Vaikų vasaros stovyklos

Vaikų vasaros stovyklos TOP15

Kiekvienais metais vaikų vasaros stovyklų skaičius vis auga ir auga. Šiandieninės stovyklos – tai ne tik smagus laiko praleidimas. Stovyklose vaikai susiranda draugų, socializuojasi, mokosi ir ugdo kompetencijas. O dabar tikrai rasite stovyklų pagal savo vaikų pomėgius ir norus. Tad kaip nepasimesti tokioje gausoje?

Vaikų vasaros stovyklos TOP15. Atrinkome Jums net 15 įdomiausių, smagiausių, labiausiai ugdančių ir lavinančių vaikų stovyklų. Belieka tik išsirinkti pagal vaiko pomėgius.

Talentų stovykla

Talentų Vasaros stovykla jau 14 metų kartu! Pastaruosius kelis metus ji patenka į Geriausių LT vaikų stovyklų TOP3.

Į stovyklą kviečiami 7-17 metų vaikai ir jaunimas. Stovykloje vaikai savo talentus gali tobulinti su profesionalų pagalba.

Šiemet stovykla išaugo į 6 pamainas : Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Harmony Park’e birželio – rugpjūčio mėn.

Vykdomos veiklos grupės: dainininkų, šokėjų, aktorių, video ir dailės kūrėjų, fotografų. Stovyklos metu dalyviai intensyviai dirba savo veiklos grupėse, po pietų jiems vyksta kūrybinės dirbtuvės susijusios su sceniniais dalykais, vakariniai renginiai, kuriuose dalyviai gali atskleisti savo talentus, išbandyti ir įveikti scenos baimę.

Paskutinę dieną yra finalinis renginys, kurio metu parodomas rezultatas dažniausia apstulbina ne tik pačius dalyvius, bet ir jų artimuosius, jau kelis metus be finalinio koncerto tėveliai turi galimybę pamatyti ir sukurtą videokūrėjų filmuką, foto ir dailės kūrinių parodą. Šiemet vienoje stovykloje numatytas miuziklas!

Vaikų vasaros stovykla „Šok’ingas”

Vaikų vasaros stovykla „Šok’ingas” vyks Švenčionių rajone, Kaltanėnų turizmo centre, liepos 25-30 dienomis.

Nuostabiame gamtos kampelyje, su puikiai įrengta infrastruktūra vaikų saugiam ir aktyviam poilsiui.

Vadovais dirba ilgametę patirtį turintys profesionalūs pedagogai. Kartu stovyklaus ir judesio bei šokių veiklas ves charizmatiškoji sportinių šokių Lietuvos vicečempionė, daugelio TV projektų dalyvė ir projekto „Šuolis” laimėtoja Eglė Straleckaitė.

Visiems 8-16 metų vaikams, tai unikali proga ne tik stovyklauti ir šokti, bet ir susipažinti su žvaigžde!

Viena vienintelė pamaina! Vietų dar yra. Nepavėluokite! Kaina 220 €, registracija iki birželio 23 dienos, telefonu 866250351, Diana.

Stovykla „Toras”

Atsimenu paauglystę ir visas tas tvirtoves, kurias su bičiuliais statydavome miške. Paauglystę, kurioje nebuvo kompiuterių, telefonų, planšečių ir visų tų kompiuterinių žaidimų. Įsivaizduodavome, kad statome fortą – ypač slaptą karinę bazę. Forte vadovauja generolas, kuris turi savo pagalbinius leitenantus, o šie savo karius. Kažkas eidavo į sargybą, kažkas eidavo į žvalgybą, kažkas atsakydavo už „ginklus“ ir amunicijos tiekimą.

Norime tave pakviesti į 9 nuostabių vasaros savaičių nuotykį tarp 35 ištikimų bendražygių, kur mokysiesi pačių įvairiausių dalykų karine tematika… nuo pirmosios pagalbos, ginklo pažinimo iki realių forto statybų ir jo apsaugos. Čia tikrai susirasi kelioliką bendražygių. Įgysi savarankiškumo ir atsakingumo. Suprasi komandinio darbo prasmę ir gerai praleisi laiką su mūsų leitenantais ir generolais.

12-17 metų paauglių vasaros stovykla „Toras”. Tai nuostabus laisvalaikis geroje kompanijoje. Nuošali vieta gamtos apsuptyje leis pabėgti nuo telekomunikacijų rutinos. Aplink miškai, raistai, laukai padės pažinti gamtą, bei pailsėti.

Su nuolaidos kodu “Mamos2021” galite gauti 5 proc. nuolaidą. Atlikdami vietos rezervaciją stovyklos „Toras” internetiniame puslapyje neužmirškite suvesti nuolaidos kodo!

Stovykla „Merkurijus”

Kas gali būti įdomiau už naktinį žygį, skaniau už košę su netyčia įkritusiu uodu ar lauže keptas bulves, smagiau už vakarones bei siautulingas sportines varžybas?

Tai tik dalelė įvardintų įspūdžių, kuriuos patiriate atvykę stovyklauti į vis tobulėjančią neformalaus ugdymo programose, bet ir savo tradicijas tęsiančią „Merkurijaus“ stovyklą, dešimtmečius gyvavusią Kačerginėje.

Stovykloje dirba patyrę grupių vadovai, turintys gebėjimų organizuoti vaikų poilsį, vesti įdomius renginius, meninius ir sportinius būrelius, įvairius atrakcionus, viktorinas, mokantys perteikti savo žinias, nukreipiančias stovyklautojus sveikai gyvensenai bei aktyviam sportui. Vaikai lavinami ir prusinami įdomiuose būreliuose bei daugybėje sporto šakų.

Vaikų laukia nuostabi Lietuvos gamta, unikalios architektūrinės, kultūrinės vietovės, turistiniai žygiai ir ekskursijos.

Bricks4kidz vasaros stovykla

Bricks4Kidz® skelbia – vasara bus nepaprastai įdomi su LEGO®!

Smagiausios ir turtingiausios vaikų atostogos. Visą savaitę kursime robotus ir žaisime su LEGO®, atliksime eksperimentus, leisime laiką lauke.

Vadovaudamiesi patyrusiais mūsų mokytojais ir įdomiomis temomis, vaikai galės mėgautis LEGO® konstruktoriais, kurdami specialiai suprojektuotus Bricks 4 Kidz® modelius. Jie ištirs inžinerijos ir architektūros pasaulius!

Registruokitės vasaros stovykloms, kurios vyks: Vilniuje, Vilniaus rajone, Kaune, Kauno rajone, Klaipėdoje, Palangoje, Kretingoje, Gargžduose, Marijampolėje ir Panevežyje.

Mažoji Medicinos Mokykla

Mažoji Medicinos Mokykla kviečia vasaros atostogas praleisti kartu! Smagi edukacija ir nepamirštami nuotykiai atostogų metu su Mažaja Medicinos mokykla!

Vaikai tobulins medicinines žinias, gebėjimus ir įgūdžius, bei įgis papildomų dalykinių kompetencijų. Pristatome vaikams mediciną ir sveikatos svarbą įdomiai ir turiningai. Stovyklautojams bus suteiktos visos priemonės, kad jie praktiškai galėtų įgyvendinti užduotis.

Registruokitės vasaros stovykloms, kurios vyks: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje.

Vaikų teatro stovykla „Išlaisvink šešėlį”

Stovykla ,,Išlaisvink šešėlį” – tai teatro stovykla vaikams ir paaugliams, organizuojama rankų šešėlių teatro ,,Budrugana Lietuva” aktorių. Visų teatro aistruolių lauksime dienos teatro stovyklose Vilniuje (6-10m) ir stovyklose su nakvyne Rūdiškėse (7-14m.).

Stovyklautojai pasiners į vaidybos, improvizacijos, scenos kalbos, scenos judesio, bei unikalios rankų šešėlių teatro technikos dirbtuves, o visą stovyklos laiką leis su jaunais, energingais ir meile vaikams trykštančias, profesionaliais teatro aktoriais. Išlaisvinsime ne tik savo šešėlį, bet ir visas kūrybines galias ir prisikrausime gerų emocijų visiems likusiems metams!

“Aktyvus stovyklavimas”

„Aktyvus stovyklavimas“ yra stovyklų vaikams, jaunimui ir suaugusiems organizatorius ištisus metus. Tai stovyklavimas, orientuotas į aktyvias sporto šakas, aktyvią gyvenseną, judėjimą, gamtą.
Visų sporto šakų pamokas veda profesionalūs instruktoriai, dirbantys su grupelėmis arba individualiai su kiekvienu atskirai.

Šią vasarą „ Aktyvus stovyklavimas“ organizuoja atskiras savaitės trukmės bei dienines stovyklas skirtinguose Lietuvos miestuose:

 • Burlenčių – Lazdijų raj.
 • Kartingų – Klaipėdos raj.
 • Ekstremali: irklentės, jodinėjimas, vandenlentės – Lazdijų raj.
 • Dainavimo, šokio ir kūrybiškumo – Lazdijų raj.
 • Šokių, sporto, kūrybiškumo – Lazdijų raj.
 • Longboard‘ų (riedlenčių/ilgalenčių) – Vilnius (dieninė stovykla)
 • Vandenlenčių – Zarasuose.

100 zuikių dienos stovyklos

100 zuikių organizuoja net 7 skirtingų tematikų dienos stovyklas 5-10 m. vaikams Vilniuje ir Mažeikiuose.

Stovykla turi būti smagi, įdomi ir naudinga, tai pagrindiniai kriterijai kuriant stovyklų programas. Čia veiklos ras kiekvienas – mėgstantys gamtą ir aktyvų laisvalaikį, ieškantys kūrybinės veiklos ar eksperimentų, norintys pažinti profesijas ar daryti gerus darbus, išmokti saugaus elgesio ar mergaitiškai pasidalinti grožio paslaptimis.

Visų stovyklų metu laukia 3-5 išvykos pagal stovyklų temas, įvairios edukacijos, svečių pamokos.

Svajonių planeta

Kiekviena Svajonių stovyklos diena – užpildyta unikaliomis veiklomis, per kurias vaikai pasijunta šiuolaikiniais atradėjais ir miestiečiais mylinčiais gamtą. Profesionalių ir atsidavusių vadovų dėka stovykloje jungiamas meninis ugdymas, sveikas gyvenimo būdas bei savęs pažinimas, visa tai tampa visuminio ugdymo priemone.

Aktyvaus poilsio, meninėmis, sveikatingumo bei savęs atradimo temomis paremtos veiklos suteikia galimybę vaikams visapusiškai tyrinėti, aktyviai veikti, numatyti, ieškoti ir atrasti, spręsti iššūkius. Stovyklos programa padeda vaikui pažinti ir išreikšti save, lavina kūrybines galias, padeda ugdytis ir atsiskleisti gabumams, turtina emocinę patirtį, žinias, turi lemiamos įtakos intelekto raidai bei harmonijai su gamta.

Svajonių stovykla vyksta naujai rekonstruotame, daugiau nei 500 metų istoriją menančiame Ilzenbergo dvare. Vaikai vaikštinėja tais pačiais koridoriais, kuriais kadaise vaikščiojo dvaro gyventojai, įsikuria ir gyvena autentiškuose kambariuose, ilsėsis šimtamečiame parke, klausosi legendų, kuriomis apipinti visi dvaro kampeliai. Saugiai jaučiasi specialiai stovyklos reikmėms pritaikytoje aplinkoje.

Šalia dvaro įsikūręs ekologiškas ūkis, kuriame vaikai leidžia laiką po programos veiklų, iš arti supažindinami su auginamais gyvūnais, ragauja šiltnamiuose ir lysvėse augančias daržoves. Ši patirtis padeda kelti klausimus ir ieškoti atsakymų į tai, kokia ekologiško gyvenimo būdo nauda žmogaus sveikatai, kodėl svarbu meilė sau ir aplinkai, augalams, gyvūnams.

Stovyklos vadovai sudaro sąlygas kiekvienos jaunos asmenybės saviraiškai, taip pat organizuoja bendras veiklas, siekiant suburti vaikus ir tapti vienos didelės komandos neatsiejama dalimi. Kasdieninė programa sukurta taip, kad turėtume laiko ir veikti, ir žaisti, ir bendrauti!

Kūrybos ir meno stovykla “Kurk”

Kūrybos ir meno stovykla „Kurk” skirta 8-14 m. vaikams, norintiems atrasti savo vidinį kūrėją, išreikšti mintis per vizualizacines priemones bei smagiai ir prasmingai praleisti vasaros atostogas.

Stovyklos metu vaikų laukia animacinių knygelių bei 3D animacijų kūrimas, piešimas pieštukais, šviečiančiais dažais bei markeriais, infografikų, ikonų, logotipų kūrimas, fotografijos ir grafinio dizaino pagrindų mokymasis.

Stovyklos metu vaikai atliks grafinio kalbėjimo vaizdavimo, perspektyvos braižymo bei kitas linksmas vizualizacines užduotis. Taip pat filmuosime bei montuosime video klipus, mokysimės Youtube video kūrėjų subtilybių. Susipažinsime su pagrindinėmis vaizdų ir kompiuterinės grafikos redagavimo programomis ir priemonėmis bei jų pagalba skaitmenizuosime sukurtus darbus.

Atostogos indėnų kaime Vinetu

Pažinti turtingą, legendomis apipintą Amerikos indėnų kultūrą, istoriją, papročius ir gyvenimo išmintį, atgaivinti meilę ir pagarbą motulei Žemei, tėvui Dangui, viskam, kas mus supa, ir pajusti savo sielos virpesius padeda Vinetu kaime organizuojamos edukacinės, patyriminės ekskursijos vaikų ir suaugusiųjų grupėms, rengiami ritualai, gamtos šventės, stovyklos ir festivaliai.

Lietuvos vaikų ir jaunimo centro stovyklos

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kviečia šeimas padėti vaikams atsigauti po daugiau nei metus trukusio karantino ir kviečia vaikus į smagias, ryškių patirčių ir įspūdžių vasaros stovyklas jauniesiems tyrėjams, kūrėjams ir atradėjams.

Stovyklose bus daug dėmesio programose skiriama tam, ko karantino metu labiausiai trūko–
gyvam bendravimui. Taip pat judesiui ir saviraiškai. Vaikai čia gali su džiaugsmu šėlti gamtoje, baseine, sporto ar šokių salėse, dailės studijoje su teptukais ir dažais rankoje. Stovyklų veiklos – asmenybę auginančios, stiprinančios vaikų pasitikėjimą savimi. Taip pat skatinančios bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, kūrybingumą, atsakingumą už save ir pasaulį.

LVJC kviečia vaikus nuo 6 m. amžiaus į smagias, ryškių patirčių, asmenybę auginančias vasaros stovyklas jauniesiems tyrėjams, kūrėjams ir atradėjams.

Stovyklų programos skirtos vaikams nuo 6 metų.

Vyks 2 šokio stovyklos Molėtų r. ir 12 dienos stovyklų Vilniuje. Viso – 14 skirtingų programų:

 • 5 kūrybos / menų programos (menų, dailės, STEAM)
 • 6 judrios / sportinės programos (sporto, šokio)
 • 3 programos savęs ir pasaulio pažinimo (žaidimų, edukacinės darnaus miesto temomis)

Mums įdomiausios pasirodė šios:

Vasaros stovyklos
Vasaros stovyklos

Robotikos akademija

„Robotikos akademija“ – didžiausia neformaliojo švietimo įstaiga Lietuvoje, kasmet pasistiebianti vis aukščiau – per savaitę Robotikos akademija sulaukia daugiau nei 5 000 vaikų užsiėmimuose visoje Lietuvoje.

Robotikos akademijos dienos stovyklose pasinersime į technologijų, LEGO robotų bei programavimo nuotykius! Keliausime per įtraukiančias kosminių nuotykių bei pasaulių gelbėjimo istorijas ir spręsime iškilusius iššūkius pasitelkdami robotus bei programavima. Nepamiršime ir teigiamų įpročių lavinimo, kūrybinių, loginių užduočių bei aktyvios veiklos lauke!

Dalyvaukite iš 50+ miestų visoje Lietuvoje | 4 – 12 m. vaikams.

Programos sukurtos ugdymo ir technologijų ekspertų, o stovyklose lauks moderni LEGO Education bei Apple įranga. Kiekvieną dieną vaikai valgys šviežius pietus (sriuba, karštas patiekalas, daržovės) bei užkandžius (vaisiai, daržovių lazdelės, trapučiai, jogurtas)

Šią vasarą akademija kviečia vaikus net į 6 skirtingų stovyklų temų stovyklas – nuo gelbėjimo misijų iki kosminių įpročių ir virtualaus pasaulio!

 • 5 pasaulių gelbėjimo stovykla
 • 5 Kosminių įpročių stovykla
 • Mergaičių stovykla
 • 5 žaidimų visatų stovykla
 • Programavimo ir žaidimų stovykla
 • ONLINE stovykla su robotu į namus

Vaikų užimtumo studija „Labas, jūra“

Palangoje birželio – rugpjūčio mėnesiais M.Valančiaus g. įsikūrusioje 115 kv. m. studijoje „Labas, jūra” drauge su kvalifikuota studijos komanda praleisti laiką bus kviečiami 4-10 metų amžiaus vaikai. Dienos metu jiems bus organizuojamos įvairios pramoginės bei edukacinės dirbtuves, sportiniai užsiėmimai bei ekskursijos po apylinkes. Vakarais vaikų lauks išskirtinė pramoginė ir edukacinė veikla.

Tol, kol vaikai leis laisvalaikį saugioje ir atraktyvioje studijos erdvėje, suaugusieji galės ne tik dirbti, bet ir atsipūsti nuo kasdienių rūpesčių. Studija dirbs ne tik dieną, bet ir vakarais (ketvirtadienį, penktadienį ir šeštadienį). Jei vakarais papramogauti norės tėvai-vaikus kviesime į mūsų vakaro programą „Smagusis vakarėlis“. Čia mažųjų lauks animatorių pasirodymai, diskoteka, teatras, ledų gamyba ir daug kitų pramogų. Restoranas “Onore“ rūpinsis maitinimu studijoje, ruoš išskirtinį, vaikų labai mėgstamą, meniu.

Į „Labas, jūra“ įdėta daug meilės – renkantis komandos narius, kuriant interjerą, ir ruošiant programą buvo apgalvota kiekviena smulkmena. Daug dėmesio skiriama ir saugumui, ligų prevencijai – didelė erdvė, kelis kartus per dieną dezinfekuojamos patalpos. Priimama 15 vaikų vienu metu, kad būtų išlaikyti vyriausybės keliami reikalavimai. Jei reikalavimai dar švelnės – studija pasiruošę priimti iki 20 vaikų, su kuriais vienu metu draugaus 2 studijos darbuotojai.

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas