Center. Šį kartą praleidome JAV Disney parkus, tad bus proga grįžti dar kartą.

Yosemite parkas

Kadaise matytas filmas įkvėpė norą aplankyti šį parką. Noras buvo toks stiprus, kad verta buvo laukti 20 metų. Labiausiai bijojau sutikti meškas ir tai įvyko jau pačią pirmą dieną! Svarbu, žinoti, kaip elgtis, tad prieš einant visi gavome instrukcijas apie elgesį sutikus šiuos milžiniškus gyvūnus. Parkas gausus krioklių, kalnų ir nuostabių gamtos vaizdų.

Florida

Trečias mūsų kartas Floridoje, tačiau visada yra ką veikti ir pamatyti. Įspūdingi paplūdimiai,  žydra ir šilta jūra, saulėlydžiai ir pramogos vaikams, – tai niekada neatsibosta!

Antilopės kanjonas, Arizona

Net nesitikėjome pamatyti tokį didingą gamtos grožį! Norint vykti į Antilopės kanjoną, reikia iš anksto registruotis į turą. Pro mažą plyšį patekus į kanjono vidų, leidomės žemyn tyrinėti jį iš vidaus. Neapsakomas gamtos grožis. Kanjone laikas ribojamas, bet 45 minučių tikrai užteko.

Zion parkas

Šis nuostabus parkas yra Jutos valstijoje. Lankydamiesi jame, leidomės į du nepakartojamus žygius. Norint patekti į Angel žygį, reikia leidimo, o norint jį gauti vyksta tikra loterija. Mums pasisekė!

Ramiojo vandenyno pakrantė

Kelias nuo Los Andželo iki San Fransicko,  Santa Monica, Malibu, Santa Barbara, Holivudas ir kiti miestai nepaliks abejingų. Važiuodami šiuo keliu gėrėjomės gamta, vandenynu ir įspūdingais tiltais.

Yellowstone nacionalinis parkas

Pirmasis nacionalinis parkas JAV. Matėme bizonus, grizlius, vilkus ir briedžius. Didžiausią įspūdį paliko spalvingi geizeriai.

Žymusis Route 66

Šis kelias yra ko gero žymiausias Road Trip maršrutas pasaulyje ir tiesiasi 2500 mylių, iš kurių mes nukeliavome tik 150. Tačiau vis vien daug pamatėme ir pajutome istorinę atmosferą.

Bryce kanjonas

Kai manai, kad niekada nepamatysi nieko gražesnio, atvyksti į Bryce kanjoną. Jis mus pasitiko ekstremaliais karščiais, tad kad galėtume pradėti savo planuotą 6 mylių žygį, turėjome įrodyti reindžeriui, kad kiekvienas nešėmės bent po 2 litrus vandens. Pavadinome šią vietą gigantišku smėlio pilių parku! Nakties dangus Bryce yra toks tamsus, kad galima matyti tūkstančius žvaigždžių. Bet tai palikome kitam kartui.
Dėkojame fotografei Robertai Banevičienei už nepakartojamus įspūdžius, kuriais jau ne pirmą kartą džiugina „Keliaujančios mamos” bendruomenę ir įkvepia kitus kurti savo svajonių maršrutus.
Robertos Instagram paskyrą rasite paspaudę ČIA ir Roberta Baneviciene Photography.

Kviečiame dalintis patirtimis

Turite patarimų keliaujančioms šeimoms su vaikais? Esate aplankę įdomių vietų? Išbandę smagių pramogų? Pasidalink savo įspūdžiais su kitais!

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas