NUOLAIDOS KODAI 2023 m. liepos mėnesį

„Keliaujančių mamų” misija – palengvinti Jūsų keliones su vaikais ir jas padaryti patogesnėmis, malonesnėmis ir įdomesnėmis! Todėl nuo šiol dalinamės ne tik praktikoje išbandytais patarimais, bet ir NUOLAIDŲ KODAIS bei NAUDINGOMIS NUORODOMIS! Ir nepamiršk mums parašyti, kokios „Keliaujančios mamos” nuolaidos norėtum, pasistengsime ją gauti!

Turite klausimų apie keliones? Klauskite tiesiogiai “Keliaujančių mamų” grupėse čia: Apie užsienio keliones ir Apie keliones Lietuvoje 

Naudingos nuorodos ir “Keliaujančios mamos” NUOLAIDOS KODAI 2023 m. liepos mėnesį

Išsisaugok šią informaciją, kad turėtum, kai prireiks. Naudinga? Būsime dėkingos, jei įvertinsi mūsų darbą paspausdama širdelę ant mūsų postų, pažymėdama savo storiuose ar parašydama gerą žodį čia.

GALIOJANTYS NUOLAIDŲ KODAI

  • Masters of Calm festival su kodu MAMOSKELIAUJA10, gausite 10% PAPILDOMĄ nuolaidą VAIKŲ BILIETAMS, kuriems jau ir taip yra taikoma 50% ar net didesnė nuolaida!
  • Internetinevaistine.lt su kodu LIEPA20 specialiems SANOHRA ausų kištukams (skrydžiams, nuo vandens ir triukšmo, vaikams ir suaugusiems) taikoma 20% nuolaida.
  • Juara.lt su kodu KELIAUJANCIOSMAMOS30 NOvexpert ir CUCCIOLO produkcijai 07 01 – 07 20 dienomis -30%.
  • Duefashion.com nuolaidos kodas: MAMOSKELIAUJA, dizainerių kurtiems maudymosi kostiumėliams (yra ir vaikams) bei patogioms, ryškioms ir kokybiškoms timpoms su 15% nuolaida.
  • buboo.eu kepurėlėms ir kitiems nuostabiems jų gaminiams neskelbsime nuolaidos, o tiesiog PRAŠOME užsukti ir nusipirkti ką nors iš elektroninės ar fizinės Buboo parduotuvės šeimos palaikymui, išėjus jų mylimai mamai, Buboo įkūrėjai Erikai…

REKOMENDUOJAME kelionėms turėti:

NAUDINGOS NUORODOS:

  • Kaip apsisaugoti nuo erkių – nuoroda į patarimus.
  • Hotels Combined – platforma palyginanti viešbučių kainas, kad galėtumėte išsirinkti pigiausią pasirinkto viešbučio pasiūlymą.
  • Get your guide – nestovėkite eilėse prie kasų, raskite įdomiausias ekskursijas visame pasaulyje, užsisakykite pramogas, edukacijas ir turus iš anksto, be streso ir pageidaujamu laiku.

Taip pat visada galima paklausti tiesiai mamų ir labai kviečiame dalintis JŪSŲ kelionėmis bei idėjomis čia:

Iki malonių susitikimų – lauksime prisijungiant su kelionėmis 😉
Jūsų kelionių draugės, Keliaujančios mamos
#keliaujančios mamos nuolaidos #rekomendacijos #nuorodos #kelionių patarimai #reklama

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas