Keliautojų TOP: dovanų idėjos ir veiklos su vaikais

Gruodis jau ant nosies galiuko, tad metas pasidalinti kaip smagiai praleisti švenčių laukimo laikotarpį ir kokios dovanos tikrai pradžiugins mažus ir didelius keliautojus.

Įdomiausios veiklos ir dovanų idėjos keliautojams

Kalėdiniai RENGINIAI:

1. Aplankykite savo ir kitų miestų papuoštas eglutes!

Tai gali tapti šaunia atrakcija ir azartu keliauti Lietuvoje visą gruodžio mėnesį – surinkite kuo daugiau eglučių smagiai leisdami laiką su šeima. EGLUČIŲ įžiebimo datų sąrašą rasite ir papildyti savo aplankytos eglutės nuotrauka galite čia arba labai laukiame pasidalinant įspūdžiais facebook grupėje „Keliaujančios mamos (apie Lietuvą) – poilsis, pramogos, įdomybės!”.

2. Dalyvaukite smagiose veiklose Kalėdų Senelio rezidencijose

Mes šiemet Kalėdų senelį suplanavome aplankyti Kalėdų senelio REZIDENCIJOJE Krikštėnų dvare , nes po pernykštės kelionės į Laplandiją, labai norisi panašaus pramogų komplekso vaikams ir Lietuvoje!

Gruodžio mėnesį Krikštėnų dvare (Ukmergės raj.) rasite Kalėdų Senelio rezidenciją ir pasakų parką „Vieną kartą dvare…”, kur pasakos taps tikrove, o jūsų šeima – Kalėdinės istorijos herojais! Kalėdinė pasaka juntama ne tik dvare, kuriame įsikūręs ir mažųjų laukia Kalėdų Senelis su pagalbininkais nykštukais, bet ir dvaro parke virtusiame tikru Kalėdiniu miesteliu su pasakiškomis erdvėmis ir atgijusiais visiems gerai žinomų pasakų personažais. 

Kiekvieną gruodžio penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį mažuosius džiugins pasakų personažai: Hogvartso (Hogwarts) burtininkai iš Hario Poterio knygų, Kalėdų Senelio nykštukai, Alisa iš Stebuklų šalies, piktoji Snieguolės pamotė, Ragana iš Jonuko ir Grytutės pasakos, išdaigas krečiantis Grinčas. Personažai kalbins mažuosius lankytojus. Susitikimai su personažais įskaičiuoti į bilieto kainą, todėl papildomai nekainuoja. Bilietai: internetu čia arba atvykus į Krikštėnų dvarą.

3. Išsirinkite kitą sezoninį žiemos renginį pagal savo skonį:

Aplankykite su šeima vieną ar kelis iš Lietuvoje šiuo metu veikiančių ŠVIESOS parkų (kurių sąrašu dalinomės čia) ar sudalyvaukite įdomioje Kalėdinėje edukacijoje (pavyzdžiui pasigaminkite su vaikais tradicinių kūčiukų ar žaisliukus šiaudinukus).

Kaledozauras

4. Šviečiantys Babilono sodai

Ar kada matėte Kalėdų senelį vaikščiojantį ant Triumfo arkos? Ar neregėtai atgyjantį Eifelio bokštą? O Londono Big Beną? Įspūdingąjį Tadžmahalą paskendusį šviesose? Šviesų ir muzikos festivalis ATGYJANTYS PASAULIO STEBUKLAI Babilono soduose jau nuo gruodžio 15 d. 
Norite laimėti bilietus savo šeimai? Konkursą rasite čia Facebooke ir Instagram.

O ar jau žinote, KĄ DOVANOTI būsimiems ir jau esamiems keliautojams?

Turime kelias patikrintas idėjas! Atrinkdamos šias idėjas siekiame kasdienio ir KELIONIŲ TVARUMO:

  • rekomenduojame dovanoti vaikams naudingas lavinančias veiklas, o ne menkaverčius žaislus,
  • rinktis keliones Lietuvoje ar artimame užsienyje,
  • dovanoti ne daiktus, o įspūdžius ir prisiminimus
  • bei atsakingai planuoti savo finansus būsimoms kelionėms.

Ir daugelį šių dalykų kuria mamos, tad tikrai kviečiame pasirenkant šias dovanų idėjas taip PALAIKYTI mamoms mamas!

1. Išvenkite „mama, ką veikti?” – lavinantys žaislai kelionėse 

Kad vaikai turėtų KĄ VEIKTI tiek kelionėse, tiek namie, rekomenduojame pasirinkite dovaną iš Yes for skills! Jūsų vaikas gali daug išmokti ir tobulėti tiesiog žaisdamas. Yes For Skills specialistai siekia vaiko lavinimą paversti malonia patirtimi, todėl čia gausu Montessori filosofijos įkvėptų lavinimo priemonių, kurios labai praverčia kelionėse su vaikais  –  lavinamųjų knygų, magnetinių konstruktorių.

Priemonės kuriamos ir atrenkamos atsižvelgiant į vaiko raidos procesus. Atlikdami Yes For Skills lavinimo knygų užduotis vaikai tobulins ne tik savo smulkiosios motorikos įgūdžius, akies-rankos koordinaciją, bet ir gerai praleis laiką, plės akiratį. Čia rasite ir išskirtinio dizaino Yes For Skills magnetines lentas ir magnetukus, struktūros įvedimui į kasdienybę ir rutinai kurti – elgesio ugdymo sistemas. Kurkite dienotvarkę, tvarkaraščius, asmeninę apdovanojimų sistemą – siekite tikslų ir kartu su vaiku džiaukitės rezultatais.

2. Pasidovanokite poilsį su šeima PAJŪRYJE

Mėgstate POILSĮ su šeima? Tikrai mėgstate, kitaip čia neskaitytumėte! Pasidovanokite poilsį sau su vaikais, o gal seneliams už anūkų priežiūrą, kai jums labai reikia ;)?

  • Radailių dvaras pasidovanokite poilsį Radailiuose (prie Klaipėdos), nes čia ne tik jaukiai įsikursite vos keliolika minučių kelio automobiliu iki jūros, bet galėsite pasivaikščioti Nykštukų takais, kurie šviečia nuo gruodžio 8d. O jei sušalsite – Jūsų lauks pirtis ir SPA, yra ir negilus atskiras baseinas vaikams. Maistu ryte ar vakare palepins dvaro restoranas.
  • Hello Sea Homes Klaipėdoje-Karklėje-Palangoje. Išskirtinis poilsis prie jūros! Galimi 80€, 160€, 240€ arba jūsų įvardintos sumos dovanų kuponai, o apartamentus jau rinksitės patysar tai namas ant jūros kranto Karklėje, kotedžas Palangoje ar butas Klaipėdoje.

3. Norisi į netolimą, bet vis dėl to užsienį?

Latvija!
O gal pas Kalėdų senelį?  Autobusu arba lėktuvu iš Vilniaus !

Laplandija lėktuvu ar autobusu

4. Dovanokite prisiminimus

Fotosesijos yra tai, ką mėgsta šeimos (bent jau mamos, tai tikrai)! Įsiamžinkite Kalėdinėje ar tiesiog šeimos fotosesijoje, juk prisiminimai brangiausia dovana! Ar fotografuojatės šventėms su šeima? Jei dar neišsirinkote pas ką, mielai rekomenduojame nuostabias profesionalias fotografes mamas didžiuosiuose Lietuvos miestuose, gal dar rasite laisvų vietų ir šiemet:

Kristina Malinauskiene fotosesija
Dovanok prisiminimus

5. Įsigykite naujų kelionių draugų

  • Naujų TIKRŲ KELIONIŲ DRAUGŲmamų ir vaikų – bendroms kelionėms ir pramogoms tikrai rasite Keliaujančių Mamų klube (spausk ir prisijunk). Čia nuolat planuojamos naujos kelionės ar išvykos!
  • Ar turi vaikai tokį žaislą, kurio nepaleidžia iš rankų? Vežasi miegoti pas močiutę savaitgaliui, guldo šalia savęs per pietų miegą ar pasiima į rankinį bagažą lėktuve? Šie draugai tikrai gali tokiais tapti! Personalizuotas kelionių ir žaidimų draugas migdukas – MEŠKUTIS, arba ZUIKUTIS su vaiko vardu (taip pat gali būti su išsiuvinėti gimimo metrikai ant ausytės) atvykstantys dovanų dėžutėse ir pasiruošę tapti dovanomis. Tinka nuo kūdikystės!

6. Dovanokite praktiškus daiktus kelionėms

Nepamiršk pasirūpinti kitais kelionėms reikalingais daiktais, tokiais kaip vokeliai į vežimėlius ar autokėduteskištukais skrydžiams nuo ausyčių skausmo, veiklomis kelionėms  arba pagalvėle-transformeriu.

 

7. Mėgstantiems planuoti ir siekti svajonių -planuoklis

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas