Šeimos savaitgalio planas Anykščiuose

Savaitgalio kelionių ieškančioms šeimoms „Keliaujančios mamos” turi idėją – apsilankyti Anykščiuose. Čia pramogų ras įvairaus amžiaus vaikai, bus įdomu ir suaugusiems!
O kas sakė, kad mamos negali būti ekstremalios? Tikrai gali! Į savaitgalio nuotykius šįkart leidosi mama Dovilė su šeima.

Anykščiuose „Keliaujančios mamos” lankėsi jau ne kartą, tad pramogų ten yra dar daugiau: Anykščiai: pramogos su vaikais ir poilsis

Dainuvos nuotykių slėnis

Dainuvos nuotykių slėnyje pramogauti galima visą dieną. Yra 3 trasos, tinkančios vaikams, 6 trasos skirtos suaugusiems. Na, o norintiems išbandyti kažką ekstremalaus, būtinai rekomenduoju nesvarumo būklę patirti antBig Swing“ supynės! Prisipažinsiu, jog nesu šuolio su guma ar parašiutais mėgėja, tačiau „Big Swin“ tikrai mielai pakartočiau! Na, o norintiems ilgesnio skrydžio, siūlome skrydį virš Šventosios upės!

Niekada nebuvote lynų parke? Nebijokite, čia dirbanti profesionali komanda jums tikrai patars, praves aiškų instruktažą, „praegzaminuos“ ir visuomet bus netoliese, jeigu jums reikėtų pagalbos, patarimo ar tiesiog palaikymo!

Šalia Dainuvos nuotykių parko yra nuostabus paplūdimys, kuriame galime pailsėti. O Šventoji,
anykštėnų teigimu, yra itin švari ir maudynėms tinkanti upė! Todėl nepamirškite įsidėti maudymosi
priemonių bei dekučio!

Aplankykite namukus Tokiame Kitokiame miestelyje

Jeigu jums kyla klausimų, ką galima veikti Apverstame name dvidešimt minučių – būtinai pasižiūrėkite mūsų video iš savaitgalio! Toks kitoks miestelis kviečia lankytojus užsukti į tris skirtingus namus: apverstą, besisukantį bei pakreiptą namą.

Mūsų mažoji metukų amžiaus keliautoja visą šeimą pakreiptame name užlaikė geras 15 minučių! Ta nesvarumo būsena, kai grindimis reikia kilti aukštyn – jai pasirodė be galo smagi. Ji ėjo, krito, bėgo ir vėl krito, čiuožinėjo, ritinėjosi ir visaip kitaip linksminosi, o kartu juokino ir visą šeimyną!

Besisukantis namelis labiausiai patiko mūsų būsimam pirmokėliui, kuris kaip tikras inžinierius
aiškinosi, „o kaip čia taip padaryta“.

Apverstame name visa šeima pasidarėme smagių ir nuotaikingų nuotraukų, kurios ilgam primins mūsų savaitgalį!

Nuotykiai ir pramogos po atviru dangumi: Labirintų parkas

Labirintų parkas stebina nuolatos besikeičiančiomis temomis bei pramogomis. Jeigu jau esate kartą ten lankęsi, būtinai užsukite vėl! Tikrai rasite naujų pramogų bei dekoracijų.

Labirintų parkas puikiai pateisina savo pavadinimą, nes čia yra Lenktynių, Didysis, Apvalusis, Juostelių, Veidrodžių ir daugybė kitokių labirintų! Kiekvienais metais užaugus kukurūzams ar kanapėms, parko vadovas sugalvoja naują labirinto brėžinį bei užmina mįslę, kaip iš jo ištrūkti kiekvienam parko lankytojui!

Tačiau šiame parke be labirintų yra ir daugybė kitokių pramogų: kalneliai, kuriais galima skrieti po
vieną ar dviese padangomis, čia ir linksmasis traukinukas, vežiojantis po parko teritoriją, karuselės,
batutai. Savo taiklumą galima išmėginti šaudykloje arba atsigaivinti žaidžiant vandens mūšį tvenkinyje.

Ledo arena po atviru dangumi vasarą? Žinoma – tik Labirintų parke! Taip pat čia rasite vaikų žaidimo aikšteles, galėsite maloniai pailsėti didelėje užuovėjoje ant sėdmaišių.

Išalkote? Papietaukite čia pat savitarnos kavinėje, kurioje galėsi paskanauti visų patiekalų iš karto, nes mokėsite ne už patiekalą, o už maisto svorį! Tai puiki išeitis turintiems „nevalgiukius“, kai niekada nežinai, koks šį kartą maistas galėtų tikti.

Jaukia nakvyne Anykčiuose pasirūpins Nykščio namai

Po tokios intensyvios dienos greičiausiai nebeturėsite jėgų keliauti namo, todėl šeimos nakvynei
rekomenduojame jums apsistoti „Nykščio namuose“. Čia galite rasti itin jaukius, per du aukštus
išsidėsčiusius šeimai skirtus apartamentus. Antrajame aukšte esančios aukštos lubos sukuria erdvės pojūtį, o pro langą matomas pušynas tik ir kviečia prisėsti su puodeliu arbatos balkonėlyje.

Visame viešbutyje vyrauja malonus kvapas, šviesios spalvos bei skandinaviškas stilius.
Viešbutyje svečių patogumui įrengtas liftas, kas itin patogu keliaujant su vaikais. Be to,
„Nykščio namuose” esantis restoranas turi daugybę išskirtinių bajoriškų patiekalų, kaip kad kepsnys, kuris patiekiamas ant įkaitinto akmens. Taip pat čia rasite ir vaikų meniu. Karštą vasaros dieną galima pasimėgauti gražiu oru sėdint prie lauko staliukų ir mėgaujantis nuo baseino kylančia vėsa.
Pusryčiaujantieji gali rinktis iš tikrai didelės gausos švediško stalo meniu.

Viešbutyje netrūksta ir pramogų: čia galite pažaisti biliardą, boulingą, išsinuomoti dviračius ar paspirtukus. Yra net krepšinio salė!  Šalia „Nykščio namų“ yra ir vaikų žaidimo aišktelė bei teniso kortai!

Nors aplankėme ir pamatėme tikrai nemažai, bet atrodo, kad dar daugiau liko neatrasta. O jūs,
ar jau turite planų, ką veiksite ateinantį savaitgalį? Anykščiai – puiki kryptis!

Kviečiame dalintis patirtimis

Neseniai pramogavote su šeima ir aptikote „Keliaujančių mamų“ dar neatrastą įdomią vietą? Rašykite mums – mielai papildysime rekomenduotinų vietų sąrašą!

#idejalaisvalaikiui #kapamatyt #kelioneslietuvoje #kelionessuvaikais #lankytiniobjektai  #keliaujanciosmamos #lynutakas #pramogossuvaikais #visitanyksciai #tokskitoksmiestelis #nuotykiuparkas #labirintuparkas #kurapsistoti #nykscionamai #reklama

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas