Rekomenduojami viešbučiai Turkijoje šeimoms su vaikais

„Keliaujančios mamos“ vėl dairosi krypčių, kur pasišildyti, praleisti pavasario mokinių atostogas ar tiesiog pailsėti. Jau kelis metus iš eilės POPULIARIAUSIA kryptimi lieka TURKIJA! Ir suprantama kodėl: atostogų sezonas čia prasideda jau nuo balandžio ir tęsiasi iki spalio mėnesio. Turkija garsėja ne tik puikiais viskas įskaičiuota pasiūlymų variantais, bet turi ką pasiūlyti ir norintiems pakeliauti, aktyviai praleisti laiką ar atsipalaiduoti turkiškuose masažuose bei hamamuose. O žinote koks populiariausias klausimas apie Turkiją? Kokie VIEŠBUČIAI labiausiai rekomenduojami poilsiui su vaikais. Čia rasite ir rekomendacijas, ir SĄRAŠĄ, kokie viešbučiai Turkijoje Jūsų laukia su šildomais baseinais.

Long Beach

Konsultuojamės su kelionių profesionale

Nors pavasaris jau palepina saulės spinduliais ir Lietuvoje, tačiau temperatūros stulpelis dar ilgai neleis mėgautis trumpomis rankovėmis ar maudynėmis vandenyje. Todėl „Keliaujančios mamos“ konsultavosi su „Kelionių panorama“ agentūros vadove, dviejų vaikučių mama Kristina Graužiniene, kuri maloniai sutiko pasidalinti savo patirtimi bei rekomendacijomis kokie tinkamiausi viešbučiai šeimoms su vaikais Turkijoje. Tai ar pasiruošę išgirsti?

Mėgstamiausi šeimų KURORTAI Turkijoje

 „Kelionių panorama“ agentūros vadovė Kristina teigia, jog lietuvių šeimos atostogoms dažniausiai renkasi Alanijos ir Kemero kurortus. Viešint Alanijos kurorte, galėsite apsilankyti legenda tapusiame Kleopatros paplūdymyje, funikulieriumi pakilti į Alanijos pilį, nuo kurios atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai. Taip pat galėsite pažinti Dim urvą, kuris driekiasi net 360 metrų gylyn į kalną! Verta paminėti, jog būtent Alanijos kurorte ilgiausiai išsilaiko šiltas klimatas, todėl jis itin mėgiamas turistų.

Lankantis Kemero mieste, rekomenduojame užsukti į netoliese esantį delfinariumą ar apsilankyti Piratų oloje, į kurią galima patekti tik plaukiant laivu ar valtimi. Istorijos mėgėjams privaloma aplankyti Olimpo miestelį, kuriame išvysite amfiteatro griuvėsius. Šis kurortas gali pasigirti ir ypač skaidriu, žydru ir šiltu Viduržemio jūros vandeniu, prieplauka, garsėjančia jachtų gausa. Kemero paplūdimiuose sudarytos labai geros sąlygos vandens sportui, aktyviam laisvalaikio praleidimui. Vienas iš  gražiausių ir populiariausių paplūdimių yra Moonlight paplūdimys, tai įlanka su labai skaidriu jūros vandeniu ir gražia pakrante. Verta aplankyti ir Yanartas kalną, centrinę Kemero aikštę ir eko parką, Tauro kalnus Faselį, antikinį miestelį, turintį gražią prieplauką. Atostogaujant Kemere tikrai nepritruks veiklos ir lankytinų objektų, tad šį miestą patartina rinktis labiau mėgstantiems aktyvų poilsį.

Su kūdikiu iki 2 metų – „viskas įskaičiuota“ privilegijos!

 Keliaujančios mamos visada akcentuoja, kad laikas iki kol vaikams sueina 2 metukai – tobulas kelionėms. O Kristina primena, jog įsigijus pilną atostogų paketą (skrydis ir viešbutis) „Kelionių panoramoje“, vaikai iki 2 metų keliauja visiškai NEMOKAMAI! Ir čia nėra jokių orlaivių administravimo mokesčių, kurie neretai būna netgi brangesni nei patys skrydis. Nėra jokių paslėptų papildomų priemokų už vaikišką lovelę. „Viskas įskaičiuota“ paketą rekomenduojame įsigyti net ir toms šeimoms, kurios anksčiau keliones planuodavo savarankiškai, nes turint mažylį iki dviejų metų – tai tikrai labai apsimoka! Auginate vaikutį, kuriam jau reikia primaitinimo ir nerimaujate, ar rasite, kuo mažylį pavalgydinti? Turkija garsėja savo virtuve, o „viskas įskaičiuota“ paketas tikrai reiškia platų maisto pasirinkimą, todėl net ir nevalgiukai tikrai suras juos dominantį patiekalą!

Norite sutaupyti – planuokite IŠ ANKSTO

Patyrusios mamos žino, jog visos kelionės per moksleivių atostogas yra ganėtinai brangios, nes šis laikas visuomet būna labai paklausus. Jeigu norite atostogauti vidutinės ar aukštesnės klasės viešbučiuose, „Kelionių panoramos“ vadovė Kristina ragina niekuomet nelaukti paskutinės minutės pasiūlymų moksleivių atostogoms ar vasaros atostogoms, nes tokių pasiūlymų tiesiog nebelieka. Jeigu norite sutaupyti – planuokite atostogas iš anksto.

Rekomenduojami viešbučiai šeimoms su vaikais

„Kelionių panorama“ vadovė Kristina išskirtinai „Keliaujančioms mamoms“ atrinko TINKAMIAUSIUS VIEŠBUČIUS poilsiui su vaikais, kuriuose – specialūs meniu vaikams, mažiesiems pritaikyti baseinai bei vaikų klubai!

Ieškantiems puikaus kainos ir kokybės santykio Kristina Graužinienė pataria rinktis šiuos viešbučius:

Eftalia Ocean

EFTALIA OCEAN

Naujai pastatytas „Eftalia Ocean” viešbutis yra įsikūręs ant jūros kranto bei turi labai gražią, išpuoselėtą teritoriją, kurioje rasite net 8 baseinus, 12 vandens kalnelių bei SPA centrą.  Viešbutis pasižymi puikiu aptarnavimu. Paplūdimyje yra įsikūręs milžiniškas pramogų kompleksas „Eftalia Island“, kuriame daugybė pramogų visai šeimai, vandens kalneliai ir atrakcionai.

Lonicera

 

LONICERA WORLD RESORT

Komplekse yra lauko baseinai, vandens pramogų parkas, atvira terasa, vaikų žaidimų aikštelė, kurioje vaikai aktyviai praleis laiką prižiūrimi vaikų animatorių. Viešbutyje taip pat siūlomos auklių paslaugos (už papildomą mokestį).

 Jeigu norite atostogauti VIDUTINĖS klasės viešbučiuose, kelionių agentūra „Kelionių panorama“ rekomenduoja apsistoti šiuose viešbučiuose:

 LONG BEACH RESORT HOTEL & SPA DELUXE

Šis viešbutis vienareikšmiškai yra šeimų pasirinkimas numeris vienas, keliaujant kartu su vaikais! Jame yra didžiulė teritorija su daugybę baseinų ir vandens kalnelių. Animatoriai visų atostogų metu neleis nuobodžiauti ir įtrauks į aktyvias veiklas tiek Jus, tiek Jūsų vaikus. Mažųjų keliautojų šiame viešbutyje laukia išties įsimintinos atostogos! Čia juos tikrai pradžiugins karuselės, vandens kalneliai, įvairios veiklos ir mini diskotekos. Yra šildomi lauko ir vidaus baseinai.

MUKARNAS SPA & RESORT HOTEL

Šio viešbučio teritorija nėra itin didelė, bet labai jauki, gražiai apželdinta. Be visa to, joje rasite kelis baseinus, vandens kalnelius, SPA centrą. Viešbutis įsikūręs prie pat paplūdimio, tad jūrą pasieksite vos per kelias minutes! Vaikams yra įrengtos karuselės, žaidimų kambarys ir mini klubas. Šis viešbutis idealiai tinka ramesniam šeimyniniam poilsiui su vaikais.

Mukarnas

Rekomendacijos, ieškantiems IŠSKIRTINIO POILSIO

 „Kelionių panorama“ kelionių ekspertai bei pati agentūros vadovė ir keliaujanti mama Kristina  nuoširdžiai pataria bent vieną kartą gyvenime padovanoti sau ir visai šeimai atostogas aukštos klasės viešbutyje Rixos ar Delphin Be Grand. Kristina pažada, kad tai bus geriausia, ką jums gali pasiūlyti Turkija. Tai atostogos – kurių niekuomet nepamirš jūsų vaikai. Šie viešbučiai taps etalonu, pagal kurį matuosite visas ateinančias jūsų atostogas. Atostogos šiuose viešbučiuose ne tik reiškia prabangą, bet tai yra ir garantija, kad jums niekuomet nepritrūks veiklos, niekada neatsibos maistas, nes išbandyti visus restoranus bei visas maitinimo įstaigas per vieną atostogų savaitę, yra tiesiog neįmanoma! Šias apgyvendinimo įstaigas galima palyginti su mini miesteliais, kuriuose yra viskas: nuo maitinimo įstaigų iki pačių įvairiausių pramogų. Šiuos viešbučius juosia milžiniška teritorija, kurioje gali būti, jog visos viešnagės metu net nesusisitiksime žmonių, su jumis skridusių tuo pačiu lėktuvu!

RIXOS PREMIUM TEKIROVA

Tai vienas populiariausių ir garsiausių “premium” klasės viešbučių idealiai tinkantis šeimoms su vaikais. Šiame viešbutyje siūlomi įvairūs apgyvendinimo variantai, didelių šeimų apgyvendinimo galimybės. Čia rasite didelį pasirinkimą vandens kalnelių, baseinų. Dienos metu vyksta animacijos užsiėmimai, įdomūs pramoginiai renginiai. Vaikams sukurtos specialios žaidimų aikštelės, įspūdingos vaikiškos pilys. Viešbutis įsikūręs labai gražioje, vienoje kalnuočiausių Turkijos vietų – Kemer regione.

Rixos Premium Tekirova

DELPHIN BE GRAND 

VIP klasės viešbutis, savo svečiams siūlantis itin kokybišką poilsį. Viešbutis turi atskirą priėjimą prie Lara smėlio paplūdimio. Didžiulius komplekso baseinus supa milžiniškas architektūrinis sodas. Stilinguose restoranuose ir baruose nuolat atnaujinami valgiaraščiai ir pramoginės programos. Erdvūs ir konfortiški numeriai, iš kai kurių matyti Viduržemio jūra. Yra šildomas vidaus/lauko baseinas.

Delphin be Grand

SVARBI INFORMACIJA apie keliones į Turkiją

 Keliaujančios mamos primena, jog keliaujant į Turkiją yra privaloma su savimi turėti pasą (asmens tapatybės kortelės, deja, nepakanaka). Pasas privalo galioti 6 mėnesius nuo jūsų paskutinės atostogų dienos. Taip pat visuomet rekomenduojame pasirūpinti sveikatos draudimu, priemonėmis nuo saulės bei būtiniausia atostogų vaistinėle.

Kad ir kurį viešbutį pasirinksite, pažadame, jog iš atostogų Turkijoje parsivešite ne tik dailius nuotraukų atvirukus, bet ir pačius geriausius įspūdžius! Neatidėliokite atostogų ateičiai ir nepasilikite planavimo paskutinei minutei. O gal ką tik grįžote iš įsimintinos kelionės? Pasidalinkite savo įspūdžiais ir patarimai su visais!

Rekomenduojami viešbučiai Turkijoje su šildomais lauko baseinais

Taip pat labai aktualus dalykas poilsiaujant su vaikais – komfortiška vandens temperatūra kol dar vanduo jūroje neįšilęs. SĄRAŠU gerai vertinamų viešbučių su ŠILDOMAIS LAUKO BASEINAIS, dalinasi ir mama Giedrė, daug metų gyvenanti ir dirbanti gide Turkijoje:

• Regnum Carya
• Granada luxury Belek
• Liu resort
• Voyage Belek
• Gural Tekirova
• Akka Antedon
• Amara premier Palace
• Delphin Palace
• Long beach
• Papillon Belvi
• Bellis deluxe
• Titanic deluxe Belek
• Papilon Aysha
• Lujo Bodrum
• IC Santai family
• IC hotels green palace

Daugiau straipsnių su mamų  patirtimis iš Turkijos galite rasti čia: Turkija su vaikais: kelionių eksperto ir mamų atsiliepimai Geriausi viešbučiai Turkijoje šeimoms 2022 metais , Geriausi viešbučiai Turkijoje šeimoms

Dalinkimės kelionių istorijomis 

Jeigu ir jūs norite papasakoti apie savo keliones su vaikais, visada laukiame Jūsų žinučių arba laiškų: keliaujanciosmamos@gmail.com Taip pat, kviečiame aktyviai dalintis savo kelionių nuotykiais su vaikais žymint Instagrame  @keliaujancios_mamos  

#kelionessuvaikais #turkija #viesbuciai #viskasiskaiciuota #keliaujančiosmamos #lankytinosvietos #kelioniupatarimai #rekomendacijos #viesbuciaiseimoms #viesbuciaisuvaikais #turkijoje #reklama

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas