Vaikų vasaros stovyklos įvairiausiems pomėgiams TOP30

Vaikų vasaros stovyklos TOP30. Dažnas tėvų galvos skausmas – kuo užimti vaikus per vasarą. Ir dar taip, kad vaikai liktų patenkinti ir tėvai ramūs. Kiekviena šeima nori būti užtikrinta, kad vaikai ne tik smagiai bendrauja su bendraamžiais, bet yra saugūs bei tuo pačiu lavina savo įgūdžius. „Keliaujančios mamos” taupo Jūsų paieškoms skirtą laiką ir skelbia net 30 įvairius gebėjimus lavinančių vaikų stovyklų Lietuvoje ir net užsienyje! Jums belieka tik išsirinkti pagal savo vaiko pomėgius: anglų kalbos ir karjeros, patyrimines, edukacines, draugaujant su gyvūnais, aktorines, išlikimo įgūdžių ar mergaitiškų paslapčių. O gal norite vaiką išleisti stovyklauti į tikrą dvarą? Prašom – rinkitės net iš TOP30  įdomiausių stovyklų!

TRADICINĖS – TEMINĖS – IŠLIKIMO – DVARE ar ŪKYJE – PATYRIMINĖS – ŽYGIŲ – KULINARINĖ – KALBŲ – KINO ir AKTORYSTĖS – TURIZMO – UŽSIENYJE – PRADINUKAMS – ŽIRGYNO – SKAUTŲ – PLAUKIMO – ŠOKIŲ IR SPORTO – GROŽIO – KŪRYBINĖS STOVYKLOS

Būdami bendruomene, nepamirštame ir būti draugiški – nemokamomis stovyklomis džiuginame daugiavaikes šeimas: Stovykla ne tik dėl smagumo

Stovyklos pajūryje:

DIENOS STOVYKLA ,,VIKINGIUKAS“

Į stovyklą gali vykti vikingiukai nuo 6 metų!

Dienos stovykloje vaikai sužinos apie vikingų ir Lietuvos žemėse gyvenusių genčių ryšius, smagiai pažais ir net patys taps tikrais vikingais. Mažieji turės progą susipažinti su senųjų vikingų raštu, papročiais ir net kultūra!

 Kaina: Dienai – 50 EUR, Savaitei – 150 EUR

Įskaičiuotas maitinimas 3 kartus per dieną iš Viking Grill!

Vieta: Kunkių g. 4, Kunkiai (prie Karklės), Klaipėdos r. Tel.numeris: 8-605 55 016

Family Lab Academy

Family Lab Academy Klaipėda kviečia jaunuosius mokslininkus vasarą praleisti turiningai. Pusdienio stovyklos metu vaikai atliks įvairius stebėjimus, bandymus, eksperimentus, užsiims įvairia kūrybine, patyrimine bei fizine veikla. Valandos su knyga metu bus prieinama įvairi teminė literatūra, kuria dalinsis Vaikų biblioteka. Stovyklautojai literatūrą nagrinės savarankiškai, grupėmis, taip pat gaudami įvairias užduotis. Pasibaigus stovyklai kiekvienas vaikas gaus ,,Jaunojo mokslininko” diplomą.

Pusdienio stovykla skirta 4-7 m. vaikams.
Vieta: Family Lab Academy studija Klaipėdoje (Birutės g. 22A-144. Google Maps nuoroda)
Datos:
 •  Liepos 11 – 15 d. ,,Kelionė į kosmosą”
 •  Liepos 18 – 22 d. ,,Technika ir išradimai“
Kontaktai:
+37066431082
Daugiau informacijos ir registracija (spausti čia.)
Family Lab Facebook’e (čia), ir Instagram’e (čia).

Stovyklos išlaikančios tradicijas:

Tikriausiai dažnas iš tėvų prisimena savo vaikystės stovyklas gamtos apsuptyje, šėlstant su draugais, palydint saulėlydžius prie laužo su dainom bei pasvajoja, kad norėtų padovanoti tokius vaikystės atsiminimus savo vaikams. Turime gerų žinių – tokios stovyklos, kuriose vaikai pamiršta net telefonus – yra! Ir, išlaikydamos savo kokybę, stovyklautojus priima ne vienerius metus.

„TRAKO stovykla”: saugiai, sveikai ir įdomiai

Ei! Genys jau kelia savo kepurę, moja Tau savo  sparnu ir kviečia Tave šią vasarą patirti ypatingą nuotykį stovykloje kaime“Trako stovykla” – tai fantastiška galimybė vaikams ilsėtis tikrame lietuviškame kaime, kiekvieną dieną iki soties džiaugtis jo artumu, kvėpuoti tyru oru ir mėgautis gausybe teikiamų gamtos atrakcijų. 2007 m. Kaltinėnų apylinkėse pradėjusioje veikti “Trako stovykloje” per 14 metų apsilankė  daug  7 – 17 metų amžiaus vaikų bei paauglių, kuriems patinka aktyvus poilsis, gyvenimas kaime, bendravimas ir bendradarbiavimas, veikla gamtoje,  miegas lauko terasose šiltomis vasaros naktimis, pokalbiai iki paryčių, saulės palydėjimai ir nuostabi galimybė draugiškoje kompanijoje pasitikti puikius vasaros rytus!

“Trako stovykla” sukurta prasmingo, atraktyvaus poilsio kaime išsiilgusiems vaikams bei jų rūpestingiems tėvams, kurie tikisi, jog vaikai šią vasarą praleis ypatingai – saugiai, sveikai ir įdomiai! Jūsų vaikas – mūsų rūpestis: itin glaudus bendradarbiavimas su tėvais! Pažiūrėk VIDEO čia

Vieta: Tauragės apskr., Šilalės r., Kaltinėnų sav., Trako k. 11. Kaina: nuo125  iki 175 Eur. Laikas:  1 Pamaina LIKO TIK 14 VIETŲ  2022-06-11 – 2022-06-15;  2 Pamaina LIKO TIK 18 VIETŲ  2022-06-17 – 2022-06-23; 3 – 8 Pamainos VIETŲ NEBĖRA 9 Pamaina LIKO TIK 12 VIETŲ 2022-08-16 – 2022-08-22; 10 Pamaina 2022-08-24 – 2022-08-28.

Kontaktai:  info@trakostovykla.lt , +37061588566 , Registracijos ->puslapis ČIA  . Facebook ir Insagram 

AKMENA – teminės stovyklos

AKMENA – jau septintus metus organizuojama vaikų ir jaunimo stovykla, skirta visiems tikrų vasaros įspūdžių išsiilgusiems vaikams ir jaunimui. Tai nuotykiai, įsimintiniausios akimirkos, nauji geriausi draugai ir mylimiausi vadovai. Programai stovyklos organizatoriai kelia aukštus standartus, todėl kiekviena pamaina atitiks temą ( Havajų, Narnijos kronikų, Kriminalas, CosmosPlace) ir sukurs ypatingą atmosferą. Vyks tiek pramogines, tiek edukacinės veiklos.

Stovykla užtikrina kokybę ir kompetetingumą. Stovyklos organizatoriai puikiai žino, kad įspūdžių ir užsiėmimų gausa stovyklautojams sužadina tikrą alkį, todėl į stovyklą kiekvienais metais atvyksta asmeninė stovyklos virėja. Ji tampa geriausia vaikų draugė, tad ir patys nevalgiausi stovyklautojai pietauti skuba pirmi. Stovyklautojai gyvens ypatingai gražioje ir jaukioje viloje. Sodyba atitinka visus higienos reikalavimus ir pritaikyta būtent stovykloms. Grynas oras, didelė teritorija, o svarbiausia vos 7 min. kelio nuo Vilniaus. Teritorijoje pirtis, paplūdimys, vandens kalnelis, sporto aikštelė, dvi vakarėlių salės ir daug kitų veiklų.

Vieta: Vila AuroraDream, Vilniaus raj. Kaina: 10 dienų 390 eur (su nakvyne); 290 eur (be nakvynės); 7 dienos 310 eur (su nakvyne); 260 eur (be nakvynės). Laikas: I pamaina liepos 13 –  22 d. (10 dienų); II pamaina liepos 24 –  30  d. (7 dienos); III pamaina rugpjūčio 1 –  7  d. (7 dienos); IV pamaina rugpjūčio 9 –  15  d. (7 dienos)  

Kontaktai: Dominyka tel. +370 691 40 945 , El.p. info@stovyklaakmena.lt Daugiau informacijos tinklapyjeFacebook ir Instagram

GALVĖ  – nuotykiai ir linksmybės

GALVĖ – tai ne tik stovykla, bet ir didelė draugų ir bendraminčių bendruomenė, kurioje ir maži, ir dideli mokosi būti harmonijoje su gamta ir mylėti bei rūpintis esančiais šalia. GALVĖS vadovai – tai ir buvę mažieji galviečiai, šiandien GALVĖS vaikams esantys lyg vyresnėliai broliai ir sesės, su kuriais ryšys nenutrūksta visus metus!  8–18 m. vaikai ir jaunimas laukiami stovyklavietėje šalia ežerų ir miškų krašto Molėtų. Čia jaukūs mediniai nameliai pačiame pušyne, o visai šalia – maudynių laukiantis Bebrusų ežeras.

Stovyklą GALVĖ drąsiai galime vadinti kūrybine, edukacine, sporto, teatro ir dar daug daug kaip, nes čia netrūksta kūrybinių pamokėlių, šokio ar net šaudymo pamokų, olimpiadų, dainų prie laužo, vandens mūšių, pašėlusių vakaro renginių, o ypač vaikai kasmet laukia tradicinio Talentų ŠOU, naktinio žygio, pabėgimo kambario ir… vieni kitų! Išduosime jums paslaptį – nusimato ir nemenkas baidarių žygis!!!

Vieta: Ežerų g. 49, p.d.45 Kirnelės k, 33166, Molėtų r. Kaina: 320 eur (net 10 dienų!). Laikas: 2022 rugpjūčio 5-14 d. VIENINTELĖ pamaina!

Kontaktai: Aira Mob. 864704407 ; El.p. galve.stovykla@gmail.com Daugiau informacijos: SPAUSTI ČIA

Stovykla Ilzenbergo DVARE: SVAJONIŲ PLANETA

Išleiskite savo vaikus į stovyklą istoriją menančiame Ilzenbergo dvare. Vaikai vaikštinės tais pačiais koridoriais, kuriais kadaise vaikščiojo dvaro gyventojai, įsikurs autentiškuose kambariuose, ilsėsis šimtamečiame parke, klausysis legendų. Šalia dvaro įsikūriame ekologiškame ūkyje, iš arti susipažins su auginamais gyvūnais, paragaus šiltnamiuose ir lysvėse augančių daržovių. Bus čia ir įvairių nuotykių! Šiemet jau 5 – oji vasara kuomet Lietuvos vaikai stovyklauja Ilzenbergo dvaro rūmuose! Stovykloje gauname energiją tam, kad skraidytumėme!

Tai puikus metas išbandyti kažką naujo: nesi buvęs nuostabiame Biržų avių ūkyje? PABŪSI. Nesi išbandęs Rokiškio baseino? NIEKO TOKIO, DAR NE VĖLU! O įmerkęs rankas į molį, žolelių pagalba dažęs audinius, pynęs, karpęs, lipdęs ir klijavęs neįtikėtinus dalykus net pačiam sau? PALAUKIT, PALAUKIT , o nuolatinis buvimas gryname ore, maudynės, įsimintino skonio ledai? IR DAR NE PABAIGA! Kukurūzų lauko labirintas, motorinis katamaranas, aplinka, kurioje norisi likti amžinai. Leiskimės šią vasarą į nepaprastą, pilną nuotykių kelionę svajonių planetos kosminiu laivu ir kelionės metu patirkime tai ką žmonės vadina „KOSTMOSU”! IR DAR…

Su vaikais dirba entuziastingi ir kvalifikuoti grupių vadovai, įgiję ilgalaikę darbo patirtį skirtingose kūrybinėse stovyklose, ugdymo įstaigose, neformalaus ugdymo organizacijose. Kasdieninė programa sukurta taip, kad turėtumėme laiko ir veikti, ir žaisti, ir bendrauti!

Vieta: Ilzenbergo k. 4, Juodupės seniūnija, Rokiškio rajonas. Laikas ir kainos:  Birželis 06.26 – 07.01 ŽEMĖ, VANDUO, ORAS IR UGNIS (su plaukimo treneriais naujame Rokiškio baseine) 460 EUR. Liepa: 07.03 – 07.08 MITAI AR TIKROVĖ? 440 EUR. ; 07.10 – 07.15 SKRYDIS Į KOSMOSĄ 440 EUR; 07.17 – 07.22 ŠOK, ŠOK – ELEKTROŠOK! 440 EUR; 07.24 – 07.29 PASAULIS MŪSŲ RANKOSE 440 EUR; 07.31 – 08.05 EKSPERIMENTŲ MEDŽIOTOJAI 440 EUR.

Kontaktai:  Tel: +370 601 36420,  +370 673 44854 , El.p.  info@svajoniuplaneta.

Išgyvenimo įgūdžių stovyklos:

Stovykla vaikams „ALFA BŪRYS“

Alfa būrys“ – sukarinta vasaros stovykla, kurioje stovyklautojai vykdys įvairias misijas bei patirs daugybę įspūdžių. Vaikai 7 dienas gyvens gamtos apsuptyje, miegos kariškose palapinėse su lovytėmis, mokysis išgyvenimo gudrybių, bei aktyviai leis laiką. Čia kasdien laukia vis nauja misija su verybe (ryžtu, vienybe, kantrybe,..), per kurią atsiskleis vaikų kūrybingumas, drąsa, mokėjimas siekti tikslų bei dirbti komandoje. 

Stovykloje laukia: 7 dienų kiečiausias vasaros nuotykis atsiribojus nuo civilizacijos, kompiuterių ir telefonų. Gyvenimas gamtoje „Alfa“ mūšis, kuriame stovyklautojai galės įsijausti į patį tikriausią mūšį su NERF ginklais. Pagalbos ranką išties ir ištvermę augins ekstremaliame kliūčių ruože, kuriame gausu tiek purvo, tiek vandens, tiek adrenalino, tiek gerų įspūdžių. Žygis: keliaudami miškais ir pievomis vaikai pažins gamtos paslaptis bei išmoks išgyvenimo gudrybių. Stovykloje laukia profesionalūs, mylintys ir atsidavę darbui vadovai. Kino vakaras. Prizai ir dovanos vaikams. Fotosesija su naujais draugais ir digital-foto dovana. Vardiniai „Alfa būrio“ marškinėliai. Vakarus užbaigsime smagiomis istorijomis prie laužo, diskoteka ir pasikaitindami pirtyje ant ratų. Pažiūrėk VIDEO čia  Stovyklavietės teritorija išpurkšta nuo odų ir mašalų.

Vieta: Pamaraziai, Marijampolio sen., Vilniaus raj., 13244  Kaina: 320 eur. Laikas: 1 PAMAINA: birželio 19 – 25 d.; 2 PAMAINA: birželio 26 d. – liepos 2 d. ; 3 PAMAINA: liepos 3 – 9 d. ; 4 PAMAINA: liepos 24 – 30 d. ; 5 PAMAINA: liepos 31 d. – rugpjūčio 6 d. ; 6 PAMAINA: rugpjūčio 7 – 13d.; 7 PAMAINA: rugpjūčio 14 – 20.  

Kontaktai: Tel. +370 636 34722 ; El. paštas: stovykla@alfaburys.lt    Registracija: spausti ČIA.     Facebook

Stovykla “PATIRK”

Stovykla “Patirk” tai puiki galimybė patirti nuotykių gamtoje, būti fiziškai aktyviam, susirasti naujų draugų, išbandyti naujas veiklas, įgyti savarankiškumo, bendravimo bei bendradarbiavimo įgūdžių. Stovyklos metu gyvensime palapinėse, privačioje “Patirk” stovyklavietėje, esančioje pušyne prie Nemuno upės. Programos metu vaikai turės galimybę įveikti asmeninius ir komandinius iššūkius, dalyvaus tokiose veiklose, kaip: šaudymas iš lanko, išgyvenimas gamtoje, laužų kūrimas, maisto gaminimas ant laužo, orientavimasis gamtoje, mazgų rišimas, pėsčiųjų ir vandens žygiai, baidarių, kanojų, Vikingų valties, irklenčių irklavimas ir kt. Veiklų metu vaikai mokysis ne tik teisingai atlikti tam tikrus veiksmus, bet ir saugiai visa tai daryti.

Vieta: Birštono sav. Trakeliai. Laikas: Stovyklų pamainos ir kita informacija:

 1. VASAROS STOVYKLA GAMTOJE “PATIRK NUOTYKĮ” , 2022 m. birželio 20 d. – birželio 24 d.; 8 – 12 metų amžiaus vaikai.
 2. VASAROS STOVYKLA „PATIRK, BENDRAUK IR JUDĖK GAMTOJE ”, 2022 m. birželio 26 d. – liepos 2 d.; 8 – 12 metų amžiaus vaikai. Kaina: 155 Eur. stovyklą dalinai finansuoja švietimo mainų paramos fondas
 3. VAIKŲ VASAROS STOVYKLOS “PATIRK 2022”, 2022 m. liepos 10 d. – liepos 16 d. , dalyviai: 11 – 17 metų vaikai;  2022 m. liepos 24 d. – liepos 30 d. dalyviai: 8 – 12 metų vaikai;  2022 m. rugpjūčio 7 d. – rugpjūčio 13 d. dalyviai: 8 – 16 metų vaikai; 2022 m. rugpjūčio 14 d. – rugpjūčio 20 d. dalyviai: 8 – 16 metų vaikai. Kaina: 220 Eur.* Mokesčio nuolaidos taikomos šeimos nariams: 2 vaikams ar daugiau iš vienos šeimos kaina 200 Eur.
 4. VAIKŲ VASAROS STOVYKLA GAMTOJE “VIKINGAI” 2022, 2022 m. liepos 17 d. – liepos 23 d.; 8 – 16 metų vaikai. Kaina: 240 Eur. * Mokesčio nuolaidos taikomos šeimos nariams: 2 vaikams ar daugiau iš vienos šeimos kaina 220 Eur.

Kontaktai: El.p. patirkinfo@gmail.com , Tel. 862161935 , Registracija į stovyklas Spausk ČIA

SKAUTAI NESKAUTAMS stovyklos

Skautai neskautams siūlo patirti skautiško nuotykio dvasią! Šiais metais vaikų laukia dar turiningesnis vasaros stovyklų sezonas. Nuo šiol stovyklos trunka ne 7, o net 9 dienas!

Programos įgyvendinimas paremtas pasaulyje pripažintu „skautiškuoju metodu“ (jo elementai: mokymasis veikiant, mažų grupių sistema, gamtos pažinimas ir veikla joje, vadovo pavyzdys, asmeninio pažangumo sistema ir t.t.). Vaikai, veikdami mažose grupelėse (skiltyse), padedami vadovų, susikuria simboliką, prisiima pareigų, planuoja vakaro programos (skautiškas laužas) įgyvendinimą, priima sprendimus, aptaria vykdytą veiklą. Aktyviųjų metodų pagalba susipažįsta su skautiška veikla, mokosi stovyklinių įrengimų konstravimo, eina į žygį, stebi gamtą, domisi gimtojo krašto kultūra ir istorija, mokosi saugiai elgtis prie laužo, naudotis įrankiais, atlieka kūrybines užduotis ir taip patiria skautiško nuotykio dvasią, įgyjant gyvenimiškų įgūdžių, dar geriau pažįstant save ir aplinką, surandant naujų draugų.

Vieta: Spenglo ežeras, Pabradės seniūnija, Vilniaus apskritis. Kaina: 310 Eur; 290 Eur– registruojant grupę (4 ir daugiau); 280 Eur – 2 ir daugiau vaikų iš vienos šeimos. Laikas: 2022 liepos 8-17 d. ir 2022 liepos 22-31 d.; 2022 rugpjūčio 5-14 d. ir 2022 m. rugpjūčio 19–28 d. 

Kontaktai: Ignas Markevičius, Tel. nr. 8 614 81316 , El. paštas: skautai@neskautams.lt

SKAUTŲ SLĖNIO stovykla

Skautų slėnio stovyklos – tai pats geriausias būdas pažinti save ir gamtą nuo mažens. Kaip orientuotis ir nepasiklysti, suteikti pirmąją pagalbą, užsikurti ugnį ir pasigaminti valgį, įveikti žygio nuotykius ar išplaukti į lobio paieškas ežere. Daug nuotykių laukia šią vasarą – kviečiame į juos ir tave!

 • Dienos stovyklos. Skirtos 5-9 metų amžiaus vaikams. 5 dienų dienos stovykloje vaikai į stovyklą atkeliauja ryte ir vakare grįžta į namus.
 • 5 dienų stovyklos „Atostogos kaime” skirtos 8-12 metų amžiaus vaikams su nakvyne palapinėse. Stovykloje gyvename nedidelėmis 10-12 vaikų grupelėmis. Stovyklos metu po truputį susipažįstame su gamta ir skautais.  
 • 7 dienų stovyklos „RYŠYS” skirtos 8-16 metų amžiaus vaikams su nakvyne palapinėse. Tai intensyvesnės programos skautiškos stovyklos, kuriose kiekviena grupelė tampa komanda (skautiškas vienetas).

Dieną pradedame ir baigiame su rikiuote ir vėliavų pakėlimais, greitai išmokstame skautiško pradžiamokslio ir leidžiamės į įvairius gamtos išbandymus.

Vieta: Stovyklavietės: Skautų slėnis 1: Rojaus Sodų g. 1A, Sukinių k., Ukmergės r., 55.14666, 24.68082. Skautų slėnis 2: Ežero g. 21, Špokiškio k., Širvintų r., 55.11267, 24.75534. Kainos, nuolaidos ir papildomos paslaugos: „Atostogos kaime“ kelialapis – 195 EUR; Grupės (4 ir daugiau vaikų) registracija – 185 EUR; 2 ir daugiau vaikų iš vienos šeimos, kelios pamainos, Šeimos kortelės turėtojams – 175 EUR. Pervežimo paslaugos: Vilnius („DEPO” aikštelė, Ukmergės g.) 12 EUR; Ukmergė („Pivonijos” aikštelė) 7 EUR; Širvintos („Maxima” aikštelė) 7 EUR. Laikas : Atostogos kaime1 – 2022.06.20-24 ; AK 2 – 2022.06.27 – 07-01 ; AK 3 – 2022.07.18-22 ; AK 4 – 2022.07.25-29.

Kontaktai: Tel. +370 618 82976 , Rašykite: registracija@skautuslenis.lt arba registruokitės ČIA

Pažintinės ir patirčių stovyklos:

Stovykla ZEN MIŠKE

Išskirtinės vaikų vasaros stovyklos Zen miške! 🌿

🐾 Pažinsime gamtą leisdamiesi į patyriminius žygius po paslaptinguosius Čiobiškio urvus ir Budelių piliakalnį, keliausime išskirtiniu keltu per upę, stebėsime ir pažinsime augmeniją ir gyvūniją nuostabioje Zen miško gamtoje prie Neries upės vingio.

🤸🏼‍♂️Edukacijos užduotis praturtins pažintys su naujais draugais, wake parko pramogos, kovos menų, akrobatikos ir gimnastikos užsiėmimai, kvadrato ir paplūdimio tinklinio draugiškos rungtynės ir, be abejo, vasaros naktys prie laužo!

🎭 Kūrybos bei meno taip pat nepritrūks: rengsime teminius vakarėlius, pažinsime vienas kito talentus, žiūrėsime kiną po žvaigždėmis, gaminsime ir kepsime picas lauko krosnyje!▪ Kartu praleisime 6 dienas ir 5 naktis.

Maitinimas bei visos pramogos – įskaičiuotos ▪ Grupės iki 20 vaikų Amžius: 11 – 14 m. ▪ Detalią stovyklų dienotvarkę atsiųsime likus 10 d. iki stovyklos pradžios.

Vieta: Zen Miškas, Čiobiškis, Lietuva.  Kaina: 320€. Laikas: Pamainos: 1. Rugpjūčio 1 – 6 d.;  2. Rugpjūčio 6 – 11 d.; 3. Rugpjūčio 22 – 27 d.

Kontaktai: uzedita@gmail.com Registracija: spausti čia

Vaikų vasaros stovykla “LAB’as: Patirčių laboratorija”

„LAB’as” kviečia kolekcionuoti patirtis drauge! Stovyklautojais rūpinsis patys šauniausi vadovai – patyrę pedagogai, profesionalūs  muzikantai, aktoriai bei sportininkai

Kartu siekiame užtikrinti kokybišką ir turiningą vaikų poilsį, todėl programoje netrūksta įvairių pramogų, sportinių veiklų, edukacijų, išvykų. Dienas stovykloje reguliariai praturtins iranimatorių programos, netikėtų svečių vizitai, įsimintini renginiai bei smagūs iššūkiai. Šiemet stovyklausime unikaliame gamtos kampelyje – lietuviška Venecija vadinamame Mingės (Minijos) kaime, todėl vaikų laukia tiesiog nepakartojama aplinka ir patys įstabiausi saulėlydžiai <3 Pasiruoškite smagiausiam vasaros nuotykiui!

Vieta: Mingės sodyba, Upaičio g. 42, Minijos kaimas, Kintų seniūnija, Šilutės raj. Kaina:  Šiuo metu taikoma 15% nuolaida kelialapiams 350 –> 297Eur. Registruojant du stovyklautojus taikoma 20% papildoma nuolaida; registruojant tris, keturis (ir t.t.) stovyklautojus taikoma 30% papildoma nuolaida. Nuolaidos S U M U O J A M O S. Laikas: I pamaina  2022.06.27-07.03; II pamaina  2022.07.04-07.10

Kontaktai: Tel. +37062046655; stovyklalabas@gmail.com  , Facebook  ir Instagram

Vyrų kalvė – stovykla iš paauglio auginanti vyrą

Kol daugelis jaunų žmonių į stovyklas važiuoja gerai praleisti laiką, į Whatansu stovyklas važiuoja tie, kurie nori ne tik dėl to, bet ir iš jos išvažiuoti visu sprindžiu didesni. Mat šiose stovyklose gerai praleistas laikas – tik viena medalio pusė. Kita – tai ne visada patogios, ne visada malonios, iš komforto zonos išlipti verčiančios patirtys. Šis vaikų lipimas per save duotajame momente ne visada šiems yra smagus ir malonus, tačiau jis augina. Jis leidžia patikėti savimi, patikėti draugu ir kurti įkvepiančią savo ateitį.

Balandžio pabaigoje vykusioje „Vyrų kalvėje” paaugliams, tai patyrė vaikinų kolektyvas. Savaitgalio metu vaikinai keliavo per įvairiausias patirtis. Ir tuo pačiu buvo atlikta graži socialinė iniciatyva – nemokamai stovykloje priimtas paauglys iš 5 vaikus auginančios mamos šeimos. Ateinančioje stovykloje birželio mėnesį tokia patirtimi džiaugsis dar vienas vyrukas iš kitos daugiavaikės mamos šeimos. Taip ugdomas tikras žmogiškumas.

Kulinarinė stovykla: Skonių Madagaskaras

5 dienų ‘mini’ KULINARINĖ stovykla! PUSRYČIŲ IDĖJOS + DESERTAS!

Užsukite į „Skonių Madagaskarą” susipažinti, susidraugauti su virtuve, kitais gaminančiais ir kuriančiais! – Susipažinti su savimi per maistą! –  Vaikai patys gamins pusryčius ir žinoma ragaus! – Keliausime apsipirkti į turgų. Susiruošime piknikui gamtoje, išmoksime pasiruošti gardžių užkandžių. – Jei labai norėsis poilsio pertraukėlės: projektorius + kulinarinės laidos! – Ir, žinoma, kasdien gaminsime desertusStovyklautojams firminės @skoniumadagaskaras prijuostės – dovanų!

Tai stovykla apie kūrybiškumą virtuvėje, meilę geram maistui ir naujas žinias, naujus įgūdžius gastronomijos pasaulyje! Ateisite – gaminti, išmokti, eksperimentuoti ir ragauti! Išeisite – nešini desertais ir įkvėpti kartoti ir kurti namuose, su dar didesne meile tyrinėti pasaulį!

Kaina: 165eur. Vieta: Klaipėda. Laikas: Savaitė kasdien 09.00val. – 13.00val.; Pamainos: 06.13 – 06.17d. (7-9 metų vaikams);  06.27 – 07.01d. (10-12 metų vaikams); 07.11 – 07.15d. (7-9 metų vaikams); 07.25 – 07.29d. (10-12 metų vaikams); 08.08 – 08.12d. (7-9 metų vaikams); 08.22 – 08.26d. (10-12 metų vaikams).

Kontaktai: – rezervacija asmenine žinute – Skonių Madagaskaras 

Stovyklos ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje:

VENCAVAS – TURIZMO SAVIUGDOS stovykla

Visais metų laikais organizuojamos 7 dienų trukmės stovyklos gražiausiose Lietuvos vietose ir užsienyje (Aukštaitijos, Dzūkijos, Kuršių Nerijos nacionaliniuose parkuose, Slovakijoje ir Latvijoje) su profesionalių vadovų komanda iš Lietuvos ir užsienio. Stovyklai jau 7 metai, kuri analogų Lietuvoje neturi. Kiekviena pamaina yra išskirtinė ir unikali savo vietove, programa ir veiklomis.

Vieta: Vencavų km. – kaimas Zarasų rajone, Vencavo ežero pietiniame krante. Stovykla „Kalnų Magija” Slovakijos kalnuose.

Laikas ir kainos: „Šambala1” – Liepos 15-22 d. (9-13m); „Šambala 2” – Rugpjūčio 5-12 d. (9-13m). Kaina: 350 eur. „Girių klajokliai 1″ – Liepos 6-13 d. (13 iki 16 m); „Girių klajokliai 2” – Liepos 27-3 d. (13 iki 16 m).. Kaina: 400 eur. „Kalnų MagijaSlovakijoje – Rugpjūčio 15-21 d. Kaina: 620 eur.(12-16 metų vaikams.)

Kontaktai: Tel:+37061639522 ; El.p. stovykla.vencavas@gmail.com

KALBŲ STOVYKLOS moksleiviams ir šeimoms ISPANIJOJE – Mano mokytojas

Saulėtosios Alikantės tarptautinėje mokykloje rengiama vyresniųjų moksleivių anglų arba ispanų kalbos stovykla, suderinanti intensyvų kalbų mokymąsi su smagiomis sporto veiklomis. Aukštos kvalifikacijos treneriai dirba su vaikais sporto veiklose, o gimtakalbiai mokytojai suteikia galimybę stovyklautojams kokybiškai gilinti žinias vienoje iš pasirinktų kalbų. Stovyklautojų amžius: 12–17 metų. Stovykloje suskirtoma į grupes pagal amžių ir panašų kalbos mokėjimo lygį. 

Į stovyklos kainą įskaičiuota:  Asmeninė palyda iš Kauno į Alikantę ir atgal –  Apgyvendinimas – Mokomoji medžiaga – Sertifikatas –  Papildomos veiklos ir ekskursijos –  Maitinimas. Trečiadieniais ir šeštadieniais moksleiviams rengiamos papildomos ekskursijos, kurių metu gyvai susipažinama su Ispanijos kultūrą. 

Tėveliai taip pat turi galimybę atostogaujant prisijungti prie vaikų ir mokytis kalbų kartu. Galimos intensyvios ispanų kalbos pamokos visai šeimai po 3-5 val. į dieną, 5 dienas per savaitę. Pamokos vyksta pirmoje dienos pusėje, o likusį laiką galėsite leisti mėgaujantis poilsiu Alikantėje ar jos apylinkėse. 

Vieta: Alikante, Ispanija.  Laikas: nuo 2022 m. birželio 16 iki rugpjūčio 30 d. Kaina: 1179 €/ 2sav. (į stovyklos kainą neįskaičiuoti lėktuvo bilietai, bet galime pasirūpinti). Šeimai:159 €/ 1 sav./asmeniui ; 279 €/ 2sav./asmeniui.

Kontaktai: Rašykite info@manomokytojas.lt arba skambinkite +37065339701. Daugiau informacijos rasite paspaudus ČIAInstagramas ir Facebook  

Plaukimo ir vandens pramogų stovyklos:

Plaukimo akademija Girstučio baseine

Kviečiame 5-11 m. vaikus į smagią visos dienos stovyklą Girstučio baseine, Kaune! Vaikai stovykloje praleis 5 dienas, per kurias pažins vandenį, išmoks plaukimo pradmenų, pagerins įgūdžius ir žinos kaip atsargiai elgtis vandenyje kartu su profesionaliais plaukimo treneriais! Vyks treniruotės, žaidimai, kūrybinės dirbtuvės, daug nuotykių ir naujų draugų! Esant tinkamoms oro sąlygomis vaikai leis laiką lauke. Maitinimas 3 kartus per dieną: pusryčiai, pietūs, pavakariai. 

Vieta: KAUNAS, Kovo 11-osios g. 26, LT-51349. Kaina: 159€ (pinigų gražinimo garantija, jei stovykla neįvyks dėl LR Vyriausybės įvesto karantino ar kitų ribojimų.) Stovyklos kaina liepos 04-08 d. ir rugpjūčio 16-19 d. (4 dienos) 139€. Laikas: Stovykla Kaune vyks birželio 13 – rugpjūčio 26 dienomis. Pamainos: Birželio 13-17 d.; 20-24 d.; 27-liepos 1 d.; (birželio 24 d. – vyks); Liepos 04-08 d.; 11-15 d.; 18-22 d.; 25-29 d.; Rugpjūčio 01-05 d.; 08-12 d.; 16-19 d.; 22-26 d.

Kontaktai: Tel.: +370 640 44480 ; El. paštas: Info@klubasbanga.lt Registracija į stovyklą čia.

Atostogų parkas Palangoje

Aktyvaus poilsio dienos stovykla „Atostogų parke“ – visa diena pilna įspūdžių! Norite skirti laiko sau, tačiau vaikų nenorite palikti vienų? Atžalas atvežkite mums, kur jie smagiai leis laiką vandens pramogų parke, susiras naujų draugų, įgis naujų patirčių. Bus gausu aktyvaus poilsio: šiaurietiškas ėjimas, padelio ir teniso žaidimai, estafetės, jodinėjimas, pramogos „Atostogų parko“ baseinuose. O taip pat stovyklautojų lauks ir virtualios realybės kambarys, kuriame vaikai galės išbandyti interaktyvius žaidimus, leisiančius pilotuoti lėktuvą, slidinėti kalnuose, šokti, žaisti golfą, vairuoti lenktyninį automobilį, pasivaikščioti po kalnus ir dar daugiau.

Vieta: Kretingos r. Žibininkų km. Venecijos akl. 2: „Atostogų parke“ (tik 4 km iki Palangos). Laikas: Trukmė 5 dienos, darbo laikas 9.00 iki 18.00 val. Stovyklautojų amžius: 6-12 metų. Kaina: Į stovyklos kainą ĮSKAIČIUOTA: – maitinimas tris kartus per dieną; – pramogos baseinuose, vandens inventorius: gelbėjimo liemenė ir plaukimo kepurė; – stovyklos programa ir patyrusių vadovų priežiūra; – visos užsiėmimams reikalingos priemonės. 5 dienų stovyklos kaina: 250 € / vaikui.

Kontaktai: Dalyvių skaičius ribotas: iki 10 vaikų.  Būtina išankstinė registracija tel. +370 60785888 arba info@naturatermospa.com . Facebook ir Instagram.

Stovykla „Jūrų liūtas” Klaipėdos baseine

Jei esi 5-11 metų, nori išmokti plaukti, patirti laisvės pojūtį, išgyventi nuotykį ir smagiai praleisti laiką naujų draugų kompanijoje, ateik dienos stovyklą „Jūrų liūtas”!

Aktyviųjų stovyklautojų laukia:  3 ak. val. užsiėmimų vandenyje su pedagoginį išsilavinimą turinčiais treneriais, 3 kartų maitinimas stovyklos patalpoje esančioje kavinėje „Cafe garden“, kurioje kasdien patiekiamas tik šviežias vietoje gamintas maistas. Kasdien vaikučius kviesime į skirtingas veiklas.

Vieta: Klaipėda, Dubysos g. 12, LT-93231. Kaina: 169€ (pinigų gražinimo garantija, jei stovykla neįvyks dėl LR Vyriausybės įvesto karantino ar kitų ribojimų.) Stovyklos kaina birželio 20-23 d., liepos 4-8 d. ir rugpjūčio 16-19 d.  – 139 €. Laikas: Stovykla Klaipėdoje vyks birželio 20 – rugpjūčio 26 dienomis. Pamainos: Birželis: 06.20-06.23 (4 d.d.) – 139 eur; 06.27-07.01 (5 d.d.) – 169 eur; Liepa: 07.04-07.08 (4 d.d.) – 139 eur; 07.11-07.15 (5 d.d.) – 169 eur; 07.18-07.22 (5 d.d.) – 169 eur; 07.25-07.29 (5 d.d.) – 169 eur; Rugpjūtis: 08.01-08.05 (5 d.d.) – 169 eur; 08.08-08.12 (5 d.d.) – 169 eur; 08.16-08.19 (4 d.d.) – 139 eur; 08.22-08.26 (5 d.d.) – 169 eur.

Kontaktai: Tel.: +370 635 03 078; El. paštas: rinkodara@klaipedosbaseinas.lt  Įsigyti stovyklą galima paspaudus ČIA.

Šokių, sporto ir pramoginė stovykla: Tina Dance „Summer Camp“

Tina Dance „Summer Camp“ komanda kviečia į net penkias vasaros stovyklas šią vasarą ant Baltijos jūros kranto!

Jau aštuntus metus iš eilės „Summer Camp“  komanda rengia nepamirštamų įspūdžių kupiną nuotykį – savaitės trukmės vasaros stovyklą ant Baltijos jūros kranto. Profesiniali jaunatviškų stovyklos vadovų komanda užtikrins, kad nerūpestingos atostogos būtų aktyvios, įsimintinos ir kupinos džiugių akimirkų. Net penkias savaites praleisime ant jūros kranto, ten kur saulė, smėlis, daug naujų pažinčių ir potyrių. Kviečiame visus, 7 – 18 metų vaikus ir paauglius, praleisti vasaros atostogas kartu su Mūsų komanda.

Sportinė veikla: Banglenčių pamokos; Futbolo treniruotės; Krepšinio treniruotės; Stalo tenisas; Badmintonas; Tinklinis; Šokių maratono šventė; Orientacinės sporto estafetės. Pramoginė veikla: Karaokė vakarai; DJ diskotekos; Spalvų mušis ir diskoteka; Filmų vakarai su popkornais; Vakarai prie laužo su zefyrais; Įvairūs lauko žaidimai. Kūrybinė ir edukacinė veikla: Šokių seminarai (su skirtingais vadovais ir kviestiniais svečiais); Koučingo seminarai su lektoriumi; Kūrybinės ir grupinės užduotys; Lobio paieškos; Žymių svečių apsilankymas (sėkmės istorijos, patirtys). Vandens pramogos: Putų šou; Vandens batutų pramogos; Vandens balionų mūšis. Papildomai mažiesiems: Batuto diena; Animatorių šou.

Visos savaitės užimtumas pajūryje, paremtas interaktyviais žaidimais, aktyviomis sporto treniruotėmis, bei produktyviu laisvo laiko praleidimu. VIDEO galite pažiūrėti čia.

Vieta: Sodyba ant jūros kranto.  Adresas: Kopų g. 69 A, Melnragė, Klaipėda. Vaikai skirstomi į būrius pagal amžių ir apgyvendinami keturių, penkių ar šešių vietų kambariuose. Kaina: PRADINĖ stovyklos „Summer Camp“ KAINA rezervuojant vietą dabar – 380 Eur. Laikas: Pamainų datos 2022 metams: I pamaina 06.25 – 07.01; II pamaina 07.02 – 07.08; III pamaina 07.17 – 07.23; IV pamaina 07.24 – 07.30; V pamaina 07.31 – 08.06.

Kontaktai: Tel.: +370 (656) 37237; El. p.: tdstovykla@gmail.com  Daugiau informacijos čia.

Grožio puoselėjimo: MISS TEEN atostogų stovykla

„Miss Teen” stovykla – tai vidinio ir išorinio grožio kursai jaunoms panelėms. Šie kursai taps puikiu pagrindu tolimesniems merginų eksperimentams makiažo bei savęs pažinimo pasaulyje. Kursai apims svarbiausias makiažo sritis, būtinų priemonių ir įrankių parinkimą bei odos priežiūrą prieš ir po makiažo ir užsiėmimus su įvairiais specialistais.

Programa: Makiažo įrankiai (šepetėliai, kempinėlės) ir priemonės (gebėjimas pasirinkti tinkamą kosmetiką); Odos paruošimas makiažui ir valymas po jo; Veido tono suvienodinimas, netobulumų maskavimas; Veido bruožų ryškinimas (kontūravimo priemonės, skaistalai); Akių makiažas (šešėliai, apvadas, blakstienos); Antakių formavimas makiažo pagalba (skirtingos priemonės ir tekstūros); Lūpų makiažas; Šukuosenų pamokos (kaip pačiai pasidaryti gražią šukuoseną); Plaukų priežiūra (teisingas plovimas, džiovinimas, kaukės ir t.t.); Pilno įvaizdžio savarankiškas kūrimas; „Būk vizažistu” – dažysime viena kitą; „Skittles” challenge; Svajonių pamoka; Pamokos su kosmetologe (odos priežiūra); Tapybos pamoka;  Visų užsiėmimų metu bus suteikiama būtinos priemonės! Kalbos: LT, RU, ENG.

Vieta: Herkaus Galerija, (3 aukštas, buv. sporto salė) H. Manto g. 22, Klaipėda. Kaina – 140 Eur.  Laikas:  Stovyklos pradžios datos:  2022-06-27;  12-15 val. – liko 1 vieta ; 2022-07-18;  12-15 val. – liko 6 vietos ; 2022-08-08; 12-15 val. – liko 1 vieta.

Kontaktai: Tel. pasiteiravimui: +37060825625 ; info@beautybusiness.lt Daugiau apie stovyklą ČIA.

Kino mylėtojų ir aktorystės stovyklos:

KINO STOVYKLA jaunimui (be nakvynės)

Kino dienos stovykla jaunimui (10-16m.). Jos metu stovyklautojai pasisems kino ir teatro pagrindų, prisilies prie scenarijaus ir pjesės rašymo, išmoks vaidinti scenoje ir prieš kamerą, susitiks su žinomais atlikėjais ir aktoriais, bei pristatys savo darbus žiūrovams!

Programa: Teatro ir kino istorija – Kūno ir balso lavinimas – Scenarijaus rašymo dirbtuvės – Vaidmens sukūrimo ABC – Operatorinio meno dirbtuvės – Filmo scenų repeticija – Filmo scenų filmavimai – Susitikimai su žinomais aktoriais ir atlikėjais – Dienos pietūs įskaičiuoti.

Vieta: Adresas: J. Basanavičiaus gatvė 18, Vilnius. Kaina:  250 eurų. Laikas: Nuo liepos 11d. iki liepos 15d. Valandos: nuo 09:00 – 16:00. 

Kontaktai: Registracija el.paštu: aktoriupatarimai@gmail.com

KINO STOVYKLA „Aš kino fanas“ (su nakvynėm)

Vasaros Kino stovykla „Aš kino fanas“. Jei tu tikras kino fanas, ar mėgstantis filmuoti bei kurti video filmukus, laukiame tavęs Kino stovykloje! Kinas – kiekvienos asmenybės, kuri ieško savęs puiki saviraiškos priemonė, nes save gali išmėginti kuriant, rašant, režisuojant, vaidinant, filmuojant. O gal čia tu atrasi savo tikrąjį pašaukimą? Ką veiksime? Filmuosime, vaidinsime, kursime, gaminsime dekoracijas ir mėgausimės vasaros teikiamomis pramogomis (maudynės, vakarai prie laužo, naktiniai žygiai). Stovykloje su vaikais kasdien draugaus 4 stovyklos vadovai. Kino ir teatro sričių profesionalai. Poilsiavietė įsikūrusi vaizdingame Aukštaitijos nacionalinio parko kraštovaizdyje ant Lūšykščio ežero kranto. O kaip smagu ten atvykusiems stovyklautojams, galite pasižiūrėti VIDEO paspaudę ČIA.

Gyvenimo stovykloje sąlygos: Atvykę į žavingoje Lietuvos vietoje įsikūrusią stovyklavietę mėgausitės komfortu. Gyvenimas – nameliuose. Nameliuose stovyklautojai turės dušą, virtuvėlę, poilsio zoną ir miegamuosius.

Vieta: Imeda stovyklavietė, Kiškių k., Ignalinos raj. Kaina: Į stovyklos kainą įskaičiuota: Filmavimai visos stovyklos metu ir įrangos užtikrinimas – Maitinimas 3 kartus dienoje ir užkandėlės išalkus –  Edukacinė programa ir stovyklų svečiai –  Žygiai gamtoje, naktinis nuotykis, linksmos vakaronės –  Saugumas ir priežiūra visą parą. Kaina: 315 Eur.

Kontaktai: Tel.: +37063678807 ; Registracija el.p. seimoserdve@gmail.com

Edukacinės stovyklos:

Family Lab Academy

Family Lab Academy Klaipėda kviečia jaunuosius mokslininkus vasarą praleisti turiningai. Pusdienio stovyklos metu vaikai atliks įvairius stebėjimus, bandymus, eksperimentus, užsiims įvairia kūrybine, patyrimine bei fizine veikla. Valandos su knyga metu bus prieinama įvairi teminė literatūra, kuria dalinsis Vaikų biblioteka. Stovyklautojai literatūrą nagrinės savarankiškai, grupėmis, taip pat gaudami įvairias užduotis. Pasibaigus stovyklai kiekvienas vaikas gaus ,,Jaunojo mokslininko” diplomą.

Pusdienio stovykla skirta 4-7 m. vaikams.
Vieta: Family Lab Academy studija Klaipėdoje (Birutės g. 22A-144. Google Maps nuoroda)
Datos:
 •  Liepos 11 – 15 d. ,,Kelionė į kosmosą”
 •  Liepos 18 – 22 d. ,,Technika ir išradimai“
Kontaktai:
+37066431082
Daugiau informacijos ir registracija (spausti čia.)
Family Lab Facebook’e (čia), ir Instagram’e (čia).

Edukacinis pramogų centras „CurioCity”

Miesto herojų stovykla. Liepos 25-29 d., rugpjūčio 8-12 d.: Tapk „CurioCity” miesto herojumi! Stovyklos metu tavęs laukia: ugniagesių pratybos, detektyvinių situacijų narpliojimas, išmanioji mankšta, interaktyvus žmogaus kūno pažinimas, laboratoriniai bandymai, neužbaigto namo statybos, kopimas siena, kulinariniai eksperimentai, pažintys su įvairių specialybių atstovais. KAM? Vaikams nuo 5 iki 12 metų.

 • Jaunųjų lyderių stovykla. Liepos 11-15 d., rugpjūčio 1-5 d.: Užaugęs norėtum būti verslininku, mokslininku, astronautu, o gal menininku? Dalyvauk stovykloje ir išbandyk save skirtingose profesijose!
  Stovyklos metu jaunieji lyderiai supras ir praktiškai pajaus kaip uždirbami ir kam išleidžiami pinigai. Stovyklautojų laukia interaktyvūs „Draw Alive” užsiėmimai, simuliaciniai žaidimai, dalyvavimas improvizacijų šou, piešimas naujausių technologijų pagalba, pažintis su gamtos stichijomis, Žemės ir kosmoso platybių paslaptimis, daugybė įvairių mokslinių bandymų ir eksperimentų, stovykloje uždirbtų pinigų realizavimas aukcione bei dar daugiau įspūdžių patyrimų kupiname mieste smalsiems vaikams. KAM? Vaikams nuo 6 iki 12 metų.
 • Pasaulio atradėjų stovykla. Liepos 18-22 d., rugpjūčio 22-26 d.:Leiskis į nepakartojamą kelionę po visą pasaulį! Susipažink su žemynais, jų išskirtinumais, gamtos įvairove bei gyventojais. Išbandyk tradicinius skirtingų regionų žaidimus, pasigamink tik tam tikroms vietovėms būdingus gaminius, mokslinių eksperimentų pagalba suprask skirtingo klimato galias, atrask pasaulio stebuklus per interaktyvius žaidimus!
  O savo žinias kasdien įtvirtink „CurioCity“ keliautojo pase! Visa tai ir dar daugiau įspūdžių patyrimų kupiname mieste smalsiems vaikams! KAM? Vaikams nuo 6 iki 12 metų.
 • Atostogos kaip kine. Birželio 27 – liepos 1 d., rugpjūčio 16-19 d.:Raudonasis kilimas, interaktyvių šviesų šou, vaidybinės improvizacijos, muzikos žanrų kovos, radijo įrašų studija, lazerių žaidimai ir naujausi animaciniai filmukai specialiai vaikams įrengtoje, neseniai atidarytoje „CINAMON Kids“ salėje. Pasinerk į kino ir miesto smalsiems vaikams „CurioCity“ pramogas! KAM? Vaikams nuo 5 iki 12 metų.

MAISTAS: užkandžiai, pietūs, vakarienė.

Vieta: Prekybos ir laisvalaikio centras MEGA, Islandijos pl. 32, Kaunas. Kaina: 170 Eur/5 dienos, 145 Eur/4 dienos, 40 Eur/1 diena. 15% nuolaida stovykloje dalyvaujant su sese ar broliu.

Kontaktai: Tel. +370 66490951 ; El.p. stovyklos@curiocity.lt

Klaipėdos Jaunimo Teatro stovykla

Jei jūsų namuose gyvena mažasis kūrėjas, kuris ieško, kaip linksmai praleisti vasaros dienas, tai ši stovykla – kaip tik jam!

Klaipėdos jaunimo teatras organizuoja dienos stovyklą „Jaunieji kūrėjai“ 5-13 metų vaikams. Penkiose stovyklos dienose sutelpa visa kūrybos paletė – teatras, muzika, dailė, kinas, šokis ir cirkas.

Stovyklos metu vaikai bendrauja su profesionaliais menininkais: klounais, muzikantais, dizaineriais, šokėjais. O taip pat linksmai leidžia laiką: kino salėje žiūri filmus, žaidžia lauko žaidimus bei susiranda naujų draugų!

Vadovai – Klaipėdos jaunimo teatro aktoriai;
Maitinimas – priešpiečiai, pietūs ir pavakariai;
Vieta – Kultūros fabrikas, Klaipėda;
Vaikų saugumą užtikrina ne tik patyrę vadovai, bet ir vaikų draudimas!

Daugiau informacijos:
kurejustovykla@gmail.com
868653577

KALBŲ stovyklos:

ANGLŲ kalbos ir KARJEROS stovykla

„Kalba.Lt“ moksleivius kviečia šios vasaros atostogas praleisti edukacinėse anglų kalbos ir karjeros stovyklose. Dienos ir savaitės trukmės anglų kalbos stovyklose lavinami šios užsienio kalbos įgūdžiai per įtraukiančias užduotis, skatinama bendrauti angliškai, stovyklautojai užimami aktyviomis veiklomis, sporto ir meno būreliais. Karjeros stovykloje mokomasi atpažinti savo potencialą, kuris padės tinkamai pasirinkti karjeros kryptį ir studijas.

Kaina: nuo 161 iki 469 eur

Laikas ir vieta:

 • Anglų kalbos stovykla Druskininkuose šią vasarą vyks liepos 10–16, 17–23 ir 24–30 dienomis.
 • Karjeros stovykla Druskininkuose organizuojama liepos 17–23 dienomis.
 • Dienos stovyklos vaikus užims darbo dienomis: Vilniuje – birželio 27–rugpjūčio 8 dienomis; Kaune – birželio 20–rugpjūčio 8 dienomis; Šiauliuose – liepos 11–25 dienomis; Panevėžyje – birželio 27–rugpjūčio 8 dienomis.

Kontaktai: Tel. 8 693 83648 ; El.p. viktorija.s@kalba.lt Daugiau informacijos ČIA. FB ir IG: @kalba.edukacija

PATYRIMINĖ ANGLŲ kalbos stovykla: „Išminties kristalas”

Oi tos ilgai lauktos vaikų vasaros atostogos… Neramu, kad jų metu jūsų vaikai apvers namus aukštyn kojom, prikrės šunybių kaimynams, sugalvos iš kur gauti įrenginius, net jei juos išsinešite į darbą? Tuo tarpu jūs tik trokštate, kad jūsų vaikas vasarą pasikrautų įsimintinų patyrimų, įsimylėtų anglų kalbą ir ją patobulintų. Registruokite savo vaiką į unikalią PATYRIMINĘ ANGLŲ kalbos dienos stovyklą Vilniuje!

Apie stovyklą: Jei norite vieną savaitę rinktis anglų kalbos stovyklą, antrą – eksperimentų, trečią – kulinarijos, tai viską kartu galite rasti PATYRIMINĖJE ir INTEGRUOTOJE ANGLŲ kalbos stovykloje „Išminties kristalas” ,kurioje taikoma unikali įtraukianti anglų kalbos metodika „6 kristalo briaunos”.

PATYRIMINĖ programa: Eksperimentai – Kūrybinės dirbtuvės – Kulinarinė studija – Originalūs ir kūrybingumą skatinantys žaidimai – Ponaitis Video ir emocijas sužadinančios nuotraukos – Virsmai ir sporto šakų elementai

Vieta: A. Juozapavičiaus g. 13 , Vilnius (privačioje mokykloje „Šiaurės licėjus”). Kaina: 5 dienų pamainos kaina 187 Eur (177 Eur, jei 2 vaikai iš vienos šeimos) ; 4 dienų pamainos kaina 149 Eur (141 Eur, jei 2 vaikai iš vienos šeimos). Laikas : I pamaina 06.13 – 06.17 (5 dienos) ; II pamaina 06.20 – 06.23 (4 dienos); III pamaina 06.27 – 07.01 (5 dienos); IV pamaina 08.01 – 08.05 (5 dienos); V pamaina 08.08 – 08.12 (5 dienos).

Kontaktai: Tel.:+370 615 16422 ; El. paštas: info@ismintieskristalas.lt Registracijja spausti ČIA 

Dienos stovyklos pradinukams:

100 zuikių dienos stovyklos

„100 zuikių” jau penktąjį sezoną kviečia 5-10 m. vaikus į dienos stovyklas Vilniuje, kuriose kiekvienas gali atrasti save. Net 6 skirtingų temų stovyklos, kuriose laukia išvykos, svečių pamokos ir nepamirštami įspūdžiai:

 • Pažink skirtingas profesijas, norintiems išbandyti ir pasimatuoti įvairias profesijas;
 • Jaunasis tyrinėtojas – mėgstantiems eksperimentus, mokslą ir inžineriją;
 • Auk, bendrauk, pramogauk – mylintiems kūrybines, aktyvias ir komandines veiklas;
 • Saugūs zuikiai – linksmai ir įdomiai apie saugų elgesį įvairiose situacijose;
 • Aktyvi vasara – judriems ir aktyviems vaikams, kurie nori išbandyti įvairias sporto šakas;
 • Tarp mūsų mergaičių – kūrybos, meno ir šokio kupina stovykla tik mergaitėms.
  Nerk į smagiausią vasaros nuotykį kartu!

Vieta: Justiniškių g. 12, Vilnius. Laikas: Pirm.-Ketv. 07.30-17.30 val., Pen 07.30-17.00.  Stovyklų datos: nuo birželio 27d iki rugpjūčio 26d.. Pamainos: 06.27-07.01, 07.04-07.07, 07.11-07.15, 07.18-07.22, 07.25-07.29, 08.01-08.05, 08.08-08.12, 08.16-08.19, 08.22-08.26. Kainos: 150-170 eur.
Kontaktai: Tel.  8 628 79201 ;  El.paštas: labas@100zuikiu.lt Daugiau informacijos ČIA.
Facebook ir Instagram

Studijos „Laikas sau“ pradinukų stovykla „Kurk drąsiai

Stovykla „Kurk drąsiai“pradinukų dieninė stovykla, kurios metu vaikai ugdo kūrybingumą, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius bei pasitikėjimą savimi. Stovykloje vyksta įvairios kūrybinės veiklos, kurios įtraukia ir mergaites ir berniukus. Vaikai išmoksta naujų technikų bei išlaisvina savo kūrybinį potencialą. Kiekvieną dieną stovyklą aplanko svečias, kuris veda vaikams įdomias ir interaktyvias pamokas.

Šią vasarą svečiuose turėsime:  Džiunglių žmogų (roplių augintoją) mokins saugoti ir gerbti gamtą –  Fotografę Liną, su kuria turėsime šmaikščią fotosesiją – Smagią, linksmą ir kitokią dailės pamoką ves dailininkė Diana – Miško maudynių specialistė Ieva pasakos apie miško terapiją ir apie poilsį miške – Paskutinis svečias bus staigmena vaikams!

Vieta: Studija „Laikas sau“, Vynūno 15-1, Vilnius Kaina: 165 Eur. Laikas: Birželio 13-17 d., birželio 27-liepos 1 d., liepos 4-8 d., liepos 11-15 d., liepos 25-29 d.

Kontaktai: Tel. 862910871, El.p.  studijalaikassau@gmail.com

Stovyklauk kartu su šeima: festivalis ŽALTYTIS

ŽALTYTIS – tai įkvepiantis 3 dienų šeimų festivalis, vykstantis kasmet liepos pradžioje ir kviečiantis švęsti bendrystę, kūrybą ir gamtą!

Kiekvienais metais festivalis turi vis kitą temą, na, o šiais persikūnysime į Džiunglių gyvūnus ir siausime dusliuose būgnų garsuose! Festivalio dalyviai persirengia teminiais kostiumais, drabužinėje gaminasi aksesuarus, dažosi veidus, puošiasi palapines – pirmąjį vakarą laukiamas šventinis festivalio atidarymas. 

Kitą dieną vyksta įvairiausios dirbtuvės, maudynės, žaidimai, paskaitos. Programoje daug muzikinių pramogų, koncertų ir ne mažiau erdvės ramiam poilsiui hamakuose ar SPA erdvėje.. 

Festivalį uždarome sekmadienio popietę. Festivalyje dalyvauja apie 500 dalyvių, labiausiai patinka 4-12 metų vaikams, tačiau ką veikti čia randa visi dalyvaujantys.

Vieta: Vepriai, Ukmergės r. (Ąžuolų girios sodyboje). Laikas: 2022 m. festivalis vyks liepos 8-10 d.  Kaina: Bilietai Suaugusiam 50 Eur, Vaikui 40 Eur. Su bilietu įskaičiuota nakvynė savo palapinėje ar atvykus su kemperiu. Nuo birželio 1 d. bilietai brangsta.

Kontaktai: El.p. labas@zaltytis.lt  Daugiau informacijos ČIA FB @zaltytisfestivalis  IG @zaltytis

Stovyklos su gyvūnais:

Nibrių ŽIRGYNĖLIS

Vaikų stovyklėlė su žirgais ir haskiais Nemuno kilpų regioniniame parke Nibrių žirgynėlyje. Susipažinsime su visais ūkio gyvūnais, šukuosim, balnosim ir josim. Žaisim su šunimis, eisim į 10 km žygį, naudosim žemėlapius ir spręsim galvosūkius. Vaikų amžius nuo 10 metųNakvynė palapinėje.

Vieta: Prienų rajonas, Nibriai.  Kaina: vaikui 80 eurų.

Kontaktai: 860643952 Daugiau informacijos ČIA.

Stovykla ,,BEMBIS’’

Vaikystė trumpas mirksnis, skirtas džiaugtis laisve dūkti. „Bembio stovykla” įvairi veiklomis, tad nenuobodžiausime.

Bembiukų laukia: linksmosios rytinės mankštos, smagūs moksliniai eksperimentai, sporto treniruotės, galimos krepšinio treniruotės, meditacijos, kūrybinės dirbtuvės, smagiausi žaidimai, batutai, maudynės, darbą su vaikais mylintys stovyklos vadovai/pedagogai. Valgysime tris kartus per dieną vietoje gamintą maistą, gaminsime ir patys.

Sodyboje gyvena poniukai, kurie visuomet laukia morkų ir obuoliukų. Aplink daug žalios erdvės, įrengtos sporto aikštelės, vaikų žaidimų aikštelė, baseinas, kubilas.

VietaVilniaus raj., Vaivadiškių k., Meda House sodyba. Kaina: 160 Eur/ su nakvyne 250 Eur.  Laikas: liepos 4 – 8 d. dienos stovykla; liepos 11 – 15 d. Stovykla su nakvyne.

Kontaktai: Aušra 866227180 ; vaivadiskese@gmail.com Daugiau informacijos ČIAFacebook puslapis

Atostogos INDĖNŲ KAIME Vinetu

Pažinti turtingą, legendomis apipintą Amerikos indėnų kultūrą, istoriją, papročius ir gyvenimo išmintį, atgaivinti meilę ir pagarbą motulei Žemei, tėvui Dangui, viskam, kas mus supa, ir pajusti savo sielos virpesius padeda Vinetu kaime organizuojamos edukacinės, patyriminės ekskursijos vaikų ir suaugusiųjų grupėms, rengiami ritualai, gamtos šventės, stovyklos ir festivaliai.

Aplankysite kažkurią iš šių stovyklų? Pasidalinkite įspūdžiais su kitomis šeimomis „Keliaujančios mamos” Facebook grupėje arba Instagram .

#stovyklos #edukacijos #laisvalaikissuvaikais #vaikupoilsisgamtoje #vaikustovyklos #reklama

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas