Kauno zoologijos sodas atsidaro! (atidarymo programa)

Jei paklausite mūsų, kokia visų laikų MĖGSTAMIAUSIA vaikų VEIKLA – tai nedvejojant atsakysime – susijusi su gyvūnais! Todėl džiugiai dalinamės naujiena, kad pirmasis Lietuvoje  Kauno zoologijos sodas  netrukus vėl atveria duris lankytojams! Pasidalinsime atidarymo savaitės programa ir dovana šeimai – nemokamu apsilankymu!

Jums taip pat gali patikti TOP40 gyvūnų ūkių ir zoo sąrašas, kurį rasite čia.

Pirmasis Lietuvoje

Kauno Zoologijos sodas duris atvėrė dar 1938 metais, garsaus gamtininko, biologo, profesoriaus Tado Ivanausko ir kitų to meto gamtos entuziastų dėka.

Lietuvos zoologijos sodo misija nuo atidarymo iki šiandien išlieka kilni – supažindinti visuomenę su pasaulio ir Lietuvos gyvūnijos įvairove, su nykstančiomis rūšimis ir nykimą sąlygojančiais veiksniais, skatinti sąmoningumą ir atsakomybę už biologinės įvairovės išsaugojimą, ugdyti emocinius ryšius su gyvūnais, bendradarbiauti su švietimo institucijomis.

Dar 2021 metais pradėtas zoologijos sodo atnaujinimas privertė pasiilgti jo daugelį parko gerbėjų! Ir jau visai netrukus, lapkričio 13d., eidamas 85-erius metus, po dvejų metų trukusios šimtmečio renovacijos, lankytojus pakvies jau kitoks, tačiau prisiminimais vis dar toks pat brangus Lietuvos zoologijos sodas Kaune:

  • Šiuo metu zoologijos sode galite susipažinti su 149 gyvūnų rūšimis, iš kurių daugiau nei 50 yra saugomos. 
  • Zoologijos sodas nuolat prisideda prie nykstančių gyvūnų išsaugojimo ir dalyvauja nykstančių rūšių gausinimo projektuose.
  • Taip pat čia vyks įvairios edukacijos, kurių metu galėsite geriau susipažinti su įvairiomis rūšimis ir sužinoti svarbiausią informaciją bei įdomius faktus!
  • Per visą Lietuvos zoologijos sodo gyvavimo laikotarpį jo pagrindinis tikslas buvo išsaugoti retas ir nykstančias gyvūnų rūšis bei šviesti visuomenę apie gamtosaugą. Ši misija vienareikšmiškai išliks pagrindinė ir po rekonstrukcijos. 2024 metais atkurtas pilnateisio Europos zoologijos sodų ir akvariumų asociacijos (angl. European Association of Zoos and Aquaria – EAZA) nario statusas suteiks dar daugiau galimybių prisidėti prie buveinių ir gyvūnų rūšių išsaugojimo ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Kaip apsilankyti atsinaujinusiame zoologijos sode

Bilietus internetu galite įsigyti čia. Bilietai kasose tik nuo lapkričio 13 dienos 11:00 val. 

Vaikams iki 3 metų nemokamai, o kitas kainas rasi čia: Zoologijos sodo bilietų kainos ir nuolaidos

O štai ir puiki galimybė apsilankyti su šeima nemokamai!  Čia rasite konkursą, kuriame galite laimėti kvietimus šeimai apsilankyti atsinaujinusiame Lietuvos zoologijos sode! Laimėtojus skelbsime Zoologijos sodo atidarymo dieną.

Atidarymo savaitės programa:

Lapkričio 13-18 dienomis organizuojamoje atidarymo savaitėje numatyta daug edukacinių veiklų visai šeimai. Lankytojų lauks gyvūnų pristatymai, paskaitos gamtamokslio švietimo temomis, pranešimai, edukacijos, zoologijos sodo ilgametę istoriją menantys pasakojimai, gyvūnų joga mamytėms su mažyliais, „No Shoes“ teatrinės improvizacijos vaikams, meninės instaliacijos pinant iš perdirbtų medžiagų, interaktyvus orientacinis žaidimas, leidžiantis pažinti atsinaujinusias erdves, filmų „Ąžuolo širdis“ ir „Žemė: viena nuostabi diena“ seansai, knygų pristatymai, veterinarijos mokyklėlė bei daugybė kitų užsiėmimų, kuriuos lapkričio 18 dieną vainikuos saldi staigmena, akrobatų pasirodymai ir Vido Bareikio muzikinis pasirodymas.
Visą programą galite rasti ČIA.
Informacija ir nuotraukos: Lietuvos zoologijos sodo.

#keliaujanciosmamos #edukacijosvaikams #kaunas #zoologijossodas #zoologijossodaskaune #zoosodas #kaunozoosodas #kelionessuvaikais #atidarymas #konkursas

 

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas