Labirintų pramogų parkas

Anykščiai: Atidaromas klaidžiausias atrakcionų parkas Lietuvoje

Anykščiai vis dažniau linksniuojamas miestas tarp šeimų, kadangi čia ras pramogų tiek mažas, tiek didelis.

Viena iš tokių veiklų, kurią galite išbandyti kaip savaitgalio ar vienos dienos pramogąatrakcionų parkas.

Daugiau pramogų Anykščiuose aprašėme savo straipsnyje: Anykščiai: pramogos su vaikais ir poilsis

Atidaromas klaidžiausias atrakcionų parkas Lietuvoje

Labirintų parkas gali pasigirti titulu – klaidžiausiu atrakcionų parku visoje Lietuvoje.

Tikime, kad ne kartą teko lankytis atrakcionų parke, kuriame ne tik pasikraunate įvairiausių įspūdžių bei adrenalino, bet ir gerokai patuštinate piniginę. Ar patikėtumėte mumis, jei pasakytume Jums, kad egzistuoja atrakcionų parkas, į kurį įėjus visos pramogos yra įskaičiuotos į bilieto kainą ir yra neribotos?

Toks parkas yra įsikūręs Anykščių miesto pašonėje ir tituluojamas klaidžiausiu pramogų ir atrakcionų parku Lietuvoje. Čia rasite tiek daug pramogų ir atrakcionų, kad galite būti tikri, kad apsilankymas nudžiugins ne tik vaikus, bet ir visą šeimą.

Ekstremalius pojūčius mėgstantiems lankytojams parkas turi pasiūlyti RUPS atrakcioną, vandens mūšio valteles, net dvi padangų nusileidimo trasas, Tornado tunelį, Bumper mašinėles, Kosminių laivelių atrakcioną, tirą, Siaubo labirintą, kuriame slepiasi trys interaktyvūs zombiai bei kankinimų kambarį.

Ramesnį poilsį mėgstantys šeimos nariai galės mėgautis žaisdami mini golfą, vaikštinėdami tarp triušiukų, išbandydami laipynių trasą, piknikaudami žaliųjų skulptūrų parke, grožėtis Koi karpiais, aplankydami Kreivų veidrodžių kambarį ar loginį mastymą ugdyti žaidžiant didžiaisiais šachmatais ar šaškėmis.

Patiems mažiausiems ir aktyviausiems parko lankytojams yra paruošta didžiulė žaidimų aikštelė, šalia kurios yra spalvingas 180 kvadratinių metrų ploto batutas. O jei jo negana – yra šokinėjimo pagalvė, vandens pagalvė, vaikiška karuselė, safari traukinukas ir dar daugybė kitų pramogų.

 

Kodėl šis pramogų parkas yra klaidžiausias?

Šiame parke tarp įvairiausių pramogų ir atrakcionų yra išsirangę skirtingo sudėtingumo labirintai, iš kurių vienas yra įrašytas net į naująją Lietuvos rekordų knygą. Čia rasite Energetinį labirintą, skirtą meditaciniam pasivaikščiojimui, Didijį Labirintą – rekordininką ir parko pasididžiavimą, Siaubo labirintą, Lenktynių labirintą, pirštų labirintus, veidrodžių labirintą ir Juostelių labirintą. O vasarai įsibėgėjus parko lankytojams atidaromi Kukurūzų ir Kanapių labirintai.

Visų pramogų sąrašą rasite čia.

Gimtadieniai ir šventės

Šis pramogų ir atrakcionų parkas yra puikus pasirinkimas norintiems įsimintinai atšvęsti gimtadienius ar išleistuves. Patogioje lokacijoje įkurta pikniko zona arba privati šventinė pavėsinė – puikios vietos kur galite nukloti stalus šventinėmis vaišėmis. O esant poreikiui papildomiems užkandžiams parko lankytojai gali užsisakyti iš greito maisto užkandinės arba Labirintų picerijos.

Žaidimai ir edukacijos

Tiems, kas nori ne tik papramogauti, bet ir įgyti naujų žinių bei ugdyti komandinius įgūdžius yra organizuojamos edukacijos „(Ne)pasiklydę labirintų parke“, „Painusis labirintų pasaulis“, arba aktyvus žaidimas puikiai tinkantis vyresniems vaikams arba suaugusiems „Labirintų parko lobio paieška“.

Ir dar ne viskas!

Vasaros savaitgaliais lankytojus džiugins animatorių ir putų šou, bus organizuojami įvairūs renginiai.

Labirintų pramogų parkas yra įsikūręs šalia Anykščių, adresu Skapiškių k. 5, Anykščių rajonas.

Daugiau informacijos, kainas bei darbo laiką rasite internetinėje svetainėje.

 

Kviečiame dalintis patirtimis

Turite patarimų keliaujančioms šeimoms su vaikais? Esate aplankę įdomių vietų? Išbandę smagių pramogų? Pasidalink savo įspūdžiais su kitais!

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas