Anykščiai – tobula vieta laisvalaikiui ar savaitgaliui su vaikais

Anykščiai visuomet buvo mūsų mėgstama kryptis praleisti laisvalaikį, bet šiuo metu jame tiek pramogų, kad ir viso savaitgalio neužtenka.

Kaip jau supratote, savaitgalį „Keliaujančios mamos” lankėsi Anykščiuose. Šį kartą apsilankymo tikslas buvo pramoginis – lankėme pramogų vietas. Ir deja savaitgalio neužteko visiems planuotiems objektams. Tad artimiausiu metu grįšime vėl.

Labirintų parkas – vienintelis toks Baltijos šalyse

Labirintų parkas – tai unikalus ir vienintelis tokio tipo pramogų parkas ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Nors jis įsikūręs jau ne pirmus metus, bet vis laukėme, kol mūsų vaikas bus šiek tiek vyresnis, kad jį aplankytume. Bet nuvykę supratome, kad galėjome vykti ir anksčiau, nes pramogų čia gausu ir patiems mažiausiems.

Pagrindiniai parko objektai – labirintai. Tai – Didysis labirintas, Apvalusis ir Lenktynių labirintai, bei naujieji Kanapių ir Mitologinis. Tai vietos, kuriose bus išbandyti Jūsų orientavimosi įgūdžiai. Patikėkite, kaip smagu.
Parke taip pat yra ir veidrodžių ir juostelių labirintai. Juostelių labirinto neteko niekur dar matyti bet taip pat ir nepavyko rasti išėjimo iš jo.

Visų vaikų didžiausia pramoga – padangų nusileidimo trasa.

Čia pat rasite ir nerealų mini laipynių parką, o karštą šeštadienio popietę tikra atgaiva buvo pasiplaukiojimas vienintelėmis Lietuvoje vandens mūšio valtelėmis!

Be visų kitų pramogų čia radome ir mini zoo, vairavimo mokyklėlę, vaikiška karuselę, mini ekskavatorių bei žaidimų aikštelę. O kur dar šokinėjimo pagalvė, mini golfas, didieji šachmatai, didysis Jenga ir didžiosios šaškės, linksmasis kreivų veidrodžių kambarys, didžiausias Lietuvoje topiarų parkas, šaudykla ir dar daugelis kitų pramogų. Vietoj suplanuotų trijų valandų čia užtrukome beveik visą dieną. Labai patogu, kad bilietas galioja visą dieną. Galima išeiti ir vėl grįžti.

Baseinas „Bangenis“ – puiki vieta atsipalaiduoti po visos dienos pramogų

Turbūt nėra vaikų, kurie nemėgsta maudytis. Mums lankantis įvairiuose miestuose apsilankyti baseine ar spa yra tiesiog privaloma. Ne išimtis buvo Anykščiai. Tik čia likome labai maloniai nustebinti – baseinas „Bangenis“ tiesiog puikus, prižiūrėtas, turi mažą, labai šiltą vaikų baseiniuką, hidromasažinius baseinus, sūkurinę vonią, o pirčių net nespėjome visų aplankyti. Tikrai nesitikėjome tokio didelio ir baseino su daugybe papildomų paslaugų. O kaina – tikrai labai nedidelė. Labai rekomenduojame.

Kalitos kalnas – pramogų mėgėjų rojus

Trečiasis mūsų objektas buvo dažniau lankomas žiemą, tačiau šiuo metu, čia pramogų pilna ir vasarą. Tai Kalitos kalnas. Jei būsite Anykščiuose, būtinai užsukite.

Ko gero žymiausias ir populiariausias objektas čia, prie kurio laukė daugiausiai lankytojų – vasaros rogučių trasa. Beveik 500 m atkarpoje – įvairūs posūkiai, kilpą, tramplinas, linksmieji kalneliai. Rogutės skrieja iki 40 km/h, todėl adrenalinas bei neišdildomi įspūdžiai garantuoti tiek mažam, tiek dideliam.

Šio sezono naujiena – nusileidimas su padangomis. Ši nauja pramoga skirta tiek mažiems, tiek dideliems. Labai smagu, kad mažieji gali leistis kartu su tėvais. Jis čia šiek tiek ekstremalesnis nei Labirintų parke.

Vasaros pradžioje pramogų ir sporto centras pristatė ir virtualios realybės atrakcioną, taip pat čia galima rasti ir vaikų žaidimo aikštelę, automobilius mažiesiems. Rekomenduojame vykti pirmoje dienos pusėje, kuomet mažiau žmonių.

Istorijų dvarelis Anykščiuose – muziejus, kuriame viską galima liesti

Tai turėjo būti mūsų trečiasis apsilankymo objektas, bet deja į jį nespėjome. Bet paliekame jį kitam kartui. Artimiausiu metu planuojame čia grįžti, nes norime aplankyti dar daugybę vietų, tiek naujų, tiek iš jau pamėgtų. Jei kažkas mūsų paklaustų, ką veikti su vaikais savaitgalį, galime atsakyti – „vykite į Anykščius”, nes čia tobula vieta šeimos laisvalaikiui.

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

Instagram
YouTube
LinkedIn
Meniu