„Keliaujančios mamos” SUSITIKIMAI

Kaupėmės, kaupėmės ir prisikaupėme tiek daug įspūdžių iš užsienio kelionių ir atradimų Lietuvoje, kad nusprendėme jais pasidalinti ir tuo pačiu susipažinti akis į akį su JUMIS – mamomis. Tomis, kurios keliauja ar tik ruošiasi pradėti, kurios skaito mūsų straipsnius ar seka socialiniuose tinkluose facebook ir instagram, kurios dalinasi savo kelionėmis ir patirtimis su kitomis mamomis „Keliaujančių mamųLietuvos ir užsienio kelionėms skirtose grupėse! Tai kaip gi mūsų susitikimai su jumis pavyko?

Susitikimai Tavo mieste

„Keliaujančios mamos” jungia didžiausią keliaujančių šeimų bendruomenę Lietuvoje. Sužinok daugiau čia. Spausk DOMINA, ir mes matydamos kur mūsų laukia – atvažiuosime. Daugiau informacijos čia.

Susitikimas Klaipėdoje (2023 02 13)

„Keliaujančios mamos” susitikimas Klaipėdoje vyko Family Lab Academy, po Naujų metų duris atvėrusioje naujose patalpose Tauralaukyje. Ir nors dieną prieš renginį pasiekė kelios žinutės, kad kai kurie dalyviai apsirgo, mamų atsakingumo dėka galėjome į susitikimą pakviesti mamas, kurios netilpo į pradinę registraciją.

Be galo malonu susitikime buvo sulaukti ir matytų veidų – mūsų #mamųkelionių bendrakeleivių iš kelionių į Nicą/Antibus/Monaką ir į Laplandiją bei draugų iš plaukimo piratų laivu po Kuršių marias. Taip pat smagu buvo išgirsti istoriją mamos Tatjanos, kurią įkvėpė „Keliaujančiose mamose” aprašomos kitų mamų kelionių patirtys. Susipažinome ir su į Klaipėda atsikrausčiusiomis mamomis. Sulaukėme ir „Keliaujančių mamų” Klaipėdos krašto – ambasadorės mamos Tomos su pagausėjusia šeimyna. Mama Giedrė, dirbanti gide Turkijoje pasidalino savo pastebėjimais apie šią populiarią atostogų su šeima kryptį. Susitikime taip pat dalyvavo ir daugiavaikės aktyvios mamos, ir specialių poreikių vaikučiai ir būsimos besilaukiančios mamytės. Stengiamės nepalikti šių keliautojų su vaikais grupių nuošalyje, tad visada esame atviros partnerių pasiūlymams, kurie gali palengvinti keliones gausioms šeimoms ir vaikams su specialiais poreikiais.

Pristatyta naujiena

Klaipėdietėms pirmosioms pristatėme ir „Keliaujančių mamų” sesę –  Traveling Momsskirtą gausiai mamų bendruomenei ne savo noru dėl tebesitęsiančio karo atsidūrusiai Lietuvoje iš Ukrainos, Baltarusijos, Rusijos ir kitomis kalbomis kalbančioms mamoms atvykusioms į Lietuvą studijuoti ar kitais tikslais. TravelingMoms bendruomenės paskyra bus vedama dviem kalbomis anglų/rusų, kad kuo daugiau nelietuviakalbių mamų ją suprastų ir joms būtų prieinama informacija apie Lietuvos pažinimą su vaikais. Susitikime dalyvavo ir šią paskyrą kartu su savo dukryte Emilija vesianti mama Marina.

„Keliaujančios mamos” bendruomenė – atvira partnerystėms

Nepaisant vaikų klegesio, džiaugiamės, kad pavyko susipažinti, šnektelėti, draugiškai visi užkandome Čili pizza atvežtų įvairių skonių picų (pripažinkime, vaikai picas mėgsta… ). Ragavome įvairių skonių Magnum sulčių , skanavome pusrytainių „Gaidelis” (buvo ir pirmąsyk bandžiusių, labai patiko, sakė ims į keliones!) ir Marmaluzi tyrelių. Dalyvavusios nevalgiukės mama neleis sumeluoti – iškart buvo „suragautos” net dvi Marmaluzi tyrelės iš eilės, tai tikrai geras skonio įvertinimas 🙂

Vaikai ypatingai apsidžiaugė išvykstant visi sulaukę Kakės Makės kvepiančio kūno prausiklio ir dantų pastos, o mamos buvo palepintos Juara – natūralios ir ekologiškos kosmetikos dovanomis, kelionėn namo lauknešėlius įdėjo „WaterWipes”.

Keliaujančios mamos įkūrėja Vilma asmeniškai dėkinga mamai Irinai, ne tik už nepriekaištingą šukuoseną susitikimui Klaipėdoje, bet ir už apsilankymą susitikime su dukryte bei iškeltą temą apie vaikučius su specialiais poreikiais, nuoširdžiai stengsimės ją su kitų panašius iššūkius patiriančių mamų pagalba apžvelgti.

Renginio akimirkas užfiksavo fotografė GabrielėGarbanės foto.

Susitikimo Klaipėdoje VIDEO

Susitikimas Vilniuje (2023 02 14)

Susitikimas Vilniuje buvo ne mažiau triukšmingas, smagus ir įdomus. Vilniuje susitikome „Debesų miestas” – erdvėje kur tiek vaikai, tiek mamos jautėsi puikiai! Mamos patogiai susėdusios galėjo dalyvauti pokalbiuose apie keliones ir tuo pačiu matyti smagiai šėlstančius vaikus.

Susitikime sulaukėme ir mūsų bendrų mamų kelionių į Italiją, Prancūziją, ispaniją, Laplandiją, Tailandą  bendrakeleivių – mamų ir vaikų. O iš kelionių draugo Dominyko – ir gėlės Valentino dienos proga.

Taip pat smagu buvo susitikti gyvai su Mama Gamtoje – Indre, kuri savo mėnesio iššūkiais  dalinsis su mamomis ir kvies atrasti Lietuvą kartu. Per gamtą, patriotiškumą, fizinį aktyvumą. Malonu susipažinti ir su kitomis vilnietėmis mamomis, kurios mus seka jau ne vieni metai ar atrado visai nesenai.

Ačiū ir mamas bei vaikus pavaišinusiems: Čili pizza , pusrytainių „Gaidelis”, Marmaluzi tyrelėms, Magnum sultims. Be dovanų neliko ir vilniečiai svečiai: Kakės Makės kvepiančio kūno prausiklio ir dantų pastos, Juara – natūralios ir ekologiškos kosmetikos ir WaterWipes.

Fotografavo renginį taip pat nuostabi mama fotografė Karolina Jankovska Photography , ačiū jai už įamžintas akimirkas.

Susitikimo Vilniuje VIDEO

Susitikimas Kaune (2023 02 15-16)

Kaune suklegėjome į naujai atsidariusius švenčių namus SAULĖTA, kur mus ypatingai dėmesingai priėmė pati įkūrėja, taip pat mama, todėl geriausiai suprantanti ko reikia įdomiai ir stilingai vaikų šventei!

Vakarėlis vyko ne tik įspūdingai taškantis 1000 kamuoliukų baseine, skanaujant „Čilli pizza„, pusrytainiais „Gaidelis” , Marmaluzi tyrelėms bei Magnum sultimis , bet ir smagiai išbandant kelionių amuniciją, kurią pristatė taip pat dviejų vaikų mama, „Šeimostogos” įkūrėja Dovilė. Dovilė ne tik papasakojo kuo skiriasi nešynės, kaip apsaugoti vežimėlį kelionių metu, bet ir praktiškai tai pademonstravo su mamų ir vaikų pagalba!

Vaikai ir mamos ir Kaune vienbalsiai džiugiai įvertino ir Kakės Makės dovanas prausiklį ir dantų pastą , o mamas pradžiugino Juara – natūrali ir ekologiška kosmetika ir WaterWipes.

Renginį fotografavo gražiausias akimirkas spėjanti pagauti Aira Zo photography 

Susitikimo Kaune VIDEO

Valentino dienos vakarą buvome apsistoję Kaune viešbutyje „Radisson Kaunas” – patys geriausi atsiliepimai! (Video reels)

Tuo pačiu aplankėme ir mūsų dar nebandytą Žalgirio arenos baseiną (video reels), ir jau puikiai vaikų pažįstamas bei pamėgtas vietas „Zoopark Kaunas” (video reels) ir smalsių vaikų miestą „CURIOCITY” (video reels).

Susitikimas Lazdijuose (2023 02 23)

Nedidukai Lazdijai susitikimo vakarą kvepėjo Azija! Mus priėmė lazdijietė mama Aistė, šeimos studijos „Labastogiai” įkūrėja. Aistė dalinosi savo kelių mėnesių kelionių nuotykiais Azijoje, kai keliavo tryse su vyru Luku ir vos kelių mėnesių sūneliu Benu bei vėliau, kai jau laukėsi ketvirtos šeimos narės. Aistė visus atvykusius vaišino iš savo kelionių Tailande, Balyje bei Vietname parsivežta egzotiška arbata ir kava, prie kurios puikiai tiko ir pusrytainiai „Gaidelis” 🙂 O vaikai džiaugėsi užkandžiaudami Marmaluzi tyrelėmis bei Magnum sultimis.

Lazdijietės mamos džiaugėsi naujai atsidariusia studija, dalinosi savo kelionių istorijomis ir būsimais kelionių planais. Akimirkas ypatingai jaukiai užfiksavo fotografė Violeta Česnulytė.

Išlydėti visi buvo su dovanomis: Kakės Makės prausikliu ir dantų pasta, Juara naturalia ir ekologiška kosmetika ir WaterWipes.

Specialus susitikimas Birštone – nėštukėms (2023 02 27)

KVIETĖME stabtelėti, skirti laiko sau, savo mažyliui, pasisemti žinių, naujų minčių, idėjų ir įkvėpimo stebuklo laukimui. Tam idealiai tinka Birštono Vytautas Mineral SPA.
Nėštukių čia laukė:

Speciali programa nėštukėms Vytautas Mineral SPA

Po renginio Vytautas Mineral SPA kviečia neskubėti grįžti į kasdienybę, leisti sau panirti į VISIŠKĄ poilsį bei pasinaudoti IŠSKIRTINIU pasiūlymu su SPECIALIAI šiam renginiui sukurta “Baby Moon SPA” programa*, į kurią įeina:

specialiai nėštukėms pristato “Baby Moon SPA” programą su poilsiu pasirinktos klasės kambaryje. „Baby Moon SPA“ programos metu mėgausitės 25 minučių atpalaiduojančiu nugaros masažu – jis saugus atlikti nėštumo metu. Gali būti atliekamas nėščiąjai patogiausiu būdu – t.y. sėdint ar gulint ant šono. Taip pat besilaukiančios moterys lepinsis net valandos trukmės „Guasha“ Amber touch veido masažu, kuris atliekamas su natūraliui gintaru. Gintaras pasižymi raminančiomis savybėmis, mažina vidinį chaosą, padeda sureguliuioti nervų sistemą. Vytautas Mineral SPA jūsų taip pat lauks neribotas apsilankymas baseino ir pirčių erdvėje, grupinės treniruotės, treniruočių salė, gausūs švediško stalo pusryčiai, bevielis internetas, gydytojo ar asmens sveikatos priežiūros specialisto konsultacija. Viso poilsio metu galėsite gaivintis mineraliniu vandeniu, ramiai skaityti knygą skaityklos erdvėje. Jums nereikės sukti galvos kur palikti automobilį – jį galėsite nemokamai parkuoti viešbučio stovėjimo aikštelėje.

*Baby Moon programa atliekama PO RENGINIO, KAINA priklauso nuo pasirinkto kambario tipo.
Nakvynei taikomas specialus NUOLAIDOS kodas Baby Moon, suteikiantis 15% nuolaidą.
Daugiau informacijos ir KAMBARIŲ rezervacija:
el. paštu: conference@spavytautas.lt nurodant, kad tai Baby Moon kodą.
Visi kambarių tipai ir kainos matosi čia:
https://booking.vytautasmineralspa.lt/…/nakvyne-su…

#keliaujančiosmamos #keliaujanciosmamos #babymoon #kelionessuseima #nestukiukeliones #mamubendruomene #patarimainestukems #kelioniupatarimai #reklama

PUSRYTAINIAI „Gaidelis” – pasiimk į kelionę!

„7 Grūdai“ pusrytainiai – tai vitaminų ir mineralų šaltinis! Šių pusrytainių sudėtyje yra net 7 rūšių grūdų miltai ir dribsniai:  speltos, kviečių, grikių, rugių, avižų, miežių ir ryžių! Be to, net 6 rūšys iš jų yra visų grūdo dalių! Pusrytainiuose gausu skaidulinių medžiagų, kas gerina virškinimą ir suteikia ilgesnio sotumo jausmą.  Naudojami ypač vertingos sudėties augaliniai riebalai (nehidrinti ir be palmių) be dažiklių, emulsiklių ir kvapiųjų medžiagų. Šiuose sausainiuose yra vitaminų B1, B2, B6, E, Pantoteno rūgšties ir Folio rūgšties bei mineralinių medžiagų – magnio ir geležies šaltinis. Pusrytainiuose „7 Grūdai“ kokosas ir šokoladas naudojami šokolado milteliai ir šokolado gabaliukai suteikia dar daugiau energijos. O sausainiuose „7 Grūdai -Morka ir cinamonas” įdėtas cinamonas suaktyvina kraujotaką, todėl lyg ir „pažadina“ bei sušildo pusryčiautoją.

Tiesiog tobulai tinkantys kelionei!

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas