Daugiavaikė mama apsilankė “Labirintų parke”

Anykščiai – tobula vieta laisvalaikiui ar savaitgaliui su vaikais

Anykščiai visuomet buvo mėgstama kryptis praleisti laisvalaikį, bet šiuo metu jame tiek pramogų, kad ir viso savaitgalio neužtenka.

Anykščiai – tobula vieta laisvalaikiui ar savaitgaliui su vaikais. Kaip jau supratote, savaitgalį „Keliaujančios mamos” lankėsi Anykščiuose. Šį kartą apsilankymo tikslas buvo pramoginis ir gražus – pramogų vietas aplankyti kvietėme 4 vaikų mamos šeimą. Savaitgalio, deja, neužteko visiems planuotiems objektams.

Labirintų parkas – vienintelis toks Baltijos šalyse

Labirintų parkas – tai unikalus ir vienintelis tokio tipo pramogų parkas ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse.

Pagrindiniai parko objektai – labirintai. Tai – Didysis labirintas, Apvalusis ir Lenktynių labirintai bei naujieji Kanapių ir Mitologinis. Tai vietos, kuriose bus išbandyti Jūsų orientavimosi įgūdžiai. Patikėkite, kaip smagu. Parke taip pat yra ir veidrodžių ir juostelių labirintai. Juostelių labirinto neteko niekur dar matyti bet taip pat ir nepavyko rasti išėjimo iš jo.

Visų vaikų didžiausia pramoga – padangų nusileidimo trasa.

Čia pat rasite ir nerealų mini laipynių parką, o karštą šeštadienio popietę tikra atgaiva buvo pasiplaukiojimas vienintelėmis Lietuvoje vandens mūšio valtelėmis!

Be visų kitų pramogų čia radome ir mini zoo, vairavimo mokyklėlę, vaikiška karuselę, mini ekskavatorių bei žaidimų aikštelę. O kur dar šokinėjimo pagalvė, mini golfas, didieji šachmatai, didysis Jenga ir didžiosios šaškės, linksmasis kreivų veidrodžių kambarys, didžiausias Lietuvoje topiarų parkas, šaudykla ir dar daugelis kitų pramogų. Vietoj suplanuotų trijų valandų čia užtrukome beveik visą dieną. Labai patogu, kad bilietas galioja visą dieną. Galima išeiti ir vėl grįžti.

Baseinas „Bangenis“ – puiki vieta atsipalaiduoti po visos dienos pramogų

Turbūt nėra vaikų, kurie nemėgsta maudytis. Mums lankantis įvairiuose miestuose apsilankyti baseine ar spa yra tiesiog privaloma. Ne išimtis buvo Anykščiai. Tik čia likome labai maloniai nustebinti – baseinas „Bangenis“ tiesiog puikus, prižiūrėtas, turi mažą, labai šiltą vaikų baseiniuką, hidromasažinius baseinus, sūkurinę vonią, o pirčių net nespėjome visų aplankyti. Tikrai nesitikėjome tokio didelio ir baseino su daugybe papildomų paslaugų. O kaina – tikrai labai nedidelė. Labai rekomenduojame.

Kalitos kalnas – pramogų mėgėjų rojus

Šis objektas buvo dažniau lankomas žiemą, tačiau šiuo metu, čia pramogų pilna ir vasarą. Tai Kalitos kalnas. Jei būsite Anykščiuose, būtinai užsukite.

Ko gero žymiausias ir populiariausias objektas čia, prie kurio laukė daugiausiai lankytojų – vasaros rogučių trasa. Beveik 500 m atkarpoje – įvairūs posūkiai, kilpą, tramplinas, linksmieji kalneliai. Rogutės skrieja iki 40 km/h, todėl adrenalinas bei neišdildomi įspūdžiai garantuoti tiek mažam, tiek dideliam.

Nusileidimas su padangomis. Ši nauja pramoga skirta tiek mažiems, tiek dideliems. Labai smagu, kad mažieji gali leistis kartu su tėvais. Jis čia šiek tiek ekstremalesnis nei Labirintų parke.

Vasaros pradžioje pramogų ir sporto centras pristatė ir virtualios realybės atrakcioną, taip pat čia galima rasti ir vaikų žaidimo aikštelę, automobilius mažiesiems. Rekomenduojame vykti pirmoje dienos pusėje, kuomet mažiau žmonių.

Taigi, Anykščiai – tobula vieta laisvalaikiui ar savaitgaliui su vaikais. Aplankykite ir gyvūnų ūkius Anykščių rajone ar sveikatingumo ir lajų takus.

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas