3 šalys per vienas atostogas: Albanija – Juodkalnija – Kroatija

Žydra jūra, nuostabi gamta, išskirtiniai ir žadą atimantys vaizdai, vaizdingi paplūdymiai ir vienos mažiausių kainų Europoje – visa tai ir dar daugiau jums gali pasiūlyti vis labiau populiarėjanti ir turistų simpatijas pelniusios šalys: Kroatija, Albanija, Juodkalnija. Ar galima visas tris šalis aplankyti vienos kelionės metu? „Keliaujančių mamų“ partneris turizmo agentūra „Interlux Travel“ sako tikrai taip! Kelionė, kurioje aktyvus turistavimas dera su pasyviu poilsiu, pažintis su realiais miestais ir vietovėmis ne iš viešbučių lankstinukų, o savo kūnu. Susidomėjote? Sužinokite apie kelionę daugiau.

Poilsis atsižvelgiant į šeimų poreikius

„Interlux Travel“ organizuoja itin lankstų ir patogų kelionės „Kroatija – Albanija – Juodkalnija“  paketą. Vienas pagrindininių privalumų – tai komfortiškas išvykimas iš Vilniaus oro uosto su skrydį organizuojančia „Air Baltic“ bendrove. Į kelionės kainą įeina registruotas 23 kilogramų bei rankinis 8 kilogramų bagažas, kas keliaujančiai šeimai – iš tiesų aktualu. Visos kelionės metu jūs galėsite atsipalaiduoti ir mėgautis atostogomis, nes kelionės planą iš anksto kruopšiai parengė ilgametę patirtį turintys kvalifikuoti gidai. Dar vienas privalumas, jog kelionėje lydintis asmuo bus lietuviškai kalbantis gidas. Todėl jums nereikės mažosioms atžaloms versti visų įdomių faktų bei kitos naudingos informacijos. Vėlgi – poilsis visai šeimai!

Nakvynė organizuojama apartamentuose (galite rinktis ir iš viešbučių variantų), kuriuose šeimos gales pačios gamintis maistą, pagal kiekvieno, net ir mažiausio šeimos nario poreikius. Visos kelionės metu, turistai nakvos vienoje vietoje, todėl išvengsite nuolatinio lagaminų pakavimo bei kraustymosi nepatogumų.

Šioje kelionėje kiekviena šeima galės rinktis, kaip nori leisti savo atostogas. Jeigu jūsų prioritetas pasyvus poilsis – galėsite visas dienas leisti mėgaudamiesi saulės voniomis bei akį traukiančiais vaizdais. ,,Interlux Travel” taip pat siūlo kombinuotą variantą, t.y. dalį dienos praleisti poilsiaujant, o kitą dalį – aktyviai turistaujant!

Kelionės programa bei lankytinos vietos

1 – oji diena:

atvykimas į vieną įspūdingiausių Kroatijos miestų – Dubrovniką. Dėl savo unikalumo bei išskirtinumo, miestas susilaukė didelio kino filmų kūrėjų susidomėjimo. Čia buvo filmuojamos ir žymiųjų „Sosto karų“ scenos, tiek ir fantastiniai filmai. Dubrovnike vyksta gyvenimas: vaikai žaidžia prie gynybinių sienų, siaurose gatvelėse džiūsta skalbiniai, o senukai neskubėdami žvejoja.

2 – oji diena:

antroje dienos pusėje siūloma aplankyti Kotoro įlanką, t.y. vaizdingiausią Juodkalnijos kampelį. Čia aplankysite tris miestus: Kotorą, Perastą bei Tivatą. Kotoras yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą kaip miestas turintis bene geriausiai išsilaikiusį viduramžių senamiestį šioje Europos dalyje. Kviečiame sustoti Peraste bei pasigrožėti ne tik įstabiais dvarais ir bažnyčiomis, bet ir nepakartojama panorama į visą Kotoro įlanką! Na o Tivatas jus priblokš savo šiuolaikiškumu, priemiestyje stovinčiomis galingomis ir akį traukiančiomis jachtomis.

3 – ioji diena:

popiet siūloma ekskursija „Juodkalnijos turas“. Turo pradžia – tai keliavimas kalnų keliu Budva – Cetinė. Atvykę į Cetinę, pateksite į kitą klimato zoną, nes miestelis išsidėstęs 900 metrų virš jūros lygio! Čia jūsų nekamuos nei karštis, nei dideli turistų srautai. Galėsite mėgautis bei sužinoti daugiau apie kadaise buvusios mažos, bet įtakingos kalnų kunigaikštystės istorija. Pageidaujantys gales apsilankyti Karaliaus Nikolo muziejuje bei šv. Petro ortodoksų vienuolyne, kuriame saugoma neįkainojama relikvija – šv. Jono Krikštytojo dešinioji ranka. Ekskursijai tęsiantys aukštyn į kalnus, atvyksite į kalnų miestelį Neguši, kuriame žadą atims ne tik įstabi nuo kalnų atsiverianti panorama, bet ir saldumynai, nes miestelis tituluojamas delikatesų sostine.

4 – oji diena:

siūloma išvyka į kanjonus bei Durmitoro nacionalinį parką. Ekskursija po šiaurės Juodkalniją atskleis dar vieną šalies veidą: tai aukšti kalnai, švarūs upeliai bei status tarpekliai. Turėsite galimybę apsilankyti pačiame giliausiame kanjone Europoje bei antrame pasaulyje – Taro upės slėnyje. Būtent per šį kanjoną nutiestas garsusis Džurdževičiaus tiltas, kitaip dar vadinamas Tiltų karalius (tilto aukštis 172 m.). Nuo jo atsiveria puikūs vaizdai į upės slėnį. Dėl savo skaidrumo, upės vanduo yra vadinamas ašaara. Na o šalia įsikūrusiuose restoranuose Jums pasiūlys šviežio kepto upėtakio ir kitų tautinių patiekalų.

Sočiai pavalgę keliausite toliau Durmitoro nacionalinio parko link. Šis parkas – tai žmogaus rankos nepaliestas gamtos kampelis, kuriame pagrindinis objektas – Juodasis ežeras. Tai du ežeriukai, kuriuos tarpusavyje jungia upokšniai. Vietiniai šią vietą vadina “kalnų akimis”. Vaikštant po šį parką sunku patikėti, kad esi 1500 metrų virš jūros lygio!

5 – tąja dieną numatomas poilsis.

6 – oji diena:

papildoma ekskursinė išvyka po vieną seniausių Albanijos miestų Škodrą. Miestas įkurtas 6 a. pr. Kr. Jame gyvena 120 tūkstančių žmonių. Turėsite unikalią galimybę aplankyti kaukių gamyklą, kurios net 80% yra eksportuojama į Veneciją! Taip pat lankysitės vienoje iš didžiausių Rozafos tvirtovių, tyrinėsite šv. Stefano bažnyčią. Kelionės metu aplankysite ir legendinio albanų didvyrio Skanderbergo gimtinę – Krujos miestą. Būtent jame vyko kovos su galingaja Osmanų imperija.

7 – oji diena

skirta vienam iš įstabiausių Juodkalnijos objektų – Skadaro ežerui. Tai didžiausias gilavandenis ežeras Balkanų pusiasalyje, kuriame galima sutikti virš 250 paukščių rūšių. Plaukdami laiveliu, stebėsite tradicinius žvejų kaimelius, vienuolynus, civilizacijos nepaliestus paplūdymius.

8 – ąją dieną

pailsėję, kupini naujų įspūdžių, pasisėmę žinių ir jėgų, pradėsite kelionę namų link.

Papildoma informacija apie kelionę

Vykstant į šią kelionę, reikalingas pasas. Kelionės kaina, įsigijant ekskursijų paketą 599 eurai (+ 189 eurai ekskursijų paketas). Kelionės kaina be ekskursijų paketo 668 eurai. Kelionės kaina vaikui iki 12 metų, kai apsistojama su vienu suaugusiuoju kaina su ekskursijų paketu 668 Eur., kaina vaikui iki penkerių metų, apsistojant su 2 suaugusiais ir neužimant papildomos vietos viešbutyje. Į kelionės kainą įskaičiuota:

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA Į EKSKURSIJŲ PAKETĄ ĮSKAIČIUOTA
Lėktuvo bilietai: Vilnius – Dubrovnikas – Vilnius (AirBaltic) Ekskursinė išvyka „Kotoro įlanka“
Bagažas: registruotas iki 23 kg + rankinis iki 8 kg Ekskursinė išvyka „Juodkalnijos turas“
7 nakvynės apartamentuose Budvos Rivjeroje (dviviečiuose kambariuose) Ekskursinį išvyka „Kanjonai + Nacionalinis Durmitoro parkas“ (įėjimo bilietą ~5 €/asm. apmoka pats keliautojas)
Kelionės vadovo paslaugos Ekskursija Dubrovnike
Kelionės dokumentų sutvarkymas
Vieta turistinės klasės autobuse

 

Papildomai galima įsigyti: ekskursinę išvyką į Albaniją (50 eurų asmeniui) bei Ekskursinė išvyka prie Skadaro ežero 25 eurai bei 5 eurų Nacionalinio parko mokestis.

Žydra jūra, nuostabūs paplūdimiai, gilavandeniai ežerai, tarpekliai, kanjonas – tiek daug gali pasiūlyti šios trys šalys. Galbūt tai jūsų ateinančių atostogų planas? Patikėkite savo kelionės rūpesčius į rūpestingų bei ilgametę patirtį turinčio kelionių organizatoriaus „Interlux Travel“ rankas. 

#kelione #keliaujaciosmamos #interluxtravel #reklama #kelionessuvaikais #juodkalnija #kroatija #albanija #atostogos #pazintineskeliones

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas