ŽAIDIMAS – aplankyk ZOO parką nemokamai!

Ar jau pajutote pirmą šiltą pavasario vėją? Tikimės ir šis savaitgalis bus saulėtas ir pavasariškas, nes turime jums pasiūlymą! Keliaujančios mamos kviečia paskutinį kovo mėnesio savaitgalį praleisti su gyvūnėliais, NEMOKAMAI!

Su Lietuvos gyvūnų ūkiais skelbiame žaidimą! Nuo penktadienio iki sekmadienio (kovo 24 – 26 dienomis) pirmai kiekviename ūkyje apsilankiusiai šeimai įėjimas bus NEMOKAMAS! Jums tereikia nuvykti ir pasakyti kodą: ,,Keliaujančios mamos”.

Apačioje rasite visus dalyvaujančius ZOO parkus ir informaciją apie juos. Dalinkitės šia žinia su draugais, galbūt kažkas gyvena visai šalia ūkio! Taip pat kviečiame dalintis savo įspūdžiais su gyvūnėliais socialiniuose tinkluose žymint Keliaujančias mamas. Sėkmės!

Raiba plunksna

Veislinių paukščių ir naminių gyvūnų ZOO parkas. Sodyboje rasite paukščių: veislinės vištos, stručiai, kalakutai, perlinės vištos, fazanai, balandžiai, povai, antys, žąsys, papūgėlės. Graužikų: triušiai, šinšilos, jūros kiaulytės, laboratorinės žiurkės, Sirijos žiurkėnai, Džiungarijos žiurkėnai, smiltpelės, degu. Kamerūno ožkos, Valų juodakaklės ožkos, Kveslando salų mini avys, bevilnės Kamerūno avys, škudžių veislės avys, alpakos, poni arkliukas. Dovydo elniai, danieliai.

Adresas: Bertužių km, Atžalyno g. 36, 80116 Kairiai

Dino parkas

Didžiausias Baltijos šalyse Dinozaurų parkas, skirtas visai šeimai. Parko apsuptyje gyvena 50 iš priešistorės sugrįžusių, įspūdingų, realaus dydžio dinozaurų, o šalia jų – išsidėsčiusios daugybė pramogų vaikams ir suaugusiems: 5D kinas, karuselės, veidrodžių labirintas, vandens dviračiai, batutai, šikšniukų kalva, MINI ZOO ir dar daugiau.

DINO PARKAS LANKYTOJUS KVIEČIA NE KOVO 24 – 26 DIENOMIS, O BALANDŽIO 7 – 9 DIENOMIS!

Adresas: Pušyno g. 9, Radailių km., Klaipėdos raj.

Čiobrelių rojus

Pirmasis alpakų ūkis Klaipėdos rajone! Čiobrelių rojuje šiuo metu gyvena 34 alpakos. Ūkyje yra vedamos edukacijos, kurių metu lankytojai gali artimiau susipažinti su čia gyvenančiomis alpakėlėmis.

Adresas: Mėlynių g 35, 96253 Kojeliai. Darbo laikas: šeštadienis – sekmadienis, 11-15 val.

Zoopark Vilnius

2500 kv.m. ploto, beveik 90 skirtingų gyvūnų rūšių! Čia iš arti galėsite pamatyti vieną mažiausių primatų pasaulyje – nykštukinę marmozetę, smalsuolius katinius lemūrus, išdykusių surikatų šeimą, didžiausius vėžlius Lietuvoje ir pavaišinti nektaru spalvotąsias papūgas loriketas.

Adresas: Verkių g. 27, Vilnius (Ogmios miestas).

Zoopark Kaunas

Čia gyvena 17 rūšių ir daugiau nei 100 gyvūnų! Tai pirmasis kontaktinis zoologijos sodas Lietuvoje. Kadangi bendravimas su gyvūnais turi terapinių savybių, čia galima juos maitinti, glostyti, bendrauti ir susipažinti su gyvūnėliais iš arčiau. Gyvūnais kasdien rūpinasi profesionalūs prižiūrėtojai ir veterinarai. Gyvūnėliai šeriami pagal nustatytą racioną, subalansuotu ir kokybišku pašaru.

Adresas: Islandijos pl. 32, Kaunas, PLC „Mega“ II a.

Myliu kaimą

Linksmadienis VšĮ „Myliu kaimą” rančoje ir Voverynės laipynių parkelyje šeštadienį, kovo 25 dieną. Nuo 11:00 val. iki 13:30 val. (jei tik nebus bjaurūs orai), kviesime šeimas į Linksmadienį. Rančoje ir Voverynės laipynių parkelyje Jūsų lauks pramogos – pažintis su mūsų draugiškais gyvūnais, o Jūsų dėmesio ir skanukų lauks žirgas, ponis, avys, ožkos, triušiai, vištos, antys ir žąsys. Voverynės laipynių parkelyje vaikai bandys įveikti trasą ir kitas užduotis, taip pat bus užkurtas laužas, vaišinsime miško arbata, o savo atvežtas vaišes galėsite suvalgyt pavėsinėje. Siekiant jaukumo, ribojame dalyvių skaičių, tad priimame tik su išankstine registracija, telefonu ar facebook žinute.

PRIIMS TIK KOVO 25 DIENĄ.

Adresas: Aleksandruvkos kaimas. Pušyno g. 2, Kaišiadorių raj. šalia Kauno.

Taujėnų dvaro parko žvėrynėlis

Čia galite aplankyti alpakas, kamerūno ožiukus, asilą, ponių šeimyną, povus, strutį, danielius, fazanus, naminius bei vandens paukščius. Žvėrynėlis veikia parko lankymo valandomis: 10-20 val.

Adresas: Ukmergės r. sav., Taujėnų sen., Taujėnų k., Dvaro g. 2.

Nepraleiskite progos šį savaitgalį praleisti su šeima ir nuostabiais gyvūnėliais, lauksime jūsų įspūdžių socialiniuose tinkluose! Nepamirškite žymėti @keliaujancios_mamos_lietuvoje.

Lietuvos gyvūnų ūkiai ir zoo parkai, kurie nedalyvauja žaidime, tačiau galite aplankyti: Kur aplankyti gyvūnus: TOP 40 SĄRAŠAS – Mamos pataria (keliaujanciosmamos.lt)

#žaidimas #gyvūnųūkiai #lietuvoszoo #keliaujančiosmamos #zooparkai #alpkos

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas