Pavasario atostogos: kaip užimti vaikus?

Artėja ilgasis Velykų savaitgalis, vaikų atostogos ir nuostabus oras! Tikriausiai svarstote, ką įdomaus nuveikti ir kaip užimti vaikus pavasario atostogų metu? Keliaujančios mamos dalinasi veiklomis ir idėjomis, kaip užimti vaikus ir ką smagaus su jais nuveikti!

Taip pat skaitykite atviras mamų istorijas apie keliones su ypatingais vaikais: Kelionės auginant ypatingą vaiką: iššūkiai ir patirtys – Keliaujančios Mamos (keliaujanciosmamos.lt)

Jaunųjų lyderių stovykla

Vaikų pamėgtas ir pamiltas edukacinis pramogų centras ,,CurioCity” rengia stovyklą vaikų pavasario atostogų metu. Stovykloje jaunieji lyderiai supras ir praktiškai pajaus, kaip uždirbami ir kam išleidžiami pinigai. Vaikai galės ,,pasimatuoti” įvairias profesijas: policininko, menininko, verslininko, mokslininko ar net astronauto! Stovyklautojų laukia interaktyvūs „Draw Alive” užsiėmimai, simuliaciniai žaidimai, dalyvavimas improvizacijų šou, piešimas naujausių technologijų pagalba, pažintis su gamtos stichijomis, Žemės ir kosmoso platybių paslaptimis, daugybė įvairių mokslinių bandymų ir eksperimentų, stovykloje uždirbtų pinigų realizavimas aukcione ir dar daugiau įspūdžių kupiname mieste smalsiems vaikams.

 • Stovykla skirta vaikams nuo 6 iki 12 metų;
 • Stovykla vyks balandžio 11-14 d. (II-V, 7.45-18 val.);
 • Maistas: pusryčiai, pietūs, vakarienė;
 • Kaina: 145 Eur/4 dienos, 40 Eur/1 diena. 15% nuolaida stovykloje dalyvaujant su sese ar broliu;
 • Registracija el. paštu stovyklos@curiocity.lt arba telefonu +370 664 90951;
 • Daugiau informacijos: https://curiocity.lt/stovyklos/jaunuju-lyderiu-stovykla/.

BALANDŽIO 12-15 DIENOMIS PIRMAI APSILANKIUSIAI ŠEIMAI SU KODU ,,KELIAUJANČIOS MAMOS” NEMOKAMAS APSILANKYMAS ,,CURIOCITY” PRAMOGŲ CENTRE!

Edukacinės popietės vaikams

Kauno miesto muziejus kviečia mažuosius lankytojus praleisti pavasario atostogas drauge! Kiekvieną atostogų dieną (išskyrus velykinį pirmadienį) 7–10 metų moksleivių muziejuje lauks edukatoriai paruošę įvairių veiklų!

BŪTINA REGISTRACIJA!

 • Balandžio 11 d. (antradienį) 13–17 val. Pilies skyriuje (Pilies g. 17). Registracija tel. +370 687 55 263.
 • Balandžio 12 d. (trečiadienį) 13–17 val. į Šv. Velykų linksmybių sūkurį įsisuksite Tautinės muzikos skyriuje (L. Zamenhofo g. 12). Registracija tel. +370 694 20 643.
 • Balandžio 13 d. (ketvirtadienį) 13–17 val. mažiesiems duris plačiai atvers Miko ir Kipro Petrauskų skyrius (K. Petrausko g. 31). Registracija tel. +370 696 75 737.
 • Balandžio 14 d. (penktadienį) 13–17 val. laukia ypatinga diena! Susitikimą pradėsite Kauno pilyje (Pilies g. 17). Registracija tel. +370 687 55 263.

ADVENTICA

Didžiulis pramogų parkas VILNIUJE! Čia rasite batutų, čiuožyklų, laipynių, karstynių, erdves patiems mažiausiems ir dar daugiau!

BALANDŽIO 12-15 DIENOMIS PIRMAI APSILANKIUSIAI ŠEIMAI SU KODU ,,KELIAUJANČIOS MAMOS” ĮĖJIMAS NEMOKAMAS!

Adresas: PPC „OZAS” -1B AUKŠTAS, OZO G. 18, VILNIUS

Turiningos atostogos bibliotekoje

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka jauniesiems skaitytojams siūlo turiningų edukacinių veiklų balandžio 11-14 dienomis. Nacionalinės bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamente edukatoriai pasiūlys veiklų įvairaus amžiaus moksleiviams.

 • Balandžio 11 d. 14 val. Kviečiame į interaktyvų protų mūšį, kuriame galėsite pasitikrinti žinias apie Vilniaus miestą, šiemet švenčiantį apvalų jubiliejų! Tam reikalingas išmanusis telefonas (nuo 10 metų).
 • Balandžio 12 d. 14 val. Kviečiame į asmeninių knygelių kūrybines dirbtuves (nuo 9 metų). 15 val. Moksleivius kviesime išbandyti pop up techniką. Pasitelkę fantaziją, gaminsime 3D atviruką jubiliejų švenčiančiam Vilniui (nuo 8 metų).
 • Balandžio 13 d.14 val. Kviesime kurti smagių transformacijų knygelę iš vieno lapo. Kūrybinėse dirbtuvėse pažinsite knygos atsiradimo procesą, išplėsite žinias apie jos formų įvairovę, lavinsite kūrybingumą (nuo 7 metų). 15 val. Ir vėl kviesime į interaktyvų protų mūšį, kuriame galėsite pasitikrinti žinias apie Vilniaus miestą, kuris šiemet švenčia apvalų jubiliejų! (nuo 10 metų).
 • Balandžio 14 d. 14 val. Vaikus ir jų šeimas kviečiame į stalo žaidimų popietę – vyks populiarūs ir smagūs edukaciniai žaidimai. Žaidėjai lavins įgūdžius rungdamiesi su varžovais.

FAMILY LAB ACADEMY Klaipėda

Dovanos nemokamą Kūrybinį užsiėmimą vaikui iki 4 metų!

Laimi pirmasis balandžio 12-15d. paskambinęs ir pasakęs arba parašęs kodą el.p. klaipeda@familyacademy.lt!

Maironio lietuvių literatūros muziejus

Puiki proga apsilankyti Maironio lietuvių literatūros muziejuose ir jo padaliniuose!

Šiuos vėlyvojo baroko (rokoko) stiliaus rūmus pastatė Kauno m. teismo seniūnas Simonas Sirutis. Gotikiniai XV–XVI a. rūsiai yra vieni seniausių Kaune ir puikiai išsilaikę iki šiol. Jonas Mačiulis-Maironis, kunigas, profesorius, XIX–XX a. lietuvių romantizmo poetas, 1909 m. nusipirko rūmus ir apsigyveno aštuoniuose antro aukšto kambariuose, kuriuos galima apeiti ratu.

Adresas: Rotušės a. 13, Kaunas

Maironio lietuvių literatūros muziejus turi 5 padalinius:

 • Vaikų literatūros muziejus
 • Salomėjos Nėries ir Bernardo Bučo namai-muziejus
 • Balio ir Vandos Sruogų namai-muziejus
 • Juozo Grušo namai-muziejus
 • Juozo Tumo-Vaižganto butas-muziejus

Muziejai TOP100

Primename Lietuvos muziejų sąrašą visoje Lietuvoje! Vaikų pavasario atostogų metu bus smagu nuvykti su šeima, edukuoti vaikus ir supažindinti su Lietuvos istorija, menu ar net astronomija!

Zoo parkai ir ūkiai Lietuvoje TOP40

Tikriausiai nei vienas vaikas, paauglys ar net suaugęs niekada neatsispirs idėjai aplankyti gyvūnėlius. Vaikų atostogų metu prognozuojamas puikus oras, todėl būtinai apsilankykite bent viename, o gal spėsite ir keliuose, gyvūnų ūkiuose ar zoo parkuose!

#keliaujanciosmamos #vaikuatostogos #pavasarioatostogos2023 #velykuatostogos #vaikuuzimtumas #stovyklos #muziejai #gyvunuukiai #edukacija #curiocity #reklama

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas