Helovyno parkai Lietuvoje siaubo parkai TOP20 sarasas siauboparkas vilnius kaunas lietuva

Helovynas: net 20 siaubo parkų visoje Lietuvoje (sąrašas)

(+dovanos 3 drąsiausioms šeimoms – nuoroda pabaigoje) Spalis atneša net kelis svarbius įvykius šeimoms, kurios augina vaikus. Pirmiausia – tai moksleivių atostogos, kai tėvams tenka sugalvoti, kuo užimti vaikus, ir tuo pačiu pasimėgauti buvimu kartu. Tuomet seka kelios datos, turinčios gilias tautines (Vėlinės), religines (Visų Šventųjų) ir užsienyje populiarias (Helovynas) tradicijas. „Keliaujančios mamos” – milžiniška keliaujančių šeimų bendruomenė, su įvairiausiais pomėgiais, įsitikinimais ir galimybėmis, todėl stengiamės informuoti apie kuo įvairesnes vietas ir pramogas aktyviai leisti laiką su vaikais, o renkatės jau JŪS.

Netrukus ČIA pasidalinsime ir kitomis idėjomis su vaikais šio rudens atostogoms.

HELOVYNO gerbėjams

Šis straipsnis skiriamas Helovyno gerbėjams. Čia rasi net 20 BAISIAI įdomių vietų SĄRAŠĄ visoje Lietuvoje tiems, kas mėgsta šiurpintis ir šiuo metu vykstantį KONKURSĄ, kuriame dovanosime kvietimus 3 šeimoms į pasirinktą siaubo parką ar renginį!

Dėmesio! Rekomenduojame atsižvelgti į savo vaikų amžių ir kitas individualias aplinkybes prieš lankantis siaubo parkuose!

Siaubo parkas
Labirintų siaubo parkas

1. Siaubo parkas Anykščiuose

Jau daugelis žino, kad Anykščiuose, 8 ha Labirintų pramogų parko teritorijoje, Jūsų laukia daugybė  įvairiausių pramogų įskaičiuotų į bilieto kainą! O nuo spalio 13 d. iki lapkričio 5 d. čia vėl atidarytas ir ,,Siaubo parkas”, kuris kaip ir kasmet džiugins lankytojus neribotomis pramogomis ir ATRAKCIONAIS, kurių šiais metais yra net 8 ir jie taip pat yra neriboti! Spalio 31 d. ir lapkričio 1 d. pramogų bus dar daugiau, nes abi dienas, nuo 18 val. kas valandą vyks LAZERIŲ ŠOU!

Be atrakcionų čia rasite 9 skirtingo sudėtingumo ir dydžio LABIRINTUS: Siaubo labirintą su interaktyviais zombiais, 4 ha dydžio kukurūzų labirintą, Kanapių labirintą, Veidrodžių labirintą, Juostelių labirintą, du skirtingus karklų labirintus, mistinį Energetinį labirintą ir Pirštų labirintą. Negana to, Siaubo parke Anykščiuose taip pat yra 9 takelių mini golfo aikštynas, Kreivų veidrodžių kambarys, iš kojų verčiantis Tornado tunelis, didelė vaikų žaidimų aikštelė ir patogi pikniko zona tiems, kas atvyksta su savo atsineštais užkandžiais.

Dėmesio!!! Siaubo parke vyrauja siaubo ir mirties tema, todėl čia Jūsų laukia ir galinčios Jus šokiruoti dekoracijos bei pramogos: galimybė pasimatuoti tikrą karstą, išbandyti giljotinas, atsisėsti į kankinimų kambaryje esančias elektros kėdes. Tam, kad šiurpo lankytojams nepritrūktų, visiems mūsų svečiams atidarytas Siaubo miškas, kuris dienos metu kupinas mistikos, gąsdinančių garsų ir odą šiaušiančių dekoracijų, o sutemus nušvinta įvairiausiomis šviesomis, jame ima šėlti piktosios dvasios ir aidi lankytojų klyksmai. Siaubo parke vyksta gyvi gąsdinimai, tad šeimoms su mažais vaikais rekomenduojame lankytis tik šviesiu paros metu.

Daugiau informacijos, parko darbo laiką, lankymo taisykles, kainas ir visas naujienas rasite čia. Ir čia: Facebook Instagram Tiktok

2. Šarkos parkas Vilniaus raj.

Netoli sostinės, tarp Vilniaus ir Molėtų įsikūręs nedidelis jaukus pramogų parkas, sukurtas ir prižiūrimas vienos šeimos. Viskas jame koreliuoja su šeimos vertybėmis, o pati parko idėja – praleisti laiką kartu ir bendrauti  su savo artimaisiais per žaidimus. Įprastai Šarkos parkas veikia šiltuoju metų laiku kaip žaidimų erdvė pavieniams lankytojams bei vieta įvairioms šventėms, o šiemet pirmą kartą Šarkos parkas atsidarė Helovynui ir iki pat lapkričio 5 dienos priiminės lankytojus, norinčius praleisti laiką kiek KITAIP nei kitose šios šventės proga atsidariusiose pramogų vietose.

Parkas padalintas į dvi zonas – viena skirta šeimoms su jauniausiais, o kita ir vyresniesiems.

Šviečiantis slėnis šeimoms su vaikais – įėjus pro vartelius lankytojai patenka į Šviečiantį slėnį, skirtą ir patiems mažiausiems. Čia sutiksite virš 50 šviečiančių ir nebaisių heloviniškų personažų. Čia pat ir Piratų laivas, ir Kalėdų Senelio vasarnamis, ir Raganos namas. Taip pat šioje zonoje rasite Piratų smuklės furgoną, siūlantį gardžiausius užkandžius ir Miesto kavos siūlomus karštuosius gėrimus. Be to, Šviečiančiame slėnyje rasite dalį vasarą parke stovinčių senovinių Europos tautų žaidimų stalų (ne stalo žaidimų), tinkančių tiek vaikams, tiek suaugusiems. Šviečiančiame slėnyje nesutiksite šiurpiųjų gąsdinančių  personažų ir patirsite tik teigiamas emocijas.  Nusiteikite neskubiam pasivaikščiojimui su fotografuojančiu išmaniuoju ir aibei mielų nuotraukų.

Šmėklų miškas vyresniesiems – zona skirta vyresniems nei 6 metai lankytojams, kadangi jos teminėse erdvėse gyvena įvairūs sutvėrimai ir dvasios. Čia šviesos ne tokios ryškios, šešėliai tamsesni, beveik kilometro ilgio takas painus ir vingiuotas, tarp medžių išdygo neįveikiamos sienos, o kiekvieną atklydėlių žingsnį seka ne tokios ir draugiškos būtybės. Nepaisant to, galite būti ramūs dėl vaikų, kadangi pamatę juos, sutvėrimai linkę neišsiduoti ir leisti vaikams praeiti saugiai.

Kur: Įveskite „Šarkos parkas” į navigaciją, Vilniaus raj., tarp Vilniaus ir Molėtų  Kada: IV-VII 18:00-22:00 val. nuo spalio vidurio iki lapkričio 5 d. ir spalio 31 d.

Bilietai: galima nusipirkti vietoje, arba internetu: spausk čia.

3. Kirkilų pramogų parkas Biržų raj.

Kadaise ryškios cirko palapinių spalvos dabar išblukę, o muziką pakeitė tylūs paklydusių sielų alsavimai… Apleista cirko aikštė, apgriuvę atrakcionai ir išblukę plakatai, kuriuose šmėžuoja pasakojimai apie patirtus siaubus. Legenda byloja, kad cirkas buvo prakeiktas, jį persekiojo tragiško likimo ištiktų atlikėjų sielos. Paslaptingi dingimai ir nepaaiškinami įvykiai vyksta toliau. Įžengus pro girgždančius įėjimo vartus, atmosfera sutirštės, oras taps sunkus, klausa įsitemps ir regėjimas suprastės.

Kviečiame į stebinantį, gąsdinantį, netikėtą, intriguojantį – HELOVYNO renginį Kirkilų pramogų parke. Prižadame, kad tai bus labiausiai stulbinantis sezono renginys. Šiemet Kirkilų Helovyno parkas virsta šiurpinančiu cirku, kuriame sukursime nepamirštamą patirtį ir vaikams, ir ieškantiems šiurpą keliančių įspūdžių. Siaubo cirke jūsų laukia: nepakartojamai ir unikaliai dekoruotas šiurpinančio cirko tematikos parkas, šiurpinančio cirko palapinė, klouno grimerinė, ateities palapinė, siaubo namas, vaikų zona, bauginančių karuselių zona, mugė bei kitos pramogos. Nepraleiskite originaliausio Helovyno renginio metuose!

Data: Spalio 13 – lapkričio 5 d. Laikas: 15.00 – 22.00 val. Vieta: Mokyklos g. 13, Kirkilų k., Biržų r.

Bilietus įsigysite atvykę į parką. Kaina – 8 Eur. Vaikams iki 6 metų – 4 Eur. Vaikams iki 2 metų nemokamai. Siaubo namas – 4 Eur. Grupėms, didesnėms nei 10 asmenų taikoma 10% nuolaida. Rezervacija reikalinga tik didesnėms grupėms: +37062311410.

4. Dead Town parkas Kauno raj.

Kraują stingdantys klyksmai, per kūną bėgiojantys šiurpuliukai ir baimės jausmas – visą tai galite patirti siaubo ir nuotykių parke Deadtown! Deadtown – tai siaubo ir nuotykių parkas, įsikūręs apleistoje vaikų vasaros stovykloje Kauno pašonėje, skirtas adrenalino mėgėjams! Daugiau nei 2 ha plote, keliaujant per beveik 2 km miško taką, sutiksite keisčiausias Helovyno būtybes: vampyrus, serijinius žudikus, paklydusias sielas, raganas, zombius, išprotėjusius klounus ir keistus miško gyventojus. Na o pačius drąsiausius parko lankytojus pakviesime į 5 skirtingus siaubo kambarius/labirintus – skerdyklą, beprotnamį, landynę, psichiatrinę ir pragarą. Ko tikėtis? Visiškai saugios, daug nuotykių ir adrenalino žadančios kelionės!

Darbo laikas: spalio 24-lapkričio 2d (visomis dienomis su animatoriais), 16:00-22:00, paskutinius lankytojus įleidžiame 21:00
Kaina į siaubo parką: 15 Eur internetu, 20 Eur vietoje. Papildomai galima įsigyti bilietus į siaubo kambarius, 1 siaubo kambarys – 4 Eur/asmeniui, 5 siaubo kambariai – 15 Eur/asmeniui. Bilietus į siaubo kambarius galima įsigyti tik parko viduje esančioje kasoje. Vaikams iki 6 metų (imtinai) bilietų pirkti nereikia, turėkite amžių įrodantį dokumentą.
Dėmesio dėl amžiaus: visi vaikai skirtingi, bet mažamečiams vaikams gali būti per baisu, todėl geriau lankytis šviesiu paros metu.

5.  Obuolių sala virsta į Kuždesių salą (Molėtų r.)

O nusileidus saulei po salą pradeda sklisti įvairūs kuždesiai, keisti garsai ir vaikščioti vienam pasidaro nejauku… Nuo spalio 13 iki lapkričio 5 dienos tik drąsiausi galės įrodyti, kad jie nebijo joje pasivaikščioti…

Jūsų lauks nejaukūs pasivaikščiojimai „Kuždesių saloje“ ir specialus valgiaraštis, ypatingi gėrimai, dirbtuvių erdvė mažiesiems bei kitos specialios pramogos, kurias bus galima išbandyti nuo spalio 13 iki lapkričio 5 dienos.

obuolių kuždesių sala obuoliu sala helovynas

 6. Taujėnų dvaras Ukmergės raj.

Nuo spalio 13 d. iki lapkričio 5 d. į Taujėnų dvarą grįžta šiurpiausios metų nakties šėlionės. Dvaras pasipuošęs Helovyno tema ir pasiruošęs šiurpinti!

taujenudvaras helovynas darbo laikas Taujėnų dvaras

7.  DrevernaHelovynas vaikams ir naujos žaidimų erdvės atidarymas! (Klaipėdos raj.)

Dreverna Helovyno vakarelis vaikams žaidimų kambario atidarymas

8. Raubonių siaubo parkas (Pasvalio raj.)

Raubonių pramogų parkas tampa siaubo parku! Parkas padalintas į dvi dalis, tad jame galės apsilankyti ir patys mažiausi ir tie, ieškantys didžiulio adrenalino, ištroškę siaubo, baimės ir įtampos.

Helovynui dekoruotoje parko dalyje galėsite suptis karuselėse, žiūrėti 9D kiną, kiek tik širdis geidžia, nes pramogos įskaičiuotos į bilieto kainą! Taip pat šioje zonoje aplankysite ir vienintelį Lietuvoje interaktyvių judančių zombių taką!

1 kilometro ilgio Siaubo miškas, kurioje vyksta gyvų animatorių pasirodymas! Šioje zonoje apsilankyti kviečiame tik pačius drąsiausius, nes čia verda tikras pragaras! Tamsa, sirenos, pjūklai, riksmai.. pažadame, čia išgąsdinsime kiekvieną! Šioje zonoje negalioja jokios taisyklės! Ši zona veikia kiekvieną dieną nuo 19:00 valandos.

Spalio 27, 31 dienomis 21:00 valandą vyks profesionalūs ugnies šou INFERNO!
Darbo laikas: kiekvieną dieną 16:00 – 22:00, Spalio 31d. darbo laikas 16:00 – 01:00
Kaina: 12 eur. asmeniui. Iki 4 metų nemokamai.

9. Helovyno miestelis CurioCity

Spalio 28-31 d., 12-18 val. Jūsų lauks tamsusis Helovyno pojūčių kambarys, kur jus „pietauti“ kartu kvies šviečiantis skeletas, nosį ries neįprasti kvapai nuo gardumynų Raganų virtuvėje, šleikštuliukus kels glitnūs pojūčiai, šiurpins baugi muzika, teminės dekoracijos ir apšvietimas. Veiks vaiduoklių grožio studija, vyks pakvaišę eksperimentai Burtų laboratorijoje, persirengėlių žaidimai ir estafetės Šešėlių scenoje ir lauks saldžios dovanos kiekvienam.

20 % nuolaida, apsirengusiems šventiniu kostiumu. Edukacinio centro lankytojams Helovyno veiklos yra nemokamos. Registruotis iš anksto nereikia.

Daugiau informacijos ir programą rasite čia

 10. Zoopark Vilnius ir Zoopark Kaunas

Ir dar +10 siaubo parkų ir Helovyno renginių išsibarstę visoje LIETUVOJE:

11. Idėjų parkas bunkeris (Panevėžio raj.) Miško keliuku privažiavus navigacijoje pažymėtą vietą, pasitiks dviguba spygliuota viela apjuosta aukšta tvora ir unikalių formų metaliniai vartai… Čia rasi siaubo bunkerį ir siaubo parką.

12Vilniuje – vaikų Helovynas mažiausiems. Raganiukės teatre lėlių spektaklis žiūrovams nuo 2 metų ,,Geras šuo Ferdis ir oranžinė lapė”. Po spektaklio lauks vaiduokliškos pramogos su Vaiduokliuku Baisuokliuku. Atsineškite savo moliūgą, rinksime gražiausią, o gal baisiausią? Nugalėtojo laukia saldi baisuokliška staigmena. Į šventę kviečiame atvykti persirengus vaiduokliais, ragananomis, monstrais ir pan.

13. Panevėžio siauruke kursuos Monstrų traukinys
14Kretingalėje lauks Mistinis moliūgų slėnis  spalio 31 d. 18-21 val.
15. Molėtuose Technikos muziejus kviečia pasivažinėt su nekviestais svečiais spalio 21-22, 28-29d.
16Gargžduose vyks Siaubo turgus spalio 29 d. 18-22 val. nuo 12 m.
17Vilniuje – Helovynas Vingio parke spalio 20 – lapkričio 5 d.
18Šeduvos malūnas (Radviliškio raj.) kviečia į Helovyno cirką
19Kauno raj. FarmLand parke vyks Helovyno Moliūgų fiesta spalio 15- spalio 31d.
20. Kėdainiuose laukia Moon Cube siaubo labirintas

Helovynas Jūsų namuose:

Jei jau taip atsitiko, kad niekur vykti negalite, mamos tikrai žino, kaip vaikai gali paversti namus, o ypač savo kambarį į siaubingą erdvę… O smagumo čia pridės ir Magiškas paštas – atsiųs 4 NEMOKAMAS Helovyno užduotis vaikams tiesiai jūsų el.paštu! Tiesiog užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir atsisiųskite PDF užduotis nemokamai:
🦇 Helovyno žaidimas 🦇 Spalvinimo lapas 🦇 Dekoracijos kambariui 🦇 Helovyno etiketės

O dabar DOVANOS!!! 

Norite išbandyti savo drąsą su šeimos nariais? Tai išsirinkite labiausiai suintrigavusią vietą ir lėkite į BLIC KONKURSĄ čia, kur galite laimėti kvietimus šeimai į pasirinktą parką ar renginį!
#helovynoparkai #parkailietuvoje #helovynaslietuvoje #parkaivaikams #siauboparkai #helovynas #vaikams #heloweenas #baubai #pramogos #helovynasvaikams

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas