Karštos kelionės su vaikais rudens atostogoms

Ar nebūna taip, kad tik subjurus orams, puolame ieškoti, kur dar rudenį galime ištrūkti kelioms dienoms ar savaitei linksmai papramogauti, aplankyti naujas vietas ir pasimėgauti rudens atostogomis kartu su vaikais. Keliaujančios mamos dalinasi patraukliais kelionių paketais, kurie atitiks kiekvieno norus! Planuokis pagal mūsų idėjas savarankiškai, važiuok su kitomis mamomis ir vaikais arba padėsime pailsėti ramiai ir viską užsakysime už Tave. Lekiam!

Šie kelionių išvykimai pagrinde yra vykdomi iš Vilniaus ir Kauno. Jeigu susidaro grupės, vykstama iš Klaipėdos ir iš Marijampolės.

Karštos idėjos rudens atostogoms EUROPOJE

  • Planuok ir važiuok pats: gali šias keliones susiplanuoti savarankiškai, parkų bilietų įsigyjimą (dažniausiai Skip the line – įėjimą be eilės) rasi paspaudus ant pavadinimų.
  • Pasirūpinsime nuo-iki: jei nesi patyrusi keliautoja ir nori, kad viskas būtų suplanuota už tave – parašyk mums čia į kurią kelionę nori – Tavo ir Tavo šeimos kelione pasirūpins mama – patyrusi kelionių agentė.
  • Keliaujančių mamų Klubas: nori vykti į šią kelionę su kitų mamų ir vaikų kompanija? Junkis į „Keliaujančių mamų” Klubą čia ir rask bendrakeleives bendroms smagioms kelionėms.

Serengečio parkas – LegolendasHeidės parkas

Kelionės kaina suaugusiam nuo 445,55 Eur

Kelionės data:  2023 m. 10-28 – 11-01 d. 

Keliavimas autobusu. Aplankysite:

  • SERENGEČIO parką VOKIETIJOJE – 200 ha teritorijoje įsikūrusį zoologijos sodą, kuriame gyvena apie 1500 gyvūnų, ir pramogų parką. Parko autobusu leisitės į Serengečio safarį, kur galėsite stebėti gyvūnus artimomis jų gyvenimui laukinėje gamtoje sąlygomis. Pro autobuso langus matysite didžiulėse teritorijose laisvai vaikštančius liūtus, tigrus, leopardus. Važiuojant nepavojingomis parko zonomis per atvirus autobuso langus galvas gali įkišti žirafos, šalia autobuso vaikštinės raganosiai, zebrai, antilopės ir kiti gyvūnai. Galėsite išbandyti ir Džiunglių safarį džipais bei apsilankyti aptvaruose, kur susitiksite su beždžionėmis ir lemūrais. Susipažinę su visais gyvūnais popietę galėsite praleisti parko Nuotykių safaryje, kur įrengta daugiau kaip 40 įvairių atrakcionų – išbandysite vandens safarį ir kitus vandens atrakcionus, pamatysite parką iš apžvalgos rato ar pasivažinėsite traukinuku.
  • LEGOLANDĄ DANIJOJE – šeimos laisvalaikio parkas, žaidimų ir lego kaladėlių karalystėje. Čia rasite 20 kartų sumažintas pastatų kopijas: garsiausi rūmai bei miestų kvartalai, pilys, kaimeliai. Galėsite paplaukioti valtimis, smagiai pasivažinėti “amerikietiškais” kalneliais, pavairuoti elektromobilį, aplankyti indėnų miestą ir tapti aukso ieškotojais, konstruoti lego salėse, stebėti 3D kino filmus. Taip pat Jūsų lauks “ Piratų“, „Vaizduotės“, “Riterių” bei „Nuotykių“ šalys.
  • HEIDĖS parką VOKIETIJOJE. Diena didžiausiame Šiaurės Vokietijos laisvalaikio ir pramogų parke. 85ha plote rasite įvairiausių pramogų, skirtų ir vaikams, ir suaugusiems. Piratų šalyje galėsite dalyvauti piratų mūšyje, 103 km/h greičiu įkristi į aštuonkojo nasrus ir išbandyti „Didžiąją kilpą“. Laukiniuose vakaruose rasite daugybę vandens atrakcionų, o kalnuose tarp uolų lėksite traukinuku. Didžiąją Užmirštųjų žemės dalį užima Kolosas – į Gineso rekordų knygą įtrauktas didžiulis medinis atrakcionas, kurio traukinukai lekia 120 km/h greičiu. Galėsite išbandyti ir per 2,4 sekundės itin didelį greitį išvystantį „Dykumų ralio“ traukinuką ar ramiau praleisti laiką įvairiose tradicinėse karuselėse. Adrenalino mėgėjams skirtoje Transilvanijoje leisitės bobslėjaus rogėmis, pajusite laisvą kritimą „Šauksme“, vartysitės ir sukinėsitės „Limito“ kilpose ir dideliu greičiu skriesite „Demonų skrydyje“.

Pramogų parkai Energylandia ir Suntago 3 d.

Kelionės kaina suaugusiam nuo 236,55 Eur

Kelionės data 2023 m .10-28 – 10-30 d. 

Keliavimas autobusu. Aplankysite:

  • „SUNTAGO“ – didžiausią vandens pramogų parką Europoje : tai 80 hektarų plote išsidėsčiusio pramogų komplekso „Park of Poland“ dalis. 18 šildomų baseinų, 32 vandens čiuožyklos, 10 skirtingų pasaulio šalių pirčių (Korėjos poilsio kambarys, dušas-atogrąžų krioklys, druskos urvas); 4000 gultų, 40000 m² tropinis sodas, kuriame žaliuoja 300 specialiai iš egzotiškų kraštų – Malaizijos, Floridos ir Kosta Rikos – atvežtų palmių. Pramogų zonos:  Jamango – unikalios vandens džiunglės su įvairaus sudėtingumo vandens čiuožyklomis ; Relax – vandens baseinų pasaulis; Saunaria – skirtingų saunų ir harmonizuojančio poilsio zona; Wellness&SPA – pasilepinti.
  • „Energylandia“ – didžiausią Lenkijoje atrakcionų parką: čia įrengtos trys pagrindinės zonos: Bajkolandia (skirta patiems mažiausiems), Šeimos ir EkstremaliojiMažiausiems šėlti skirta daugybė karuselių, traukinukų ir kitų atrakcionų. Šeimos zonoje įkurtas Vikingų kaimelis kur galite išbandyti tikrą vikingų laivą. Keliausite Džiunglių nuotykio metu, lėksite Drakono ir Bumerango traukinukais, dalyvausite interaktyvioje monstrų atakoje. Atsipūsti galėsite Šveicarijos kaimelyje, kur susipažinsite su šveicarų tradicijomis ir paragausite šveicariškų patiekalų. Ekstremaliojoje zonoje įrengti atrakcionai patiems drąsiausiems – Mayan traukinuku pakilsite į 33 metrų aukštį, Formulės 1 traukinuku lėksite 100 km/h greičiu, o Vandens traukinuku pakilsite į 60 metrų aukštį ir lėksite 110 km/h greičiu. Jei kam pritrūktų vandens pramogų – čia įrengtas ir vandens parkas.

Varšuva, Suntago ir Koperniko mokslo centras 2 d.

Kelionės kaina suaugusiam nuo 141,55 Eur

Kelionės datos 2023-10-28 -29d. / 2023-11-04 – 05 d.

Keliavimas autobusu. Aplankysite:

  • Suntago (jau rašėme aukščiau).
  • KOPERNIKO mokslo centrą: tai vienas moderniausių Europoje technologijų muziejų. Čia nėra gidų ar popierinių bukletų, o prie eksponatų pateikta instrukcija. Pažinti viską privalėsite patys. Jūsų bandymo duomenys – nuotraukos, kita informacija, bus įrašyti, o vėliau atsiųsti Jums elektroniniu paštu. Galėsite išbandyti, koks Jūsų reakcijos greitis ar rankų jėga. Tamsioji ekspozicija pristatys šviesos ypatybes ir leis patirti įvairias optines iliuzijas. Civilizacijos ištakų ekspozicijoje galėsite pastatyti tiltą pagal Leonardo da Vinči projektą, kasinėjančių robotų pagalba tapti archeologais arba daugiau sužinoti apie energijos šaltinius. Muziejuje svajonės tampa realybe…

Pramogų parkas „Suntago“ – Vroclavo zoo sodas ir Hydropolis

Kelionės kaina suaugusiam nuo 141,55 Eur

Kelionės data 2023 m. 10.28-30 d. Keliavimas autobusu.

Pramogų parkas „Suntago“ – Varšuvos zoo sodas

Kelionės kaina suaugusiam nuo 116,10 Eur

Kelionės data 2023 m. 10.28-29 d. Keliavimas autobusu.

Lenkijos pramogų parkai: „Energylandia“ ir „Suntago“, Veličkos druskų kasyklos – Krokuva 4 d.

Kelionės kaina suaugusiam nuo 259 Eur

Kelionės data 2023 m. 10.26-29 d. Keliavimas autobusu.

Baltijos kruizas (Talinas-Stokholmas-Tartu) 3 d.

Kelionės kaina suaugusiam nuo 259 Eur

Kelionės data  2023 m. 10.27 – 29 d. Keliavimas autobusu.

Varšuva – Koperniko mokslo centras ir Suntago vandens parkas 2 d.

Kelionės kaina suaugusiam nuo 132,05 Eur

Kelionės data 2023 m. 10.28 – 29 d. Keliavimas autobusu.

Tartu – Talinas („AHHA“ ir „PROTO“ mokslo ir išradimų centrai) 2 d.

Kelionės kaina suaugusiam nuo 141,55 Eur

Kelionės data 2023 m. 10.28 – 29 d. Keliavimas autobusu.

Paide – Aksi – Tartu 2 d.

Kelionės kaina suaugusiam nuo 149 Eur

Kelionės data 2023 m. 10.28-29 d. Keliavimas autobusu.

Vokietija, Danija – pramogų parkai. Serengetis – LegolendasHeidės pramogų parkas 5 d.

Kelionės kaina suaugusiam nuo 479 Eur

Kelionės data 2023 m. 11.01 – 05 d. Keliavimas autobusu.

Vokietija. Serengečio ir Heidės pramogų parkai, Brėmenas 4 d.

Kelionės kaina suaugusiam nuo 359 Eur

Kelionės data 2023 m. 11.02 – 05 d. Keliavimas autobusu.

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas