Kelionės pradžia
Kelionės pradžia

Kelionių mugė: geriausi atostogų pasiūlymai!

Jau tradicija, kad sausio pabaigoje per visą Lietuvą nuvilnija žinia apie kelionių parodą. Joje pateikiami visų Lietuvoje veikiančių kelionių organizatorių geriausi atostogų pasiūlymai. Tiesa, šiais metais paroda iš stendų parodų rūmuose keliasi ir į biurus bei nuotolinį bendravimą.

Speciali nuolaida „Keliaujančios mamos” bendruomenei: galėsi ne tik rinktis iš geriausių šiuo metu kelionių pasiūlymų, bet ir pritaikyti jiems VISOMS keliaujančioms mamoms skirtą nuolaidą!

Kelionių mugė

Galime pasidžiaugti, kad kelionių mugė truks net 11 dienų! Didieji kelionių organizatoriai pradeda ją sausio 20 d., o mugės pabaiga numatoma sausio 31 d. Tiesa, specialių pasiūlymų skaičius yra ribotas, tad visada kviečiame nelaukti paskutinės parodos dienos, o kuo anksčiau išsirinkti ir užsisakyti sau kelionę.

Kelionių mugėje galite įsigyti kelionių organizatoriųs „Novaturas“, „Tez Tour“, „Coral Travel“, „TUI Lietuva“, „Itaka“ ir „Kidy Tour“ kelionių pasiūlymų. Žinoma, pati populiariausia yra lietuvių pamėgta Turkijos kryptis. Čia savo atostogų rojų randa tiek šeimos su vaikais, tiek medų kopinėti išsiruošę jaunavedžiai. Taip pat gausu pasiūlymų į pamėgtas pavasario-vasaros kryptis :  Graikiją ir jos salas (Kretą, Rodą, Korfu, Tasą, Zakintą, Kefaloniją), Bulgariją, Tunisą, Ispaniją, Italiją, Albaniją.

Mėgstantiems aktyvų poilsį tikrai rekomenduojame atostogas išpopuliarėjusiuose Madeiros ir Juodkalnijos kurortuose. Žinoma, žiema dar nesibaigė, tad galima įsigyti atostogas Egipte, Kanarų salose ar slidinėjimo keliones Italijoje, Austrijoje ar Prancūzijoje.

Apie naujausius mamų įspūdžius iš kalnų kaip tik rašėme pastarajame savo straipsnyje.

Geriausi atostogų pasiūlymai

Kas yra kelionių mugė?

Pirmiausiai, tai geros kainos, kurios po mugės tradiciškai pradeda augti, o pasiūla pradeda mažėti. Tad geriausi atostogų pasiūlymai jūsų laukia jau dabar.

Antra, tai įvairiausios papildomos dovanos ir žaidimai mugės dalyviams! Mūsų draugai kelionių agentūra „Baltic Clipper“  taip pat kviečia suplanuoti savo atostogas kelionių mugės metu. Vienam laimingajam klientui bus padovana net 7 n. kelionė į įspūdingąjį Dubajų!

Ir tai dar ne viskas! Džiugi žinia keliaujančioms ir mus sekančioms bei skaitančioms šeimoms yra ta, kad su kodu #keliaujančiosmamos Jums bus pritaikyta net 7proc. nuolaida išsirinktai kelionei*!

*nuolaida taikoma nuo kelionių organizatorių „Novaturas“, „Tez Tour“, „Coral“ ir „Kidy Tour“ poilsinių kelionių.

Keliavimas šiandien

Nors pandemija vis dar nesibaigusi, o eidami į prekybos centrus turime nepamiršti galimybių paso, keliauti ir šiandien nėra sudėtinga. Žinoma, informacijos yra daug, tačiau kelionių agentas aiškiai įvardina taisykles keliaujančiam asmeniui.

Paprasčiausia keliauti yra pilnai vakcinuotiems žmonėms, dažnu atveju keliaujant reikalinga tik papildoma užpildyta elektroninė forma ir keliaujate kaip senais, priešpandemianiais laikais.

Jei keliaujantis asmuo nėra pasiskiepijęs, atsiranda papildomų reikalavimų, kaip PGR arba antigeno testas, taip pat testavimas grįžtant į Lietuvą ir saviizoliacija, kuri dabar sutrumpinta iki 7 d.

Neišsigąskite, nepasiklysti informacijos ir reikalavimų gausoje Jums padės:

  • kelionių agentas, jei renkatės kelionę per agentūrą (mums pataria kelionių ekspertė Simona, kuri pati dažnai ir mielai keliauja su vaikais, todėl puikiai žino įvairius šeimų kelionių niuansus);
  • savarankiškai keliaujantiems informaciją nesunkiai vienoje vietoje galima rasti keliauk.urm.lt žemėlapyje pasirinkus šalį į kurią vykstama;
  • visada į pagalbą ateis kitos „Keliaujančios mamos” bendruomenės mamos, kurių jau virš 28 000 gali rasti ir drąsiai klausti patarimų štai čia Facebook’e.

Kviečiame jau dabar planuoti savo atostogas, klausti, domėtis ir gauti pačius geriausius atostogų pasiūlymus. Primename, kad su kodu #keliaujančiosmamos net 7proc. nuolaida pas mūsų kelionių draugus „Baltic Clipper“!

Susisiekti tiesiogiai ir užklausti dėl geriausio Jūsų atostogų pasiūlymo galite el. paštu atostogossuvaikais@bc.lt

Linkime gerų pirkinių kelionių mugėje, smagių atostogų ir visada laukiame pasidalinant pačiomis gražiausiomis kelionių akimirkomis su „Keliaujančios mamos” bendruomene!

 

 

 

 

Keliaujančios mamos

Naujausi įrašai

Apie mus

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words which don’t look even slightly believable.

Socialiniai tinklai

YouTube