Stovyklos

Vasaros stovyklos 2024 TOP: idėjos visoje Lietuvoje

Artėjant mokslo metams į pabaigą ir pasibaigus išleistuvių šventėms, mamos intensyviai ruošiasi savo vaikus išleisti į stovyklas ir būrelius. O kokios 2024 vasaros stovyklos yra labiausiai mėgiamos aktyvių, keliaujančių šeimų?  Pastebėjome tokias šių metų tendencijas ir jas atitinkančias populiariausias ir naujai atrastas stovyklas. Sudarėme TOP populiariausių stovyklų 2024 sąrašą.

 

Vasaros stovyklos dažnai verčia tėvus (tiksliau dažniausiai mamas) gerokai paprakaituoti. Tenka peržvelgti nemažą pasiūlą, pasidomėti stovyklų turiniu ir kokybe, įvertinti jų tinkamumą savo vaikui ir jūsų lūkesčius stovykloms. Kad palengvinti šį etapą, sudarėme pagal „Keliaujančios mamos” tinkle matomas šeimų diskusijas TOP populiariausių stovyklų tematikų ir jas atitinkančių stovyklų idėjų visoje Lietuvoje. Tikimės taip lengviau rasite stovyklą savo vaikams. O kol vaikai stovyklaus – prisijunk į „Keliaujančios mamos” Klubą! Daugiau informacijos kas tai – rasi čia.

1. Kalbų stovyklos:

Keliaujančios mamos” svarbiausiu įgūdžiu, kurio reikia ne tik nepamiršti vasarą, bet ir jį lavinti mano esant užsienio kalbas. Jau ne pirmi metai mūsų TOP dėl to patenka užsienio  kalbų stovyklosŠiais metais atrinkome net kelių tipų kalbų stovyklas, o kai kurios net derinamos su itin sparčiai į mūsų gyvenimus ateinančio dirbtinio intelekto įrankių supažindinimu.

Ne pirmi metai į mūsų sudaromą TOP patenka KALBA.LT stovyklos, vykstančios net keliuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose, o šiemet jose atsiranda ir naujovė. KALBA.LT pristato atsinaujinusią Druskininkų stovyklos programą – šįkart stovykla orientuota ne tik į praktinę anglų kalbą, bet ir į dirbtinio intelekto įrankių pritaikymą ir lyderystės įgūdžių ugdymą.

Pirmoje dienos pusėje vaikai pasijungs į įvairias projektines kūrybines veiklas: praktiškai pritaikys anglų kalbą ir įvairius dirbtinio intelekto įrankius, antroje dienos pusėje jų lauks įvairios smagios išvykos gamtoje, edukacinės veiklos, sportinės rungtys, maudynės, žygiai ir kt. Visa tai užtikrins ilgamečiai, charizmatiški KALBA stovyklos vadovai, kurie pasirūpins vaikų priežiūra 24/7. Stovykla su nakvyne vyks Druskininkuose, Eglės Sanatorijoje, dviviečiuose kambariuose, vaikai gaus kokybišką maitinimą 4 kartus per parą. Stovykla skirta 8-17 metų vaikams ir paaugliams. Daugiau informacijos čia.

KALBA.LT pristato ir anglų kalbos bei technologijų DIENOS stovyklą net trijuose Lietuvos miestuose – Kaune, Vilniuje ir Šiauliuose. Stovyklos metu vaikai užsiims įvairiomis kūrybinėmis veiklomis, naudojant dirbtinio intelekto įrankius, ugdys lyderio savybes ir tobulins anglų kalbą. Stovykla skirta 7-12 metų vaikams. Vaikai aktyviai ir kūrybiškai leis laiką naudodami įvairius dirbtinio intelekto įrankius. Visos užduotys ir veiklos vyks anglų kalba, todėl vaikai tobulins šnekamąją anglų kalbą. Stovyklos metu suteikiama charizmatiškų vadovų priežiūra, maitinimas 2-3 kartus dienoje, visos reikalingos priemonės.

Daugiau apie kalba.lt sužinosite čia – jų Facebook bei Instagram paskyrose.

 

Taip pat labai populiari išlieka ON-LINE kalbų stovykla FUN TO LEARN, kurioje vaikai net nepastebėdami interaktyviai ir smagiai žaidimo forma mokosi anglų ir ispanų kalbos net vasarą, nes efektyviausias būdas išmokti užsienio kalbą – nuoseklios pastangos. O kaip tas pastangas išlaikyti? Įtraukiančios ir smagios pamokos su padūkusiu mokytoju! Beje, tai veikia ir vaikams, ir suaugusiems. Daugiau apie „Fun to learn” pamokas skaitykite čia.

Išskirtinė ir VIENINTELĖ galimybė šią vasarą leistis į nepakartojamą nuotykį prie jūros“LAB’as: Patirčių laboratorija” kviečia į tarptautinę vaikų vasaros stovyklą, kurioje neišdildomi įspūdžiai, turininga programa ir pašėlusios linksmybės pajūryje jau tapo unikaliu tarptautiniu fenomenu.

Stovyklos vadovai – tikrų tikriausios superžvaigždės! Iš įvairių valstybių atvykstantys patyrę stovyklavimo čempionai ir ekspertai. Todėl šiemet ir toliau kvies miklinti liežuvį, gerinant anglų kalbos įgūdžius bei geriau pažįstant supančią kultūrinę įvairovę. Kasdien vaikai “kočios” raumenį ir stiprins dvasią mankštų, žygių, meditacijos, kovos menų praktikumų metu. Aktyviai tyrinės vieną gražiausių Lietuvos kurortų, aplankydami jo kultūrinio paveldo objektus, edukacijas muziejuose, pramogų erdves. Kūrybinį polėkį išlaisvins pažindami gintaro paslaptis, mokydamiesi cianotipijos meno. Stovyklai baigiantis vaikai “pasileis plaukus”, šėldami Palangos vasaros batutų parke. Stovykla įsikurs vos 300 m nuo šilto, smėlėto ir žavingo paplūdimio, tad pėdas Baltija kutens kasdien. Ne po vieną kartą!

Apie stovyklą daugiau skaitykite Facebook ir Instagram paskyrose. Interneto svetainės nuoroda: https://stovyklabas.lt/

 

2. Vasaros stovyklos drauge su gyvūnais:

Pagal populiariausius vaikų pomėgius tarp aktyvių šeimų tvirtai pozicijas užima gyvūnai, tad ir tokio tipo stovyklos mėgaujasi populiarumu, todėl verta užsakyti jas gerokai iš anksto.

Vaikų atostogų metu kviečia nenuobodžiauti, o poilsiauti turiningai Zoopark Vilnius dienos stovykloje! Kviečiami 7-12 m. vaikai, kurie svajoja išbandyti jaunojo zoologo profesiją! Programa 8:00-17:00 val.

– Vaikai mokysis apie gyvūnus, atliekant kūrybinius, edukacinius darbelius – Maitins gyvūnus – Atliks išskirtinius darbus kartu su zoologijos sodo gyvūnų prižiūrėtojais – Eis į žygį ir tyrinės mus supančią gamtą – Pasiners į pasakų pasaulį „Fėjų slėnis“Atliks mokslinius eksperimentus „Megintuvėlis“ – Pajudės kartu su „Krokodiliukas“ – Pasiners į meno pasaulį kartu su „Dali akademija“ – Pasitikrins savo jėgas „Badmintono centre“

Pamainos: Birželio 10-14 d. Birželio 17-21 d. Liepos 1-5 d. Liepos 8-12 d. Liepos 15-19 d. Liepos 22-26 d. Rugpjūčio 5-9 d. Rugpjūčio 19-23 d.

Stovyklos kaina: registruojant vieną vaiką 250 Eur, registruojant du vaikus – po 220 Eur. Avansas 50 Eur. Į kainą įskaičiuoti priešpiečiai ir pietūs kavinėje „Nykštukas“ bei vaisiai pavakariams. Kontaktai pasiteiravimui: ekskursija@zoopark.lt arba +370 631 22 223.

Registracija: spausti ČIA.  Su užsiregistravusiais bus susisiekta. Vietų kiekis ribotas. Adresas: Verkių g. 27, Vilnius (Ogmios miestas)

Vaikų atostogų metu kviečia nenuobodžiauti, o poilsiauti turiningai Zoopark Kaunas dienos stovykloje! Stovykla skirta 7-12 metų vaikams, kurie be galo myli gyvūnus ir nori savo vasarą praleisti jų draugijoje. Stovyklos metu vaikai laiką leis gyvūnų apsuptyje, sužinos daug įdomios informacijos, įsijaus į gyvūnų prižiūrėtojų vaidmenį, kurs stiprią, patikimą ir draugišką komandą. Kartu visų laukia begalė iššūkių ir naujų potyrių. Vaikai perlips savo baimes ir paliks jas praeityje. Stovyklos metu vaikai gyvūnus ne tik prižiūrės, jais rūpinsis, bet ir maitins bei leis laiką visai šalia jų.

Stovyklos kaina: registruojant vieną vaiką 220 Eur, registruojant du vaikus – po 200 Eur. Į kainą įskaičiuotas maitinimas ir visos kanceliarinės išlaidos.

Pamainos: Birželio 17 – 21 d. Liepos 22 – 26 d. Rugpjūčio 19 – 23 d. Daugiau informacijos ir registracija: +370 607 33170

 

Dar viena itin populiarėjanti stovyklų ir laisvalaikio kryptis – žirgynai. Džiaugiamės radę ir jojimo klubą, kuris gali pasigirti išskirtinėmis galimybėmis rengti įvairaus spektro stovyklas su žirgais, kurios patenkins visus tėvelių ir vaikų lūkesčius – nuo išgyvenimo stovyklos iki mokymosi joti, nuo konkūro iki edukacijų, kurios padės vaikams ugdytis svarbiausias kompetencijas ir visa tai – UŽ PRIEINAMĄ KAINĄ!

Siūlomos NEPAMIRŠTAMIAUSIOS 5 dienų vasaros stovyklos:

  1. Edukacinė – poilsinė stovykla „Vėjas Karčiuose!” Kas savaitę nuo 06.24 (pirmos pamainos pradžia) iki 08.12 (paskutinės pamainos pradžia). Kaina 250 EUR su nakvyne, 200 EUR be nakvynės.
  2. Išgyvenimo stovykla „Karo žirgas” – 08.05-08.09, 350 EUR (su nakvyne).
  3. Jojimo stovykla pradžiamoksliams „Labai noriu joti, bet dar tinkamai nemoku” – 06.24-06.28; 07.01-07.05; 08.05-08.09; 08.12-08.16. Kaina 350 EUR (su nakvyne), 300 EUR be nakvynės.
  4. Konkūro stovykla pažengusiems (turintiems šokimo per kliūtis patirtį) „Žirgo šuolis” -07.01-07.05; 07.15-07.19 Kaina 400 EUR (su nakvyne).

Visą reikiamą informaciją, susijusią su dalyvavimu Jūsų pasirinktose stovyklose rasite Facebook’e. Plačiau apie Mickūnų jojimo klubą: www.kemkzirgai.lt

3. Pramogų ir edukacijų stovyklos:

Po mokslo metų taip pat labai svarbu leisti vaikams atsipalaiduoti ir pasimėgauti vaikyste. Tačiau labiausiai vertinamos stovyklos yra tos, kurios sugeba ne tik užtikrinti smagų laiką vaikams, bet ir įtraukti į įvairias edukacijas bei naudingų įgūdžių lavinimą. Tuomet laiminga visa šeima.

Kviečiame 6-11 m. vaikus pasinerti į nepamirštamų įspūdžių kupiną kelionę stovyklaujant Žalgirio nuotykių saloje! Mažieji keliauninkai čia tikrai nenuobodžiaus: dalyvaus plaukimo treniruotėse, išbandys įvairias sporto šakas, susipažins su skirtingomis profesijomis bei įgis naudingų žinių įdomiose edukacijose. Stovyklautojai susitiks su pačiu salos valdovu – Žalgiriniu, leisis į žygį ieškant jo lobio, dalyvaus smagiose komandinėse veiklose ir kt.  Suteikite vaikui nepakartojamą vasaros patirtį – užregistruokite jį į linksmiausią vasaros stovyklą Kaune jau dabar!

Platesnė informacija: Stovykla vyks: 07.01–08.02 d. Kaune, Nemuno saloje. Pamainos trukmė: 5 d. d. Į kainą įskaičiuotas maitinimas. Vietų skaičius ribotas. Registracija: spausti ČIA.

 

Kaune (PLC „Mega“) įsikūręs miestas smalsiems vaikams „CurioCity“ siūlo net 5 skirtingas DIENINIŲ stovyklų programas! Jose: ugniagesių pratybos, išmanioji mankšta, laboratoriniai bandymai, kulinariniai eksperimentai, improvizacijos, dirbtuvės, pažintis su pasauliu, šių laikų herojais, stovykloje uždirbtų pinigų realizavimas aukcione ir atradimo džiaugsmas!

Taip pat! Praeitais metais „CurioCity“ savo populiarias stovyklas perkėlė į gamtą ir sėkmingai startavo su šūkiu CurioCity goes wild“!  Stovykla SU NAKVYNE ir šiemet vyks poilsio ir pramogų komplekse „Harmony Park“. Tik viena pamaina per vasarą: liepos 21-26 d. Stovyklautojų laukia daug atradimų ir iššūkių gamtoje, žygiai, treniruotės, aktyvios ir edukacinės veiklos. Vaikai ne tik pasiners į gamtos pramogas, bet ir labiau ją pažins, išmoks įsiklausyti, joje orientuotis, išgyventi, išsaugoti.

Daugiau informacijos apie stovyklas – spauskite ČIA. Registracija el. paštu: stovyklos@curiocity.lt arba tel. nr. +370 664 90951. Sekite „CurioCity” naujienas ir akcijas jų Facebook ir Instagram.

 

„Vasaros stovyklos Dino parke“ nepalieka abejingų: čia yra daug juoko, pašėlusių pramogų ir žaidimų, išbandymų, kūrybiškų užsiėmimų, edukacijų. Kiekvieną dieną vaikus lepina subalansuotu ir sveiku maistu, kuris patenkina net ir vegetarišką skonį. Vasaros stovykla Dino parke yra praturtinta skirtingomis pramogomis, kurios neleidžia nuobodžiauti. Čia vaikai važinėja turbo mašinėlėmis ir traukinukais, šėlsta karuselėse, šokinėja ant batutų, maudosi baseine, karstosi medžiuose, dalyvauja vandens mūšiuose ir putų šou. Stovyklautojai taip pat pasineria į galvosūkių apipintus išbandymus „Cosmo veidrodžių labirinte“ bei atsipalaiduoja „5D kino teatre“ žiūrėdami nuotykių filmus ir valgydami spragėsius. Nuotykių čia tikrai netrūks!

Ir dar oho kokia žinia!!! Visi stovyklautojai DOVANŲ gaus vardinį sezono abonementą! Tad po stovyklos galės Dino parką lankyti iki pat rudens nors ir kiekvieną dieną! Stovyklai registruotis galite čia. Daugiau informacijos rasite interneto svetainėje bei Facebook paskyroje.

4. Gamtos ir patyriminės stovyklos:

Stovykla, skirta vaikams, kurie nori patirti nepamirštamus įspūdžius eksperimentuodami, bendradarbiaudami, susidraugaudami ir patirdami įvairius nuotykius bei iššūkius. Stovyklos metu turės galimybę lavinti sensorinius pojūčius, ugdyti pažintinius, socialinius, kūrybinius įgūdžius, dalyvauti žaidybinėje veikloje, atitinkančioje kiekvieno vaiko gebėjimus. Susipažins ne tik su augalais, krūmais, medžiais, bet turės galimybę kurti STEAM pagalba. Vaikų laukia net 60 arų miško erdvė „Kūlverstukų parkas“, kurioje galės čiuožinėti, suptis, landžioti tuneliu, leistis „zip line“, karstytis karstynėmis, laipioti voratinkliu, kepti dešreles, zefyrus, bulves ant laužo.

Vaikų lauks: Čiobrelių rojaus alpakos – SKY PARKAS – 3D RAŠIKLIŲ MAGIJA – Kūrybinės dirtuvės – Kretingos „Atžalyno“ teatras – Grožio studija – Laikinos tatuiruotės, veidukų piešimas – Pripučiamas batutas – Talentų rinkimai – Vandens „karo“ šaudynės – Vaikai keps zefyrus ant laužo, virs šiupinį – Karaokė, diskoteta ir kitos linksmybės bei pramogos su edukacinėmis veiklomis.

Registracijos forma: spausti ČIA.

Daugiau apie Kūlverstukų šalį skaitykite čia ir Facebook. Taip pat galima kreiptis tiesiogiai Facebook ar Instagram į Asta Pilipuitienė.

Tai nepamirštamų patirčių dienos stovyklos 6-9 metų vaikams, kuriose vaikai atras, kurs ir realizuos savo idėjas. Jaunų stovyklautojų laukia išvyka į iliuzijų muziejų, pažintiniai žygiai gamtoje, moksliniai atradimai, lobių paieškos ir diskoteka! Tai stovyklos, kuriose vaikai leisis į kūrybos kelionę, mokysis įveikti iššūkius ir dirbti komandoje, patirs bendrystės džiaugsmą. Kiekviena diena stovykloje kupina juoko, nuotykių ir nepamirštamų akimirkų. Stovyklas organizuoja ir veda pradinių klasių mokytojos, kurios yra sukaupusios 10 metų darbo patirtį su vaikais mokykloje, organizuojant stovyklas ir šventes.

Registracija: spausti ČIA. Leiskitės į šią nepamirštamą kelionę! Stovykla vyks Vilniuje, Ozo g. 37, gamtos apsuptyje. Daugiau informacijos Facebook.

Gamta, aktyvios ir kūrybinės veiklos yra BASAKOJO stovyklos šerdis. Čia daug juoko, gerų emocijų, kūrybiškų veiklų, pašėlusių pramogų ir gamtos apsuptis. Lazertrono žaidimai, vandens pramogos, talentų vakarai, naktiniai žygiai, vandens mūšiai, putų šou – tai tik maža dalis įspūdingos programos. Stovyklautojai tampa būrio dalimi, dalyvauja įvairiapusiškuose užsiėmimuose, kurie skatina komandinį darbą, tarpusavio supratimą, ugdo lyderystę, skatina kūrybiškumą ir drąsą. Ugdomas vaikų savarankiškumas, mokoma pasitikėti savimi ir atrasti savo asmenybės stiprybes. Čia kuriamos nepakartojamos vasaros atostogos ir draugystės, kurios išlieka visam gyvenimui!!

Misija – ugdyti žemiškas, unikalias, stiprias asmenybes ir kurti pačias geriausias vaikų emocijas. Išmokti! Sužinoti! Patirti! Stovyklos vadovai – profesionalūs, rūpestingi, linksmi ir be galo mylintys vaikus.

BASAKOJIS stovykla organizuoja DIENINES IR SU NAKVYNĖMIS stovyklas 6-16 m. vaikams Panevėžio ir Šiaulių raj. Daugiau informacijos rasite interneto svetainėje čia bei BASAKOJIS Facebook ir Instagram paskyrose.

Jau tradicija tampa, kad pasibaigus mokslo metams į sodybą “Šventosios upės slėnis” atostogų suvažiuoja vasaros nuotykių išsiilgę vaikai – prasideda aktyvi ir nuotykių pilna vaikų vasaros stovykla „Slėnio žygeivis” 2024 m. Stovykla vyks birželio 24-28 ir rugpjūčio 19-24 dienomis.

Stovyklos dorybės: sveikatingumas, žingeidumas, paslaugumas, atsakingumas ir savarankiškumas. Išskirtinis dėmesys kiekvienam dalyviui. Rytinė mankšta, komandiniai žaidimai, nestandartiniai anglų k. užsiėmimai, žygiai dviračiu, baidarėmis ir pėsčiomis, tyras oras ir amžių patikrintos vertybės laukia smalsių, aktyvių ir naujų įspūdžių išsiilgusių poilsiautojų. Veiklos tiek daug, kad net nepastebi, kaip savaitė prabėgo be interneto.

Apgyvendinimas sodyboje „Šventosios upės slėnis”, 4-5 vietų kambariuose (taip pat yra pigesnė alternatyva – nakvynė palapinėse). Maitinimas 4 kartus per dieną. Programa orientuota į aktyvius, pramogas gamtoje mėgstančius ir žingeidžius 9-15 m. vaikus. Anglų kalba gamtoje. Draudimas visos stovyklos metu.

REGISTRACIJOS FORMA į stovyklą „Slėnio žygeivis” (iki birželio 17 d.). Daugiau informacijos apie stovyklos pamainas rasite čia – BIRŽELIS ir čia – RUGPJŪTIS.

O jei vaikai jau suaugę, ar stovyklos jau išrinktos, kviečiamos MAMOS į teigiamų pokyčių stovyklą „Amazonės“. Moterų stovykla vyks naujoje komfortiškoje sodyboje, įsikūrusioje Jononių km., Debeikių sen. Anykščių raj.

Daugiau informacijos apie moterų stovyklą rasite ČIA.

Apie „Baidarių slėnį” galite sužinoti Facebook ir Instagram.

 

Kviečiame jaunuolius nuo 8 iki 15 metų patirti nuotykių ir pamatyti tikro indėniško, gamtos gyvenimo spalvas vasaros stovykloje.
Svarbiausi indėnų gyvenimo principai yra laisvė, drąsa, pagarba, pasitikėjimas, savarankiškumas ir meilė viskam, kas mus supa.

Vinetu kaime organizuojamos vasaros stovyklos vaikams ir paaugliams, kad jie pajustų ir geriau suprastų, kaip šie principai veikia mūsų gyvenime.

Atsiriboję nuo civilizacijos patogumų, mobiliųjų telefonų ir kompiuterių, nuostabiame gamtos prieglobstyje stovyklų dalyviai atranda spalvingą indėniško gyvenimo buitį, kūrybos džiaugsmą, patiria smagius nuotykius bei išbandymus, geriau pažįsta ir supranta save ir kitus.

Kiekviena išaušusi diena Vinetu kaime – laukiama ir nepakartojama, kupina naujų įspūdžių ir netikėtų patirčių.

I grupė „Jaunieji vilkai”: Birželio 30 d. – Liepos 5 d. (nuo 9 iki 12 m.)
II grupė „Indėnų vasara”: Liepos 21 – 26 d. ( nuo 10 iki 15 m.)

Dieninės stovyklos grupė „Jaunieji vilkai”: Rugpjūčio 5 – 9 d. ( nuo 8 iki 12 m.)

DAUGIAU INFORMACIJOS IR REGISTRACIJA: https://vinetukaimas.lt/paslaugos/vaikams/stovyklos/

Taip pat galite susisiekti telefonais.: +37060250008 (Jurgita), +37060204009 (Mindaugas) arba el. paštu: info@vinetukaimas.lt

W komanda – patirtinė stovykla 1-5 kl. mokiniams. Čia mokomės komandiškumo, draugystės, laviname bendravimo įgūdžius – ieškome savo stiprybių, mokomės, kaip gyventi ir sutarti grupėje, šeimoje, bendruomenėje, komandoje, taip pat mokomės pasiūlyti ir priimti pagalbą, pasirūpinti kitais ir savimi, pažinti savo ir kitų emocijas.

Ko tikėtis?

Puikios draugijos, linksmų mankštų ir žaidimų, skaidraus ežero, skambių dainų, skardaus juoko, nutrūktgalviškų žygių, rimtų pokalbių, naujų žinių, skanaus maisto triskart per dieną ir ko nors gardaus vakarinės refleksijos metu, šimtaprocentinio užimtumo nuo atsikėlimo iki palaimingo nugrimzdimo į sapną, daug judesio lauke ir nuostabaus vadovų kolektyvo.

STOVYKLA VYKS – I Pamaina 2024 BIRŽELIO 23 – 28 D. II Pamaina 2024 LIEPOS 28 D. – RUGPJŪČIO 2 D.

 

Stovykla ,,Motyvatorius’’– tai kūrybinės laimingų naujų mokslo metų dirbtuvės! Čia kviečiame prisijungti visus norinčius įsikvėpti motyvacijos naujam mokslų sezonui bei su trenksmu ir naujomis draugystėmis palydėti vasarą!

Stovykloje analizuosime:
– kaip ugdyti ir stiprinti psichologinį atsparumą?
– ar įmanoma motyvuoti save?
– kokie įrankiai padeda tvarkytis su nerimu prieš svarbius įvykius;
– kaip iš mokyklinės kasdienybės pasiimti daugiau;
– kaip kurti tvirtus, pagarbius santykius su šeima ir aplinkiniais;
– kodėl svarbus palaikymas;
– ar svarbu tinkamai pasirinkti draugus?
– kaip ugdyti drąsą ir pasitikėjimą savimi kalbant žmonių grupei;
– kaip pasitelkti kūrybiškumą siekiant lengvumo ir atsipalaidavimo kasdienybėje…
– Ir daugybę kitų aktualių ir svarbių dalyviams temų.

STOVYKLA VYKS: 2024 RUGPJŪČIO 25-30 D.

Daugiau apie Whatansu ir organizuojamas stovyklas rasite Facebook ir Instagram paskyrose.

5. Meninės vasaros stovyklos:

Unikali Amatų rezidencija „Savos Erdvės“ kviečia jūsų mokyklinio amžiaus vaikus į nepamirštamą 5 dienų KŪRYBINĘ STOVYKLĄ Ramygaloje, Panevėžio rajone!

Šioje stovykloje vaikai ne tik giliau pažins įvairias kūrybines veiklas, nuo piešimo iki keramikos, bet ir sužinos apie lietuvių tautinį paveldą. Visa tai vyks ramioje ir autentiškoje sodybos aplinkoje, kuri suteiks galimybę atsipalaiduoti ir įsijausti į kūrybos procesą.
Unikalus mokymosi procesas su profesionalais! Stovyklautojus globos ir mokys ilgametę pedagoginę bei kūrybinę patirtį turinčios vadovės Laima Kiškienė ir Asta Žemkauskienė, kurios užtikrins, kad kiekvienas vaikas jaustųsi įkvėptas ir palaikomas.
Įtraukianti ir įvairiapusė programa! Laisvu laiku tarp edukacijų vaikams bus organizuojamos grupinės veiklos: žaidimai, muzikavimai, pokalbiai, skaitymai ir kiti patyrimai, skatinantys bendravimą ir kūrybingumą. Energijos suteiks su meile ruoštas naminis maistas, kuris dar labiau sustiprins namų jaukumo jausmą.
Pamainų datos: • Birželio 17-21 d. • Birželio 25-29 d. • Liepos 1-5 d. • Liepos 8-12 d. • Rugpjūčio 5-9 d.

Nepraleiskite progos suteikti savo vaikui nepamirštamų vasaros įspūdžių ir kūrybinės laisvės akimirkų! Registruokitės jau dabar ir užtikrinkite vietą!

Apie stovyklą skaitykite čia. Daugiau informacijos rasite interneto svetainėje www.savoserdves.lt, Facebook ir Instagram paskyrose arba telefonu +37060052957.

 

Tradicinių amatų centras „Meniškas kaimas” organizuoja linksmas ir kūrybiškas stovyklas, kuriose vaikai turės galimybę dalyvauti gausybėje edukacijų ir užsiėmimų. Edukacijos ir užsiėmimai stovykloje: molio lipdymo užsiėmimai, peizažo tapyba ant drobės akriliniais dažais – nuo eskizo iki paveikslo, žibintų gamyba ir žygis miške su žibintais, sportinio maišelio dekoravimas tekstiliniais markeriais, picų kepimo edukacija – vakarienė, edukacinė programa „Odininko dirbtuvė“, velto raktų pakabuko kūrybinės dirbtuvės, stovyklos puodelio dekoravimas- nuo eskizo iki unikalaus porcelianinio puodelio.

Kitos veiklos ir užsiėmimai stovykloje: aktyvūs komandiniai žaidimai lauke, pievos futbolo turnyras, talentų vakaras, diskoteka, kino vakaras, „Miško teatro“ pasirodymai, maudynės pirtyje ir tvenkinyje, muilo burbulų „Putų šou“, pasiplaukiojimas po Bebrusų ežerą pramoginiu laivu „Švyturys“. Registracija į vasaros stovyklą jau vyksta – paskubėkite, nes planuojama tik viena pamaina! Registracija: spausti ČIA.

Stovykla vyks: Meniškame kaime, Molėtų rajone. Stovykla skirta: 8-14 metų vaikams. Stovyklų tipas: dienos ir su nakvyne. Daugiau informacijos apie stovyklą galite rasti internetiniame MENIŠKO KAIMO puslapyje Facebook’o paskyroje.

Dieninė vasaros stovykla „Jaunieji kūrėjai“ kviečia 5-13 metų vaikus susipažinti su skirtingomis meno sritimis ir leis išbandyti įvairius kūrybos būdus. Penkiose stovyklos dienose telpa teatras, muzika, dailė, kinas, šokis ir cirkas. Kasdien vis naujos užduotys leis kiekvienam stovyklautojui ne tik išbandyti skirtingas kūrybos sritis, bet ir atrasti sau artimiausią. Stovyklą penktadienio vakare vainikuoja baigiamasis pasirodymas, kuriame vaikai artimiesiems pristato savaitės metu pasiektus rezultatus ir patobulintus įgūdžius.

STOVYKLOS PAMAINŲ TVARKARAŠTIS: 1 PAMAINA Liepos 1-5 d. (5-8 m. vaikų grupė); 2 PAMAINA Liepos 8-12 d. (9-13 m. vaikų grupė); 3 PAMAINA Liepos 15-19 d. (5-8 m. vaikų grupė); 4 PAMAINA Liepos 22-26 d. (9-13 m. vaikų grupė); 5 PAMAINA Liepos 29 d. – rugpjūčio 2 d. (5-8 m. vaikų grupė); 6 PAMAINA Rugpjūčio 5-9 d. (9-13 m. vaikų grupė)

Kaina: 279 Eur

Kino profesionalų dienos stovykloje „Procesas“ 6-9 klasių moksleiviams užsiėmimus ves kino industrijoje dirbantys kūrėjai, kurie moksleivius supažindins su kino režisieriaus, dramaturgo, aktoriaus, operatoriaus ir garso režisieriaus profesijomis. Stovykloje aiškinsimės kas vyksta po to, kai kino aikštelėje išgirstame žodį „veiksmas“, mokysimės mąstyti kino kalba, susipažinsime su kino virtuve iš arčiau.

STOVYKLŲ DATOS: Liepos 1-6 d. ir liepos 8-13 d. Amžius: 6-9 klasių moksleiviams. Kur: Kultūros fabrikas, Klaipėda.

Kaina: 299 Eur

Daugiau apie Klaipėdos jaunimo teatrą ir rengiamas stovyklas galite susipažinti Facebook ir Instagram paskyrose.

6. Sporto stovyklos:

Čia kuriamos nepakartojamos vasaros atostogos! Kiekviena diena – tai naujas atradimas! Vasaros dienos stovykla JUDĖK-PAŽINK-ATRASK 2024 skirta 6-11 metų ir 4-5 metų amžiaus vaikams, kurie mėgsta judėti, tyrinėti ir kurti. Čia kiekvienas dalyvis atranda ne tik naujas žinias ir įgūdžius, bet ir galimybę išmėginti įvairias sporto šakas, kūrybines bei mokomąsias veiklas.

Stovykloje vaikų laukia: Sportiniai žaidimai: futbolas, krepšinis, badmintonas, mini golfas, vaikų joga, interaktyvios “RoxPro” lemputės ir kt. Edukacijos: STEAM veiklos,  pažintinės praktinės edukacijos „Vabzdžių karalystė”, „Grokim, šokim!”, „Knygos kelias”, „Pažintis su Afrikinėmis sraigėmis“, „Miesto herbas”, „Saugus vaikas ir pirmoji pagalba“. Pramogos: vandens mūšiai, muilo burbulų šou, vaisių kokteilio gamyba ir daug kitų smagių veiklų.

Vieta: Lietuvių g. 1 (Kaunas). Stovyklos darbo laikas 07:40-17:20 val. Stovyklų pradžia 2024-06-10, o pasirinkimo netrūksta, rinkitės iš 12 stovyklos pamainų. Maitinimas įskaičiuotas, pietūs ir pavakariai.

Išsamesnė informacija ir registracija: KAUNE (spausti čia) , telefonu +37067340776 arba info@startukas.lt Pirmiems užsiregistravusiems taikomos nuolaidos!

 

Čia kuriamos nepakartojamos vasaros atostogos! Kiekviena diena – tai naujas atradimas! Startuko vasaros dienos stovykla JUDĖK-PAŽINK-ATRASK 2024 skirta 6-11 metų ir 4-5 metų amžiaus vaikams, kurie mėgsta judėti, tyrinėti ir kurti. Čia kiekvienas dalyvis atranda ne tik naujas žinias ir įgūdžius, bet ir galimybę išmėginti įvairias sporto šakas, kūrybines bei mokomąsias veiklas.

Stovykloje vaikų laukia: Sportiniai žaidimai: futbolas, krepšinis, badmintonas, mini golfas, vaikų joga, interaktyvios “RoxPro” lemputės ir kt. Edukacijos: STEAM veiklos, pažintiniai eksperimentai, pažintinės praktinės edukacijos „Kombučos gamyba”, „Gintaro kelias”, “Viduramžių pramogos ir žaidimai”, “Menas ir emocijos”, „Etnopotyriai ir lietuvių liaudies sportiniai žaidimai”, Protmūšis sveikos mitybos ir sporto temomis, “Saugus elgesys gatvėje ir visuomenėje”. Pramogos: vandens mūšiai, muilo burbulų šou, vaisių kokteilio gamyba ir daug kitų smagių veiklų.

 Vieta: Liepų g. 54, (Klaipėda).  Stovyklos darbo laikas 07:40-17:20 val. Stovyklų pradžia 2024-06-10, o pasirinkimo netrūksta, rinkitės iš 12 stovyklos pamainų. Maitinimas įskaičiuotas. Išsamensnė informacija ir registracija: KLAIPĖDOJE (spausti čia), telefonu +37067340776 arba info@startukas.lt Pirmiems užsiregistravusiems taikomos nuolaidos!

 

Kviečiame 7–17 m. vaikus ir paauglius, norinčius aktyviai leisti laiką, ieškančių šaunios kompanijos bei įdomių, asmenybę ugdančių veiklų. Tai nuotykių ir iššūkių pilnos dienos! Patirtis nėra būtina! Stovyklų metu vyksta ne tik vandenlenčių treniruotės, bet ir kitos pramogos kaip vandens batutai, stalo ir lauko žaidimai, šokiai. Stovykloms vadovauja ilgametę darbo patirtį su vaikais turintys vadovai, kurie užtikrins ne tik aukščiausio lygio treniruotes, bet ir vaikų saugumą visos stovyklos metu, padės vaikams jaustis drąsiai ir laisvai, skatins tarpusavio toleranciją bei draugystęLeiskite savo vaikučiams pasinerti į nepakartojamus vandens nuotykius! Daugiau informacijos rasite „G Force“ Facebook ir Instagram paskyrose.

 

Kai ateina atostogos norisi lipti sienomis? Vasara bus tinkamiausias laikas išsikrauti, atrasti judesį iš naujo ir pakeisti kompiuterinius žaidimus judria ir aktyvia veikla. Vaikų vasaros stovykla, tai puikus būdas atrasti naują veiklą, peržengti savo ribas ir tuo pačiu labai gerai praleisti laiką. Mūsų instruktoriai yra pasiruošę pasirūpinti, jog jūsų vaikų atostogos būtų įsimintinos, aktyvios ir ugdančios. Atrask, išmok ir įvaldyk laipiojimo džiaugsmą su šauniausia laipiotojų komanda Lietuvoje! Montis magia vasaros stovyklos vaikams Vilniuje prasidės nuo birželio mėnesio, registruokitės iš kart! Kviečiame vaikus nuo 7 metų amžiaus į 5 dienų stovyklą Vilniaus naujamiestyje.

KĄ VEIKSIME STOVYKLOS METU? Susipažinsime su laipiojimo sportu – Žaisime smagius žaidimus – Padedami instruktorių kopsime į 8 metrų aukščio sieną – Narpliosime nepaprastą mazgų pasaulį – Mokysimės alpinizmo paslapčių – Tobulinsime orientavimosi įgūdžius – Išnaudodami įgytus lipimo įgūdžius, ieškosime paslėptų lobių. Plačiau apie stovyklą skaitykite čia. Montis Magia pasekite jų Facebook ir Instagram paskyrose.

7. Vasaros stovyklos pagal pomėgius:

Be abejo, žvalgydamiesi po begalę siūlomų stovyklų, galime tik pasidžiaugti, kad vaikams ir tėvams tikrai galima rasti  pačių įvairiausių patirčių siūlančių stovyklų. Bet vaikystė tam ir duota, kad atskleisti vaikų talentus ir pomėgius bei leisti jiems augti. Tad rinkitės ko tik vaikų širdis geidžia – nuo šokių iki kulinarijos, nuo kalbų iki technologijų, nuo grožio ir saviraiškos iki sportinių pasiekimų.

Mažųjų Damų Mokyklėlė – dienos stovykla, skirta 4-11 metų mergaitėms. Tai įkvepiantis laikas, kurio metu mergaitės galės išlieti savo kūrybiškumą, lavins grakščią eiseiną, mokysis smagių šokių, susiras draugių ir sukurs prisiminimus, kuriuos jos labai ilgai atsimins su šypsena. Šioje stovykloje mažosios dalyvės galės leisti laiką edukacijose ir smagiose veiklose – sportuos, gamins natūralius kvepalus, mažosios damutės pasiners į mados pasaulį ir sukurs savo svajonių suknelės modelį, turės charizmatiškas ir gracingas šokių pamokas, smagiausius įvykius ir emocijas perteiks kūrybinėse užduotyse. Stovykloje mergaitės išmoks naujų dalykų, ugdys pasitikėjimą savimi, kurs, mokysis ir augs draugystėje. Mažosios damutės praleis smagų ir nepamirštamą laiką! Apie šokių studiją „Dance4fun” daugiau rasite Facebook ir Instagram.

8. Technologijų stovyklos vaikams ir paaugliams:

Nors vasarą linkimevaikams kuo daugiau pailsėti nuo technologijų, tačiau jei nesinori užmiršti savo įgūdžių, tai daryti kūrybingai.  Technologinių stovyklų be vargo galima rasti ne tik didmiesčiuose, bet ir mažesniuose miesteliuose, tuo pačiu susipažįstant su Lietuva.

9. O kokias stovyklas renkatės jūs savo vaikams?

Parašykite mums, jei radote kažką įdomaus arba pasidalinkite savo stovyklavimo įspūdžiais, jei pasinaudosite mūsų idėjomis! Atsiliepimų visada laukiame „Keliaujančios mamos” facebook grupėje Keliaujančios mamos (apie Lietuvą) – poilsis, pramogos, įdomybės!

#stovykla #vasarosstovykla #vaikustovykla #gamta #stovyklosgamtoje #vaikuuzsiemimai #edukacija #vaikustovyklos #paaugliustovyklos #idomiosstovyklos #stovykloslietuvoje #tarptautinesstovyklos #rekomendacijos #reklama

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas