Vaikų vasaros stovyklos: rekomenduoja mamos

Vaikų vasaros stovyklos yra puikus laiko praleidimo būdas, norintiems turėti ne tik smagią ir aktyvią vasarą, bet ir susirasti naujų draugų, išmokti naujų dalykų, pabūti gamtoje ir tėveliams pailsėti! „Keliaujančios mamos” dalinasi savo stovyklų apžvalga ir rekomendacijomis. Taigi, kurioms stovykloms mamų manymu verta skirti dėmesio šią vasarą?

Jums taip pat gali patikti: Vaikų vasaros stovykla gamtoje: 3 stovyklos

Kalbos stovykla „Kalba english summer camp“ DRUSKININKUOSE

Užsienio kalbų mokėjimas – vienas didžiausių privalumų siekiant pakloti pamatą vaikų išsilavinime. Visi žinome, kaip greitai dirba mūsų vaikų galingi protai: kaip greitai jie įsisavina naujas žinias, išmoksta įgūdžių, susibendrauja. Vasara – puikus metas pagilinti anglų kalbos žinias. Ilgametę patirtį turinti kalba.lt organizuoja vaikų vasaros stovyklą Druskininkuose, kur net 20 akademinių valandų vaikai bus mokomi pagal specialiai parengtą programą, kuri remiasi tarptautinių Cambridge egzaminų gairėmis. Stovyklautojus mokys profesionalų komanda ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio, kuriems anglų kalba yra gimtoji. Vaikai bus suskirstyti į dvi amžiaus grupes: 8 – 14 m. bei 15 – 17 m., taip pat suskirstant į 12 – 15 vaikų pogrupį pagal anglų kalbos mokėjimo lygį. Kiekvieną dieną vaikai pramogaus sporto arba meniniuose būreliuose. Užsiėmimus vaikai patys galės pasirinkti ir keisti kiekvieną dieną. Be to, net dvi dienas bus organizuojamos pusienio edukacinės ekskursijos, vandens pramogos. Tikrai nebus apseita be tradicinių talento konkurso, protmūšių bei aktyvių estafečių!

Stovyklautojai apgyvendinami „Dainava“ viešbutyje, kuriame bus organizuojamas subalansuotas maitinimas 4 kartus per dieną (esant galimybei bus atsižvelgiama į individualius poreikius tokius kaip: veganiška, vegetariška mityba ar alergijos). Vaikų priežiūra bus vykdoma visą parą. Stovyklą prisiminti padės – nuotraukos.

Pamainos:  liepos 9 – 15, liepos 16 – 22, liepos 23 – 29 dienomis. Stovyklos kaina be nakvynės 515 eur (su nakvyne – 599 eur). Daugiau informacijos rasite čia.

Stovyklos smalsiems miesto vaikams „CurioCity“ KAUNE

,,CurioCity“ – miestas smalsiems vaikams puikiai žino, kokie skirtingi ir kartu nuostabūs būna vaikai. Todėl šiemet „CurioCity“ paruošė net keturias skirtingas stovyklų programas!

MIESTO HEROJŲ stovykla

Kviečia „pasimatuoti“ šauniausias profesijas ir bent vienai dienai tapti ugniagesiu gelbėtoju, gydytoju, statybininku, slaptuoju agentu ar virtuvės šefu. Kiekvieną dieną stovyklautojai susipažins su naujos profesijos subtilybėmis bei specialiųjų užduočių metu galės patys išbandyti, ką reiškia būti miesto herojumi! Kiekvienos dienos pabaigoje vaikai gaus pažymėjus, liudijančius pasirengimą bei įgytą profesiją! Stovyklos metu vaikams kasdien bus teikiami pusryčiai, pietūs ir vakarienė. Į stovyklą kviečiami vaikai nuo 5 iki 12 metų amžiaus. Miesto herojumi galima tapti liepos 10 – 14, liepos 31 – rugpjūčio 4, rugpjūčio 21 – 25 dienomis. Stovyklos kaina – 189 Eur (lankant vieną dieną – 43 Eur).

JAUNŲJŲ LYDERIŲ stovykla

vaikai galės pabūti verslininkais, mokslininkais, astronautais, menininkais. Stovyklos metu jaunieji lyderiai supras ir praktiškai pajaus, kaip uždirbami ir kam išleidžiami pinigai. Vaikai įsijaus į mokslininko rolę – atliks eksperimentus, susipažins su gamtos stichijomis, atsinaujinančia energetika, dalyvaus interaktyviuose užsiėmimuose. Stovyklautojai taps bankininkais ir mokysis finansinio raštingumo, atliks pirkimo ir pardavimo operacijas bei sužinos, kas gi tie mokesčiai?! Kiekvienas vaikas savyje turi talentų, kuriems atsiskleisti padės laikas praleistas improvizacijų šou, dalyvaujant muzikos žanrų kovose bei smagūs šokiai amfiteatre. Taip pat vaikai leisis į kosmosą, dalyvaus astronautų fizinio pasirengimo pratybose bei atliks pratkinius užsiėmimus „Žemės ir kosmoso“ erdvėje, jodinės ant pliušinių arkliukų, gamins oliziuką bei susipažins su gyvūnijos ir augmenijos pasaulio subtilybėmis. Jaunųjų lyderių (6 – 12 m amžiaus vaikų) laukiama liepos 17 – 21 d., rugpjūčio 28-31 d. Stovyklos kaina – 189 Eur (149 Eur lankant 4 dienas arba 43 Eur lankant vieną dieną).

PASAULIO ATRADĖJŲ stovykla

metu vaikai susipažins su skirtingais pasaulio žemynais: žais tradicinius afrikiečių žaidimus, nusikels į Indiją ir atliks jogos pratimus, sudalyvaus meksikietiškoje fiestoje, sukurs sapnų gaudyklę ir marakasus, nusikels į Graikiją ir dalyvaus Olimpiečio pratybose, judės pagal Naujosios Zelandijos ritmą, žais tradicinius aborigenų žaidimus bei atliks rimtus mokslinius eksperimentus Antarktidoje! Pasaulio tyrinėjimai vyks birželio 19 -23 d., rugpjūčio 7 – 11 d. Stovyklos kaina –  189 Eur (lankant vieną dieną – 43 Eur).

KINO MYLĖTOJŲ stovykla

„CurioCity“ kviečia į 4 arba 5 dienų trukmės stovyklą, kuriame dėmesys bus skiriamas super žvaigždžių paruošimui. Interaktyvus šou, lazerių žaidimai, vaidyba, muzika bei magiškoms pasakos. Stovyklos metu vaikai ne tik kasdien žiūrės vis kitą animacinį filmuką „CINAMON kids“ kino salėje, bet ir susipažins su knygomis, virtusiomis pasakomis, patys savarankiškai pabandys sukurti filmo scenarijų, animaciją. Piešimo pamokose susipažins su spalvomis bei formomis. Stovyklą vainikuos super žvaigždžių repeticija ant raudonojo kilimo. Stovykla „Atostogos kaip kine“ laukia 5 – 12 m. vaikų birželio 26 – 30 d., liepos 24 – 28 d., rugpjūčio 14, 16 – 18 d. Stovyklos kaina – 189 Eur (149 Eur lankant 4 dienas arba 43 Eur lankant vieną dieną).

CurioCity suteiks 15% nuolaidą stovykloje dalyvaujant su sese ar broliu. Registracija el. paštu stovyklos@curiocity.lt arba telefonu +370 664 90951. Daugiau informacijos rasite čia.

Stovyklos gamtoje:

Prasmingas, aktyvus laikas kaime „Trako“ stovykla

Turbūt daugelis tėvų jau tik su ilgesiu prisimena savo (o gal tik yra girdėję savo tėvus kalbant) vaikystės atostogas praleistas kaime. Šviežiai nupjautos žolės kvapas, šiaudas dantyse ir galimybė miegoti ant šieno. „Trako stovykla“ jau šešioliktus metus kviečia 7 -17 metų amžiaus vaikus atvykti ir patirti tikrą lietuvišką kaimą Kaltinėnuose: pagyventi mediniuose nameliuose (kartu su 8 – 10 draugų – juk kuo daugiau, tuo smagiau!), praleisti DAUG laiko gryname ore, nes didžioji dalis veiklų vykdoma lauke, susipažinti bei mėgautis pokalbiais iki paryčių lauko terasose. Stovykloje poilsis yra derinamas su edukacija, o prioritetas teikiamas kultūrai bei pramogoms, veikia „Trako“ klubas bei „Trako“ baras, kur organizuojami renginiai. Stovyklautojai turės galimybę patys pasigauti žuvį, sudalyvauti žygyje pėščiomis ir baidarėmis, patirti orientavimosi varžybas, žaisti stalo žaidimus, išbandyti tirą, lankus, dažasvydį. Tikrai nebus apseita be vakarinių filmų seansų, karaokės ar putų šou. Ir tai dar ne visos pramogos ir staigmenos, laukiančios vaikų „Trako stovykloje“! Maitinimas organizuojamas 5 kartus per dieną: trys pagrindiniai valgiai bei užkandžiai!

Stovykloje organizuojamos net devynios pamainos, o pirmoji prasideda jau birželio 17 dieną! Stovyklos kaina:  220 eur (birželio 17 – 21 dienomis kaina 170 eur).

Stovyklavimas palapinėse prie upės: International summer camp!

Vaikams, kurie mėgsta aktyvų buvimą gamtoje, rekomenduojame nuvykti į Dyburius, kur Minijos upės slėnyje patyrę lietuvių, anglų ir rusų kalbomis kalbantys pedagogai ne tik pasirūpins jūsų vaikais, bet dovanos nepaprastą laiką bei neišdildomus įspūdžius. Stovyklautojai turės galimybę maudytis Minijos upėje, mėgautis baseino, pirties bei sukūrinės vonios teikiamais malonumais. 8 – 14 metų jaunuoliai žais komandinius žaidimus, mokysis orientuotis gamtoje, žvejos, gaminsis maistą ant laužo ir mokysis išgyventi gamtoje. Kasdien vaikų lauks aktyvios pramogos, tokios kaip: važinėjimas dviračiu po Minijos slėnio apylinkes, plaukimas baidarėmis, žvejyba, edukacinės dirbtuvės – vaistažolių rinkimas ir arbatos gaminimas, pažintis su miško augalija ir jos teikiamomis naudomis bei daugybė kitų edukacinių užsiėmimų. Stovykloje sportinės veiklos derinamos su įgūdžių ir žinių formavimu siekiant visapusiško asmenybės ugdymo ir nepakartojamų įspūdžių jūsų vaikams.

Stovyklautojai gyvens patogiose palapinėse privačioje puikiai įrengtoje stovyklavietėje. Stovyklos organizatoriai atidžiai stebi orus ir esant nepalankioms sąlygoms – atveža papildomus namelius. Programoje numatomi kino filmai po atviru dangumi,  pašnekesiai prie laužo, edukacinės kūrybinės dirbtuvės. Bus organizuojamas maitinimas 4 kartus per dieną. Į stovyklos kainą įskaičiuotos visos edukacijoms reikalingos priemonės bei inventorius!

Stovyklos pamainos: liepos 3 – 7 dienomis, liepos 17 – 21 dienomis.

Penkių dienų stovyklos kaina 350 Eur (antram šeimos vaikui taikoma 30% nuolaida). Daugiau informacijos čia.

Patyriminės vaikų vasaros stovyklos gamtoje „Vencavas”

Stovykla Vencavas kviečia vaikus atrasti save, užmegzti draugystę visam gyvenimui bei patirti nepamirštamą nuotykį arčiau gamtos. Viena iš organizuojamų stovyklų “Kalnų magija” vyks SLOVAKIJOS Tatruose, kur grupė vaikų, lydima trijų patyrusių vadovų mokysis orientuotis, pažinti ir atrasti kalnus, o vaikščiojant kalnų takeliais, kartu ir dar geriau pažinti save.

“Šambala” bei “Girių klajokliai” stovyklų metu jaunuoliai penkias dienas turistaus, pramogaus, dalyvaus įvairiose tradicinėse ceremonijose, žygiuos bei mokysis ne tik išgyventi gamtoje, bet ir įsileisti gamtą į save. Vaikai apgyvendinami nameliuose su visais patogumais, tačiau pokalbių prie laužo, dangaus kūnų stebėjimo bei maudynių ežere – čia tikrai netrūks! Tai priežastys, dėl kurių vaikai jau ne vienerius metus vis nori grįžti ir nuotykį patirti dar kartą! Daugiau apie „Vencavo stovyklas“ skaitykite čia.

Vandens sporto stovyklos:

Skriekite vandeniu vandenlenčių stovykloje VILNIUJE

Vienas didžiausių vasaros malonumų – maudynės vandenyje! Jeigu jūsų vaikas turi svajonę skrieti ant vandens – vandenlentės stovykla kaip tik jam! Kviečiame vaikus nuo 8 iki 17 metų amžiaus į dienos stovyklą Vilniuje (Wake Inn vandenlendčių parke). Stovyklos išskirtinumas ir Lietuvoje analogų neturintis projektas, kurio metu vienoje stovykloje vaikai turės galimybę išbandyti net du vandenlenčių parkus (Wake Inn, kuris labiau pritaikytas pradedantiemsiems ir Splash – tinkamesnis pažengusiems). Treniruotės skirtinguose parkuose leis vaikams dar labiau atsiskleisti, skatins smalsumą ir norą nugalėti.

Stovyklose metu net penkias dienas vaikai du kartus per dieną mokysis plaukioti vandenlente. Patyrę stovyklos treneriai ne tik pasirūpins kokybiškomis treniruotėmis, bet ir užtikrins visas saugumo priemones. Na, o kad treniruotės neprailgtų, numatomos ir papildomos pramogos: batutai ant vandens, futbolas, stalo žaidimai ir kitos trenerių sugalvotos veiklos. Į treniruočių kainą įeina ir pati įranga: vandenlentė, šalmas, hidrokostiumas, gelbėjimosi liemenė. Užsiėmimų metu vaikai bus ne tik supažindinti su įranga, bet ir su visais saugumumo reikalavimais. Treneriai pasirūpins vaikų užimtumu nuo 9 iki 18 valandos. Stovykloje bus organizuojamas vaikų maitinimas (pietūs).  5 dienų stovyklos kaina 340 eur. (su nuvežimu nuo PC Panorama – 380 eur).

Stovyklos pamainos: liepos 3 – liepos 7, liepos 24 – liepos 28, liepos 31 – rugpjūčio 4 dienomis.

Vandenlenčių stovyklos nuotykį taip pat galima patirti ir SPLASH parke SUDERVĖJE, kuriame bus organizuojamas vaikų užimtumas su nakvyne. Čia įprastas dienos treniruotes gryname ore papildys ilgi pokalbiai prie laužo, stalo ir lauko žaidimai, joga, šokiai bei kitos pramogos. Stovyklautojai bus apgyvendinti vaizdingoje vietoje ant ežero kranto kambariuose su visai patogumais. Na o daugiametę patirtį darbe su vaikais turintys vadovai užtikrins vaikų saugumą, padės jaustis drąsiai ir laisvai, skatins tarpusavio toleranciją ir draugystę. Bus organizuojamas pilnavertis, subalansuotas maitinimas 4 kartus per dieną. Stovyklos kaina 490 eur.

Numatomos stovyklos pamainos: liepos 9 – 14d., rugpjūčio 6 – 11 dienomis.

Vaikų stovykla „Žalgirio nuotykių sala“ KAUNE

Pirmą kartą Kauno „Žalgirio“ arenos baseine bus organizuojama 6 – 14 metų amžiaus vaikų

vasaros stovykla. Dvidešimties vaikų grupėmis rūpinsis profesionalūs „Žalgirio“ plaukimo akademijos treneriai bei patyrę asistentai. Stovyklautojų lauks ne tik plaukimo treniruotės, bet ir Žalgirinio mankšta bei savo taiklumą išbandys žaisdami krepšinį „Žalgirio“ treniruočių salėje! Tačiau stovykloje nebus apsiribota tik sportu: vaikai čia įgis ir naudingų žinių apie saugų elgesį nardant ne tik vandenyje, bet ir interneto platybėse, susipažins su skirtingų profesijų atstovais ir „Žalgirio“ komandos kasdienybe, ugdys kūrybiškumą rankdarbių dirbtuvėlėse, lavins bendravimo ir komandinio darbo įgūdžius žaidimuose, šoks, dainuos ir užsiims kitomis smagiomis pramogomis! Vaikų laukia ir sveika mityba: du maitinimai per dieną, t.y. pietūs, pavakariai bei užkandžiai. Platesnė informacija apie „Žalgirio nuotykių sala“ stovyklos paimainas bei registracija čia.

5 dienų stovyklos kaina – 182 Eur, 4 dienų (07.03-07.07 d.) – 145 Eur.

Kulinarinė stovykla „Skonių Madagaskaras“ KLAIPĖDOJE

Vaikų kulinarijos studija ,,Skonių Madagaskaras” kviečia pirmų – šeštų klasių vaikus į penkių dienų mini stovyklą „Kulinariai mokykami“. Stovyklos meniu numatyta pusryčių idėjos ir desertai!  Stovyklautojai kviečiami susidraugauti su virtuve, susirasti kuriančų ir gaminančių bendraminčių bei pažinti patį save per maistą. Vaikai viską gamins patys! Stovyklos grupės nedidelės – po 6 – 8 vaikus, tam, kad visiems užtektų dėmesio ir meilės su mokytoja Rūta. Na, o stovyklos meniu numatyta: Košės, blyneliai, omletas ar kesadilijos; Lengvi užkandžiai; Ir gardūs desertai.

Šioje stovykloje kalbėsime apie kūrybiškumą virtuvėje, meilę geram maistui. Įgysime naujų žinių bei įgūdžių gastronomijos pasaulyje! Vaikai, kartu su stovyklos mokytoja Rūta, keliaus kartu į turgų, kuriame patys it patyrę šefai mokysis išsirinkti pačius šviežiausius ir tinkamiausius produktus. Stovyklautojai mokytis gaminti, eksperimentuoti bei, žinoma, ragauti! Na, o uždarę stovyklos duris, tikimės, jog išsineš ne tik desertus, bet ir įkvėpimą kartoti, kurti, eksperimentuoti namuose bei su dar didesne meile tyrinėti pasaulį! Gastronominiai tyrinėjimai vyks Turgaus g. 4, Klaipėda, 9:30-13:30 val. Stovyklos kaina – 170 Eur.

Pamainos: birželio 12-16 d. (1-3kl. vaikai);  birželio 26-30 d. (4-6kl. vaikai);  liepos 24-28 d. (1-3kl. vaikai);  rugpjūčio 7-11 d. (4-6kl. vaikai);  rugpjūčio 21-25 d. (1-3kl. vaikai).

Robotikos akademija: TECHNOLOGINĖS stovyklos Nr.1 VISOJE LIETUVOJE

Jaunuosius LEGO konstruotojus, robotų mylėtojus, kompiuterinių žaidimų aistruolius bei besidominčius programavimu vaikus į vasaros stovyklas kviečia Robotikos akademija. Šiemet pristatomos net septynios skirtingos pagal amžių ir vaikų pomėgius suskirstytos programos. Stovyklos organizuojamos net penkiasdešimtyje skirtingų lokacijų, todėl tikrai rasite Jums patogią lokaciją bei galėsite pasirinkti iš net keletos pamainų. Robotikos akademijos organizuojamose stovyklose ne tik žaidžiama, konstruojama ir programuojama naudojant pažangiausias technologijas (iPad plančetiniai kompiuteriai bei naujausi edukaciniai robotai), bet ir mokoma naudingų gyvenimiškų įgūdžių. Vaikai skatinami mąstyti kūrybiškai, rasti sprendimus iš sudėtingų situacijų, atskirti realybę nuo žaidimo ir mėgautis pačia tikriausias ir įdomiausia pramoga – tai realiu gyvenimu! Daugiau informacijos bei registracija čia

Sportiška ir kupina nuotykių vasaros stovykla DINO parke RADAILIUOSE

Vasaros dienos stovykla Dinozaurų parke – daug juoko, gerų emocijų bei subalansuoto maitinimo, tinkamo ir žolėdžiams ir mėsėdžiams! Dino stovyklautojų čia laukia neužmirštama vasara, nes bus daug:

 • aktyvių užsiėmimų: misija – Dinozaurai, “Ferarių” lenktynės, lobių paieškos, vandens kliūčių ruožas, pašėlusiai smagūs žaidimai;
 • kūrybingų ir magiškų užsiėmimų: amuletų darymas, dinozaurų fosilijų paieškos, fantastiškas piešimas kojomis ir kiti darbeliai;
 • kitų parko pramogų: baseinai, apverstas namas, 5D kinas, karuselės, batutai, lazerių mūšis, Cosmo veidrodžių labirintas, Šikšniukų kalva, vandens mūšiai ir t.t.

Stovyklos DARBO LAIKAS: 07:30 – 17:30. Stovyklų pradžia 2023-06-26, o pasirinkimo netrūksta rinkitės iš 9 stovyklos pamainų. Daugiau informacijos apie stovyklas čia.

Family Lab Academy KLAIPĖDOJE

Family Lab Academy Klaipėda kviečia jaunuosius mokslininkus vasarą praleisti turiningai.

Pusdienio stovyklos metu vaikai atliks įvairius stebėjimus, bandymus, eksperimentus, užsiims įvairia kūrybine, patyrimine bei fizine veikla. Valandos su knyga metu bus prieinama įvairi teminė literatūra, kuria dalinsis Vaikų biblioteka. Stovyklautojai literatūrą nagrinės savarankiškai, grupėmis, taip pat gaudami įvairias užduotis. Pasibaigus stovyklai kiekvienas vaikas gaus ,,Jaunojo mokslininko” diplomą.

STEAM mokyklėlėSTEAM mokyklėlė skirta 4-6 metų vaikams, kurie nori papildomai tobulėti ir atskleisti savo savarankiškumo bei kūrybiškumo gebėjimus.  Tai puiki galimybė 5-6 metų vaikams pasiruošti mokyklai, o 4-5 metų vaikams lavinti intelektą ir įgyti socialinių įgūdžių. STEAM mokyklėlė vyksta savaitgaliais (šeštadieniais).

Išsamesnė informacija el.p. klaipeda@familyacademy.lt, tel.: +37066431082 arba internetu čia.

Vasaros stovyklos 3-6 metų vaikams Kaune

Jau žinote kad Jūsų darželis nedirbs birželio, liepos, rugpjūčio mėnesiais? Galvojate kokiomis ugdomosiomis veiklomis užsiims Jūsų vaikas vasaros metu? Turime Jums sprendimą! Family Lab Academy vasarą kviečia 3-6 metų vaikučius į Jaunųjų mokslininkų stovyklas Kaune! Jūsų laukia įvairūs tyrinėjimai, eksperimentai, patyriminis ugdymas bei labai daug nuotykių! Prisijunkite prie Jaunųjų mokslininkų stovyklos jau dabar!

REGISTRACIJA : http://bit.ly/3RLqGEf

Nibrių žirgynėlio stovyklėlė

Visus vaikus mylinčius gyvūnus Nibrių žirgynėlis kviečia stovyklėles! Ūkyje susipažinsite su žirgais, ponyte, asile, haskiais, avimis ir kitais gyventojais! Tris dienas leisite laiką gamtoje, jodinėsite ir eisite į žygius, o vakarais pasakosite istorijas prie laužo.

Kaina su maitinimu 150 EUR vaikui.

Stovyklėlių datos:
 • Birželio 27-29
 • Liepos 3-5
 • Liepos 17-19
 • Rugpjūčio 7-9

Vaikams turėti palapinę, bei miegmaišį (jei neturite, paskolinsime), gertuvę, patogią aprangą, maudymosi kostiumėlį, rankšluostį. Būtina registracija ir 20 EUR avansas. Grupės dalyvių skaičius iki 10 vaikų.

Zoopark dienos stovyklos

Vaikų atostogų metu kviečiame nenuobodžiauti, o poilsiauti turiningai Zoopark dienos stovykloje VILNIUJE IR KAUNE!

Jaunųjų gamtininkų stovykloje vaikai susipažins su zoologijos sodo gyvūnais, juos stebės, mokysis įdomių faktų, atliks su tuo susijusias užduotis. Visi kartu bandysime įveikti baimes, tapsime gamtininkais ir tyrinėsime gamtos pasaulį. Kursime meninius darbelius, gaminsime žaislus gyvūnams ir sužinosime, ką kasdien veikia gyvūnų prižiūrėtojai! Ši stovykla skirta 7-12 m. vaikams, kurie trokšta pažinti pasaulį, mėgsta įdomią, įtraukiančią veiklą ir, žinoma, myli gamtą.

VILNIUS: Stovyklos kaina registruojant vieną vaiką 220 Eur, registruojant du vaikus – po 200 Eur.  Avansas 50 Eur. Į kainą įskaičiuotas trijų kartų maitinimas per dieną ir visos kanceliarinės išlaidos. 8:00-17:00 val. Verkių g. 27, Vilnius (Ogmios miestas) Kontaktai pasiteiravimui: ekskursija@zoopark.lt arba +370 631 22 223 Registracija

KAUNAS: Stovyklos kaina registruojant vieną vaiką 190 Eur, registruojant du vaikus – po 170 Eur.  Avansas 50 Eur. Į kainą įskaičiuotas trijų kartų maitinimas per dieną ir visos kanceliarinės išlaidos. 8:00-17:00 val. Islandijos pl. 32., PLC. MEGA Kontaktai pasiteiravimui: edukacija@zoopark.lt arba +370 60733170 Registracija

Stovykla ,,Pažink” , kurioje eksperimentai dera su menu bei skatinamas noras pažinti

Geriausiai vaikas žinias, įgūdžius bei naujus faktus įsisavina per žaidimus. Juk įsimintiniausi būna moksliniai eksperimentai, patyriminė veikla, kai vaikui betarpiškai leidžiama paliesti, išbandyti pačiam bei susipažinti. Būtent tokią patirtį siūlo dienos stovyklos „Pažink“ organizatoriai, kurie kviečia 2 – 6 klasių vaikus didžiuosiuose Lietuvos miestuose pasinerti į galvosūkius, spręsti rebusus, įveikti užduotis ir ištrūkti iš pabėgimo kambarių. Stovykloje „Pažink“ vaikai ugdomi visapusiškai: bus atliekamos kūrybinės praktikos, kurių metu vaikai susipažins su skirtingomis kalbomis, kultūromis, gamins tautinius patiekalus, pins apyrankes su tautiniais atributais.

Dalį užsiėmimų veda kitų tautų atstovai, kurie nors ir gyvena Lietuvoje, tačiau aktyviai puoselėja savo bendruomenės papročius. Vaikai turės galimybę improvizuoti bei lavinti savo vaizduotę. Net neabejojame, kad tai padaryti pavyks kiekvienam, nes užsiėmimus ves teatro mokytojai arba aktoriai. KTU studentų bendruomenė pasirūpins eksperimentais, moksliniais fokusais bei kitokiomis įdomybėmis. Stovyklautojai bandys surasti tiksliųjų mokslų bei menų sąsajas, pavyzdžiui, bandys dešimtainę trupmeną paversti natomis ir pasiklausyti, kaip tai skamba. Be viso to, dienos stovykloje lauks naujos pažintys su bendraamžiais, aktyvios veiklos lauke (sportiniai žaidimai, estafetės bei vandens mūšis!). Organizatoriai rūpinasi karštais pietumis bei pavakariais. Priešpiečiais kviečiame pasirūpinti vaikų tėvelių.

Stovyklos datos:

 • Vilnius (Vilniaus Antakalnio progimnazija) ir Kaunas (KTU Vaižganto progimnazija) birželio 26 – 30 dienomis bei liepos 10 – 14 dienomis.
 • Klaipėda (Klaipėdos moksleivių saviraiškos centras) – birželio 26 – 30 dienomis.

Kaina: 189 Eur (lankant vienam šeimos vaikui), 135 Eur (kai lanko daugiau nei vienas vaikas iš tos pačios šeimos ar šeimai, esančiai socialiai jautrioje situacijoje), registruojantis su draugu – 179 Eur., lankant tik vieną dieną  – 40 eurų.

Jaunųjų inžinierių bei programuotojų stovykla

Smalsius, kūrybingus, mėgstančius kurti bei programuoti vaikus į dienos vasaros stovyklas kviečia „Robotikos mokykla“. Vaikai gali rinktis net iš keturių skirtingų stovyklos temų. Stovyklos metu reguliariai bus organizuojamos pertraukėlės nuo ekranų, kad nepailstų akys, taip pat vaikai sportuos ir vieną pasirinktą dieną bus organizuojama išvyka į vieną didžiausių vertikalaus laipiojimo įstaigų – „Vertical“. Maitinimas bus vykdomas šalia esančioje profesionalių šefų maitinimo įstaigoje „Mobis Dikas“, priešpiečiams bus tiekiami vaisiai, bandelės bei vanduo.

Stovyklų temos:

„Minecraft“ programuotojai 

 • 6 – 9 metų bei 10 – 15 metų stovyklautojai mokysis programavimo pagrindų, įvaldyti specialiuosius komandų blokus, leidžiančius manipuliuoti „Minecraft“. Vaikai mokysis programuoti Microbit aplinkoje, projektuos 3D modelius Tinkercard platformoje, konstruos bei programuos LEGO NXT robotus!

„Atkurk istorija“ stovykla

 • skirta 6 – 9 metų bei 10 – 15 metų vaikams ne tik mėgstantiems istoriją, tačiau ir fotografiją, vaikams, kuriems patinka rinkti medžiagą (fotoaparato, drono ar telefono pagalba). Šios stovyklos metu vaikai išsirinks kultūrinio paveldo objektą (arba bet kokį objektą), rinks apie jį vaizdinę medžiagą, o vėliau tą medžiagą skaitmenizuos, sukurs 3D modelius ir perkels į vaizdo žaidimo kūrimo aplinką, kurioje bus kuriamas edukacinis žaidimas! Jei istorija yra ne draugas o priešas, galite nebijoti, atsižvelgsime į norus ir siūlomas temas.

D​ronų valdymo stovykla“

 • kviečia visus 6 – 9 metų bei 10 – 15 metų amžiaus vaikus, besidominčius dronais. Stovyklos metu ne tik išmoksite juos valdyti, sudaryti ORO – foto žemėlapius, bet ir sudalyvausite dronų lenktynėse, atliksite paieškos ir gelbėjimo misijas, steigsite verlą, kuriame bus naudojami dronai. Stovyklautojai sužinos viską apie pilotavimo saugumą, išmoks prižiūrėti dronus, valdymo pultus bei jų baterijas. Bus naudojami akrobatiniai ir DJI dronai.

„Jaunųjų inžinierių hakatonas“

 • tai pagal autentišką programą sukurta stovykla, kurios kursas buvo kurtas kartu su inžinieriais bei edukologais iš Olandijos, Estijos, Rumunijos. Kursas apdovanotas ES švietimo komisijos inovacijų prizu. Šiose penkias dienas trunkančiose inžinerijos dirbtuvėse 6 – 9 metų, 10 – 15 metų, 15 – 20 metų amžiaus vaikai bus mokomi pagal STEAM ir Design Thinking metodikas. Stovyklos metu dalyviai sprendžia iš anksto suplanuotas ir užkoduotas problematikas, dirba „ne savo komforto zonoje“. Stovyklautojai imituos realios inžinerinės įmonės veiklą, mokysis valdyti mikrovaldiklius, susipažins su mechanikos principais.

Stovyklos kaina: 289 eurai. Stovyklų galimas pamainas pamatysite paspaudę ant konkrečios stovyklos nuorodos.

Kūrybinė 10-ties dienų stovykla su unikaliomis programomis

Kūrybinė vaikų ir jaunimo stovykla “Lietuvos atgaja” kviečia vaikus nuo 9 iki 17 metų amžiaus net į 10 dienų stovyklos pamainas! Stovyklautojų laukia unikalios pamainų programos, daug dėmesio saugai, palaikančiai atmosferai, didžiulis entuziastingų vadovų-savanorių ir vadovų-specialistų būrys. „Lietuvos atgaja“ organizuojama jau 31 metus, todėl galite būti tikri, kad vaikai bus patikėti tikiems savo srities žinovams. Šiuo metu dar yra vietų į „Lietuvos atgajos“ pamainas 2 lokacijose: Smarliūnuose (Lazdijų raj.) ir Skautų slėnyje (Ukmergės raj.). Galite rinktis net iš 7 skirtingų programų:

Smarliūnuose galite rinktis:

 • Kitos monetos pusės (birželio 26 – liepos 5 d.) – tai istorinė antropologinė pamaina apie pinigus, jų istoriją ir tai, kas visuomenėje skirtingais laikais buvo ir yra vertinga.
 • Kuriems galams pastatai stogams (liepos 7 – 16 d.) – tai architektūrinė pamaina, kurioje vaikai bus kviečiami patyrinėti žmogaus santykį su namais, pastatais ir miestais.
 • Mes tikrai tikrai tikrai žinome, kur plaukiame (liepos 29 – rugpjūčio 7 d.) – šioje stovyklos pamainoje bus keliami filosofiniai klausimai, keliaujama po salas bei aiškinamasi kiekvienos jos svarba bei sąsaja su pačiais mumis.
 • Iš kalbos išėjo (rugpjūčio 20 – 29 d.) – literatūrinė pamaina, kurios pagrindinis tikslas – išmokti kalbėtis bei (svarbiausia!) susikalbėti. Siekiama, kad išmoktos pamokos nesibaigtų ties „Lietuvos atgajos“ teritorija, o tęstųsi ir grįžus į namus.

Skautų slėnis:

 • Jei pasėsi, tai ir pjausi (liepos 4 – 13 d.) – stovyklautojai bus kviečiami įsijausti į tikrą kaimo gyventoją, kitaip sakant, bandysime žaisti kaimą. Kaimas bus pilnas gamtos ir šokių, dainų bei daržovių auginimo.
 • Alio? Valio! (liepos 15 – 24d.) – stovyklautojai ieškos ryšio. Ryšio su pasauliu, kuris gali būti išreikštas įvairiomis medijomis.
 • O kas finale? (rugpjūčio 6 – 15 d.) – pamaina apie žmogaus prigimties dalį, kuri verčia mus stengtis būti geriausiais (arba ne?)Daugiau apie stovyklos programą, principus, pamainų temas skaitykite „Lietuvos atgajos“ puslapyje.

Informacija ir registracija: https://www.latgaja.lt/atgaja-2023

Apie Atgają: https://latgaja.lt/apie-atgaja/

#stovykla #vasarosstovykla #vaikustovykla #gamta #stovyklosgamtoje #vaikuuzsiemimai #edukacija #vaikustovyklos #paaugliustovyklos #patyriminesstovyklos #stovykloslietuvoje #stovyklos uzsienyje #rekomendacijos #reklama

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas