Muziejų naktis 2022 (detali programa)

MUZIEJŲ NAKTIS – tradicinė, nuo 2005 m. Tarptautinės muziejų dienos proga (pažymima gegužės 18 d.) vykstanti akcija. Apsilankykite muziejuose neįprastai – JAU RYTOJ!!! Muziejų naktis (detali programa gegužės 14d.)

 

Akcijos tikslas – pakviesti visuomenę ateiti į muziejus ir susipažinti su čia veikiančiomis parodomis, ekspozicijomis, dalyvauti edukaciniuose užsiėmimuose ir kituose renginiuose tokiu paros metu, kai paprastai muziejai neveikia. Akcijos metu stengiamasi įvairioms lankytojų grupėms kuo įtaigiau pristatyti muziejų rinkinius, teikiamas paslaugas, taip paskatinant visuomenę labiau domėtis įvairiapuse muziejų veikla, dažniau juose lankytis.

❤️ Akcijos metu visi muziejų renginiai yra NEMOKAMI❗

Programa

✅Visą PROGRAMĄ pagal miestus ir muziejus galite rasti ir atsisiųsti čia, spauskite: ATSISIŲSTI

Muziejai stebins

2022-ųjų Europos muziejų naktį (gegužės 14d.) Lietuvos muziejai NUSTEBINS: ne tik bus galima nemokamai aplankyti įvairiausias parodas, bet ir pamatyti dar neregėtus, niekada nerodytus eksponatus, kuriuos muziejai rodys specialiai šiai nakčiai ar naujas parodas, kurias atvers būtent Muziejų nakties metu.
Daugelis muziejų paruošė lankytojams specialias edukacines veiklas, kurios leis ne tik geriau susipažinti su eksponatais ar miestų istorija, bet ir kai kuriais atvejais – pakeliauti laiku ir atsidurti kitame laikmetyje (ar bent jį pamatyti vaizdo įrašuose ar kino filmuose).
Informacija: Lietuvos muziejų asociacija
https://www.muziejunaktis.lt/renginiai
Daugiau apie muziejus, kuriais galite sudominti vaikus, galite paskaityti čia: Daugiau nei 40 įdomiausių Lietuvos muziejų vaikams
Gali būti baldai, veikla viduje ir tekstas vaizdas
Muziejų naktis 2022

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas